
Heel zuur: terwijl heel Nederland feest vierde, lag Jos Verstappen in het ziekenhuis.
Max Verstappen is heel hard bezig zijn vader te overschaduwen, maar dat zal Verstappen Senior vast niet erg vinden. Hij heeft zijn zoon van jongs af aan klaargestoomt voor de Formule 1 en dat werpt zijn vruchten af. En hoe. Max Verstappen pakte gisteren nota bene op eigen bodem weer de leiding in het kampioenschap. Tien jaar geleden was het nog ondenkbaar dat een Nederlander überhaupt een Grand Prix zou winnen.
Als er gisteren dus één trotse vader was in Nederland, dan moet het Jos Verstappen wel geweest zijn. Helaas eindigde de dag die bijna niet mooier had kunnen zijn, toch met een domper voor de familie Verstappen. Vader Jos moest namelijk nog tijdens de race afgevoerd worden naar het ziekenhuis.
De aanleiding daarvoor waren buikklachten. Jos Verstappen had daar al een paar dagen last van, laat Max’ manager Raymond Vermeulen weten tegenover het AD. Tijdens de race werden de klachten dusdanig heftig dat Jos uit voorzorg met een helikopter naar het ziekenhuis in Roermond werd gebracht.
In het ziekenhuis bleek Jos Verstappen darmontsteking te hebben. Hij kon gelukkig diezelfde dag nog naar huis en inmiddels gaat het weer goed met Jos. Dat neemt natuurlijk niet weg dat hij ontzettend zuur is dat hij deze dag op deze manier heeft door moeten brengen. Terwijl er zonder Jos Verstappen geen Dutch Grand Prix was geweest.
En zo was Jos ook aan de race…..
@misterpepper: haha
Met remsporen in de slip
Maar nét na de race stond hij toch langs Horner? Of heb ik dat verkeerd gezien? :)
@Scapabartjuh Het viel mij juist op dat ik Jos nergens in beeld zag komen. Lijkt me dat de regie daar extra op gefocussed zou zijn, maar ik zag alleen maar de Koninklijke familie, Horner met z’n Spice Girl, de Honda-eindbaas en herr doktor Helmut in beeld.
@Scapabartjuh: dat was manager raymond
Succes heeft vele vaders 😆
Beterschap voor de echte!
Heb je de docu over Max toevallig gezien? Als je ziet met wat een enorme toewijding Jos Max heeft klaargestoomd, dan is hem ontzettend veel lof toe te zwaaien. Ok, hij was niet de makkelijkste vader, maar het heeft jonge Max wel gevormd tot wie hij nu is. Dat in combinatie met de mogelijkheden en het vertrouwen van Red Bull en Helmut Marko, en zijn eigen talent en doorzettingsvermogen, hebben hem gebracht waar hij nu is.
Jos the boss!
@sportabgasanlage: en zo is het! Succes komt (meestal) niet vanzelf.
Roermond? Dat is wel een eindje weg?
Vandaar de heli. Anders was hij nu nog onderweg geweest.
Issie meteen bijna thuis :)
Roermond is nou niet echt het meest vooraanstaande ziekenhuis om heen te gaan.
Er zit een luchtje aan de zaak.
@JanJansen: niet gek dat er een luchtje aan zit als we t over buikpijn hebben😉
@pomoek: heel vreemd idd, privé heli iig lijkt me..
Bottas naar Alfa in 2022
@Fruitcake Stond al op AB: https://www.autoblog.nl/nieuws/geweldige-vent-bottas-naar-alfa-romeo-breek-924494
Jos Verstopping.
@fmgarcia: 🤣vond em goed😁
Sterkte Jos!👍
D’arme man.
Teveel Red Bull gedronken?
Nou die zal wel in een schijt-bui geweest zijn dan
Beterschap, Jos. Dank voor de doorgifte van het race DNA.
Ik zit nu thuis ook met darmontsteking. Geen helicopter en ziekenhuis voor mij. Gewoon uitzitten kreeg ik te horen