• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Ouch… Prachtige Ferrari F50 crasht in Engeland

Auteur: Author, gepost 23 oktober 2014 om 22:02 – 31 Reacties

Zilveren F50 crasht in Engeland


Het Italiaanse raspaard was eigenlijk op weg naar het circuit van Silverstone, maar dat liep even anders.

Je kunt zeggen wat je wilt van de huidige generatie super- en hypercars, maar het staat als een paal boven water dat dergelijke auto’s anno nu beter te beheersen zijn dan ooit tevoren. Zo’n sappige F50 van bijna 20 jaar terug bijvoorbeeld, vergt toch net effe wat meer kunde om mee van A naar B te rijden.

Helaas kwam de onfortuinlijke bestuurder in dit verhaal daar op de harde manier achter. Volgens ooggetuigen verloor de man de macht over het stuur, door tijdens het invoegen teveel gas te geven. Het resultaat van deze pijnlijke blunder zie je op de foto en als je nagaat dat de meeste (en duurste) techniek zich achterin bevindt, kun je je voorstellen dat de verzekering niet blij gaat zijn met het reparatiebonnetje.

Een beetje F50 doet tegenwoordig al gauw tegen de 1 miljoen euro op een veiling, dus dat die reparatie er gaat komen is vrij zeker. Het recordbrekende schadebedrag van Mr. Bean’s McLaren F1 zal waarschijnlijk niet worden geëvenaard, maar reken maar dat er een flink aantal nullen voor de komma zal staan. (bron: telegraph.co.uk)

Ook interessant!

  • Gestolen Ferrari F50 na 18 jaar teruggevonden
  • Project Fenix is Nederlandse Ferrari F50 hommage
  • Identieke Ferrari F50 en Enzo als duo te koop
    Identiek gekleurde Ferrari F50 en Enzo als duo te koop
  • Ferrari 488 Pista Tailor Made
    Video: Ferrari Pista crasht in Wassenaar

Nieuwste artikelen

  • BMW heeft voor iedere Nederlander een 3-Serie gemaakt
  • Mathieu van der Poel klaar voor het veldrijden met zijn Lamborghini Sterrato
  • Dit is de breedste Ferrari Purosangue van Nederland
  • Hoe je flinke korting kan scoren op deze BMW M5 Touring
FacebookTweetPinLinkedIn

crash, engeland, f50, Ferrari

Vorig bericht: « Achtervolger vat doorrijdster uit Enschede in de kraag
Volgend bericht: Te koop: extreem zwarte Bugatti Veyron Super Sport »

Lees Interacties

Reacties

  1. bofkont zegt

    23 oktober 2014 om 22:08

    Oh damn dood en doodzonde, maar gelukkig is alles te maken :)

    Login om te reageren
  2. swaffelaer zegt

    23 oktober 2014 om 22:25

    Gelukkig was het maar een ouwe bak. Het was echt zonde geweest als het een mooie glimmende nieuwe auto zou zijn geweest.

    Login om te reageren
    • gerjan zegt

      23 oktober 2014 om 22:28

      @swaffelaer: ik zie liever die laFerrari om een 458 ofzo in de kreukels.

      Login om te reageren
    • marussia zegt

      23 oktober 2014 om 23:31

      @swaffelaer: mêh, iets in me zegt dat je liever een California tegen een paaltje ziet rijden dan een Enzo…

      Login om te reageren
    • johanhummer9 zegt

      24 oktober 2014 om 17:19

      @swaffelaer: nieuwe autos die gewoon nog in productie zijn? Wat is daar zonde aan?

      Login om te reageren
  3. gerjan zegt

    23 oktober 2014 om 22:27

    Super mooie auto. Kan geen moderne Ferrari tegen op!! Misschien wel op snelheid en beter rijden maar gevoel en beleving. Het is gewoon een pracht auto!!!

    Login om te reageren
  4. norge zegt

    23 oktober 2014 om 22:28

    Het is maar een een F50…..Een F40 was doodzonde geweest….Hoewel, alles is te maken.
    Ging het goed met de bestuurder?

