• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Kortingen tot 45.000 euro bij US Carcenter in Rotterdam

Auteur: Dennis, gepost 22 januari 2009 om 09:04 – 40 Reacties

Corvette Z06


Het zijn barre tijden voor autodealers. Kleine en zuinige auto’s zijn hot, dus als dealer van Amerikaanse auto’s zit je dan al heel snel in de hoek waar de meeste klappen vallen. Pietersen US Carcenter gaat niet zitten wachten of de klant ooit weer de weg naar zijn showroom zal weten te vinden, maar komt met een offensief.

Het Rotterdamse autobedrijf is gespecialiseerd in grijze import van Amerikaanse modellen en organiseert van 28 januari t/m 10 februari een autoshow. Hierbij worden auto’s uit voorraad aangeboden met kortingen die kunnen oplopen tot 45.000 euro.

Alle gevoerde merken zoals die van General Motors en Ford en het succesvolle Infiniti, gaan mee in de prijzenslag en vele modellen, nieuw en gebruikt, worden uit voorraard aangeboden met 30% korting. De meeste korting geeft US Carcenter weg op een Corvette Z06. Deze kost normaal 148.000 euro, maar na de korting van 30 procent kost deze auto nog “maar” 103.600 euro.

Pietersen US Carcenter organiseert mega ‘Now or Never’ Car Sale voor alle Amerikaanse modellen

* Meer dan 30 modellen met 30% voordeel

Pietersen US Carcenter, de bekende importeur van Amerikaanse auto’s uit Rotterdam, organiseert van 28 januari tot en met 10 februari een mega autoshow met Amerikaanse modellen die allemaal met ‘amazing’ grote kortingen worden aangeboden. Het betreft zowel de nieuwe uitvoeringen in de showroom als ook voorraadmodellen en gebruikte auto’s. Kortingen kunnen tijdens de showperiode oplopen tot zo’n 45.000 euro.

Onder het motto ‘Now or Never’ organiseert Pietersen US Carcenter een mega autoshow, waarbij dertig voorraadmodellen tegen zeer speciale prijzen worden aangeboden. Fred Hoogewoning, Directeur van Pietersen US Carcenter: “Geheel in Amerikaanse stijl organiseren wij een unieke ‘Showroom-Sale’ in ons vernieuwde bedrijf in Rotterdam. Alle door ons gevoerde merken, zoals die van General Motors en Ford en het succesvolle Infiniti, gaan mee in de prijzenslag en vele modellen bij ons in voorraad, nieuw en gebruikt, worden aangeboden met 30% korting. Daarmee komt zo’n moderne Amerikaanse auto binnen het bereik van een grote groep automobilisten die wel eens iets anders willen.”

Pietersen US Carcenter is een toonaangevend automobielconcern uit Rotterdam dat gespecialiseerd is in exclusieve auto’s uit Amerika. Prominent in de showroom, ook tijdens de mega Car Sale show, staat Pontiac, de sportieve tak van General Motors, met de types G6 Sedan, G6 Coupé, G6 Cabrio, Solstice en Torrent. Daarnaast worden diverse varianten, zowel nieuw als gebruikt, van de uiterst gewilde Infiniti modelreeks aangeboden, zoals de Infiniti FX, de G Coupé en de EX35. Uit de Buick-reeks presenteert Pietersen de Enclave en Lucerne. Uit de Ford-serie staan de Edge, de Explorer en de F150 opgelijnd. Chevrolet wordt vertegenwoordigd door de Uplander en de Avalanche, terwijl ook de Corvette Z06 en de Cadillac SRX in het ‘Showroom-Sale’ aanbod zijn opgenomen. De Corvette Z06 heeft normaal een prijs van 148.000 euro, maar met 30% korting biedt Pietersen deze uitermate sportieve auto aan voor slechts 103.600 euro!

