• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Kwalificatie Formule 1: Grand Prix van Bahrein 2021

Auteur: jaapiyo, gepost 27 maart 2021 om 17:06 – 54 Reacties

Eindelijk, de F1 kwalificatie in Bahrein is een feit. Is Max Verstappen al kampioen?

We hoeven er niet zo lang op te wachten als vorig jaar, maar alsnog voelt de laatste F1 race in Abu Dhabi als een eeuwigheid geleden. Dit weekend gaan we voor de vierde F1 zandbak-race op rij. Het seizoen van 2021 trapt namelijk af op het circuit van Bahrein. Helaas niet op de kekke ‘oval’-layout waarop Sergio Perez vorig jaar won, maar op het rondje dat we al kenden van voorgaande jaren.

Nederlandse fans hopen natuurlijk dat de vierde race in de zandbak op rij ook de tweede overwinning van Verstappen op rij oplevert. Onze Max won vorig jaar immers de laatste race van het jaar in Abu Dhabi. De wintertest en de vrije trainingen van dit weekend suggereren dat MV33 ook favoriet is voor de zege dit weekend. Maar ja, durven we dat te geloven na de verstikkende Mercedes-dominatie die sinds 2014 de sport in zijn greep houdt? Na de kwalificatie van vandaag, kunnen we je daar meer over vertellen…

Q1

Zoals verwacht schieten de Hazen als een haas de baan op om een tijd op de klokken te zetten. De verwachting is dat het Amerikaanse team dit jaar het kneusje van de grid wordt. Williams lijkt namelijk een voorzichtig stapje gezet te hebben en heeft bovendien Russell in een van de auto’s zitten. Haas F1 daarentegen rijdt praktisch met de auto van vorig jaar voorzien van een andere vloer. Daarbij heeft het twee paydrivers achter het stuur.

Nikita Mazepin ontwikkelt zichzelf daarbij pardoes tot Nikita Mazespin. De Rus verliest de staart van de Haas en staat achterstevoren. Mick Schumacher doet het wat dat betreft beter. Hij rijdt gedegen een paar rondjes en is sneller dan zijn controversiële teammaat.

Echte indruk maakt echter de andere rookie op de grid. Terwijl Verstappen de snelste tijd neerzet, gaat Yuki Tsunoda namelijk naar P2 met de Alpha Tauri. Het tweede team van Red Bull gaat sowieso lekker, want Gasly laat P4 noteren. Perez doet het voorlopig niet direct beter dan diezelfde Gasly en Albon naast onze Max. De Mexicaan geeft 666 duizendsten van een seconde toe op onze landgenoot. Het is wel ruim voldoende om Q2 te bereiken. En dus vier Honda’s bij de eerste zes. Hebben de Japanners dan eindelijk de bom gebouwd die ze zo lang beloofd hebben?

Aan het einde van Q1 gaat Mazepin nog een keer voor een spin, nadat hij in zijn opwarmronde eerst een aantal coureurs voorbij steekt. Die coureurs naait hij dus ook meteen een oor aan. De Rus veroorzaakt namelijk een gele vlag. Dat krijgt wellicht nog een staartje, want sommigen, waaronder Alonso, lijken desondanks toch een snellere ronde neer te zetten. Teammaat Ocon doet dat niet en valt daarmee buiten de Q2-boot. Maar de grootste verrassing onder de afvallers is niemand minder dan Sebastian Vettel. De Duitser is acht tienden langzamer dan Stroll en gaat na morgen waarschijnlijk met pensioen.

De afvallers: Ocon – Latifi – Vettel – Schumacher – Mazepin

Q2

Mercedes en Red Bull vliegen Q2 als vanouds aan met de gele banden. De twee teams weten stiekem natuurlijk wel degelijk dat ze de snelste zijn. Hamilton duikt een dikke twee tienden onder de tijd van Verstappen. Aha, dus toch, de Merc zit er zoals verwacht in ieder geval bij. Perez gaat op geel naar een tijd die vier tienden langzamer is dan Max. Niet heel verkeerd voor nu, maar de Mexicaan heeft track limits genegeerd. Hij moet dus nog een keer.