    Login om te reageren
    • papa zegt

      23 oktober 2014 om 22:59

      @norge: puur gekeken vanuit het oogpunt van productie aantallen had het beter een F40 kunnen zijn.

      Login om te reageren
      • raym zegt

        23 oktober 2014 om 23:29

        @papa: er is een wakker f50 inderdaad maar 349. F40 meer dan 1100 preciese aantal is volgens mij niet eens echt bekend

        Login om te reageren
    • steef2 zegt

      23 oktober 2014 om 23:48

      @norge: Weleens een F50 voorbij horen komen? Dan zou je wel beter weten.;)

      Login om te reageren
    • jrmpower24 zegt

      24 oktober 2014 om 00:25

      @norge: pff, ik verkies de F50 zonder twijfel boven de F40.
      Alleen het geluid van de V12 al!! De F40 met dat turboblok is er in vergelijking niets bij.

      Login om te reageren
  5. mashell zegt

    23 oktober 2014 om 22:31

    Haha. Een prachtige Ferrari F50. Wat een grap.
    De wagen is bijzonder, indrukwekkend, zeldzaam, wil ik allemaal in meegaan maar prachtig is de wagen zeker niet.

    Login om te reageren
    • carmasterr zegt

      23 oktober 2014 om 23:11

      @mashell:

      Inderdaad.
      Er is iets…mis..met de neus.
      Wat het is weet ik niet, maar het is gewoon vreemd op de een of andere manier.

      Login om te reageren
      • gregorius zegt

        24 oktober 2014 om 08:38

        @carmasterr: het is ook goed mis met de lijnen van het glaswerk. Dat vond ik er 20 jaar geleden al niet uit zien en nu nog steeds storend.

        Login om te reageren
    • ej20g zegt

      23 oktober 2014 om 23:19

      @mashell: laat ik de F50 nou net een prachtige auto vinden. Vooral de voorkant vind ik erg mooi om te zien. Sowieso veel mooier dan de huidige Ferrari’s, maar als ik eerlijk ben vind ik geen enkele van de huidige Ferrari’s mooi. Die hebben allemaal diezelfde mislukte voorkant…

      Login om te reageren
    • jagmaseratiferrari zegt

      23 oktober 2014 om 23:37

      @mashell: Vind de F50 gewoon ook prachtig, net als de Enzo en de LaFerrari.

      Login om te reageren
    • dikdraak zegt

      24 oktober 2014 om 18:21

      @mashell: Kan het hier niet minder mee eens zijn. Ik vind de F50 een van de mooiste Ferrari’s van zijn tijd (en ook in het algemeen).

      Login om te reageren
  6. MaartenD zegt

    23 oktober 2014 om 22:56

    Erg zonde..vooral deze zeldzame im de kleur grijs. .

    Login om te reageren
  7. jagmaseratiferrari zegt

    23 oktober 2014 om 23:17

    Zonde zonde zonde blijft toch een van de mooie Ferrari’s.

    Login om te reageren
  8. roberto zegt

    23 oktober 2014 om 23:43

    Enorm zonde! Samen met de F40 toch de droomauto’s uit de Ferrari-stal. Ook nog eens in de kleur Grigio Nürburgring, waar er officieel maar 4 van de 349 zijn geleverd!

    Login om te reageren
    • gregorius zegt

      24 oktober 2014 om 08:39

      @roberto: wat? Er was niet 1, maar er waren 4 gekken die de F50 is saai-lease-grijs hebben besteld?

      Login om te reageren
  9. Gulli zegt

    24 oktober 2014 om 08:46

    Ik zie zo al 2 exemplaren met platte voorkanten. Misschien moeten de eigenaars eens met elkaar praten en het op een akkoordje gooien ;)

    Login om te reageren
  10. roberto zegt

    24 oktober 2014 om 08:51

    Klopt, en er zijn ook maar 4 zwarte F50’s geleverd. De rest was rood of geel..

