Mocht u nog last hebben van een dampende zaterdagnacht, en is uw maag nog niet helemaal de oude? Dan raden wij aan om dit videomateriaal van deze Italiaanse V10-powered supercar NIET te bekijken.
Het schijnt een gloedjenieuw merk uit Italië te zijn. Tirrito. Met hun Ayrton pogen ze een auto neer te zetten met serieuze supercar-eigenschappen. Zo zit er ergens in het midden een heerlijke V10, afkomstig uit de BMW M5. Volgens hun specs zou dit goed moeten zijn voor een vermogen van bijna 630 pk. Dit moet aardig van zijn plek kunnen komen aangezien de origami-car niet meer dan 1120 kg weegt.
Bij een onthulling horen uiteraard gelikte persfilmpjes. Tirrito dacht daar anders over en ging zelf met Windows MovieMaker aan de slag. Het verbluffende resultaat is HIER te bekijken. (via GTspirit)
Wil je ‘m een keer in het echt bewonderen? In april 2010 is de Tirrito Ayrton te bewonderen op de Top Marques Monaco.






Euh, wat? Dit is een grapje? ’t Ding ziet er niet uit? Alsof ‘ie met karton in elkaar gezet.
Zeker van dat dit niet de nieuwe lego technics is?
“Mocht u nog last hebben van een dampende zaterdagnacht, en is uw maag nog niet helemaal de oude?”
Wel last van een piepend oor als gevolg van een knal van een klein kut haatbaardje.
Ontopic: GATVUR
@Gnermo:
Gaatje in trommelvlies?
Welcome to my world. :twisted:
@RenesisHP: Nee ik kwam gister in een cafe en kreeg meteen een kopstoot dus ik deel wat knallen uit en ontvang er eentje op mijn oor :(
@Gnermo:
Dus waarschijnlijk een gaatje in je trommelvlies. Is niet geheel vreemd na een klap op je oor. Iets met druk enzo.. ;)
@Gnermo: Doe eens even normaal met je geenstijl of spitsnieuws taalgebruik.
:shock: :shock: :shock:
Wat is dit lelijk zeg. :o
Is dit ding gestyleerd door die blinde van de Vulva tekening?
mooie velgen, leuke motor… het design is … euhm .. welk design?
@M-lover: dat mooie velgen? :o
doe eens ff normaal maan, man! :o
dit zijn ‘DE SJONNIE’ velgen, meer sjonnie dan deze velgen bestaat niet..
@Bosnia_love:
idd cheap ass autostyle wielen…
HOK van t jaar 2009?
Als je dit ontworpen hebt kan je het toch niet serieus denken dat het mooi is? Dit soort wanstaltige vormgeving betekent falliesement.
Is deze auto misschien ontworpen door deze beste man?:
http://www.autoblog.nl/archive/2009/12/08/koop-dit-volvo-s60-schilderij-door-blinde-man
de zoveelste kinderlijke photoshop !
amateurs ja :o)
Als de rest ‘et niets vindt, laat maar bij ons voorrijden.
Schandalig dat Senna’s naam voor zoiets walgelijks wordt misbruikt!!!
Papier marché?:D
Voetganger vriendelijk !!!
top marques is toch net zoiets als de milfair, alleen dan voor mensen met smaak? ze zullen wel een rare arrabier vinden die dit ding wilt
Mijn zoontje van 9 tekent nog mooiere auto’s
Veel hoeken en kanten zoals de F117 stealth fighter. Zou deze ook onzichtbaar zijn voor radar?
ziet er raar uit, waarschijnlijk omdat hij zo klein is/lijkt!
Oké, zit hier nu al een tijdje te wachten totdat iemand roept: “You’ve been punked!”
Of “Lachen, Bananasplit!”
Of “Smile you’re on Candid Camera!”
Als je dat filmpje bekijkt dan heb je toch het gevoel dat je in de maling wordt genomen?
@Rick dos: Helemaal gelijk, zo’n automerk kan je gewoon niet serieus nemen :roll: wacht gewoon op het moment dat er iemand uit mijn beeldscherm komt springen met de boodschap: “You’ve got Rick ‘N Rolled”
‘reveeled’ ipv ‘revealed’ in aftiteling (ja ik heb het volgehouden) onderbouwt de weinig serieuze poging.
Kan ook niet voorstellen dat BMW daar via officiële wegen een v10 aan levert.