Albon of Gasly hadden in dit geval wellicht gekozen voor een poging op softs, maar Perez gaat met zijn ervaring voor een tweede run op mediums. De Mexicaan geeft namelijk zijn team te kennen dat er nog drie tienden in de auto zit. Dat klopt ook, want PER gaat voor P4. Het enige wat dat weer ietsje minder indrukwekkend maakt, is dat Gasly die plek direct afpakt, terwijl ook hij op de mediums staat. Alpha Tauri lijkt op deze baan echt dicht op de grote broer te zitten.

Op het laatst van de sessie verandert er opeens nog het een en ander. Verschillende coureurs vinden extra tijd op de soft. Verstappen is de snelste op de baan, maar maakt zijn ronde niet af. De Ferrari’s gaan toch enigszins verrassend als een duvel uit een doos naar P1 en P2. Op zacht rubber wil de Fezza dus wel. Er zit slechts één duizendste van een seconde tussen de twee rode bolides. Norris, Alonso (jawel!) en Stroll wringen zich ook naar Q3.

Dit alles is helaas wel de pech voor…Perez. Checo wordt teruggedrongen naar een Albonesque P11. Deze hadden ze duidelijk even niet zien aankomen bij Red Bull. Schrale troost voor SP11: hij is niet de slechtste Red Bull, want Tsunoda redt het na zijn indrukwekkende optredens tot op heden nu ook niet in Q2. Hij eindigt op P13. De andere afvallers zijn de Alfa’s en Russell.

De afvallers: Perez – Giovinazzi – Tsunoda – Raikkonen – Russell

Q3

En dan het moment van de waarheid. In een herhaling zien we dat Max ergens over een kerbstone is gerost en er wellicht wat schade is aan de vloer. Gaat hem dat opbreken in het gevecht met Hamilton en Mercedes? Gasly zet als eerste een goede tijd neer met een 1:30.0. Bottas komt daar niet aan, Hamilton wel. En dik. De Merc is een halve seconde sneller. Verstappen zit achter Hamilton op de baan en…gaat harder! Het verschil is met 23 duizendsten van een seconde uiterst klein. Maar ja, sneller is sneller.

Doch er is nog die alles bepalende tweede poging. Eerst kijken we naar Bottas. Die gaat sneller dan hij geweest was, maar meer zorgen baart ons de paarse sector die HAM noteert. Verstappen gaat gelukkig echter ook nog harder. Dit wordt een nagelbijtertje. Bottas haalt het niet. Hamilton wel, hij gaat naar P1. Maar niet voor lang! Verstappen rost gewoon nog even een dikke vier tienden van zijn eerste tijd af. Daarmee is hij dus ook bijna vier tienden sneller dan Hamilton.

Achter Max en de twee Mercs gaan Leclerc voor P4 en Gasly voor P5. De McLarens stranden op de plekken zes en zeven, met nieuwe man Ricciardo voor Norris. Sainz kan zijn P1 in Q2 geen geweldig vervolg geven bij zijn Ferrari-debuut en strandt op P8. Daarachter maken Alonso en Stroll de top-10 compleet. De eerste Red Bull pole dus in Bahrein sinds 2013. Op naar een klinkende zege morgen. @nicolasr heeft er lang op moeten wachten, maar Max is dus toch eindelijk kampioen. Straatfeest!

F1 kwalificatie Bahrein 2021: De volledige uitslag

  1. VERSTAPPEN – Red Bull
  2. Hamilton – Mercedes
  3. Bottas – Mercedes
  4. Leclerc – Ferrari
  5. Gasly – Alpha Tauri
  6. Ricciardo – McLaren
  7. Norris – McLaren
  8. Sainz – Ferrari
  9. Alonso – Alpine
  10. Stroll – Aston Martin
  11. Perez – Red Bull
  12. Giovinazzi – Alfa Romeo
  13. Tsunoda – Alpha Tauri
  14. Raikkonen – Alfa Romeo
  15. Russell – Williams
  16. Ocon – Alpine
  17. Latifi – Williams
  18. Vettel – Aston Martin
  19. Schumacher – Haas F1
  20. Mazepin – Haas F1

Ook interessant!

