• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Video: Instagrammer tikt 363 km/u aan in GT2 RS

Auteur: jaapiyo, gepost 13 februari 2021 om 19:56 – 48 Reacties

Deze GT2 RS is licht gekieteld naar 800 pk. Fahren, fahren, fahren auf der Autobahn.

Ook interessant!

  • Porsche deelt video van GT2 RS MR record op Zandvoort
    Porsche deelt video van GT2 RS MR record op Zandvoort
  • Video: schapen hoeden met Ford Focus RS
    Video: schapen hoeden met Ford Focus RS
  • Porsche zet ronderecord op Zandvoort met GT2 RS
  • Video: puike voertuigbeheersing met 911 GT3 RS
    Video: puike voertuigbeheersing met 911 GT3 RS

Nieuwste artikelen

  • Gespot – Heerlijke Lancia Delta restomod in goed gezelschap
  • Waarom Lando Norris geen straf kreeg bij het inhalen van Tsunoda
  • LANDO NORRIS IS DE F1 WERELDKAMPIOEN VAN 2025
  • De enige Bugatti EB110 op Nederlands kenteken is gespot!
FacebookTweetPinLinkedIn

autobahn, gt2, gt2-rs, maximumsnelheid, Porsche

Vorig bericht: « “Hamilton is veel te duur geworden voor de Formule 1”
Volgend bericht: Video – Elektrische Motorfietsen leegrijden »

Lees Interacties

Reacties

  1. Arnoud zegt

    13 februari 2021 om 20:16

    Je schrikt je toch helemaal de touwtyfus als iemand je op die manier voorbij komt klappen. 😳

    Login om te reageren
    • Jantje_555 zegt

      14 februari 2021 om 01:38

      zijn ze daar wel gewend

      Login om te reageren
      • rolov zegt

        14 februari 2021 om 12:17

        @Jantje_555: waar?

        Login om te reageren
        • knapzuur zegt

          14 februari 2021 om 15:42

          Autobahn..

          Login om te reageren
  2. superfunky zegt

    13 februari 2021 om 20:30

    En door dit soort idioten is het nou vanzelf een keer klaar met de vrije snelheid. Jammer dit.

    Login om te reageren
    • fendercd60 zegt

      13 februari 2021 om 21:00

      Hoezo idioten? Het mag gewoon.

      Login om te reageren
      • ikkr zegt

        13 februari 2021 om 22:11

        Dus doe je het gewoon? Snelheidsverschil is gewoon te groot op deze beelden. Andere weggebruikers kunnen dit niet verwachten #idioot. Door dit soort pannenkoeken gaat ook DLD een max. snelheid hanteren in de toekomst.

        Login om te reageren
        • mashell zegt

          14 februari 2021 om 06:52

          @ikkr: nee joh, de reden waardoor er een snelheidslimiet gaat komen is CO2, NOX, geluid en de mogelijkheid om op het onderhoud te besparen.

          Login om te reageren
        • jippie zegt

          14 februari 2021 om 09:09

          @ikkr: helemaal mee eens. Waar in de jaren 80 de allersnelste auto’s 260/270 km/h gingen gaan er tegenwoordig dus vele auto’s ver over de 300km/h. Daarbij zijn er vele influencers die van over de hele wereld naar Duitsland komen om debiele filmpjes te maken over hoe hard ze kunnen rijden. Met enige regelmaat gaat dat dus ook lelijk mis. Het slachtoffer is dan ook altijd de berijder van de langzamere auto.
          Zo bezien is het niet meer dan volkomen terecht dat er een maximum snelheid komt.

          Login om te reageren
      • mondial zegt

        13 februari 2021 om 22:25

        @fendercd60: Het gegeven dat iets mag betekent niet dat iets niet “idioot” is.

        Fles vodka mag je kopen en met 1 keer achterover gooien. Hetgeen ook idioot is.

        Login om te reageren
    • The Stig NL zegt

      13 februari 2021 om 21:40

      @superfunky: Zolang het veilig mogelijk is, vind ik het gewoon hartstikke gaaf en prima.
      Dit verandert als de een of andere Sjonnie met z’n getunede Golf R zijn topsnelheid te bereiken tijdens spitsuur.

      Login om te reageren
    • ghost zegt

      13 februari 2021 om 21:42

      @superfunky: precies dat! Jammer idd!

