• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Is deze Volvo V70 de ex van Willem-Alexander?

Auteur: sir_smokalot, gepost 30 mei 2012 om 12:57 – 56 Reacties

Royale Volvo V70
Hebben we hier een toevoeging voor Robbie’s artikel over de auto’s van het Koninklijk Huis te pakken? Volgens de verkoper wel, en afgaande op de kentekengegevens zou het best wel eens kunnen kloppen dat deze fully loaded V70 zijn eerste jaar in dienst van ons Koningshuis heeft gestaan.

We weten dat de Oranjes behoorlijk Volvo-minded zijn. Deze dikke 285 pk sterke T6 AWD in Summum-trim (fit for a King) heeft volgens de verkoper ‘een VORSTELIJK tintje dat nu 10 jaar samen is!’ Nou, wat zou dat nou zijn…

Als we het kenteken (53-SRJ-3) natrekken is er verdacht weinig te vinden over deze auto: de RDW geeft nul op rekest, maar de VWE geeft wel gegevens. De eerste toelating is van juni 2010, maar het kenteken past eerder bij eind 2011.

Volgens ons is het dan ook goed mogelijk dat de auto een jaartje in dienst van de Oranjes (die nog steeds genieten van allerhande belastingvoordeeltjes) heeft gestaan, waarna hij overging op een tweede eigenaar die hem nu te koop aanbiedt. Hij gaat in ieder geval niet mee naar het nieuwe Griekse optrekje.

Prijs? Nog steeds meer dan 50k, maar dan heb je wel een auto waar misschien, eventueel, mogelijkerwijs het gezinnetje van Willem-Alexander mee door Wassenaar heeft getoerd. En dat is voor sommige mensen misschien wel een paar extra centen waard.

Met dank aan Thomas voor de tip!

Ook interessant!

  • Waarom deze Volvo V70 €17 miljoen kost
  • Volvo V70 met 850.000 km heeft toepasselijke naam
  • Man van middelbare leeftijd op bezoek bij koning van de F1
  • Volvo C40 Recharge rijtest
    Volvo C40 Recharge rijtest

Nieuwste artikelen

  • Video: In het donker over een doorgetrokken streep inhalen
  • Tanken over de grens gaat in 2026 nóg meer lonen, maar wel alleen in dit land
  • Overleden Call of Duty-oprichter laat prachtige autocollectie achter
  • Video: Tesla-influencer laat zien hoe Full Self-Driving zorgt voor spookrijden en crash
FacebookTweetPinLinkedIn

occasion, v70, Volvo, willem-alexander, zwart

Vorig bericht: « Paintball naar een hoger plan tillen doe je zo [video]
Volgend bericht: Duivels dilemma: Skylines in de crusher of de bak in »

Lees Interacties

Reacties

  1. zender zegt

    30 mei 2012 om 13:10

    De dienst volvo’s worden allemaal geleasd hè, dus er zijn meerdere volvo’s in de omloop waar wellicht wat prinsjes en princesjes in getourt. Na een jaar komen er steeds nieuwe. Niet alle auto’s, want de verlengde en gepantserde voertuigen kosten al snel veel geld, dus worden ze gekocht.

    Login om te reageren
    • dawwg zegt

      30 mei 2012 om 13:23

      @zender: Lijkt inderdaad ex-leasebak van het Koningshuis; er is nog geen 1ste naamstelling volgens VWE. Mogelijk verklaard dat ook wel de hoge prijs; volle mep BPM.

      Login om te reageren
  2. lincoln zegt

    30 mei 2012 om 13:10

    tja ..
    heb niet echt een hoge pet op van die steuntrekkert met zijn asielzoekstertje ..

    maar veel priemiejummer als deze auto gaat het niet snel worden ..

    Login om te reageren
    • bennyblisto zegt

      30 mei 2012 om 13:15

      @lincoln: Wat een heerlijk genuanceerde opmerking.

      Login om te reageren
    • Hubert zegt

      30 mei 2012 om 13:15

      @lincoln:
      Jammer…

      Login om te reageren
    • kaasboerin zegt

      30 mei 2012 om 13:15

      @lincoln: LOL! hahaha, episch +1

      Login om te reageren
    • zender zegt

      30 mei 2012 om 13:17

      @lincoln: jaloezie noemen we dit voorval

      Login om te reageren
    • bempi zegt

      30 mei 2012 om 13:42

      @lincoln:

      Heel het koningshuis bestaat toch uit asielzoekertjes van allochtone afkomst ?

