
Een zeer luxueuze hondenkennel die ook nog eens naar 100 sprint in 4,4 seconden: perfect!
Als hondeneigenaar kan je het beamen: je gunt je trouwe viervoeter het beste. En honden zijn vaak van zichzelf al zo trouw dat je ze liefde geeft en ze geven het direct aan je terug. Vandaar ook dat honden zulke leuke toevoegingen aan je leven zijn. Verwennen met lekker eten of leuke speeltjes kan dus allemaal. Maar wat nou als jij geld als water hebt en je viervoeter écht wil verwennen? Dan krijg je zoiets als dit.

Rolls-Royce Spectre Bailey
Er is namelijk weer iemand zo diep in de optielijst van Rolls-Royce gedoken dat er een artikel aan gewijd wordt door het merk zelf. Het gaat om een Amerikaan die zijn elektrische Rolls-Royce Spectre heeft samengesteld ter ere van Bailey: zijn hond! Bailey is een kruising tussen een labrador en een golden retriever, met dus de gouden vacht van die laatste. En het is die kleur die de inspiratie bood voor de samenstelling van de Spectre.

Zowel het exterieur als het interieur kregen een two-tone kleurstelling in een lichte tint goudbruin en een iets donkerdere tint ter contrast. Ook voor het hout werd een medium tint walnotenhout gebruikt om het palet te ondersteunen. Het creëert op zich een leuke golden retriever-vibe, zonder perse van de daken te schreeuwen dat deze Spectre gebaseerd is op de hond van de eigenaar.

Pootafdruk
Toch kan je er op bepaalde plekken niet omheen dat de Rolls-Royce Spectre speciaal voor Bailey de hond gebouwd is. Met als leuk detail dat een print van de pootafdruk van Bailey her en der gebruikt is, zelfs in de coachline op het exterieur. Het klapstuk is een portret van de hond die in het hout verwerkt is tussen de achterstoelen.



Het zou nooit in ons opgekomen zijn om een auto in een hondenthema te ontwerpen, maar wij vinden het top gedaan om de eigenaar zijn beste vriend in het zonnetje te zetten. Wel steeds netjes de haren uit het hoogpolig tapijt halen: ook lieve honden willen nog wel eens haren en eventueel kwijl achterlaten in auto’s.






Het ziet er van binnen uit als een sociale huurwoning, maar wel een die de loterij heeft gewonnen.
Die niche had RR lang over het hoofd gezien… wat een treurnis.
Eerst heeft Peridon een paarden Bugatti, dan verschijnt dit hondenhok Rolls Royce. Wat komt hierna? Een n Lamborghini in koeien thema? Een Golf Wolf? Een Ford Puma Antilope met rollator klem? Nu de mensen zo gek doen zoeken we rust bij de dieren?
Top als je de eigenaar van het hondje bent. Maar wat gaat dit een negatief effect geven op de latere marktwaarde
Cito in Eindhoven heeft op dit moment een Spectre met gele binnenbekleding. Heel bijzonder maar naar ik vrees toch moeilijker te verkopen t.z.t. Soms mag het wat kosten.
Als je om restwaarde geeft niet je sowieso geen nieuwe auto kopen. En bovendien is je keuze laten afhangen van restwaarde (die maar een grijze…) jezelf tekort doen. Als je elke dag een glimlach en een warm gevoel krijgt omdat je auto helemaal naar je wens is dan is dat echt veel waard. Immers dat geld je hebt en besteed aan je eigen geluk dat geld heeft de hoogste waarde.
Is sowieso een mooie kleur. Dat het zijn hond betreft vind ik fantastisch. Dat mensen zo met de natuur omgaan is alleen maar te prijzen.
dit is sarcame hoop ik?
De acteurs van Paw Patrol zijn wel lekker binnengelopen zie ik.
Het is meer een kruising tussen vuilnisbakken dan een labrador of golden retriever. Tenminste de hond op de foto tussen de achterstoelen. De liggende hond (de levende) lijkt gewoon een labrador. Geen zachtharige vacht te zien. Maar goed, wel een leuke wagen. Met tatoeage-design van de eigenaar. Plakplaatjes zoals je wilt.
Ik heb wel een zwak voor de Spectre. De beste Rolls Royce en nog met veel potentie om beter en mooier te worden.
Dit heeft toch geen toegevoegde waarde
Voor jou niet, maar voor de eigenaar die z’n portemonnee ervoor heeft getrokken hoogstwaarschijnlijk wel heel veel…. En je weet: Klant = koning.
Een dier en dit geval een hond zal hem een worst wezen of het een RR is of een grote mand met een deken.
We gaan wel echt te ver met deze onzin wat ontzettend veel geld kost..