      Login om te reageren
    • simonferrari zegt

      13 februari 2021 om 22:43

      @superfunky: Leg uit? Het is de autobahn (en rustig) dus volkomen legaal. Hij remt tijdig en let op de weg.

      Login om te reageren
      • evdw zegt

        13 februari 2021 om 23:36

        @simonferrari: Het was waarschijnlijk slimmer geweest om dit gewoon bij daglicht te doen ipv in het donker. Op zondagmiddag is er vast ook wel een rustige snelweg te vinden ergens…

        Login om te reageren
      • ghost zegt

        14 februari 2021 om 00:21

        @simonferrari: hoop dat je weet dat dat hele topic al lange tijd onder vuur ligt eh? Al dit soort materiaal geeft die mensen die afschaffing ervan willen natuurlijk nog meer olie op het vuur ..

        Login om te reageren
        • Ot92 zegt

          14 februari 2021 om 01:37

          @ghost Ik denk niet dat de ongelimiteerde Autobahn de komende jaren wordt afgeschaft, wel is het ondertussen al sterk minder geworden, maar over zo’n 10 jaar zie ik het wel gebeuren. Helaas komen daar de groene gekkies langzamerhand ook aan de macht.

          Login om te reageren
      • superfunky zegt

        14 februari 2021 om 08:12

        @simonferrari: vrij simpel, ten eerste: het is nacht. Je kunt gewoon niet ver genoeg zien en je mist te veel om dan zo hard te rijden. Wel eens een hert gekopt? Ik wel, is net paté bij 190 en die steken s’nachts nou ff net iets vaker over in Germania.
        Doet hij het overdag met goed zicht, lege baan, prima, moet hij zelf weten. Het is ook niet zo dat hij één keertje flink doortrekt he, het is continue cruisen op bizarre snelheid.
        Ten tweede, dat zo’n gast zich dood wil rijden, ook best. Maar de ravage die er volgt bij een (hopelijk eenzijdig) ongeluk bij die snelheid is zo gigantisch, dat de foto’s in de pers een flinke bijdrage zullen leveren aan de argumenten van de max 150 brigade. Dat moet je gewoon niet willen als vrije snelheid je lief is.

        Dus, ik rijd zelf 2-3x per maand NL-CH, heb je de auto ervoor is (zeker in Corona tijd) 230 cruise prima. Maar in het donker? Dan houdt het echt wel op bij 200 max en dan nog alleen daar waar je met groot licht rijdt, het rustig is en mits je over tenminste LED koplampen beschikt.

        Login om te reageren
        • simonferrari zegt

          14 februari 2021 om 09:50

          @superfunky: Ik snap je punt wel maar hij doet simpelweg niets illegaals dus valt hem ook weinig te verwijten.

          Dat je persoonlijk voor een limiet bent kan ik wel begrijpen, zeker in de nacht. Maar toch, de man anticipeert tijdig en past snelheid aan op andere gebruikers. Natuurlijk zijn er ook video’s van totaalmaloten die dit niet doen. Die verpesten het voor de rest.

          Het overgrote deel van de mensen die op de Autobahn rijdt doet dit correct en houden beter rekening met elkaar dan in NL.

          Login om te reageren
          • superfunky zegt

            14 februari 2021 om 10:35

            @simonferrari: zeker waar, ik doe liever 200+ in Germania dan 140 in NL waar je doorlopend voor anderen moet denken omdat ze niet verder kijken dan de volgende achterbumper.

            Mijn punt is niet dat hij iets illegaals doet, mijn punt is dat wat hij doet onverantwoord is en daarmee koren op de molen van de “max 150 club” die daro steeds groter wordt.

            En neem nou maar van mij aan, hij gaat dat hert niet op tijd zien om erop te participeren in het donker. Al helemaal niet naar groot licht schakelt daar waar kan, en ik meen dat hij dat niet doet.
            Ik kan echt een beetje sturen en heb een race-licentie, maar in het donker rijd je dit alleen op een beveiligde track tijdens een 24u, niet op de openbare weg. Zinloos en dom, legaal of niet.

