Ze kiezen namelijk bijna allemaal de topmodellen als nieuwe company-car.
Wat zou jij doen als je van je werkgever ieder jaar een gloednieuwe Audi mocht uitkiezen? (Grappen in de trend van “een andere werkgever zoeken” kunnen in de comments, alleen de eerste krijgt een plusje, afgesproken?) Ieder model, dus ook de S- en RS-modellen? Inderdaad, keihard voor een topmodel gaan.
Zo ook de meeste spelers van de Duitse voetbalclub FC Bayern. Ook wel bekend als Bayern München, FC Hollywood en der Rekordmeister, zeg ik er even bij voor de “wat is FC Bayern-roepers?”. Onder anderen Holger Badstuber, Xabi Alonso en Thiago Alcántara kozen voor een RS7, spelers als Mats Hummels, Franck Ribéry en Robert Lewandowski rijden liever een RS6. De rest van het team rijdt in ‘gelijkwaardige sportmodellen, of andere hoogwaardige Audi’s”. Coach Carlo Ancelotti kreeg de sleutels van zijn S8 Plus overigens al vorige maand, dus hij kon in stijl naar de auto-weggeefshow. Onze eigen Arjen Robben ging overigens niet voor een (R)S-model, maar wel voor een Q7, net als vorig jaar. Waarschijnlijk om zijn tere gestel te beschermen als hij ergens tegenaan rijdt, je weet het maar nooit bij de man van glas…
Maar er is 1 speler van wie het allemaal niet zo nodig hoeft, Renato Sanchez heet hij. In tegenstelling tot zijn megalomane teamgenoten koos hij voor een ‘simpele’ A3 Sportback. Ik denk dat ik weet wat de gedachte hierachter is. Op de parkeerplaats lachen ze hem dan misschien uit, maar onder de douche lacht hij het hardst. Kan niet anders!
Met dank aan Bas voor de tip!
Ik zou gewoon een Audi Sport Quattro eisen of iets in die richting.
@baklava: Als je je hand overspeelt verkopen ze je aan Feijenooit en eindig je in een Opel Karl.
@perry_snijders: Haha, maar wel een nieuwe, toch? Of een occasie?
@nicolasr:
Staat vast nog wel een puntgave in het museum
@perry_snijders:
Oef, feyenoord en opel. Erger dan dat wordt het niet.
-edit: voetbalvetes uitvechten moet je in het stadion doen. Niet hier-
@ruudbmw: *wappert met Ajax-vlag*
@perry_snijders: *denkt terug aan 8 mei 2016
@henkhupelschoten: Op 24 mei 1995 na ben ik niet zo goed met data ;-)
Geen R8?
@aramae: niet alle clubs laten supercars toe, vooral bij die duitsers dan. Iets met slechte ergonomie, met je leven gokken en de Duitse mentaliteit -van vroeger- (werk zelf in een Duits bedrijf. Keurig recht in de lijn lopen jongens!).
@dromedaris: maar dan wel een RS6 meegeven die vrijwel net zo snel is..
@bierbuik: maar wel lekker praktisch.
@bierbuik: elke vrouw kan je ook palen, wil niet zeggen dat het even uitnodigend is als een Hannah Polites.
@dromedaris: He bah… ze hebben jouw bult toch ook niet met siliconen opgepompt?
Tja als mijn baas me nou gewoon een paar ton gaf om een auto uit te zoeken dan was ik ook voor het duurste/luxueuze / snelste gegaan. Geef ze eens ongelijk, het blijven toch maar mensen die te veel verdienen….
@peug206: te veel kan niet
@dutchcorvette: t is toch van de pot gerukt dat iemand die 5 dagen tegen een balletje trapt meer verdient als iemand die in het ziekenhuis waakt over leven en dood, nachtdiensten en overuren draait, en nog veel minder verdient? Maar dat is helaas de wereld waar we in leven…
@peug206: Vraag en aanbod… moreel gezien heb je zeker gelijk.
@peug206: Probleem is dat die niet wekelijks 50.000 betalende bezoekers lokt plus de miljoenen tv-kijkers.
Alle respect voor de zorg, mijn halve familie werkt in ziekenhuizen, maar als ik reclamemiljoenen te spenderen had ging ik toch ook voor de sporters.
@CRX: Weet je wat de grap is: we verbieden sponsoring van personeel in het ziekenhuis.
Hier bij Bayern zeggen ze: jullie moeten Audi rijden. Die arme jongens bij ManU moeten het met een omgekatte Daewoo doen.
Maar als je tegen een doktor zegt: je mag alleen geneesmiddelen van Novartis of Roche gebruiken; dan heb je de poppen aan het dansen.
Als je zoiets wel zou toestaan, zouden doktoren en hun personeel een leuk extratje kunnen verdien. Ik ben blij dat het niet zo is echter.
@gregorius: dan moet ik je helaas teleurstellen. De farmaceutische industrie heeft de hele medische sector in z’n broekzak door middel van snoepreisjes en bonussen. Jij krijgt niet het beste of goedkoopste medicijn, maar een medicijn waar zij het meest op verdienen of waar ze contractueel aan vastzitten.