      Login om te reageren
      • 406_v6 zegt

        30 mei 2012 om 14:03

        @bempi: Je bent je blijkbaar niet bewust (en Lincoln ook niet) van het feit dat de koninklijke familie (Bea, Wim-Lex en Maxima) veel meer bijdragen aan de nederlandse economie als menig grote multinational. In het kielzog reizen er met staatsbezoeken (meerdere keren per jaar) een grote schare bedrijven mee die vaak grote opdrachten verkrijgen die zonder inzet van de koninklijke familie NIET binnen waren gehaald.

        Login om te reageren
        • masterstig zegt

          30 mei 2012 om 14:29

          @406_v6: Maar dat zou een president ook kunnen…

          Login om te reageren
        • bempi zegt

          30 mei 2012 om 14:44

          @406_v6:

          Ik heb niks met het koningshuis vol allochtonen. En die opdrachten verkrijgen we al omdat wij een kenniseconomie zijn. Daar hebben we diplomaten met lelijke tanden en een spierwitte kop vol met sproeten niet voor nodig, die ook nog eens zogenaamd van adel afkomst zijn.
          Wie denk je dat die reisjes betaald ? Juist ja de belastingbetaler. Heb ik daar om gevraagd ? Heb ik gevraagd om de Groene draak te sponsoren in onderhoud wat op jaarbasis 5 ton kost of de leuke buitenhuisjes in Griekenland of Zimbabwe ?

          Login om te reageren
          • 406_v6 zegt

            30 mei 2012 om 15:51

            @bempi: Een klant van mij (nederlandse multinational) heeft de afgelopen 20-25 jaar voor vele miljarden aan opdrachten binnengehaald omdat er DANKZIJ het staatsbezoek van jouw “allochtonen” contracten werden afgesloten. Ken ook gevallen waar men (het kabinet/2ekamer) een staatsbezoek NIET kies vond, daar zijn potentieel grote orders blijven liggen, konden de diplomaatjes ook niets aan verhelpen.

            Login om te reageren
            • zender zegt

              30 mei 2012 om 18:15

              @406_v6: (@bempi:) heeft wel vaker wat van die opmerkingen.., en gelijk ga je niet krijgen..

              Login om te reageren
              • bempi zegt

                31 mei 2012 om 11:09

                @zender:

                Dat geeft niet :) Ik snap alleen niet waarom mensen denken dat de Nederlandse economie sterk tot alleen afhankelijk is van het koningshuis ?

            • jeffreym3 zegt

              30 mei 2012 om 20:07

              @406_v6: Bullshit. Je verhaal slaat op niks. Een president kan dit ook. Zelfs dan nog; bussiness is bussiness. Of er nu een horde aan mensen met lelijke hoedjes en nog net niet boerkadragers, dit maakt voor een eventueele bussiness-deal niks uit.

              Login om te reageren
              • dawwg zegt

                30 mei 2012 om 21:00

                @jeffreym3: Elk land doet aan reguliere, ‘politieke’ handelsmissies, maar een bezoek van een Koningshuis heeft in sommige landen weldegelijk veel meer status.

                Tevens kan een Koningshuis langdurige, persoonlijke relaties opbouwen (ook belangrijk in sommige culturen !), in tegenstelling tot een premier die vaak na 4 jaar alweer het veld moet ruimen.

            • bempi zegt

              31 mei 2012 om 11:14

              @406_v6:

              Nederland heeft zich zelfstandig verrijkt door de beste techneuten, wetenschappers, ingenieurs en doktoren enz naar Nederland te halen en om te vormen tot een kennis economie.
              Bijna niemand op deze aardbol kan tegen ons op, op het gebied van techniek en ontwikkeling. De orders slepen wij massaal binnen, omdat we daar bekend om staan. Kijk naar Dubai met de palmeilanden, daar heeft het koningshuis geen rol ingespeeld. Ons handelsmerk en naam zijn bekend bij dit soort landen.
              Datzelfde geldt voor BP met het olieprobleem. Nederland bood ook hulp ( wederom zonder het koningshuis ). Dat cruiseschip Concordia om te bergen ( wederom Nederlands hulp zonder koningshuis ). Dit zijn recente voorbeelden van waarom het koningshuis de miljoenen / miljardenprojecten niet binnen halen. Het koningshuis is alleen om de banden te behouden, maar daar blijft het bij. Thee leuten enz.
              En ja Nederland ligt niet wakker van een of twee projecten minder. Wij zijn gewoon steenrijk en behoren tot de top 5 rijkste landen.