            Login om te reageren
          • mpgc zegt

            14 februari 2021 om 10:45

            @simonferrari: of hij niets illegaals doet valt over te twisten. Het feit dat er geen snelheidslimiet geldt, wil niet zeggen dat hij geen verkeersgevaarlijk gedrag vertoont. Dat “Razen” is in Duitsland verboden. Ook in Nederland heb je het kapstok artikel 5 WVW waarmee gevaarlijk weggedrag gestraft kan worden. Denk bijvoorbeeld aan iemand die op de snelweg 100 km/u in zeer dichte mist blijft rijden. Geen overtreding van de maximum snelheid, maar wel zeer gevaarzettend gedrag.

            Login om te reageren
          • bitteeinbit zegt

            14 februari 2021 om 11:15

            @simonferrari: het is wel illegaal om met zo’n snelheidsverschil in te halen. Het is inderdaad legaal om om de autobahn zo hard te rijden als je wilt, echter mag je niet met een dusdanig idioot snelheidsverschil inhalen.

            Login om te reageren
    • Ot92 zegt

      14 februari 2021 om 01:31

      @superfunky Wat je zegt is wel een beetje overdreven. Volgens mij kunnen nog geen 1% van alle auto’s op de Autobahn zo hard… Dit gebeurd dan ook niet elke dag. Zolang het verkeer het toelaat, bijv. laat in de avond, pas dan gaan ze zo immens hard rijden. Je ziet ‘m op een gegeven moment vertragen, omdat ie in de verte verkeer ziet. Of te wel meneer doet het wel met verstand.
      Met 260km/h iedereen voorbij knallen op een redelijke drukke middag terwijl de rest 130 rijd vind ik veel gevaarlijker dan dit.

      @Moderatoren Het valt me op dat mijn reacties de laatste tijd haast altijd moeten wachten op moderatie. Heb ik wat misdaan ofzo? ​🤔​​​​​​​​

      Login om te reageren
  3. porker zegt

    13 februari 2021 om 20:31

    230 uitloop lijkt wel stilstaan, indrukwekkend. Ja en niet echt verantwoord enzo maar wat een powerrr

    Login om te reageren
  4. alcantara zegt

    13 februari 2021 om 20:58

    Lekker man! En iedereen die dit niet verantwoord vindt, hier zijn dit soort auto’s toch ook juist voor bedoeld?
    Anders kun je net zo goed een wagentje met 400pk rijden.

    Login om te reageren
    • por100 zegt

      13 februari 2021 om 22:30

      Hoe kan je dit ooit verantwoord vinden?

      Login om te reageren
    • dromedaris zegt

      14 februari 2021 om 08:11

      @alcantara: draait daar niet om, je bent niet helemaal mee precies..

      Login om te reageren
      • alcantara zegt

        14 februari 2021 om 11:33

        Dus je moet er geen gebruik van maken? Waar draait het dan wel om?

        Login om te reageren
  5. rjce zegt

    13 februari 2021 om 21:11

    Dat is de auto en filmpje van Gercollector, gezien zijn auto collectie etc neem ik aan dat hij wel iets meer doet dan alleen YouTube filmpjes maken?

    Login om te reageren
  6. soundgarden zegt

    13 februari 2021 om 21:27

    Instagrammer…. Zucht

    Login om te reageren
    • KEV9 zegt

      14 februari 2021 om 09:27

      eeh

      https://www.youtube.com/channel/UCsj96MCtBs8u4vB6l0gVgTg

      Login om te reageren
  7. mp014 zegt

    13 februari 2021 om 21:29

    En toch is het geschift dat dit nog legaal is! Je zal er met je vrouw en 3 koters op de achterbank van je Kangoo op de linker baan een vrachtwagen aan het inhalen zijn met 130 km/h en dan komt dit er aan gevlogen liefst 230 km/h sneller dan jezelf….. red hij dan toch nooit meer??

    Login om te reageren
    • Ot92 zegt

      14 februari 2021 om 01:33

      @mp014 Gelukkig kunnen Duitsers beter rijden en anticiperen dan de gemiddelde Nederlander. Als ie op tijd anticipeert, dan is er niks aan de hand. Vergeet niet dat er onder dat ding remschijven zitten die even groot als jouw banden zijn.

      Login om te reageren
      • probono zegt

        14 februari 2021 om 08:13

        @Ot92: in Duitsland rijden alleen Duitsers?

