• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Pijnlijk: man wint Corvette met kraskaart, krijgt geen auto

Auteur: hayte, gepost 22 januari 2021 om 18:55 – 16 Reacties

Een blauwe Corvette Stingray

Heb je eens een keer geluk met een kraskaart, blijkt het daadwerkelijk in ontvangst nemen van je Corvette niet eenvoudig.

Iedereen kent het principe wel van een kraskaart. Je koopt bij je tankstation of plaatselijke supermarkt een kaart, krast er met je nagel, sleutel of muntstuk op en concludeert dat je je geld net hebt weggegooid. Misschien krijg je een tientje of iets, maar echt dik in de prijzen vallen, dat gebeurt vrijwel nooit.

De Amerikaan Dennis Kahler was daarom waarschijnlijk zéér tevreden toen hij wél een flinke prijs had met een kraskaart. Hij had de hoofdprijs te pakken; een Corvette Stingray en een kwart miljoen dollar. Georgia Lottery bevestigde de winst van Kahler, waarna de Amerikaan begon met het samenstellen van zijn ideale Corvette. Een 2LT Z51-model in de kleur Rapid Blue. Daarmee was hij nog redelijk bescheiden; die auto heeft namelijk een prijs van 80.465 dollar. Van de loterij mocht hij een Corvette ter waarde van 107.00 dollar uitkiezen. Makkie dus, zou je denken.

Er was alleen één klein probleem, zegt Kahler tegen Corvette Forum. Georgia Lottery had namelijk nooit de moeite genomen om te controleren of er wel écht Corvettes te koop waren. En laat die Corvette C8 nou al een tijdje slecht verkrijgbaar zijn, tot onvrede van veel fans. De loterij had wel een dealer uitgepikt, maar toen Kahler daar naartoe stapte, wilden ze tienduizend dollar extra. In Amerika zijn dealers vrij om zoveel te vragen voor hun auto’s als ze willen, kennelijk. Kahler was het echter niet eens met dit extra bedrag, dus moest hij verder kijken. Je zou denken dat als je net een kwart miljoen hebt gewonnen je wel 10k kan aftikken, maar Kahler schijnt een man van principes te zijn.

Andere dealers wilden hem best een Corvette verkopen tegen die 80.465 dollar verkopen… alleen hadden ze geen Corvettes om te verkopen. Ook geen ideale situatie natuurlijk. Kahler vond uiteindelijk een dealer, Master Chevrolet, die zowel een Corvette had én hem eentje tegen een normaal bedrag wilde verkopen. Alleen konden ze die order pas in het derde kwartaal van dit jaar bevestigen en konden ze verder geen leveringsdatum garanderen.

Er kijkt nu een legal team naar de kwestie, om te kijken wat Chevrolet, de loterij en Kahler nog kunnen en moeten doen. Tegelijkertijd hoopt de Amerikaan dat de extra media-aandacht ervoor zorgt dat hij snel zijn kraskaart-Corvette krijgt. Tegelijkertijd is het maar de vraag wat GM en de loterij nog voor Kahler kunnen betekenen, je zou denken dat vol gewoon vol is. Zo zie je maar weer: ook geluksvogels kunnen wel eens pech hebben.

Ook interessant!

  • Mijn Auto: Chevrolet Corvette C4 van Peter
    Mijn Auto: Chevrolet Corvette C4 van Peter
  • Mijn Auto: Chevrolet Corvette Z06 (C5) van Bas
    Mijn Auto: Chevrolet Corvette Z06 (C5) van Bas
  • Monteur scheurt met Corvette, klant krijgt nieuwe Corvette
  • Video: auto rijdt man omver bij tankstation

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

c8, Chevrolet, Corvette, General-Motors, GM, verenigde-staten

Vorig bericht: « Corona of niet, deze Nederlandse tuner groeide explosief
Volgend bericht: Huh? Nederland is innoverend binnen de auto-industrie? »

Lees Interacties

Reacties

  1. vacano zegt

    22 januari 2021 om 19:12

    mijn C8 hadden ze eind deze maand geleverd moeten afleveren maar 2 weken geleden bericht gekregen dat het door Corona ( blablabla) niet voor oktober zou zijn.
    Nou dat ze hem maar houden.
    Hoe sneller ie geleverd werd, hoe sneller ik hem kon verkopen en aan verdienen. Nu niet meer.