Pff dit hok is lelijk vanuit elke hoek. Echt gadver.
@m-lover: Mooie velgen?… zeker lid van de SS?.. het zijn gewoon swastika logo’s..
welk een lelijk photoshop ding… dit kan niet waar zijn
Ziet er niet echt stevig uit, gemaakt van karton zeker. Ik hoop echt dat dit ding niet op de weg komt wat een gedrocht ! :shock:
Ayrton Senna draait zich om in z’n graf… wat een gedrocht.
Knap gedaan van de marketingafdeling (voor zover deze bestaat). “Muziek” past perfect bij de foto’s: afgrijselijk
Doet me denken aan een GT90, maar deze is dus NIET VET.
Dit is verschrikkelijk xD
Die velgen zijn gewoon van een aftermarket manufacturer. Die heb ik al eens onder een Seat Ibiza gezien. Volgens mij gewoon overdreven tuning van een of andere sjonnie auto met een M motor en wat plastic en ander velgen. Dat kan ik niet echt een automerk noemen.
hey is de desginer van de multiplat dan toch aan een nieuwe job geraakt of hebben ze clarkson ingehuurd voor die ranke lijnen van de hammerhead i trust eagle ,maar kom voor 2000 euro neem ik hem(ik steek die motor wel in iets anders en dump de rest in de dichst bijzijnde beek)
Wat een verspilling van die V10…
Gooi alle moderne supercars samen, neem van elk het lelijkste element, en bouw dan je ontwerp in lego, en dit is het resultaat… Het doet me een beetje denken aan een knutselproject van 10-jarigen die hun droomauto mogen bouwen met papier!
Your looking at the Tirrito Ayrton : a new Italian supercar with 627 horsepower via a V10 engine.
The Tirrito Ayrton is much more radical than say a Lamborghini or Ferrari but this is not a bad thing. As noted before it features a super powerful V10 engine with 627 horsepower and gullwing style doors for a super exotic look.
The car is Andrea Tirrito’s dream creation and according to the founder “driving a Tirrito Ayrton means distancing yourself from every cliché, and leaving the crowd behind.”
Waarom worden Bernie en Leepu nergens genoemd in dit artikel? Ze moeten toch íets te maken hebben met zo’n stilistische mislukking…
Waar kan ik een claim indienen? Ik kan aantonen dat ik deze auto heb getekend toen ik 5 jaar oud was. Maar ik heb tot nu toe nog nooit gehoord van het bedrijf Tirrito. En ze hebben verdomme ook nog de naam veranderd van “lelijk hondenhok” naar Ayrton.
Ik hoop dat Dhr. Tirrito meer verstand heeft van handling en performance dan van design..
Volgende vraag: wanneer komt ie op Top Gear?
Een nieuwe standaard als er gerefereerd wordt naar de lelijkste wagen…ooit.
WOW….wat een super cool vierkant geval doosje ofzo…NIET!!
@ DAMES/(heren)
laten we nou niet te snel oordelen de eerste ascari was ook niet moeders mooiste
http://images.google.nl/images?q=Ascari%20Ecosse&oe=utf-8&rls=org.mozilla:nl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=nl&tab=wi
Wtf, dat filmpje…
Het zijn niet eens goede kwaliteit foto’s, anders had je er met live movie maker miss nog iets van kunnen maken.
Als hier een BMW V10 in ligt, dan heeft mijn grasmaaier een 8.Ol W12
@Mardec: cool hoe zit je gras er uit na gebruik
Deze heeft miss een bmw v10 maar die kan hij toch niet gebruiken eens boven de 50 vliegen de stukken er af
Kom op zeg, dit is toch één grote grap? Een amateuristische bende rotzooi, meer kan ik er niet over zeggen.
@BananaFlip: (Rick Dos.)
@Mardec: Cool, hoe hard loopt die grasmaaier dan? Het spijt me, maar hier ligt echt een BMW V10 in. Met minstens 507 pk :( .
OT:Al het voorgaande, behalve van de mensen die hem
lelijkmooi vinden.Ik vind dat deze V10, toch veel meer dan bij BMW, een beetje metaalachtig klinkt. In de negatieve zin. Gelukkig is het design wel doenbaar.
@PCCB:
O..
Waar heb jij dat geluid gehoord?
@RenesisHP:
Shit,.. Laat maar. Erg metalig inderdaad(doordenken doet wonderen).
