Video: dit is de Jaguar C-X75
Jaguar C-X75

Jaguar blijft maar bezig met de C-X75 Concept, nu is er een speciale video over de auto opgedoken.
Onlangs kwamen er al nieuwe beelden voorbij, nu dus ook een filmpje met uitleg over deze prachtige proto:
For over two years we have worked to develop one of the most innovative and technologically advanced prototypes ever created. The C-X75 pushes every boundary of power, performance and even fuel efficiency. This short film details the journey to this point and gives an exciting insight into the technology which has the potential to be used in future Jaguar models.
De auto is gemaakt voor het 75-jarige jubileum van Jaguar, en geinspireerd op de Jaguar XJ13; één van de mooiste Jags ooit. De auto was gemaakt om mee te racen met le mans, maar daar kreeg men helaas geen toestemming voor. Bekijk een filmpje over deze XJ13 HIER.
Ook de Jaguar C-X75 is gemaakt vanuit racing-oogpunt, in samenwerking met Williams. Men wilde de beste supercar ooit maken; met de performance van een Veyron, de range van een Volt en de co2 uitstoot van een Prius. Zeer ambitieus, maar volgens Jaguar is het gelukt.
Maar wat zijn ze van plan met de C-X75 uitmelkerij? Komt er toch een gelimiteerde productieversie? Of gaat men de technologie in andere auto's gebruiken, zoals een 700pk F-type? Of is het gewoon een marketingstunt? Ja, waarschijnlijk dat laatste.
Bekijk de video op jagjunk!




