Een geweldig icoon uit Japan, de Datsun 240Z. Het is het trotse bezit van Autoblog-lezer Luca. In deze Mijn Auto rijden we er een rondje mee!
Lees Interacties
Reacties
Geef een reactie
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Auteur: RubenPriest, gepost om – 15 Reacties
Een geweldig icoon uit Japan, de Datsun 240Z. Het is het trotse bezit van Autoblog-lezer Luca. In deze Mijn Auto rijden we er een rondje mee!
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Wat een fantastische auto! Heerlijk puur rijden en genieten nog. Prachtig model ook en wat staat dat interieur er nog knap bij! Maakt mij erg enthousiast!
Wat verschrikkelijk tof. Dat er nog lang van genoten mag worden.
Ik wil het artikel met iemand delen maar zie daarvoor geen knop, klopt dat?
YouTube link doorsturen
Thanks, @autoblog, wellicht goed om die knop toe te voegen indien mogelijk.
Altijd al een zwak gehad voor de 240z, want ik vind het design van de auto erg mooi.
Hele toffe bak ! 😎
Dit is een auto met heel mooie eenvoudige lijnen, er zit niets teveel aan en zo hoort het ook vind ik. Onvoorstelbaar dat ze in de jaren tachtig heel weinig kostten gebruikt.
In de jaren 80 kende men nog geen veiligheidsvoorzieningen enz. Gewoon alles simpel, dat heeft uiteraard ook gevolgen op de productieprijs.
Hele gave auto met een eigenaar die passie voor zijn bolide uitstraalt! Dat maakt leuke content
Zalige auto, ik hoorde wel ooit eens een uitspraak dat die auto ondanks hij er aerodynamisch uitziet zijn cw waarde verschrikkelijk zou zijn. Zo verschrikkelijk dat VW er in de 70s in slaagde de baksteenvormige T3 een lagere cw waarde te geven dan deze sportwagen. Ik kan dit echter niet staven met exacte cijfers over die cw waarden vind hier niets over terug.
Ik heb een voorkeur voor Japanse auto’s, Datsun/Nissan rijdt goedkoop qua benzine gebruik, maar minder betrouwbaar dan Suzuki, Toyota en Mazda en koning topproduct Honda. Heb meerdere modellen van dit merk gehad, maar nooit een Z. Als ik zou moeten kiezen tussen een 240Z of een Toyota Celica TA28 dan werd het de Celica.
Allebei leuke oto’s. Ik zou voor de 6-cilinder gaan.
Kijk, dit zijn auto’s die het aanklikken waard zijn.
Helemaal mee eens. Dat moderne spul is ook maar zo zo.