
Fifth Gear Vicki is de stijd aangegaan met een radiografisch speelgoedautootje. Hiervoor heeft ze plaatsgenomen in de 218 pk sterke Mini Cooper GP. Deze exclusieve Mini sprint in 6,5 seconde naar de 100 km/u en heeft een top van ruim 240 km/u. Het radiografische karretje wordt bestuurd door R/C wereldkampioen Andy More.
Het autootje met slechts anderhalve pk aan boord, moet tijdens de race nog even een pitstop maken om de bandjes te vervangen, maar zelfs dat kon de koude douche voor Vicki niet voorkomen. Erg geinig om te zien. Ik moet ook zo’n elektrisch speelgoedautootje hebben voor mijn zoon (yeah right, het ventje is anderhalf).
(via: techeblog.com)
Tja, vrouwen achter het stuur… :-)
Waardeloos autotje die mini… Zoveel pk in in een mini.. Leuk maar niet handig en nog lelijk ook.
@ dirk
heb je er ooit wel een in gereden?
Ik wel, nou als je dat eenmaal hebt meegemaakt dan praat je er wel anders over! wat een kanon, niet normaal! Echt een geweldige auto en ik vind hem er nog stoer uit zien ook!
maar goed, smaken kunnen verschillen
Vraag me af wat een lotus exige bv hiertegen zou doen.
haha wat een super leuke en buiten gewone test zeg. Waar ik alleen heel de tijd aan zat te denken, deed ze pas op het eind. Vicky is echt een kicke dame. Alleen zo jammer dat de mini cooper niet kon winnen van een R/C auto.
Dennis heb je ooit weleens de prijzen gezien van de R/C auto (speelgoedwagentjes)?
Super slecht afgewerkt zon mini. En schofterig duur ook.
@slk was toch door bmw gebouwd? Dat zegt genoeg :P
@slk: een van mijn beste vrienden rijdt met een mini cooper S.Je kan er veel van zeggen, bv dat hij een zeer harde vering heeft en dat er achteraan zo goed als geen plaats is, maar je kunt niet zeggen dat hij slecht is afgewerkt.
Schofterig duur daarentegen…
@slk ik heb een cooper S gehad en de afwerking was prima; beter dan een e-klasse na 1 jaar in ieder geval…
Beter dan de e klasse. Laat mij niet lachen man. Het is gewoon een plastic hok.
Blikkerig geluid als je de deur dicht gooit enz.
kben zeer mercedes fan dus JH je moet niet nûllen over die e-klasse…
maar ik vind de mini wel extreem vet.
t blijft toch iets hebben die carts uit the italien job.
lekker crossen
Ik ben iets te ver gegaan sorry . Dit is geen nieuwjaarsgedachte.
@slk
met die mini cooper S zit het wel snor hoor. oké de afwerking is iets minder dan een slk, maar de mini is dan ook een stuk goedkoper. ik spreek uit ervaring want mijn zoon rijd een cooper s. (jee, wat lijk ik nu oud :S , ik ben pas 41 hoor! ;) )
Mwhaha nou ik heb toch liever n mercedes dan n mini.. maar deze ziet er wel vet uit!
“Het is gewoon een plastic hok.
Blikkerig geluid als je de deur dicht gooit enz.”
LOL! Duidelijk nooit in een MINI plaats genomen!
Ze had het op moeten lossen net als in de scene in Oceans Twelve, waarin die 2 broers tegen elkaar gaan racen in een vergelijkbare race ;)
heel leuk maar je hebt eigleijk een nog snellere mini dan de gp.
Wat ik het mooiste aan die hele Mini Cooper GP vind, is dat ze dezelfde Recaro leren sportstoelen gebruiken die Audi jaren geleden ook gebruikte…en allang vervangen heeft voor betere modellen.
Die mini klinkt erg lekker!!
Beetje flauw dat ze die jongen voor lul zetten op het eind.
Maar wel leuk.
Leuk filmpje, heb hem al eerder gezien op een RC Site.
gelukkig ragt vicky alleen de body van andy kapot, er zit niks onder :)
alleen jammer dat ze de auto presenteerd als een HPI Nitro terwijl het een hotbodies cyclone is, schaal 1:10 elektro met LiPo accu en borstelloze motor. Een zeer snelle combo! Ik race ook met zulke wagens en dikke pret! zelfs dikke BMW’s rij je eruit…. maar zoiets weegt ook maar 1,5kilo
(ohja.. leuke mini)
@erikderaaf: ja precies, tis gewoon 1 pk per kilo, supersnel natuurlijk!