    Hier in de States kost een wagen op Stock meer dan als je hem besteld.
    De dealer heeft geld geïnvesteerd, verzekering, stockage, de wagen is meteen leverbaar, dus kost ie meer.
    En dat kan afhankelijk van merk, model en uitvoering 10 à 25% extra zijn.
    In Europa is het net andersom, stockwagens zijn goedkoper

    Login om te reageren
    • Houthakker zegt

      23 januari 2021 om 12:37

      @vacano: dat stuk wat je schrijft over voorraad auto’s is inderdaad een totaal andere benadering dan dat wij hier in Europa doen, leuk “weetje” ! Thx&have fun met je auto

      Login om te reageren
  2. moveyourmind zegt

    22 januari 2021 om 19:24

    Zo dacht ik laatst bij de Staatsloterijshow een mooi handgemaakt Zwitsers uurwerk gewonnen te hebben…

    Bleek het een waardeloze haastig in elkaar geflanste avondklok te zijn.

    Login om te reageren
    • okdoei zegt

      22 januari 2021 om 20:15

      @moveyourmind: phoaaah phoaaaaahp

      Login om te reageren
  3. diablogt zegt

    22 januari 2021 om 19:27

    Een AR15, inclusief een voorraad kogels, vest, gepast kleding met helm en transport naar The Capitol was natuurlijk geen probleem geweest.

    Wat een bananenrepubliek.

    Login om te reageren
    • deSjonnies zegt

      22 januari 2021 om 20:39

      Idd, dit volk zou nooit zoiets uitgevonden kunnen hebben als het internet, misschien kauwgum of nylon kousen of teflon of zo, maar iets als Google, Whatsapp of twitter, nee dat kunnen ze daar niet.

      Login om te reageren
      • Esprit_de_Flandre zegt

        22 januari 2021 om 21:12

        @deSjonnies: Internet is uitgevonden in Zwitserland door een Brit en een Belg, kauwgum is eeuwen oud en uitgevonden door de native Americans (of indianen zo je wil). Nylon en teflon zijn idd Amerikaanse uitvindingen.

        Maakt uiteindelijk niet veel uit. Het is niet omdat het land grote kansen biedt aan mensen die willen (en kunnen!) ondernemen, dat er geen gigantische problemen zijn, die maar al te gemakkelijk onder de mat worden geveegd met de belofte van “The American Dream”. Zelf zou ik het geen bananenrepubliek noemen, maar er zijn streken die in de praktijk een stuk ontwikkelingsland zijn. Er zijn fantastische universiteiten, maar voor sommige mensen is zelfs deftig basisonderwijs niet beschikbaar, een enorme verspilling van talent. Scholing maakt net het verschil tussen dat willen en kunnen.

        Er is serieus werk aan dat land…

        Login om te reageren
        • hiostu zegt

          22 januari 2021 om 22:11

          Het internet is niet uitgevonden in Zwitserland. Je kunt het namelijk niet aan 1 of 2 mensen toewijzen. Er zijn heel erg veel ontwikkelingen nodig geweest om tot het internet te komen. Tim Berners-Lee heeft bij CERN hypertext bedacht (hyperlinks), wat hij combineerde met het internet. Het internet (netwerk) zelf is een decentraal netwerk dat wel degelijk door het Amerikaanse leger is ontwikkeld (de basis komt van ARPANET). De communicatie protocollen TCP & IP komen hier ook vandaan.

          Login om te reageren
  4. porker zegt

    22 januari 2021 om 19:39

    Hè verdikkeme zeg

    Login om te reageren
  5. The Stig NL zegt

    22 januari 2021 om 21:02

    Eigenlijk heeft ‘ie dus wel gewoon een auto.

    Login om te reageren
  6. pomoek zegt

    22 januari 2021 om 21:22

    zeroest world problem…

    Login om te reageren
    • por100 zegt

      22 januari 2021 om 21:49

      Neeeee, iemand heeft een auto gewonnen. Dan is het toch beschamend dat hij er zoveel voor moet doen? Afspraak is afspraak, de basis van iedere werkende samenleving, ook voor first, second en third worlds en geen jamaar zus, jamaar zo. Afspraak is afspraak.

      Login om te reageren
  7. Janalleman zegt

    22 januari 2021 om 22:07

    Hij mocht er 1 configureren van 107k, gebruikte er maar 80,5. Dan kunnen ze die 10 extra toch bij die 80 doen? Dan heeft hij 90,5 van de 107 gebruikt, zit hij er alsnog ver onder

    Login om te reageren
    • frank2b zegt

      22 januari 2021 om 22:29

      De configurator zegt 80,5. En dat is dan het bedrag dat de loterij uitkeert.
      De dealer zegt 90,5. En dat betekent dat hij zelf 10k moet bijdokken.

      Althans, zo begreep ik het …..

      Login om te reageren
  8. 560pk zegt

    22 januari 2021 om 23:27

    First world problems…

    Login om te reageren
  9. acizane80 zegt

    23 januari 2021 om 00:20

    Principieel zou ik ook moeilijk doen, je belooft een Corvette. Desnoods stel je die zelf samen twv dat bedrag en eens de winnaar bekend is geef je die gewoon mee. Zonder dat de winnaar enige inspraak heeft in de configuratie.b

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North