  • Red Bull te snel
    Red Bull is veel te snel voor Mercedes
  • Red Bull kaapt nog meer kopstukken weg bij Mercedes
  • Mercedes balans-issues als William
    'Balansissues Mercedes hetzelfde als die van Williams'
  • Video: Max Verstappen Track Guide van Bahrein

Nieuwste artikelen

  • Lexus LFA is terug als gelikte coupé
  • Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen
  • Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
  • Wat als je een supercar als schilderij gebruikt?
FacebookTweetPinLinkedIn

Aston Martin, bahrein, Formule 1, Lance Stroll, Lewis Hamilton, Max Verstappen, Mercedes, Racing, Red Bull Racing, sebastian-vettel, Sergio Pérez, Valtteri Bottas

Vorig bericht: « Hyundai Tucson (2021) rijtest video
Volgend bericht: Video: Verstappen gooit taart tegen enorme kaak aan »

Lees Interacties

Reacties

  1. SpeedGeek zegt

    27 maart 2021 om 17:10

    Geheel onverwacht. Mercedes kwam langzaam dichterbij en had toch in Q3 een klap van hen verwacht ook omdat Wolff het gister nog had over een “verassing” wat voor meer vermogen moest zorgen.
    Maar +0,388 is toch wel een serieus verschil. En zag de dames en heren bij Mercedes eens zuur kijken zeg!

    Login om te reageren
    • Richmond zegt

      27 maart 2021 om 17:18

      Hamilton was vorig jaar 4 tiende sneller dan Max en is nu 3 tiende langzamer. Dus Mercedes heeft 7 tiende verloren.

      Login om te reageren
      • sportabgasanlage zegt

        27 maart 2021 om 19:17

        Ga je nu de “experts” van Ziggo napraten?

        Login om te reageren
      • carfreakjim zegt

        27 maart 2021 om 19:41

        @benja01: Vorig jaar was Ham 0.414 sec sneller als Max, dit jaar is Max 0.388 sneller als Ham. Mercedes is dus 8 tiende verloren en niet 7

        Login om te reageren
        • ouwedibbes83 zegt

          27 maart 2021 om 23:01

          @carfreakjim: volgens mij zijn de auto’s van dit jaar en vorig jaar niet 1 op 1 te vergelijken, ze moesten toch juist iets minder snel zijn met de nieuwe regels?

          Login om te reageren
    • simonferrari zegt

      27 maart 2021 om 18:36

      @SpeedGeek: Inderdaad verassend. Wat ik eveneens niet had gedacht is dat de beide Ferrari’s zo hoog zouden eindigen. Leuk dat ze toch weer langzaam in de top komen. Hopen dat Max morgen een mooie eerste plaats pakt! :)

      Login om te reageren
      • qoekje zegt

        27 maart 2021 om 19:17

        @simonferrari: had het wel gedacht dat ze er weer redelijk bij zouden zitten.https://www.gpfans.com/nl/artikelen/62165/f1-steward-ferrari-mocht-afgelopen-seizoen-als-straf-minder-brandstof-verbruiken/

        Login om te reageren
      • hooesi zegt

        27 maart 2021 om 22:06

        @simonferrari: wel op rode banden hè, dus verschil is wel wat vertekend beeld

        Login om te reageren
  2. Rick-dos zegt

    27 maart 2021 om 17:11

    Ik hashtagged het al een tijd geleden #wachtmaaraf en zie hier het resultaat. We gaan een mooi seizoen tegemoet.

    Login om te reageren
    • ericd zegt

      27 maart 2021 om 17:32

      Mooi. Take it to the Max. Ook mooi is dat McLaren en Ferrari enigszins opgeschoten zijn.