@roppp: Maar daar zitten nog steeds limieten aan. Als die er niet waren, was het nog veel erger geweest.
@peug206: maar naar hem zijn niet miljoenen mensen bereid te betalen om hem aan de gang te zien met zijn werk.
@peug206: ten eerste, Dan. Daar heb je ook gelijk in, maar qua commerciële belangen is het logisch dat er in het voetbalwereldje meer geld om gaat. En natuurlijk vind ik dat een arts dezelfde bedragen mag verdienen, maar te veel geld bestaat niet.
Ik was voor de R8 V10 gegaan. Even bij mijn club navragen of die nog op voorraad is.
@leandrorb: nope, was helaas niet mogelijk
Renato sansches grap. +1
@mrrallycross: Ik snap hem niet.
@thezonda: dikke audis zijn voor mensen die vaak een kleine pielemuis hebben
@mrrallycross: Ik ben nog nooit van pielemuis gewisseld?
@mrrallycross: dan moet jij wel een echte toplul hebben…?
Ieder jaar een gloednieuwe Audi? Ik zou vragen of de olie er ook bij inbegrepen zit.
@mercs: jaloers dus… Maakt niet uit . Je bent pas 16 .
@mercs: heb je al eens een Audi gereden of überhaupt in een auto gereden? Of heb je te veel reacties gelezen op autoblog;)
Ik zou dan een rs6 kiezen. Ben niet echt een Audi fan maar de RS modellen kan ik altijd wel waarderen. De rs6 is voor mij wel de ultieme rs, dat ding gaat zo bloedhard dat je er supercars mee kan pesten. Even tunen bij JD engineering en je haalt makkelijk 300+
@autofanaat: denk niet dat ze deze naar een of andere tjoenert mogen brengen..
@autofanaat: met +500pk praat je niet meer over pesten. Dan praat je over wie het meeste risico durft te nemen. Spreek uit ervaring.
Lewandowsky: duim omhoog in kan niet meer in 2016, Ribery geeft denk ik de algemene sfeer weer onder de heren. Gaaap.
@pomoek: hoezo kan dat niet meer?
@bartos: nou, gewoon…
De heerlijke 5-cilinder TT-RS vorig model
Leuk geschreven!
Foto 8: Ribery is zo onder de indruk van de bagageruimte.. Of moest hij een kots onderdrukken bij het zien van de achterkant van “zijn” Audi.
Mooi dat die ene kerel gewoon een A3 neemt :p
Wat heeft Renate Sanchez nog meer thuis in zijn prive garage staan?
@dailydriver: Een Cubaanse Lada.
@e550: ha mooi!
@dailydriver: die gast is net 19 geworden en woonde in Portugal (waar auto’s nog veeeel duurder zijn dan in NL).
Hij had niks dus.
Leuk geschreven in korte tijd na de tip, geweldig!
@basgsi: Dank voor de tip nogmaals! Blijf ze sturen!
Wat gebeurt er dan met de auto’s die ze het jaar daarvoor hebben gehad? Mogen ze die houden of moeten ze die dan weer inleveren?
@sollie1984: Die worden ingeleverd bij Audi AG en verkocht aan dealers. Beetje het zelfde zoals het is gegaan met de Audi A8 Louis van Gaal edition.
@sollie1984: die worden waarschijnlijk via Audi Gebrauchtwagen: Plus gamma aangeboden op de tweedehandsmarkt.
Oké, laat mij de eerste zijn: Ik zou ander werk zoeken!!
@dwersbongel: beloofd is beloofd, bij dezen krijg je van mij een plusje.
@dwersbongel: Dat heeft nog best lang geduurd hahaha….
Ik vind niet dat je het geslachtsdeel van die blanken zwart kan maken hoor
Geen racisme!
Thomas Müller staat erbij als dé Audi verkoper zo te zien, altijd iets te arrogant…
Zo`n s8 plus is wel heel fijn! Moeten ze de wagen aan het eind van het jaar weer inleveren?
Haha Sanchez (waarom kent autocorrect dat?!) Ken hem niet maar wat een held! En geen enkele een cabrio das nieuw of mochten ze die niet kiezen?
@flik2punt0: De grootste cabrio die Audi maakt is de A5/S5/RS5 van de vorige generatie. De zomer is al voorbij zowat. Munchen is koud in de winter. Voor de volgende zomer moeten ze hem weer inleveren. Ik denk dat dat de redenen zullen zijn.
Blijft mooi hoe Audi BMW trollt door Bayern München te sponsoren.
@rbngrt: daar heb je ook een goed punt!
Doe mij maar een RS6.
Bescheiden is iets Nederlands. Lekker polderen, met je kop onder het maaiveld. Bah!
@bartsmit: Robben op zijn Hollands lekker zuinig in zijn dieselstoof.
@bartsmit: het was anders niet de Nederlander die de meest bescheiden auto koos.
Doe mij maar een heel bescheiden SQ7
Die zijn allemaal klaar om samen met Max te racen! Lijkt me ook logisch, zo een bal wegstampen en er dan weer achteraan lopen…
Zo lekker gewoon gebleven allemaal