Tesla heeft nu ook zijn eigen drank in vorm van tequila. En nee, dit is geen grap!
Zo, het weekend staat voor de deur. Tijd om er vanavond eens een lekkere versnapering bij te pakken. Wat dacht je van een heerlijke Tesla Tequila? Tenminste, het is nog maar de vraag of het echt zo lekker is. Duur is de versnapering in elk geval wel. De fles kost je 250 dollar.
De lancering van Tesla tequila in de webshop van de Amerikaanse autofabrikant is een regelrechte stunt. In 2018 maakte Elon Musk de grap over een tequila van Tesla. Het is dan ook weer een typische streek van Musk om die grap tot een echt product uit te brengen. Er zullen ongetwijfeld mensen zijn die een fles kopen en deze jaren bewaren als ‘investering’.
Tesla is daarvoor de samenwerking aangegaan met Nosotros Tequila. Voor 250 dollar is de fles de jouwe. Om het een beetje exclusief te houden kunnen kopers slechts twee flessen per bestelling scoren. Helaas kun je hier in Nederland niet via Tesla de drank scoren. Het automerk verkoopt de drank alleen in de Amerikaanse webshop. Sterker nog, niet alle Amerikaanse staten kunnen meedoen met de actie. In sommige staten is het verboden om online drank te kopen. Cheers!
Uitverkocht!
Een stunt, want de inhoud is gewoon afkomstig van Nosotros Tequila. Dit merk verkoopt de tequila voor enkele tientallen dollars. © apparata
Wel een mooie fles.
Als echte Teslafan kan je deze natuurlijk niet laten schieten. Wellicht werkt het net zo goed als petjes bij Ferrari.
Zou Tesla niet al dikke marges pakken op de dekbedovertrekken?
Lekker de fanbase monitizen, zo gek is ome Elon niet.
Precies. En laat ik eerlijk zijn: stiekem had ik er ook best eentje gewild!
@Pascal: ik koop er liever een half aandeel mee.
TSLA aandelen heb ik ook ja, lopen best lekker!
@Pascal: ik had er ook wel eentje gekocht ;)
@flutterby: monitwat?
Super idee, lekker tequila drinken tijdens het rijden met de auto pilot aan
Volgende week voor de dames, de Tesla dildo
Hoop niet met ludicrous mode.
Is ze meteen klaar en moet je alsnog zelf aan de slag.
@lekkerlinksrijden: dat zou dan de Tesla Tarzan worden
Tesla rijders aan de drank en poeder om alle ellende te vergeten?
Hopen dat dit glaswerk beter in elkaar zit dan de gemiddelde Tesla,
De fles zal (vermoedelijk) niet door Lalique ontworpen en gemaakt zijn.