      Login om te reageren
    • brammetjedeb zegt

      27 maart 2021 om 18:02

      @Rick-dos: we hopen het allemaal, er wordt veel gezegd, hoop, vertrouwen, goede tests, VT allemaal goed, maar je ziet pas in Q3 waar Mercedes echt staat! En da’s gelukkig niet op 1!!

      Login om te reageren
    • rob5nismo zegt

      27 maart 2021 om 21:29

      @Rick-dos: ontsla jack plooi toch?

      Login om te reageren
  3. harrie zegt

    27 maart 2021 om 17:16

    Mooi man, en eindelijk een teammaat die hem rugdekking kan ge… oh wacht.

    Login om te reageren
    • VeniVidiVici zegt

      27 maart 2021 om 18:18

      @harrie: Komt goed, geef Perez even een aanloopje dit seizoen.

      Login om te reageren
      • toniominestrone zegt

        27 maart 2021 om 19:12

        @venividivici: ach, het schijnt een zondagsrijder te zijn!

        Login om te reageren
    • dondeboer zegt

      27 maart 2021 om 18:33

      @harrie: het is z’n eerste kwalificatie in deze auto, ik geef ‘m nog een paar races ’t voordeel van de twijfel. En Checo is doorgaans beter op zondag dan op zaterdag. Ik ben heel benieuwd wat ‘ie morgen doet.

      Login om te reageren
      • outlook zegt

        27 maart 2021 om 21:07

        @dondeboer: volgens mij vooral onhandig om op mediums te blijven. Hij had gewoon op Softs naar buiten moeten gaan. Dan had hij zeker top 5 gestaan

        Login om te reageren
  4. viezefreddyw zegt

    27 maart 2021 om 17:18

    En nu is het hopen dat het geen incident is en dat het hele seizoen zo spannend gaat zijn. En wat een groot gat zeg, fantastisch. Hopen op een mooie race en dat de boel heel blijft.

    Login om te reageren
  5. Richmond zegt

    27 maart 2021 om 17:20

    Extra nieuwe regel van de FIA: na elke race zal willekeurig een auto uitgekozen worden voor technische controle. Hierbij wordt de auto (vrijwel) helemaal uit elkaar gehaald en op elk onderdeel gecontroleerd of deze voldoet aan de regels. Teams moeten engineers aanleveren om mee te werken en ook een verklaring tekenen dat de tweede auto hetzelfde is.

    Login om te reageren
    • TimoBac zegt

      27 maart 2021 om 23:14

      @benja01: vanwaar dit pleidooi?

      Login om te reageren
  6. 917 Porsche + Audi zegt

    27 maart 2021 om 17:24

    Ben zeer tevreden voor Max, Vettel stelt me weer teleur, wel geschrokken toen Ferrari even 1en 2stonden. Laten we hopen dat de rest van het seizoen even spannend mag zijn.

    Login om te reageren
    • lekkerlinksrijden zegt

      27 maart 2021 om 17:36

      @vwaudiporsche: in Q2 op soft, de anderen op medium

      Login om te reageren
      • 917 Porsche + Audi zegt

        27 maart 2021 om 17:44

        @lekkerlinksrijden; Daar heb ik geen rekening mee gehouden. jij was duidelijk wakker.

        Login om te reageren
      • jaapiyo zegt

        27 maart 2021 om 18:06

        Merc, Max en Pierre op medium, de rest op soft.

        Login om te reageren
  7. Robert zegt

    27 maart 2021 om 17:27

    Een hoop leuke verrassingen dit weekeinde:
    – AlphaTauri, met Gasly en toch zeker ook Tsunoda kruipen steeds dichterbij de subtop. Die hebben de zaken al het hele weekeinde goed voor elkaar.
    – mooi voor het moreel van Ferrari dat ze P1 en P2 pakken tijdens Q2. Sainz kan zich nu al goed meten met Leclerc.
    – …en in hun kielzog wordt Alfa Romeo goed mee getrokken (goed voor mijn F1 manager ook)
    – Mazepin had de kaarten voorafgaand aan de seizoensstart al slecht geschud, nu dreigt -ie helemaal het lachertje van de grid te worden.