    Login om te reageren
  11. Alfarobert zegt

    24 oktober 2014 om 10:48

    Ik vindt de F50 ook mooier dan de F40.Over een paar weken rijdt hij weer.Verzekering betaald.

    Login om te reageren
  12. Sracerr zegt

    24 oktober 2014 om 10:56

    “het staat als een paal boven water dat dergelijke auto’s anno nu beter te beheersen zijn dan ooit tevoren.” Door wie dan?, de chauffeur of de software?. Huidige super(sport)cars zijn zonder die kunstmatige rotzooi helemaal niet te beheersen. Kun je toch beter de F50 onder je kont hebben als je een prof. chauffeur bent en anders van het gas afblijven, dit is een race auto puur sang met F1 opbouw!. Een v/d de aller beste/mooiste ooit gemaakt, mocht je een liefhebber v/d “oude” en dus “echte” F1 zijn geweest.

    Login om te reageren
  13. Vincegail zegt

    24 oktober 2014 om 13:51

    Ik snap niet dat iedereen zo gek is van Ferrari. De kwaliteit is gewoon om te huilen. Zie hier een close-up die ik vorige maand gemaakt heb van een gele F50 op het Concours d’Elegance in Wijnegem.

    Login om te reageren
    • ej20g zegt

      24 oktober 2014 om 15:37

      @Vincegail: tsjah, ik snap al die Ferrari gekte ook niet hoor. Ferrari’s zijn zwaar overschat en bovendien zijn ze zo arrogant als een merk maar kan zijn. Voor kwaliteit moet je al lang niet meer bij Ferrari zijn vrees ik, voor de looks (in mijn ogen) ook al lang niet meer.

      Login om te reageren
      • bofkont zegt

        24 oktober 2014 om 18:58

        @ej20g: Tja die Japanse auto gekte snap ik ook niet, ieder zijn eigen zullen we maar zeggen of niet dan ;)

        Overschat zijn ze zeker niet gezien de prestaties en handling.
        En hoezo is de kwaliteit slecht? vroeger waren ze idd om te huilen zo slecht.
        Maar die tijd is lang geweest.

        Login om te reageren
        • ej20g zegt

          25 oktober 2014 om 01:37

          @bofkont: uiteraard heeft iedereen zijn eigen smaak. Je zult mij dan ook nooit horen zeggen dat iemand een slechte smaak heeft omdat hij of zij Ferrari’s of welk ander merk dan ook mooi vindt.

          De kwaliteit, tsjah. De kwaliteit is niet slecht in de traditionele zin. Laten we zeggen dat ik de kwaliteit van Ferrari’s om te huilen vind voor een auto van die prijsklasse. Zo zijn er bij de F430 problemen met afbrekende bevestigingspunten van de achterlichten en afbladerende lak bij de deurscharnieren. Scheurende uitlaatspruitstukken zouden ook gewoon NIET mogen voorkomen bij zo’n auto. Een absolute no-go voor een auto met dit prijskaartje. De 458 Italia heeft soms weleens problemen met de software voor de koppeling, dat is gelukkig een garantiekwestie.

          In al mijn eerlijkheid moet ik toegeven dat de nieuwe Ferrari’s een stuk beter lijken te zijn dan de “oude” uitgaande Ferrari’s (430, 599, 612). En dat is natuurlijk alleen maar positief voor zowel Ferrari zelf als de klanten. Ik ga er ook aan toevoegen dat zowel McLaren als Lamborghini ook hun grove problemen hebben gehad.

          Login om te reageren
    • bofkont zegt

      24 oktober 2014 om 18:56

      @Vincegail: kwaliteit van je lens is zeker om van te huilen, niet de ferrrari op de kop geven hey slimmerd ;)

      Maar zonder gekkigheid, hoe weet je zeker of dit niet gewoon slecht spuitwerk is van een auto schade ??

      Login om te reageren
  14. 3246cm252kw zegt

    24 oktober 2014 om 19:58

    NOOOOOOOO zo’n vette bak als die niet rood is!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North