              Login om te reageren
              • zender zegt

                31 mei 2012 om 19:20

                @bempi: Wtf? Dacht je soms dat Beatrix die boot recht ging trekken? Dat is een totaal verkeerd voorbeeld? Noem dan ook de projecten die ze wel binnenhalen. Vergelijking van niks dit. NL economie hangt er niet sterk vanaf maar zonder was het niet beter.

              • bempi zegt

                1 juni 2012 om 12:33

                @zender:

                Vergelijking van niks omdat het gebaseerd is op realiteit en feiten. Grappig mannetje jij. Blijf jij maar verder dromen en het volkslied zingen.

    • sjon zegt

      30 mei 2012 om 18:21

      @lincoln: wat een sjieke comment…

      Login om te reageren
  3. voldevo zegt

    30 mei 2012 om 13:11

    Een paar jaar geleden hebben wij met ons gezin ook een (tweedehands) v70 gekocht, bleek opnieuw op kenteken te zijn gezet en het jaar van toelating klopte niet helemaal. Na wat doorvragen bleek ook dit een royal te zijn geweest. Mooi speciaal kleurtje zit erop:)

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      31 mei 2012 om 23:54

      @voldevo: Dus als de klant de import een beetje verdacht vindt zeg je als doortrapte handelaar gewoon: is van een oud koninklijk vrouwtje geweest…

      Login om te reageren
  4. CapsLock zegt

    30 mei 2012 om 13:23

    Zo, voor 50k is dat een best waardevaste auto.

    Login om te reageren
  5. Johan82 zegt

    30 mei 2012 om 13:32

    Mijn oom had een vorig model Volvo met het zelfde verhaal. Voordeel van deze auto was dat hij echt in top conditie was, technisch en qua uiterlijk!

    Login om te reageren
    • kaasboerin zegt

      30 mei 2012 om 13:38

      @Johan82: 10 comments en nu al 2 Volvo’s die van ’t koningshuis komen.. Hoeveel hebben die gasten er wel niet??

      Login om te reageren
      • RuVi zegt

        30 mei 2012 om 13:41

        @kaasboerin: vast veel!

        Login om te reageren
      • E34M5Touring zegt

        30 mei 2012 om 13:50

        @kaasboerin: Als ze elk jaar nieuwe nemen, hebben ze er nog wel wat versleten denk ik.

        Login om te reageren
  6. midasracer zegt

    30 mei 2012 om 13:37

    Ik word er niet warm of koud van. Gewoon een standaard Volvo hok. Wat veel leuker is, zijn de specials van het koninklijk huis met extra sterke motoren en gadgets. Ik heb alleen ooit een foeilelijke Ford Scorpio van Beatrix te koop gezien (hier op AB), maar er zullen er vast meer zijn.

    Login om te reageren
    • negativan zegt

      30 mei 2012 om 13:49

      @midasracer: vakje voor je schaar

      Login om te reageren
    • robbie zegt

      30 mei 2012 om 14:32

      @midasracer: wij hebben, voor zover ik weet, nooit geschreven over een oude Scorpio van Beatrix die te koop stond…

      Login om te reageren
      • midasracer zegt

        30 mei 2012 om 17:05

        @robbie: Ik meende een verhaal te herinneren van een handelaar die zo’n auto te koop had staan voor een paar mille. Met name de motor was opgevoerd. Maar ik kan fout zijn. Ik zal nog even graven of ik iets kon vinden.

        Login om te reageren
        • dawwg zegt

          30 mei 2012 om 21:02

          @midasracer: Prins Bernard had een aardige auto-collectie, misschien dat ie daartoe behoorde ?

          Login om te reageren
          • midasracer zegt

            31 mei 2012 om 11:12

            @dawwg: Nee die had alles groen en ik kan me een blauwe Ford herinneren. Volgens mij had de handelaar de auto via de Domeinen aangeschaft.

            Login om te reageren
  7. 4991 zegt

    30 mei 2012 om 13:51

    Ja en dan? Begrijp nog altijd niet waarom sommigen onder ons extra betalen omdat het ooit van iemand bekends was.

    Login om te reageren
  8. robbie zegt

    30 mei 2012 om 14:26

    Volgens mij roept elke occasionboer dat de blauwe Volvo die in zijn showroom staat van het Koninklijk Huis is geweest…

    Login om te reageren
    • voldevo zegt

      30 mei 2012 om 14:38

      @robbie: ze schijnen wel een speciaal kleurtje te hebben, koninklijk blauw oid

      Login om te reageren
  9. tynoww zegt

    30 mei 2012 om 14:42

    Wij zijn laatst bij deze Volvo-dealer geweest en de verkoper vertelde ons dat de auto is geweest van hare majesteit de koningin. Ze gebruikte de auto voor privé-ritten.