Nogmaals Hoogewoning: “Amerikaanse merken verheugen zich in een groeiende belangstelling van het publiek dat prijs stelt op comfortabel en onderscheidend vervoer”

Pietersen

Eind vorig jaar heeft Pietersen een ingrijpende verbouwing doorgevoerd, onder meer resulterend in een moderne, stijlvolle showroom waar de diverse merken een eigen ‘corner’ hebben. Naast officieel distributeur van de merken Cadillac en Corvette en de import van Pontiac vertegenwoordigt Pietersen US Carcenter in Nederland tevens de merken Chevrolet USA, Buick, Ford USA, Lincoln en Infiniti.

Fred Hoogewoning: “De aanschaf van een Amerikaanse auto is een bewuste keuze. Daarbij zijn criteria als comfort, betrouwbaarheid, luxe, fraaie styling en motorvermogen onderscheidend. Tijdens de show bieden wij meer dan honderd nieuwe en gebruikte auto’s in vele modellen, typen, uitvoeringen en kleuren tegen sterk verlaagde prijzen aan.”

Ook interessant!

  • Aankoopadvies: Sprintkanon voor 25.000 euro
    Aankoopadvies: Sprintkanon voor 25.000 euro
  • Aankoopadvies: Vierdeurs V8 voor 25.000 euro
    Aankoopadvies: Vierdeurs V8 voor 25.000 euro
  • Parkeer hier je Skoda
    Parkeer HIER je Skoda voor 5.000.000 euro
  • Aankoopadvies: Sensationele Supercar voor 120.000 euro
    Aankoopadvies: Sensationele Supercar voor 120.000 euro

Nieuwste artikelen

  • Dikke Volvo S60 Polestar op Marktplaats heeft de enige juiste kleur
  • Investeren in een auto met 30.000 euro, wat kan je kopen? #aankoopadvies
  • Duitse onderzoekers slopen betrouwbaarheid van Tesla’s
  • Polestar protesteert op ludieke manier tegen de verbrandingsmotor in de EU
FacebookTweetPinLinkedIn

autoverkoop, dealers

Vorig bericht: « Cool! Met een Formule Ford op de openbare weg…
Volgend bericht: Ferrari weer een stukje groener met mega zonnedak »

Lees Interacties

Reacties

  1. Baztrd zegt

    22 januari 2009 om 09:08

    Gecombineerd met de lage brandstofprijzen dus hét moment om een Corvette te kopen :)

    Login om te reageren
  2. Hank Dussen zegt

    22 januari 2009 om 09:11

    Lage brandstofprijzen? Die zijn weer behoorlijk aan het stijgen hoor…

    Login om te reageren
  3. Romano zegt

    22 januari 2009 om 09:12

    Das heel fijn, maar kan em nog steeds niet betalen…

    Login om te reageren
  4. allautomotive.nl zegt

    22 januari 2009 om 09:12

    Deze actie kost heel veel geld…. Maar Dhr. Hoogewoning krijgt zoveel publiciteit voor US Car Center Pietersen dat zijn bedrijf meteen landelijke bekendhied krijgt. Goede actie !

    Login om te reageren
  5. thijs zegt

    22 januari 2009 om 09:15

    Of dit is ene wanhoopspoging

    Login om te reageren
  6. Rene zegt

    22 januari 2009 om 09:21

    hahahhahaha maar wie koopt er nou een corvette. (:

    voor weinig geld 320 rijden. me ma heeft ml 420 is kut bak. Maar wel nieuwe versie

    Login om te reageren
  7. Sven zegt

    22 januari 2009 om 09:30

    De corvette staat al sinds januari 2008 op kenteken.
    Kijk maar op de site.

    Dus dan is het niet zo heel gek dat je flinke korting krijgt.

    Login om te reageren
  8. Brokkenpiloot zegt

    22 januari 2009 om 09:36

    “Amerikaanse merken verheugen zich in een groeiende belangstelling …”. Waarom dan 30% korting geven?

    Leuk hoor, al dat positivisme. Maar volgens mij kan je beter gewoon eerlijk blijven.

