
Keren op een spoorwegovergang is niet zo slim, zeker niet als de slagbomen al dicht zijn.
Deze Amerikaanse knul dacht met zijn Jeep Cherokee wel even te winnen van een tram. De tram dacht daar anders over en verplaatste de SUV in volle vaart ongeveer 25 meter van het kruispunt. In de video zien we dat iedereen met een gezond verstand dit zo’n 100 meter van tevoren ziet aankomen.
Getuige de video kunnen we dan ook concluderen dat de bestuurder geen raketgeleerde zal zijn. Nog minder krediet geven we hem als blijkt dat zijn vrouw en twee kinderen in de auto zaten tijdens het ongeluk.
Gelukkig is iedereen ongedeerd uitgestapt en met minimale verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Bekijk het filmpje op Autojunk.
Idioot…
Als ik u turn hoor moet ik gelijk denken aan die kabouter van wegmisbruikers. Wat een rotavond. Nu al.
@rolov: Ik wou het net zeggen met ze’n joeturn
@rolov: vreselijk mannetje inderdaad, doet altijd alsof iemand die 10 km/u te hard rijdt buitengewoon asociaal is en met het zijn eigen en andermans leven speelt
@knipperlichtje: ’t is dat die tuinkabouter een Griek is, anders was ie vast erelid van de NSB geweest…….
Hoe blind kan je zijn.
Tram is overduidelijk fout..
@norge: Niet waar, de tram kwam van rechts.
@robert110: captain…
Wat een debiel. De slagbomen staan daar niet voor niets.
hahahaha, ik zou het bijna natuurlijke selectie willen noemen.
Dit lijkt me een goed punt om om te draaien.
Dat is een echte SUVfert.
Auw
Jeep Grand Cherokee…
Jammer dat het geen hoge snelheidstrein was.