
Hij is in een aantal smaakjes voorbij gekomen, maar nog niet in het rood. Gek eigenlijk, want het staat deze opgepepte Aston fantastisch!
Wit kan ook, groen is briljant voor op het circuit en geen enkele auto misstaan Gulf-kleuren. Toch zou ik allemaal niet kiezen om dagelijks in rond te rijden. Al snel kom je dan bij grijs terecht, of zwart. Dat blijven in mijn ogen echter wel de ‘makkelijke’ keuzes die een supercar weinig goed doen. Het mag best wat opvallender.
Nu zal je je bij een V12 Vantage niet erg druk hoeven maken over wel of niet opvallen. Als mensen al over de auto heen kijken, zal het geluid ze niet ontgaan. Mocht het echt nodig zijn, dan rij je gewoon niet onder de 4000 toeren. Meer foto’s zijn te bekijken op autojunk.nl.
Met dank aan ArendVerdel voor de spot!
Nieuwste artikelen
-
Autoverkoper bouwt zelf een Sport quattro S1-eerbetoon met deze extra dikke RS3!
-
Brabants bedrijf verkoopt 911 schadebak, moet aankoop terugdraaien
-
Ford geeft Explorer en Capri meer actieradius, bestempelt ze als ”goede caravantrekkers”
-
Ferrari-PHEV-rijders laden nooit op, maar zouden dat wel moeten doen





dikke auto in een heerlijke kleur, doe mij er maar zo een!
wat een prachtige wagen!
rood staat hem inderdaad goed
mwaaa de grijze tog maar voor mij :d
Ik heb deze auto in FM3 en die motor begint pas te werken vanaf 200KM/p als ik et mag geloven, want daarvoor is dat ding niet te branden,
Rood staat hem inderdaag goed, steeds vaker zie je supercars in het rood.
Niet alleen bij Ferrari vind ik rood mooi, maar ook een rode Mercedes SL en SLS, BMW M6 en natuurlijk niet te vergeten een bloedmooie rode Koenigsegg Agera die laatst ook op Autoblog te zien was met de configurator
wat een plaatje. krijgt wel wat van de alfa 8c competizione nu.
Rood staat hem idd héél goed!
Ik denk dat een nog iets lichter/doordringender rood hem nóg beter zal staan.
Opzich mooi, maar liever slate blue.
Leuk ook dat bord wat er achter staat;)
Donkergrijs is het mooiste voor deze auto…of de nieuwe witte kleur is ook een optie….deze is aardig
dat staat zeker goed, alleen vind ik de velgen wat minder en het achterlicht niet zo meer passen
Lijkt op een Platgeslagen X6 (weet het klinkt heel raar)
@GOD,
fijn dat je het zelf opmerkt. Dat het raar klinkt in ieder geval. Dit is gwoon pure automotive porn…
Mooi rood is niet lelijk ;)
Ziet er goed uit op deze Aston..
Lekker chauvinistisch, in Britisch racing green! :D
Oranje!
mee eens! Alhoewel ik de V8 nog steeds wel mooier vind dan de v12!
rood staat mooi
mwa, voor mij hoeft ’t niet in ’t rood.. BRG is mooier, en veel grijstinten ook.. En als we dan toch aan ’t opsommen zijn eigenlijk nog liever een V8 ook^^
Hé, die is gefotografeerd bij Hotel Van Der Valk Schiphol (Langs de A4)! Daar was ik gisteravond ook, heb hem ook zien staan.
Vorige keer dat ik daar was stond er overigens een V12 Vantage in het babyblauw!
Erg gaaf ding. Mooie kleur ook.
Ziet er heerlijk uit… die oranje hier boven ook trouwens :O
Prachtig in het rood! Maar ik denk TOCH dat ik hem in het geel zou bestellen…
Dat staat zeker goed!
@GOD:
Que?! Pass dat shit, boooooi!
nooit zelf opgekomen maar ziet we wel erg mooi uit!
Een RS5 is mooi in t rood! Deze moet toch in babysmurfen blauw zoals ze hem bij TG testen. Wanneer komt er eigenlijk een rijtest? Die 1 minuut video ging nergens over!
Een echte gentlemenwagen.. Met een beest van een motor!
Rood staat natuurlijk goed. Hoewel ik voor echt rood zou gaan, wat meer scharlaken en wat minder framboos.