• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Vrouwen uit Saudi-Arabië binnenkort achter het stuur

Auteur: autoblogger, gepost 22 januari 2008 om 20:04 – 28 Reacties

Vrouwen parkeerplaats

Zelfs de Arabieren zitten tegenwoordig zwaar onder de plak, de petitie waar we eerder over schreven heeft namelijk geholpen. Het Saudische verbod om te rijden stamt uit 1932 maar zal hoogstwaarschijnlijk voor het einde van dit jaar worden afgeschaft. Hiermee krijgen vrouwen toegang tot het ultieme genot, het besturen van een auto.

Het opheffen van de strenge wet is ten behoeve van een grotere “vrijheid voor vrouwen“, zo schrijft The Telegraph. Volgens velen is het een eerste stap richting een echte Westerse maatschappij. Maar uiteraard zijn er ook nog steeds vele tegenstanders, zo zijn de oudere vrouwen goed gebrainwashed en kunnen ze de wetsverandering niet waarderen. Wellicht een stukje historisch opgekropte jaloezie?

“Allowing women to drive will only bring sin,” a letter to Al-Watan newspaper declared last year. “The evils it would bring – mixing between the genders, temptations, and tarnishing the reputation of devout Muslim women – outweigh the benefits.”

Ook interessant!

  • Video: Start GP Saudi Arabië!
  • Charles Leclerc vliegt er hard af in VT2 GP Saudi-Arabië!
  • Grand Prix Saudi-Arabië
    Nee toch? Is de Grand Prix van Saudi-Arabië in gevaar?
  • Geen risico versnellingsbak Verstappen
    Geen risico versnellingsbak Verstappen GP Saudi-Arabië

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

rijbewijs, saoedi-arabie, Verkeer, vrouwen

Vorig bericht: « Lotus Exige Sprint
Volgend bericht: Hey psst, Tribeca kopen? »

Lees Interacties

Reacties

  1. bakkerst zegt

    22 januari 2008 om 20:07

    ik begrijp het laatste niet helemaal..
    komt dat nou van een moslimvrouw?
    kom op zeg, als je een lekkere gozer ziet, hoef je er toch niet direct ’tegenaan te parkeren’?

    en voor de manne, ogen op de weg, niet op de burka,
    lekker makkelijk, gaat hier ook al jaren goed..
    ik ben voor afschaffing van vrouwen rijverbod :P

    Login om te reageren
  2. Fej zegt

    22 januari 2008 om 20:13

    In Europa en de rest van de wereld investeren ze miljarden om de verkeersveiligheid te verhogen en in Saudi-Arabië gaan ze nu exact het omgekeerde doen! Rare jongens, die Arabieren!

    Login om te reageren
  3. lincoln zegt

    22 januari 2008 om 20:15

    begin er nou niet aan .. 1 en al Sodom en Gomorra .. een oud hollandsche gezegde luid niet voor nix .. vrouw aan het stuur = vuige porno in je cultuur ..

    Login om te reageren
  4. lincoln zegt

    22 januari 2008 om 20:19

    @Fej .. ha ha ha .. zo had ik em niet kunnen formuleren ..

    Login om te reageren
  5. Chip zegt

    22 januari 2008 om 20:23

    “Mevrouw heeft u gedronken?”
    “Dat moet ik even aan mijn man vragen..”

    (sorry, hij was te makkelijk)

    Login om te reageren
  6. *Citrofiel zegt

    22 januari 2008 om 20:35

    @ Chip: van Hans Teeuwen?

    Login om te reageren
  7. Chip zegt

    22 januari 2008 om 20:46

    @Chip

    The one and only.

    Login om te reageren
  8. Bender zegt

    22 januari 2008 om 21:15

    @ Lincoln

    LOL geniaal!

    Login om te reageren
  9. Carmaster zegt

    22 januari 2008 om 21:37

    Dit gaat fout!

    Ik voorspel een toename van 15.000 verkeersdoden per jaar in Saoedi-Arabië.
    Je weet wel wat ze zegge: Vrouw achter het stuur…..

    Login om te reageren
  10. RA999 zegt

    22 januari 2008 om 22:05

    @*Citrofiel
    Huh? Nog een dubbelganger? Of heb je gewoon een sterretje voor je naam gezet?