    Login om te reageren
    • kaasboerin zegt

      30 mei 2012 om 14:44

      @tynoww: Die van mij zei dat Napoleon er wel eens op had gescheten vroeger.

      Login om te reageren
      • mopar zegt

        30 mei 2012 om 16:08

        @kaasboerin: Dat krijg je met die schijtbakken BMW’s he ;)

        Login om te reageren
        • kaasboerin zegt

          30 mei 2012 om 16:12

          @mopar: Hahah, origineel kerel.. 8)

          Login om te reageren
    • Design_Driven zegt

      30 mei 2012 om 16:20

      @tynoww: lijkt me sterk dat hare majesteit in een ongepantserde auto rijd, zelfs voor privé ritten.

      Login om te reageren
      • mopar zegt

        30 mei 2012 om 16:21

        @sketcher: die s80 van haar is anders niet gepantserd hoor.

        Login om te reageren
        • zender zegt

          30 mei 2012 om 18:17

          @mopar: En wat is jou bron?

          Login om te reageren
          • mopar zegt

            31 mei 2012 om 01:40

            @zender: mijn eigen ogen, heb er namelijk omheen gelopen op airport EELDE. Ze stalden daar de wagen tijdelijk in dezelfde hangaar als mijn lesvliegtuig.

            Login om te reageren
            • zender zegt

              31 mei 2012 om 19:17

              @mopar: Je kunt het aan de buitenkant ook niet zien volgens mij.. hij is namelijk wel gepantserd. Kan natuurlijk fout zijn maar de bron van mij is behoorlijk betrouwbaar.

              Login om te reageren
              • mopar zegt

                1 juni 2012 om 17:29

                @zender: Raampje stond open, kon aan de dikte van het glas zien dat het niet gepantserd was, OF ze moeten meerder S80’s hebben voor de wat gevaarlijkere omstandigheden. Want de wagen die ik zag werd gebruikt als vervoer naar de opening van een museum.

  10. jeffreym3 zegt

    30 mei 2012 om 16:09

    Die auto is dus betaald met mijn belastingcenten?

    Buiten dat. Who gives a fuck?

    Login om te reageren
    • lincoln zegt

      30 mei 2012 om 20:23

      @jeffreym3:

      je mag em nu terug kopen .. zo zijn ze dan ook weer ..

      Login om te reageren
  11. bentley1969 zegt

    30 mei 2012 om 16:45

    Nadenkertje… de dame achter de kassa van de Aldi moet meebetalen om Bea von Amsberg en haar familie in het (Volvo-)zadel te houden!

    Login om te reageren
  12. kaeser zegt

    30 mei 2012 om 20:20

    Een Volvo is een Volvo is een Volvo, daar veranderen de billen van Wim-Lex niets aan. Hmm, een echte Volvo opmerking…?

    Login om te reageren
  13. 454ssV8 zegt

    30 mei 2012 om 20:32

    Ze hebben wel wat met Rotterdam/Schiedam geloof ik. Deze Volvo staat in Rotterdam en bij http://www.noortklimaservices.nl/ in Schiedam ooit eens een verlengde Scorpio met AA-kenteken zien staan…

    Login om te reageren
  14. Sorcerer zegt

    30 mei 2012 om 20:59

    De datum van de eerste toelating kan ook de eerste toelating in het buitenland zijn toch? Voor zover ik me kan herinneren…

    En @bentley1969 en anderen: het is echt heel vermoeiend om zo te praten over het koningshuis. We weten het nu wel. Serieus. Nee, echt…

    Ik zie trouwens ook niemand méér betalen voor deze auto. Waarom zou je? :P

    Login om te reageren
  15. schellekens006 zegt

    30 mei 2012 om 22:56

    Is dit nu de auto van die WC potter gooier… Dacht ie wel een echte auto zou hebben Audi, Mercedes, BMW beetje jammer.

    Login om te reageren
    • lamborgfan zegt

      30 mei 2012 om 23:09

      @schellekens006: echte auto.. En dan noem je dat op? wtf! ):

      Login om te reageren
  16. jmeverts zegt

    30 mei 2012 om 23:27

    Zou leuk zijn als de standaard speeltjes er nog in zouden zitten achter het verborgen luikje. Blauwe lampen in de gril en kopsteunen, en de sirene…

    Login om te reageren
  17. janklaassen zegt

    1 juni 2012 om 16:47

    Ook weer een wolf in schaapskleren. Hou ervan !

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North