    Login om te reageren
  9. onzin zegt

    22 januari 2009 om 09:55

    @ Rene, who cares about what the milf is riding in :S

    @ autoblog, dit bericht is al wel weer een dag oud hoor, gister wist ik het ook al ;)

    Login om te reageren
  10. Thomas zegt

    22 januari 2009 om 10:02

    Leuke verborgen reclame advertentie…
    Maar goed, 103.000 euro voor een corvette is nooit verkeerd. Kom alleen als nog behoorlijk te kort.
    Hebben ze niet eens studentenkorting? Beetje jammer!

    Login om te reageren
  11. tonny zegt

    22 januari 2009 om 10:04

    doe mij die 30% korting maar op de amerikaanse winkel prijzen!!

    Login om te reageren
  12. JagUar zegt

    22 januari 2009 om 10:16

    En mocht deze je te duur zijn, kan je altijd nog de Corvette Z 06 7.0L V8 kopen. (occasion van 2006) Een rode met een kleine 25000 kilometer op de teller. En dat alles voor €99.950 Dat scheelt je dan toch net weer zo’n 4- 5K ;)

    Login om te reageren
  13. hubert zegt

    22 januari 2009 om 10:18

    Hee Rene,

    bevalt dat nou, achter in een ML op een zitverhoger?
    Of ben je al oud genoeg om voorin te mogen zitten?

    Login om te reageren
  14. Autojunkje zegt

    22 januari 2009 om 10:19

    Nog een dikke 100.000 en ik kan betalen

    Login om te reageren
  15. Autojunkje zegt

    22 januari 2009 om 10:21

    Oeps moet zijn kan ik HEM betalen

    Login om te reageren
  16. YZ zegt

    22 januari 2009 om 10:25

    Corvette Z06 kost in amerika omgerekend in euros 49k

    Login om te reageren
  17. Pordon zegt

    22 januari 2009 om 10:30

    @Hubert. Wow, ik dacht dus echt precies hetzelfde:O.

    Maargoed het is dat ik nog wat kleingeld tekort kom, moet nog maar even tussen de bank zoeken.

    Login om te reageren
  18. JD zegt

    22 januari 2009 om 10:33

    of de klantjes ooit weer zijn de weg naar zijn showroom zullen weten te vinden, maar komt een offensief.

    1 zijn mag weg en er moet nog een MET tussen komt en een.

    Login om te reageren
  19. Rob USA zegt

    22 januari 2009 om 10:44

    De F150 Harley Davidson is wel een plaatje die er staat , misschien een leuk autootje voor mijn vriendin. :)

    Login om te reageren
  20. DavidZ zegt

    22 januari 2009 om 11:27

    Als die Infiniti’s zo “uiterst gewild” zijn, waarom raken ze die dan niet kwijt?
    *lampje smiley*

    Login om te reageren
  21. JeMoeder zegt

    22 januari 2009 om 11:38

    Een nieuwe soltice kost in de US ongeveer 26000 dolar is gelijk aan ongeveer 20000 euro. Wat is mijn voordeel bij deze nitwit dealer als ik erbij hem 45000 euro voor moet lappen??? 25000 euro belasting??

    Login om te reageren
  22. JeMoeder zegt

    22 januari 2009 om 11:41

    Ik bedoel Solstice natuurlijk.

    Login om te reageren
  23. RenesisHP zegt

    22 januari 2009 om 12:19

    Goh, dat is bij het werk van mijn vriendin om de hoek. Toch maar eens ff een testritje met zo´n Z06 inplannen. :twisted:

    Login om te reageren
  24. RenesisHP zegt

    22 januari 2009 om 12:23

    @Rob USA.

    Die Harley F150 was volgens mij redelijk betaalbaar. En er is genoeg ruimte om twee Harley’s in de laadbak te plaatsen. ;)

    Login om te reageren
  25. bleegh zegt

    22 januari 2009 om 12:30

    doe eens voorraard naar voorraad

    Login om te reageren
  26. Rob USA zegt

    22 januari 2009 om 12:32

    @mx5/rx8owner: Heb je hem ook gezien? Ik vind het echt een plaatje vooral het interieur met dat dikke zwart/bruine leer en HD emblemen echt vet! :)
    Die ruimte is idd ook heerlijk, alleen jammer van de Nederlandse parkeerplaatsen die formaatje Smart hebben! :(

    Login om te reageren
  27. RenesisHP zegt

    22 januari 2009 om 12:52

    @Rob USA.