        Login om te reageren
      • bakboord1 zegt

        14 februari 2021 om 12:18

        Dertig jaar geleden anticipeerden de Duitsers inderdaad veel beter dan Nederlanders.
        Tegenwoordig zijn het net Nederlanders..
        Ze kijken echt nauwelijks meer in hun binnenspiegel, halen in met 5 km/h verschil of knallen de auto vlak voor je op de linkerrijstrook.

        Sowieso is moeten vertrouwen op een ander in het verkeer geen al te best uitgangspunt..

        Login om te reageren
      • Ot92 zegt

        14 februari 2021 om 13:17

        @probono Voornamelijk. :)

        Login om te reageren
    • troljedemoeder zegt

      14 februari 2021 om 10:03

      Ik zou dan ook niet adviseren om op die manier in te halen. When in Zjermanie.

      Login om te reageren
  8. moveyourmind zegt

    13 februari 2021 om 22:22

    Dit is dus de gevaarlijke gek die zonder eerst te kijken naar links kwam zetten terwijl ik op de linkerbaan met 571 km/u reed…

    Als mijn Smart niet zulke goeie remmen had was ik er vol op geklapt.

    Login om te reageren
  9. Jantje_555 zegt

    14 februari 2021 om 01:41

    heerlijk dat het er daar nog kan, en daar dienen die wagens dan ook gewoon voor!

    Login om te reageren
    • rolov zegt

      14 februari 2021 om 12:21

      @Jantje_555: Porsches zijn toch gebouwd om goed allround te rijden ? En een rs vooral op een circuit te gaan ? Toch niet om topsnelheid te rijden? Dat doe je op een dragstrip. Iedere lul kan het gas intrappen .

      Login om te reageren
      • Ot92 zegt

        14 februari 2021 om 13:20

        @rolov Het gaat er niet om hoe hard je kan, maar hoe lang je zo hard kan blijven rijden. Eventjes 300km/h aantikken in een AMG/M/RS kan zelfs een persoon die nog net zijn/haar rijbewijs heeft behaald, maar dat even een korte periode lang doen zonder achterop iemand te klappen zal diegene lastiger vinden.

        Login om te reageren
  10. ozzytrk zegt

    14 februari 2021 om 02:09

    Ik word hier echt opgewonden van.. snap niet waarom die reaguurders kunnen zeuren als een wijf hierover

    Login om te reageren
    • probono zegt

      14 februari 2021 om 08:15

      @ozzytrk: als je volwassen wordt en verantwoordelijkheids gevoel ontwikkelt ga je het beter begrijpen.

      Login om te reageren
      • ozzytrk zegt

        14 februari 2021 om 12:41

        @probono: Dan moet jij thuis zitten boek lezen en geen Porsche 911 met 800 pk rijden.

        Login om te reageren
    • jeroenm83 zegt

      14 februari 2021 om 13:32

      Zo kunnen ze hun malle lease-Tesla-hokje net ietsje meer goedpraten. Dat ze zogenaamd verstandig zijn enzo.

      Zo. Mooie zondag allemaal!

      Login om te reageren
  11. mashell zegt

    14 februari 2021 om 06:55

    Tikkie saai eigenlijk. Het is gewoon heel hard rijden. Fascinerender vind ik het exotische kenteken en het gebruik van een integraalhelm bij selfie opnamen.

    Login om te reageren
  12. loggy zegt

    14 februari 2021 om 09:13

    Wel mooi, dat die keurig rechts blijft rijden. Alsof die nog ingehaald kan worden…

    Login om te reageren
  13. Rick-dos zegt

    14 februari 2021 om 10:11

    Daarom was er in de jaren ’80 een gentleman’s agreement tussen de Duitse automerken die hun auto’s op 250 km/u maximeerden. Maar je mag je zelf echt afvragen of die wetgeving niet gemoderniseerd moet worden. Waarom niet de max. snelheid op 250 km/u stellen. En anders de rijbanen naar zesbaanswegen verbreden waarbij de 3 meest rechterbanen voor langzamer verkeer is en de twee meest linkerbanen voor onbeperkte snelheid. Dit soort snelheden op tweebaanswegen is gekkenwerk. Er is totaal geen ruimte voor fouten.

    Login om te reageren
    • woertquattro zegt

      14 februari 2021 om 13:32

      @Rick-dos: eens

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North