Lelijk… Ga geen woorden vuil maken aan deze debiele creatie. Smaakeloos. Op die V10 na dan…
origami is echt precies het woord voor dit, beetje bij knippen misschien.
Lijkt wel een design van leepu (chop shop op discovery channel)
Is dit Geoff 3 van Top Gear? Zulk design is het ongeveer…
Volgens mij is er gewoon een hobby bob met z’n tigra aan de gang geweest. en hoe, nou ziet een standaard tigra er al niet uit, maar dit slaat werkelijk totaal nergens op.
Goh, laten we hem maar in December posten, dan denken de mensen niet zo snel aan een 1 April grap. Jammer dat het er te dik bovenop ligt.
ga naar http://www.tirritocars.com/ om nog meer afschuwlijke modellen te zien .
de eerste lelijke italiaanse auto .
@RenesisHP: :)
In een woord, GEWELDIG :D!
Nog nooit zo’n mooie auto gezien.
Echt prachtig! :P
haha bij relevante artikele staat die verbrande a5 :p
De Fiat Multipla vind ik nu opeens een hele mooie auto.
Lelijke muziek, lelijke filmkwaliteit = lelijke auto.
@ b0z4
Jup, ik begrijp wat je bedoeld :D
Alleen als dit ding de de Nürburg ring kan lappen onder de 7 minuten zal ik er nog van onder de indruk zijn.. Maar ik betwijfel of dit ding het kan doen sneller dan mijn grasmaaier.. Laat staan de finish halen..
Een auto die de nissan gtr het stront voor de ogen rijdt met het prijskaartje van een nissan micra.
So wat? Alsof die opgevoerde quad-cores van nissan zo mooi zijn?
Lelijke bak en dat amuteuristische filmpje, met standaard youtube spul gemaakt, met hele foute herrie muziek en met een hele lage bitrate en resolutie……
Wat een drama!
Anders koopt de maker van dit apparaat even ogen…
@ Novastar
De V10 van BMW is duurder dan een nissan micra :D
Whahaha die moet ik echt hebben!
Bij het stoplicht lekker iedereen pesten met een carnavalskar hahaha
:shock: Zijn er ook foto’s van vóór de NCAP tests?
Ik zag de velgen en dacht: Mwa, ik zag de rest en dacht… dacht nog eens… dacht nog eens goed na… NEE! Er is niemand die dit mooi kan vinden! Zonde van die BMW V10, want dat is wel echt een prachtmotor;)
Maar maak je maar niet druk, dit zal NOOOIT te koop zijn, want er zijn geen klanten;)
Hoever je met Paddo’s..piepschuim,latex en een Opel Tigra toch niet kan komen….
jullie zien het verkeert: dit ding rijd op zonne-energie!
En om straks als de zonnepanelen gemonteerd zijn de juiste hoeveelheid zonlicht op te kunnen vangen, heeft het voitureken deze wat vreemde vorm…
Nee???
Ok, dan is ie gewoon spuuglelijk!!!
WTF!!! En dan vinden ze de S-Max een lelijke auto geworden?
De Fiat Multipla is een hemelse auto vergeleken bij dit gedrocht.
Ze dachten daar in Italië zeker om in plaats van Pininfarina een kleuter met vinger verf een auto te laten ontwerpen..
Keihard afgekeken van het Belgische Edran! :D
Ik probeer positief te blijven en naar het ding regelmatig kijken tot ik er iets moois aan zie, helaas :(
Waarom komt er niet deze week een top 10 lelijkste auto’s ooit ?
wordt dat ding door ezels voortgetrokken misschien (i.p.v. paarden of (stieren in het geval van Lamborghini))
Of heeft een man gewoon een kartonnen doos, schaar en plakband aan zijn zoontje gegeven?
Wie weet, wie weet…?
eisen van een supercar?
meestal zijn die wel mooi tog?
ik vind mijn moeders nissan micra nog mooier.
dit is een echt supercar ontwerp. een supercar hoort nie talleen in zijn perstaties buitengewoonlijk te zijn maar ook buitengewoonlijke looks te hebben. gewoon extreem zijn dus. en als dit geen extreem ontwerp is dan…… de meeste huidige supercars zien er ook nog mooi uit maar zo mooi dat het gewoon Bijv bij de audi R8 weer om een audi modeletje gaat. een super car zou eigenlijk zijn eigen merk in het merk moeten zijn en gewoon buiten de huidige ontwerp golven moeten lopen van de rest van het gamma. want het is en het blijft een supercar.