    Zoals ik al eerder aangaf. Mijn vriendin werkt er 300 meter vandaan. Het is de meest opvallende showroom van heel de Waalhaven ZZ. Ja, ik ken die auto en ik geef met recht toe dat het een bijzondere verschijning is.
    Hij is behoorlijk oversized en bruut. Maar dan met een (voor amerikaanse begrippen) hoog detailgehalte.

    En nu weer Ssht. Mijn voorkeur voor sommige Amerikanen moet wel ons geheim blijven. :P

    Login om te reageren
  28. corvette z06 zegt

    22 januari 2009 om 13:00

    oke dan dat klinkt goed , geeft wel aan dat ze zeker zijn van hun zaak , anders doe je zulke trucs niet uithalen , maar het scheelt de nederlander wel veel geld das een feit.maar wat een uber geile auto.

    Login om te reageren
  29. RenesisHP zegt

    22 januari 2009 om 13:04

    Zwijmelt weg bij de gele Z06 van Tattoo studio west. :D

    Login om te reageren
  30. freek zegt

    22 januari 2009 om 14:44

    voor die 100.000 eu haal k liever een m3…
    maar wel leuk hoor die korting, voor liefhebbers

    Login om te reageren
  31. Citrofiel zegt

    22 januari 2009 om 15:01

    Je moet wel met een heel extreme actie komen om nu nog landelijke aandacht te krijgen zeg…

    Login om te reageren
  32. Midas zegt

    22 januari 2009 om 15:14

    Neeeeh, laat maar zitten. Als ik wil opvallen koop ik wel een Blackjack Zero met Moto Guzzi block. Kost zo’n 20000 euri om op de weg te zetten. Alleen jammer dat ik dat geld net niet heb liggen.

    Login om te reageren
  33. CSL zegt

    22 januari 2009 om 15:48

    Die Z06 is wel fucking snel!!!

    Login om te reageren
  34. A-Alpina zegt

    22 januari 2009 om 17:24

    De corvette is misschien wel goedkoop! Hij ziet er ook behoorlijk goedkoop uit! ;)

    Login om te reageren
  35. A-Alpina zegt

    22 januari 2009 om 17:28

    Die kortingen is wel het minste wat ze moeten doen.. Alhoewel het nu wel weer iets gunstiger is om een benzineslurper te gaan rijden.

    Login om te reageren
  36. DennieFR zegt

    22 januari 2009 om 17:37

    Is wel leuk die korting,maar het is gewoon zoals Sven al zei,het is grotendeels de afschrijving van auto zelf omdat ie in januari 2008 op kenteken is gezet,dus gewoon een jaar oud,ook al zou er 0km opstaan.

    Neem niet weg dat dit gewoon een buitenkansje is als je toevallig net op zoek was naar deze auto in deze kleur ;)

    Login om te reageren
  37. Rick dos zegt

    22 januari 2009 om 19:59

    Zo. Dan mag die hopen dat de straatstenen extra gul zijn dit jaar.

    Login om te reageren
  38. masta zegt

    22 januari 2009 om 22:26

    Allen daarheen!!

    Login om te reageren
  39. phantom zegt

    23 januari 2009 om 19:12

    @ A-Alpina: Maar ik durf toch te wedden dat hij wel degelijk goed in elkaar steekt

    Login om te reageren
  40. fredje zegt

    7 februari 2009 om 23:01

    Ja kortingen van wel 30 procent ben even voor een geschrokken van de prijzen. Wie tegenwoordig een beetje kan internetten hoeft niet ver te zoeken voor lagere standaard prijzen bij andere dealers. Jammer maar weer niet zo als het hoort. Eerst plusprijzen en daarna korting ( of is dat Amerikaans)
    +25 -30 = 5 % korting krijg je minimaal overal op een nieuw te bestellen auto en op showroommodellen van 2008 krijg je overal tussen de 10 – 20% echte kortingen.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North