• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Koop deze heerlijk goed fout getunede Golf R met 400 pk

Auteur: willeme, gepost 18 juni 2024 om 16:10 – 12 Reacties

fout getunede Golf

Een goed fout getunede Golf, het kan.

Een fout getunede Golf is heerlijk polariserend. In commentsecties zijn enkel en alleen mensen met een superieure smaak. Iedereen rijdt daar in een Maserati Granturismo, Jaguar XK of een Lexus LC.

Altijd in een bijzondere kleurenconfiguratie, om toch een soort morele superioriteit te hebben over de gewone mensjes die witte foute BMW’s hebben en die vervolgens gaan tunen. Oh, da’s fout! Dat kan echt niet!

fout getunede Golf

Maar toch, hè. Ondanks dat de buurman van de familie Flodder veel te chic is voor zijn buren, vond ‘ie dochterlief Cees zeker de moeite waard. Deze heerlijk fout getunede Golf is een beetje het automobiele equivalent. Iedereen op de Hockeyclub kijkt met een zeker dedain naar je, maar ze zouden maar wat graag een rondje willen rijden in deze Golf R.

Golf R uit 2010

Het is de de eerste generatie Golf R, op basis van de Golf 6. De auto komt uit 2010 en is inmiddels alweer 14 jaar oud. Werkelijk alle hokjes worden aangevinkt, waardoor de auto in kwestie bijna een rijdend cliché is. Zo staat ‘op Airride-veren, waardoor ie lekker laag op zijn wielen kan staan.

Die wielen zijn van het merk ‘Concaver’. Tja, als je dan die naam aanneemt als fabrikant, zorg dan dat de wielen concave zijn. Deze wielen zijn namelijk, eh, níet concave. Nu misstaan ze niet onder de auto, overigens.

fout getunede Golf
fout getunede Golf
fout getunede Golf
fout getunede Golf

De getinte koplampen en achterlichten zijn erg smaakgevoelige. Althans, als er een bepaalde ontwikkeling is qua smaak doe je ze dat niet aan. Bij de achterlichten kan het ermee door, maar om nu folie op koplampen te doen is raar.

Verder is er een grote voorbumper, grotere spoiler, goud gekleurde remklauwen, getinte ruiten en natuurlijk de obligate Instagram-sticker.

Stage III (spreek uit: Staasje Drie)

We moeten er wel bij bij vermelden dat de vorige eigenaar alle modificaties zorgvuldig heeft uitgkozen en werkelijk waar een vermogen heeft uitgegeven. Het totaalplaatje klopt wel.

Naast de genoemde optische aanpassingen zijn er ook enkele technische die zeer de moeite waard zijn. Deze fout getunede Golf is namelijk door de specialisten van JD Engineering onder handen genomen. JD is een van de grotere namen in Nederland als het gaat om VAG-tuning (samen met VAG Techniek en Van Vught Tuning).

fout getunede Golf

In dit geval is het Stage III-pakket erop losgelaten. Dus dat betekent een grotere intercooler, andere intake, andere uitlaat, downpipe en ECU. Het resultaat is mar liefst 400 pk! Althans, dat moet ‘ie kunnen halen nu de carbon cleaning is uitgevoerd. De laatste meting (geen mening) liet 381 pk aan vermogen en 486 Nm aan koppel zien. Deze auto gaat dus af als een kanon.

Prijs goed fout getunede Golf R

Tenslotte is het interieur van deze heerlijk fout getunede Golf R ook aangepast. Er zijn Recaro-kuipstoelen en een achterbank-delete. Het opnieuw beklede stuurwiel is ook helemaal volgens de heersende mode.

Erg leuk is de halve rolkooi. Overigens moet je fout getunede Golf zeker niet negatief opvatten. Mijn oude 325d was ook fout getuned en dat ding mis ik nog iedere dag. Er bestaat altijd zoiets als goed fout.

fout getunede Golf
fout getunede Golf
fout getunede Golf
fout getunede Golf
fout getunede Golf

Met een prijs van 15.950 euro krijg je enorm veel auto voor je geld. Temeer de Golf R in kwestie slechts 169.977 km heeft gelopen. Interesse? Je kan de advertentie hier bekijken!

Ook interessant!

  • Volkswagen Golf R Clubsport? Ja, bitte!
    Volkswagen Golf R Clubsport? Ja, bitte!
  • Golf Country
    De Golf Country is terug, nu met 300 pk
  • superdikke Golf GTI
    Superdikke Golf GTI is sneller dan een Golf R
  • Video: snelle Golf torpedeert MINI

Nieuwste artikelen

  • Video: Wanneer je allebei groen denkt te hebben
  • Verzamelaar heeft het gemunt op Koenigsegg, Christian reageert
  • Ongeval gehad? Zo kom je in contact met andere betrokkenen
  • 470 pk en 3 kinderstoelen: Robins 540i TOURING is de ultieme familieraket #MijnAuto
FacebookTweetPinLinkedIn
Vorig bericht: « Twee Italiaanse supercars eren een Italiaanse supercar
Volgend bericht: Elektrische tweewieler kopen? Ministerie helpt een handje »

Lees Interacties

Reacties

  1. Dutchdriftking zegt

    18 juni 2024 om 16:38

    Niet helemaal mijn uitvoering, maar met 400pk en een handbak is het best een tof ding.

    Login om te reageren
  2. heckblende zegt

    18 juni 2024 om 16:42

    Staat de R in Golf voor Weissach?

    Login om te reageren
  3. drdre1 zegt

    18 juni 2024 om 16:51

    Een turbodrukmeter in je aanjager. Als je goed gas geeft blaast ‘ie zo je petje er af! Maar seriously: mooi apparaat. Begrijp alleen de lage prijs niet helemaal…

    Login om te reageren
    • Visje66 zegt

      18 juni 2024 om 17:28

      Lage prijs? Veelste veel geld voor zo’n hok man, djees. Wat een petjes ding. 😅

      Login om te reageren
      • drdre1 zegt

        18 juni 2024 om 23:17

        😂

        Login om te reageren
  4. rollingstoned zegt

    18 juni 2024 om 17:03

    Het is wel te zien waar ‘Concaver’ z’n inspiratie vandaan heeft gehaald.

    Login om te reageren
  5. kniesoor zegt

    18 juni 2024 om 18:07

    Het is niet mijn smaak, maar moet het de knutselaars van dienst nageven : het is wel een coherent geheel. Dus in die zin niets dan repsetc 🙂

    Login om te reageren
  6. sanderz28 zegt

    18 juni 2024 om 18:48

    Airride veren??? Nog nooit van gehoord….

    Login om te reageren
  7. rendomjoeser zegt

    19 juni 2024 om 00:11

    Even helder glas op de lampen zetten en de dobbelsteen van de binnenspiegel halen.

    Login om te reageren
    • Svda zegt

      19 juni 2024 om 07:49

      Helder / orgineel ziet er altijd heel stuk beter uit dan de smoke look.

      Login om te reageren
  8. julez zegt

    19 juni 2024 om 10:43

    “Werkelijk alle hokjes worden aangevinkt”, ik zie toch een hele rits poormans-buttons achter de versnellingspook?

    Maar, stiekem wel echt een heel gaaf ding. Paar dingen niet naar mijn smaak, maar lijkt me supergaaf rijden. Wel opvallend, de handbak ipv de DSG.

    Login om te reageren
  9. cossiekiller zegt

    21 juni 2024 om 16:52

    Je kan geen brede concave velgen onder een Golf 6 zetten, daar is de ET waarde simpelweg veel te groot voor…

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North