
Naast alle steigerende paarden mocht op Viva Italia natuurlijk de Lamborghini-stier niet ontbreken, en er waren nogal wat Lamborgini’s!
Op het parkeerterrein waren vele generaties te zien, maar de Diablo’s en Countach’s waren toch duidelijk in de meerderheid.
Tussen alle Italianen stonden ook nog 2 verdwaalde Duitsers, maar niet de lulligste (hoewel ik een Carrera GT in het wit toch wel érg zonde vind)!
En natuurlijk waren de ouwetjes ook aanwezig
(althans degenen die tot Assen heel waren gebleven ;-))
Uiteraard werden deze wilde stieren op het circuit losgelaten en dat was een feest voor de ogen en oren! Ik ben namelijk wat meer gecharmeerd van de diepe, bullige Lambo-brul dan van de hogere Ferrari-huil, maar dat is uiteraard persoonlijk.
Een Countach in het wit, “Can you say Cannonball Run?”:
Deze Lambo heeft het moeilijk met een Ferrari F430 Spider:
Een gele Murcuielago, die zijn volle 580 pk loslaat:
Tot slot deze witte Porsche Carrera GT die er 612 kwijt kan:
De eigenaar van de Carrera GT is Nederlands en organiseert op verschillende circuits in Nederland een soort van trackdays (Vijverberg Trophee). Hij heeft ook nog andere porsche, allemaal wit, waaronder twee GT2’s, een GT3RS, Cayman S en een 996 Turbo, allemaal circuit geprepareerd en alleen de Carrera GT staat op kenteken.
Je kunt zeggen van die countach wat je wilt, maar hij blijft…….indrukwekkend!
die countach’s wat vet! die velgen zijn ook zoooo mooi.
Cannonball run… die film heb ik echt grijsgedraaid.
De eigenaar van die GT woont volgens mij in Haren. Daar ligt ook landgoed de Vijverberg en heb er een aantal maar een aantal zeeeeer mooie auto’s zien staan :P
hmmm, echt vette auto’s
binnenkort spaitalia, gaat echt te zijn :D
echt gaaf zeg, en wat vind ik die Espada mooi :-D echt een topkar ;-)
beetje veel stickers op de carrera GT maar wit vind ik niet heel lelijk. en tsja die countach’s… ik heb het meer op de Diablo’s :-P
Aaah ik wilde daar bij zijn. Een of ander iets dat school heet weerhield mij daarvan.
Iig; die witte CGT staat soms bij Pon. Daar heb ik hem het eerst gezien en erin gezeten. *voelt zich stoer* ;)
Uiteraard is de Countach gewoon bruut. (H)
Valt mij op dat zoveel andere mensen net zoals mij de countach zo vet vinden. Hoe komt dat nu eigelijk? Voor de gemiddelde autoleek is dat een oude kutauto, maar ik vind hem zo vet, ik weet zelf niet eens waarom… echt gaar :P
Die eigenaar van de carrera gt heb ik nog mee staan praten. Hij had ook die f430 mee. Hij woont in Glimmen, best een toffe kerel :)
@MrSelected
Op wat voor school zit jij dat je daar ook op pinkstermaandag naartoe moet?
@Kenny
Het is het extreme, Stealth-bommenwerper-achtige lijnenspel dat de auto zo aantrekkelijk maakt. Het is net zoals de Pagani Zonda, het eigenzinnig extreme trekt de aandacht.
Dat neemt niet weg dat de auto totaal onpraktisch en moeilijk te rijden is, maar dat doet er voor de ware fan niet toe. Je neemt je Countach per slot van rekening niet mee om boodschappen mee te doen.
er mist nog een lichtblauwe, er waren namelijk 2 murcielago’s.. ik heb foto’s.. hebben?
Ik ben die blauwe Murciélago en die zwarte Gallardo en die Espada en nog een paar andere tegengekomen bij een tankstation richting Assen. Zaten hele jonge pikkies in die Lambo’s. Die Espada had prachtig geluid die andere oude beetje pruttel geluidje heb er trouwens ook foto’s van. Die Porsche Carrera GT staat inderdaad bij PON in Leusden daar heb ik de auto ook gezien.
@Jur
Bedoel je deze? :-)
Dat is toch de witte carrera gt met de G-star reclame..?
Die eigenaar heeft zoals hierboven eerder gezegt meerdere witte porsches.
Volgensmij heeft hij zn eigen vastgoed gedoe in het noorden van t land. (wat ik me nog kan herinneren van een interview van Autovisie, tijd geleden)
@ Guz, kerel woont daar inderdaadm heeft sinds kort dus de Carrera GT, verder nog een F430 en een GT3. Vriend van mij heeft meegereden met de F430 en zijn broertje laatst met de Carrera GT.
Die Carrera GT heeft een tijdje bij de Volkswagen-dealer in Groningen gestaan,
langs mijn schoolroute.
Ik heb die gallardo zwart en lichtlbuawe murcielago ook gezien.. op mijn oprit.. :) foto’s kunnen worden geshowd:)
De eigenaar van de Carrera GT is J.de Boer, woont in Haren en is schatrijk. Eerst was hij Lambo-liefhebber, hij had op een gegeven moment een gele diablo, een titaan-zilveren diablo-roadster, een paarse diablo SE30 en een witte diablo SV-R (circuit-klaar). Allemaal tegelijk he!! Hij heeft (of heeft gehad) een Oranje Murcielago en inderdaad momenteel is hij Porsche-freak met als topper de witte Carrera GT.
Dat klopt de eigenaar woont in Glimmen. En heeft verschillende mooie auto’s. Ik zag hem laatst bij de pomp (Total) staan met een GT3 RS.
Ehm.. ik heb niet alles gelezen hoor maar ergens staat: Een gele Murcuielago, die zijn volle 580 pk loslaat. Dat lijkt mij sterk als de wielen niet eens draaien of anders heeft die bak hele goeie remmen. Ik vind Lambo’s echt heel mooi, maar als ze de uitlaten in het midden hebben vind ik dat toch een beetje “heiligschennis”, evenals de Alar en de Reventon, die veel te -lelijk
-duur
en -erg overdreven zijn:P
(ik heb het niet zo op auto’s met gecentreerde uitlaten, maar toch is de Cobra Arbitrage wel mooi)