Een ruime station die je van A naar B brengt. Dit is de i30 Wagon.
Met de komst van de i30 Wagon is de vernieuwde i30 straks ook als station te verkrijgen. Uiteraard gericht op de Europese markt. Wij zijn nu eenmaal gek op ruime hokken.
De i30 Wagon komt met drie motoren op de markt. Als 1.0 T-GDI (benzine, 120 pk), als 1.4 T-GDi (benzine, 140 pk) en als 1.6 CRDi (diesel, 110 pk). Met de achterbank plat heb je 1650 liter bagageruimte voor de kiezen. Met de achterbank omhoog is het nog steeds niet verkeerd, er blijft 602 liter over.
De auto zal in Tsjechië van de band rollen. Leveringen gaan vanaf deze zomer van start.
Deze reactie is minder nietszeggend dan de auto.
@jochempie: Om één en ander toch even verder uit te lichten: deze auto is ideaal voor de volgende doelgroep: geïnteresseerden in een nieuwe auto. Waarom? Punt 1. Hij is nieuw. Punt 2. Het is een auto. Bent u toevallig op zoek naar een nieuwe auto, bent u verdwaald geraakt op het internet en onverhoopt hier uitgekomen? Vrees niet, in dit topic vindt u een nieuwe auto. Binnenkort te vinden op http://www.nieuweauto.nl.
Wordt tegenwoordig gebouwd in Russelsheim in plaats van Korea.. dus van die degelijkheid zou ik niet zo uitgaan.
Verder blijft het een beetje een schraal interieur met zo’n kia picanto stuurtje.
Na alle handtasjes en peekaa kiloknallers met bij behorend priemoejum gebral valt deze kar positief op door beschaving ..
Een prestatie opzich ..
@lincoln: leuk dat je weer terug bent
Wat een mooie auto is dat zeg! Die Hyundai en Kia’s zien er echt goed uit laatste jaren.
@jamesbond007: sinds ze de topontwerpers bij de Europese autofabrikanten hebben weggekocht, weten ze de snaar goed te raken, zowel qua uiterlijk als rijeigenschappen. Ik ben serieus onder de indruk.
Achterkant van een Renault! Grill Peugeot/Citroën
@mrxsara: Renault? Kia Optima Wagon zul je bedoelen!
Strak neusje. Echt een auto die gewoon netjes is, niets meer dan dat
@allesmetturbo: Precies wat ik dacht. Niet per se spannend ofzo, maar een prima gelijnde station. En ook nog eens prima ruimte.
Naast een goede voorkant, vooral een betere achterkant dan het uitgaande model. In tegenstelling tot de i40, kon die van de i30 me echt niet bekoren.
Zeer strakke looks. Zeker weten.
Dikke prima!
Peeeeeugeot! Wel een strakke bak overigens, niets mis mee!
best een knap karretje. een 180pk benzine blokje erin dat t ding in iets van 7,nogwat sec naar de 100 laat gaan en dan zou het wat voor mij kunnen zijn.
Het is mij wat te saai. Ideaal voor als je langs gaat bij je schoonmoeder..
Kia is goed bezig. Hoop wel dat de Nederlanders deze kleur ook bestellen en niet voor zwart gaan
Ik zat net achter de huidige, maar die heeft lijnen die de auto dikker maken. Meer karakter dan deze naar mijn mening. Deze is wel heel saai en Peugeot 308.