Laat het maar aan LB Performance, onderdeel van Liberty Walk, over om iets heel erg diks te maken van een Ferrari 458. Na de coupé hebben ze zich nu ook vergrepen aan een 458 Spider.
Een spierwitte 458 Spider met knalrood interieur is, met behulp van popnagels, voorzien van een hele dikke bodykit. Uiteraard is de boel ook flink lager gelegd en zijn er dikke velgen gemonteerd.
Of de aandrijflijn ook onder handen is genomen durven we niet te zeggen, maar je trekt sowieso wel de aandacht met deze hele dikke Ferrari. Het is niet direct mijn smaak en die zichtbare popnagels zijn ook niet heel mooi te noemen.
Toch is er blijkbaar een markt voor deze vorm van tuning. Een complete bodykit voor de Ferrari 458 kost zo’n €18.000.
Zo hé!
Ziet er niet verkeerd uit hoor
Opzich wel een hele gruwelijke creatie! Lijkt wel een circuit wagen.
Zonder die afschuwelijke letters en misschien in een andere kleur, donker grijs, zou deze auto mooi zijn dan krijg je een beetje een straaljager look. In andere gevallen lelijk
@jasperjvr: ja, dat denk ik ook. Ik zou hem wel in matgrijs willen zien met zwarte velgen, dan is die echt bruut volgens mij.
Aan de ene kant vind ik het heel dik, maar aan de andere kant weet ik het niet zo goed.. Dubiotuning noem ik het maar!
Leuk voor op circuit ja , maar niet op straat
En wat als je een drempel tegenkomt?
Ruim 30 jaar na data van het origineel en niet eens zo gek veel sneller.. Waar is de voorsprong gebleven?? Ingehaald door Japan (GT-R) en qua uiterlijk ook niet echt bijzonder . Beetje jammmer
Popnagels… Wat een troep.
@maurits123: maar wel troep die knakenkost.. Even voor de duidelijkheid: voor dat geld kan je ook twee complete nieuwe auto’s aanschaffen. Dus niet alleen plastic en popnagels, maar incluus bougies, velgen, rubber, stoelen, pook, verlichting en ECU,. en dat allemaal zonder popnagels :-)
Leuk setje. Als je teveel geld hebt, je verveelt en ’t je aan smaak ontbeert. Deze look is leuk, maar past beter bij een echte circuitwagen, waarbij het origineel in basis niet al een sportwagen is, maar een ‘ normalere ‘ gezinsbak.
Iets te veel verlaagd ben ik bang….
Wat lelijk dit, vooral in combinatie met die walgelijke rode velgen.
Die bodykit is niet van LB zelf.
Kei Miura ontwerpt deze bodykits, onder andere voor LB, BenSopra en Rocket Bunny.
Heb even hun site opgezocht, hun site is gehackt.
@zwemk: haha, idd! heb alleen geen flauw idee waarom… Of zou het zijn omdat ze fan van John Lennon zijn? :P
Fucking vet! Laat het maar aan Japanners over om er wat knaps van te maken.
Ik vind ze erg bruud! !!
@reggie-boy_rood: bruud? Kom op he
Erg dik zo! Zo zou ik wel een 458 willen! Maar, volgens mij is ie iets te laag.
De coupé vond ik wel iets hebben, maar bij de Spider vind ik deze bodykit net iets té…
No bon, to each his own zeker?
verschrikkelijk. Zelfs de gemiddelde DTM auto is minder overdreven.
Dikke buikschuiver zeg!
Jaja, het uiterlijk van een circuitmachine …… op een spider.
attentionwhore
Ik vind een standaard 458 niet bijzonder mooi, maar dit vind ik heeerlijk! Liberty Walk kan er wat van