    Geen verassingen:
    – Alpine / Renault is nog steeds een matige middenmotor.
    – Mercedes zit nog steeds goed in de top drie. Ook al staan ze niet met +1 of meer seconden verschil op de startgrid.

    Login om te reageren
    • Richmond zegt

      27 maart 2021 om 17:44

      3 tiende verschil met Mclaren, denk dat het wel meevalt met Alpine as matige middenmoter.

      Login om te reageren
    • sportabgasanlage zegt

      27 maart 2021 om 19:19

      Volgens mij hebben alle auto’s een middenmotor. Al blijft Renault een middenmoter 😉

      Login om te reageren
      • Robert zegt

        27 maart 2021 om 22:01

        autocorrect is een b*tch, hè.

        Login om te reageren
    • outlook zegt

      27 maart 2021 om 21:09

      @RRRobert: waarvan akte

      Login om te reageren
  8. MaartenD zegt

    27 maart 2021 om 17:31

    Mooi resultaat van Max, hopelijk houdt hij het morgen vast. Vind het ook heel leuk dat Ferrari weer vooraan te vinden is na een dramatisch vorig seizoen

    Login om te reageren
  9. lekkerlinksrijden zegt

    27 maart 2021 om 17:34

    LeClerc toch nog ff naar 4, niet meer verwacht

    Login om te reageren
  10. Everto zegt

    27 maart 2021 om 17:38

    -edit: dank u, is inmiddels gefixt-

    Login om te reageren
  11. ghost zegt

    27 maart 2021 om 17:46

    Beloofd een leuk seizoen te worden !

    Login om te reageren
  12. ghini zegt

    27 maart 2021 om 17:50

    -edit: dank u, is inmiddels gefixt-

    Login om te reageren
    • iannuzi zegt

      27 maart 2021 om 18:42

      @ghini: 2020?

      Login om te reageren
  13. brammetjedeb zegt

    27 maart 2021 om 18:00

    Wat een verschil!! Deed die schade aan de vloer nog iets??

    Login om te reageren
    • Richmond zegt

      27 maart 2021 om 18:31

      schijnbaar 0,1 sec per rondje.

      Login om te reageren
  14. 550maranello zegt

    27 maart 2021 om 18:07

    YESSS! Game on! Wat een maxvertoon!

    Login om te reageren
  15. ericd zegt

    27 maart 2021 om 18:18

    Zit nu naar de F2 te kijken. Rondetijden van 1:48 minuut. Groot verschil met de F1, haddik niet verwacht zoveel. De F2 bolides rijden op 18″ rims, de F1 nog steeds op 13″. Zou volgend jaar veranderen.

    Login om te reageren
  16. willeme zegt

    27 maart 2021 om 18:35

    Ik vond Hamilton veels te opgewekt. Schumacher was veel chagrijniger toen Alonso zo snel was. Politiek correct, maar als een boer met kiespijn. Hamilton was bijna ‘blij’. Maar verder: leuke kwali met bijzondere uitschieters. Gaat nog wat worden morgen!

    Login om te reageren
    • Joost zegt

      27 maart 2021 om 18:47

      Ik vond Hamilton in het interview door DC heel erg goed overkomen. Alle respect voor Max, aangeven dat hij het maximale had gedaan en niet sneller kon.

      Misschien is hij ook wel echt blij. The game is on! Finally!

      Login om te reageren
    • Richmond zegt

      27 maart 2021 om 18:55

      Schumacher kon slecht tegen zijn verlies en verborg dat ook niet. Hamilton is meer een toneelspeler denk ik.

      Login om te reageren
      • Johanneke zegt

        27 maart 2021 om 21:37

        Verbergen deed hij het absoluut niet, hij reed ze zelfs zonder pardon van de baan, de mafkees. Hamilton is in mijn ogen een groter sportman en F1 coureur dan Schumacher was.

