
In Monaco moet je de nodige moeite doen om op te vallen met je auto. Dit zonnebril dragende stelletje uit Luxemburg lukt dat zeker; zij rijden een gifgroene Radical SR3 SL.
Een auto die je niet iedere dag ziet. Sterker nog, die je hoogstwaarschijnlijk nog nooit hebt gezien. De Radical SR3 SL is de enige straatlegale sportauto (SL: Street Legal) van het merk.
De SR3 SL is voorzien van een 304 pk sterke 2.0 EcoBoost van Ford en weegt maar 675 kg. Genoeg om heel veel plezier te beleven en in 3,4 seconden naar de 100 km/h te sprinten.
Een unieke verschijning, maar voor een comfortabele rit door Monaco niet de beste keus. De Radical heeft een extreem korte veerweg en kan geen drempel over. Van isolatie en airco hebben ze ook nog nooit gehoord bij Radical. Maar dat is allemaal geen punt. Zolang je van aandacht houdt, graag door elkaar geschud wordt en geen last van aambeien hebt, is het rijden in deze groene kikker ongetwijfeld een waanzinnige ervaring.
Check de spot van larsyboy1997 op autojunk.nl





Nee, opvallen in Monaco doe je met een Dacia Sandero..
@rubenpriest: Ik denk eerder een Logan! (;
@baap: Of een Lodgy…
Kwam hem vorige week ook tegen in Saint Tropez. Reed achter een zwarte Rolls Royce Wraith, wat een verwennerij hier!
In deze auto heb je geen sterke bas nodig dus.
@norge: Nee met deze moet je 24 uur op Spa gaan rijden :-)
Heb hem wel eens gezien hoor…. Essen 2012 :p
Ik vind t wel n ritje waard;-)
Citroen mehari in MC en een M3 CSL op de Autobahn, niet dit “ding” in between.
dankje voor het uploaden :D
ARKO heeft ie ook niet, Alle Ramen Kunnen Open
In het zwart was hij ook al opvallend geweest. Kennelijk was dat niet genoeg, het gifgroen maakt het een kermi(t)(s)-auto
“Sterker nog, die je hoogstwaarschijnlijk nog nooit hebt gezien.”
Een kennis van me heeft er een. Maar die is zwart.
@rotarypowah: en hij leeft nog?
@cocksdriveaudi: het is niet de kennis die zwart is.
op een setje houten klompen val je ook op in Monaco
@bmwpowerm5: Nope, geprobeerd niemand die me raar aankeek in t casino
@bmwpowerm5: in je nakie waarschijnlijk minder.
Hier wil je toch niet dood in gevonden worden…
Dat vrouwtje denkt met wat voor kerel ben ik nou weer getrouwd.
@MLTB: Eentje met veel geld, ze gaat echt niet voor de lol in deze wagen zitten ;)
Deze golddigger heeft een zwaar bestaan ;)
Ontopic:
Heerlijke wagen om lekker in de bergen/heuvels daar te crossen :)
@bofkont: haha :P