• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Koop de tweelingbroer van Willem-Alexanders’ auto op Marktplaats!

Auteur: machielvdd, gepost 21 oktober 2024 om 19:01 – 13 Reacties

Altijd al jaloers geweest op de dienstwagen van Willem? Op Marktplaats kun je nu precies dezelfde auto kopen.

Als je een hele lange Audi A8 van de vorige generatie tegenkomt is de kans vrij groot dat het onze geliefde vorst is, of in ieder geval zijn auto. Dit was namelijk geen versie die je af fabriek kon bestellen. Toch is er nog een tweede, identieke Audi A8 in Nederland. En die staat nu te koop.

De koninklijke Audi A8 is omgebouwd door Remetz, gevestigd in Lisse. Ze hebben een A8 L nog eens met 45 centimeter verlengd, zodat Wim-Lex lekker de benen kan strekken. Remetz heeft ook nog een tweede exemplaar gemaakt, voor de Friese zakenman Romke Kooyenga.

Deze auto stond 4 jaar geleden al eens te koop, maar is nu weer opgedoken op Marktplaats. Er staat inmiddels een respectabele 435.050 kilometer op de teller. De laatste jaren is de auto echter niet meer zo intensief gebruikt, want sinds 2020 is er maar 15.000 kilometer bijgekomen.

Bij zo’n limousine verwacht je eigenlijk een W12, maar deze auto heeft een ‘bescheiden’ V8 TDI. Deze levert 351 pk en een royale 850 Nm aan koppel. Zo’n diesel was natuurlijk geen gekke keuze, gezien de kilometerstand.

Uiteraard zit je achterin deze A8 als een vorst. Je treft hier twee luxe zetels, met massagefunctie. Een speciale scheidingswand zorgt ervoor dat je geen last hebt van je chauffeur. Als je toch wilt communiceren kan deze met een druk op de knop transparant gemaakt worden. Verder zijn er twee uitklapbare schermen, een uitklapbaar bureau en een koelkast aanwezig.

Sinds de auto de laatste keer te koop stond is de prijs flink gezakt, ook al zijn er niet veel kilometers meer bij gekomen. Waar de auto in 2020 te koop stond voor €90.500, wordt hij nu op Marktplaats aangeboden voor €49.950. Dan moet je nog wel zelf een chauffeur regelen, want die is niet inbegrepen.

Ook interessant!

  • Koop deze schitterende blauwe Audi RS7 performance
  • De bodem voor de goedkoopste Audi R8 van Marktplaats?
    Bodem voor goedkoopste Audi R8 van Marktplaats bereikt?
  • Koop de duurste Lincoln van Marktplaats
  • Koop deze TT RS met 1.037 pk (ja echt!) op Marktplaats

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

A8, a8l, Audi, marktplaats, occasion

Vorig bericht: « Koop je eigen testcircuit. Waarom? Omdat het kan natuurlijk!
Volgend bericht: Pffff. Net nieuwe CO2-regels nu alweer op de schop. »

Lees Interacties

Reacties

  1. tmenges zegt

    21 oktober 2024 om 19:27

    Moeilijk ding om te verkopen, voor 50000 heb ik liever een ‘gewone’ lengte a8 , om zelf te rijden, en iemand die een chauffeur kan betalen wil geen half miljoen op de teller..

    Login om te reageren
    • DeWitteCondor zegt

      22 oktober 2024 om 10:01

      Statijd technisch is dit inderdaad geen pareltje. Wellicht via Mobile wel een buitenlandse koper te vinden. Kan me indenken dat je dit in het oostblok wel kan slijten. Zal er wel wat van de prijs af moeten.

      Login om te reageren
  2. kniesoor zegt

    21 oktober 2024 om 19:36

    De oorspronkelijke eigenaar heeft kennelijk goed geld bijeengeharkt met de advisering van overheden. Zouden die overheden zich door een gladde prater onnodig geld afhandig hebben laten maken of was de toegevoegde waarde van Kooyenga elke penny waard ? Kan het niet beoordelen. Maar de oto straalt niet echt het soort soberheid uit, die ik graag bij door belastingbetalers gefinancierde organisaties zie. Enfin, water under the bridge.

    OT : zelf geen interesse in de wagen, wat kleiner spul past beter.

    Login om te reageren
  3. dracae zegt

    21 oktober 2024 om 20:31

    Die komt nog wel een keer bij een studentenvereniging terecht.

    Login om te reageren
  4. isleofman zegt

    21 oktober 2024 om 21:54

    Wat een geld zeg gezien leeftijd, diesel en km stand…. Succes met verkoop 😇

    Login om te reageren
  5. isleofman zegt

    21 oktober 2024 om 21:55

    En was die van onze koning ook een diesel? Ben wel benieuwd. Zal vast wel een artikeltje over te vinden zijn….

    Login om te reageren
  6. Fernando zegt

    22 oktober 2024 om 00:04

    Zien we binnenkort waarschijnlijk bij Jet cars staan waar dit ding thuis hoort met die tellerstand.
    Wel 50€ extra voorzien voor de velgen

    Login om te reageren
  7. drdre1 zegt

    22 oktober 2024 om 06:50

    Voor zoveel geld? 🤔 Da’s wel een beetje doooom….

    Login om te reageren
  8. tenaci zegt

    22 oktober 2024 om 07:51

    Ideale auto voor een kampeervakantie met mijn gezin. Kiddos met eindeloos speelgoed en onboard entertainment aan boord en wij scheidingswand om hoog en luisteren naar wat wij willen.

    Login om te reageren
    • rwdftw zegt

      22 oktober 2024 om 10:17

      Ik weet het niet. Als die scheidingswand omhoog en op standje “melk” staat kunnen ze niet naar buiten kijken. Ik vermoed dat de Brinta heel snel naar boven komt.

      Login om te reageren
  9. mashell zegt

    22 oktober 2024 om 09:59

    Ik zou helemaal gek worden van de kromme strepen in de vloermatten achter.

    Login om te reageren
    • Design_Driven zegt

      22 oktober 2024 om 18:25

      Die zijn er met een borsteltje ingebracht dus ook er zo weer uit.

      Login om te reageren
  10. Design_Driven zegt

    22 oktober 2024 om 18:26

    Heel gaaf ding, maar met deze KM stand zie ik echt niet wie dat er voor gaat betalen, laat staand 2x meer een tijdje geleden, is die toen wel verkocht? Of is dit de 2de keer dat ie aangeboden is?

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North