        Login om te reageren
        • rolov zegt

          28 maart 2021 om 05:33

          @Johanneke: je bent niet goed. Schumacher is beter dan Hamilton.

          Login om te reageren
  17. Joost zegt

    27 maart 2021 om 18:46

    Als dit een voorbode voor het hele seizoen is, wordt het leuk! Hamilton die eindelijk echt moet vechten. Ferrari redelijk terug, McLaren meldt zich steeds meer. En Honda lijkt echt topwerk verricht te hebben!

    En Max heeft eindelijk een wingman redelijk in de buurt. O wacht, the original plan didn’t work out..

    Login om te reageren
  18. rumour zegt

    27 maart 2021 om 18:50

    Lewis op vuile startplek 2 op de baan.
    Dames en heren het is zondag 28 maart 2021 de lampen gaan uit en we zijn onderrrweg.
    Redelijk start Max, slechte start Lewis en Bottas heel goed weg. Ooh spannend in eerste bocht.
    Ooooh neee Bottas ramt Lewis van de baan. Eigen schuld Lewis mocht deur niet dichtgooien.
    Wat een domme fout van Lewis en Max is weg. Eén Mercedes nu reeds naar de gallemiezen.

    Lekke band Bottas nee toch zeker? jazeker lekke band Bottas. Ook dat nog zeg?
    Kijk Toto eens, hij ziet water branden. Nou Toto, wen er maar aan jubelt Olav.
    Onze Max is weg en de groeten. Laterszzzz.

    Opkomen rechte stuk, dáár is Max……. maar waar is de rest? Goeiendag zeg sodeknetters wat een begin seizoen 2021. Max is reeds heel heel heel ver weg, seconde of 4 denk ik zo? Bam 4,2 seconden dat zeg ik.

    En dáár klinkt voor Max het Wilhel-mus, ook koolmeesjes, roodborstjes en merels fluiten mee.
    Wat een knotsgekke middag hebben we mogen beleven.

    Nou nou, Olav doe maar rustig. Wakker worden race begint pas morgen.
    ​Je droomde, hier drink even wat. Schone luier ga nog maar 3 uur slapen.

    Login om te reageren
    • mopar70 zegt

      27 maart 2021 om 21:27

      Ik hoorde Olav. Kudo’s!

      Login om te reageren
    • michelschouten zegt

      28 maart 2021 om 08:21

      @rumour: oke , toch weer hard gelachen vandaag 😂

      Login om te reageren
  19. Richmond zegt

    27 maart 2021 om 18:54

    Aston Martin zegt dat het low rake concept 1s per ronde langzamer is door de nieuwe aero regels:
    https://www.motorsport.com/f1/news/new-aero-regulations-cost-low-rake-cars-1s-per-lap-aston-martin/5941007/

    Aangezien Mercedes 7 tienden verloren hebben, kan dat best kloppen.

    Login om te reageren
  20. sportabgasanlage zegt

    27 maart 2021 om 19:21

    .

    Mooi mooi mooi, maar it ain’t over till the fat lady sings. Heb er zin in!

    Login om te reageren
  21. Richmond zegt

    27 maart 2021 om 19:24

    Hamilton zegt dat de nieuwe regels speciaal bedoeld zijn om Mercedes af te remmen:
    https://www.motorsport.com/f1/news/hamilton-floor-rules-change-reaction/5940840/

    Login om te reageren
  22. boriske zegt

    27 maart 2021 om 19:37

    En ondertussen is Hamilton al aan het zagen dat de regels aangepast zijn om de Mercedes te vertragen. Wat een slechte verliezer is dat toch. Komaan Max, pak die titel af van die zaag.

    Login om te reageren
  23. mark383 zegt

    27 maart 2021 om 20:42

    Heerlijk. Red Bull is er nog nooit zo goed bij geweest aan het begin van het seizoen. Dat belooft wat!

    Login om te reageren
  24. nicolasr zegt

    28 maart 2021 om 09:25

    KAMPIOEN!!!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North