Vrij logisch, dus vrij nutteloos…
Mini = leuk
Filmpje = leuk
Vicky = erg leuk !
Vind de nieuwe Mini op zich ook maar niks. Niet qua kwaliteit ofzo hoor, maar gewoon, ik heb een drietal maandjes met een originele Mini Cooper rondgereden en ik kan me niet inbeelden dat deze Cooper S GP dat ook maar enigzins zou kunnen evenaren. De enige nieuwe Mini waar ik al mee gereden heb is trouwens de gewone 136PK Mini. ’t Is een leuke wagen, maar dat is het ook. Maar goed, een gewone Mini is geen Cooper S GP natuurlijk…
Oh, die bochtjes met dat oude krel, krijg echt een grijns van er gewoon nog maar terug aan te denken. Levensgevaarlijke kar, maar oh zo fun. Ieee, Iiiiieee, haha, fantastisch. Damn ik wil terug een Mini… :D
http://www.autoscout24.be/nl-be/detail.asp?ts=7991915&id=72515281
7000€, goh, daar moet ik 1. nog een paar nachten over slapen 2. m’n vriendin een paar keer heel lief voor aankijken (and then some…) 3. maken dat ik die 2 openstaande facturen asap kan innen… ;)
Wat denken jullie? Is deze z’n 7000€ waard? Ik zou zeggen van wel…
Mercedes gang op autoblog gespot!!! Wat dachten jullie, tis van BMW dus we zullen het lekker (onterecht trouwens) afbreken? Echt flauw jongens. Wel mans van slk om het toe te geven. Zo zijn ze niet allemaal…
Als je een groot fan bent van een bepaald merk dan bewijs je dat door het te verdedigen en mensen in je enthousiasme erover te laten delen en niet door elke andere post van een concurrerend merk aan te vallen.
Met enthousiasme delen bedoel ik niet dat je bij elke post lekker kinderachtig laat weten dat jouw merk toch wel beter is! Daar heeft niemand iets aan.
Mss een goed voornemen voor het nieuwe jaar, het is nog niet te laat!!!
Merci en voor ik het vergeet: gelukkig nieuwjaar
@KVK: Go for it! Ook leuk voor je vriendin om in te rijden overgens.
@pvl: wie breekt er dan deze mini af?
die pitstop was volkomen onnodig, die bandjes slijten echt niet zoooo snel af. Anders had ze nog veel harder verloren en was de spanning eraf na 1 rondje ;)
wel leuke mini, maar te klein, te hard, te lawaaiierig, te extreem voor een stadswagentje :)
@KVK
Jammer te laat.
Ik heb hem net gekocht ;-)
@ JANUS : da’s vriendelijk van je. Voor m’n kerstmis ofzo? Heel tof. Zal je wel laten weten waar je ‘em mag komen afzetten :D
Altijd met die Vickey vraag ik me af of ze wel kan rijden… ik bedoel, ze pakt elke bocht weer met rokende banden en een heftige schok bij tegenstuur… dat remt af mannen.
Zo pakken sjonnies de afslag naar de snelweg misschien, maar naar mijn mening kan dat mens gewoon zichtbaar niet rijden.
vergeet die Mini maar KVK. The hell with it, gewoon een andere vriendin zoeken, kan je die Mini wel kopen… Nee KVK, zo mag je niet denken…OK OK, dan maar geen Mini :'(
autoblog = autoNIEUWS? blijkbaar niet
Nee dat is het inderdaad niet tweaker en ga jij nu maar terug naar dat puberale VNU-nest. Hop, kom jong.
Nuja, je mag ook blijven hoor, is gewoon mijn manier van goeiedag zeggen weet je, niet teveel op letten…
Alle geluk dat Vicky er nog me meedeed, die Mini mogen ze van mijn part van de BMW lijst schrappen!
was eer gister bij van vliet die had de mini gp .
echt cool ding een van de goedkoopste vn de showroom 45000 en een jaar oud .
toen maar een xk coupe genomen , het R model is ook wel super alleen een beetje duuur
@Mikel; En toen ging de wekker!! Stakker