    Login om te reageren
  11. carlos zegt

    22 januari 2008 om 23:05

    en hoe willen ze controleren of de vrouw een rijbewijs heeft, de burka mag niet open ..

    Login om te reageren
  12. g55amg zegt

    22 januari 2008 om 23:49

    ik ben zelf moslim en ken de wetten van mijn eigen godsdienst,wat de saoudies doen en handhaven is regelrechte bullshit wat betreft de islam een vrouw staat gelijk aan de man en hoeft zich niet in een burka teverhullen,dit is belachelijk dat een land als saoudie arabie wat de heiligdommen van de islam op zijn grondgebied heeft en zegt we leven de islamwetten na,dat ze zo naast die wetten leven juist dom volk die oliesjeiks en verwende kamelendrijvers zeg!!

    Login om te reageren
  13. Yellomello zegt

    23 januari 2008 om 00:18

    @g55amg:
    damn right, de meeste moslims zijn vrij normaal alleen verpesten de regelmakers (de overheid, daar soms ook de geestelijk bedienaars) het weer eens voor alle normaaldenkenden.

    Login om te reageren
  14. Bas zegt

    23 januari 2008 om 02:18

    …”dom volk die oliesjeiks en verwende kamelendrijvers zeg”…

    Dat is het probleem…domme mensen met heel veel geld. Tja, het is hier niet anders hoor. Als de CHRRRistenUnie de macht zou hebben mochten vrouwen ook enkel nog achter het fornuis.

    Login om te reageren
  15. BMW725 zegt

    23 januari 2008 om 03:07

    @g55amg….

    Als het zo dom is wat de saudi-arabiers handhaven wrm hebben ze daar dan het laagste criminaliteits percentage van de wereld? (dus doen ze wel degelijk iets goeds)

    En als jij je eigen godsdienst zo goed kent zou je weten dat een vrouw niet gelijk staat aan een man. Omdat de man natuurlijk sterker geschapen is en de vrouw moet beschermen enz. als ze gelijk waren was de ene niet anders geschapen dan de ander.
    En wat betreft je opmerking over de burka: een vrouwenlichaam heeft veel meer aantrekkingskracht dan een mannenlichaam drm moet de vrouw haar vormen niet laten zien wil ze zichzelf beschermen tegen de blikken van mannen. kortom de vrouw staat niet gelijk aan de man

    Dus ga eerst je bronnen na voordat je wat uit op internet.

    Login om te reageren
  16. JD zegt

    23 januari 2008 om 08:16

    @Lincoln

    Hehe op die manier kende ik hem nog niet. Hier zeggen wij altijd: Vrouwen achter het stuur is bloed aan de muur.

    Login om te reageren
  17. KevinK zegt

    23 januari 2008 om 08:35

    @BMW725

    wow… typisch…
    Je maakt het plaatje weer compleet..

    Ontopic:
    In ieder geval, vrouwen hebben natuurlijk net zo hard het recht om auto te rijden. Of dat het de verkeersveiligheid ten goede komt.. nee geintje!

    Zijn al meer landen in het midden-oosten, zoals Irak, waar dat nog maar sinds kort mag. Maar je meot een moedig vrouw zijn om achter het stuur te kruipen. Documentaire over gezien, ze worden vuil aangekeken en uitgescholden. Lekker vooruitdenkend ja…

    Login om te reageren
  18. badluckboy zegt

    23 januari 2008 om 09:12

    hmm Bush was vorige week in Saoudi Arabie en hij eiste meer democratie in Iran, Syrie en Palestina. Saoudie Arabie is een groot bondgenoot en strijdt vooran in de strijd tegen terrorisme en voor democratie. Wat een hypocriete onzin verkondigt deze man. De vrouwen mogen niet eens deelnemen aan het verkeer! Wat nou democratie in Saoudie Arabie?!

    Login om te reageren
  19. Fastback zegt

    23 januari 2008 om 11:16

    Anders hadden we ook nooit dit gehad: http://www.autoblog.nl/archive/2007/01/25/flirten-in-de-auto
    En wie zou dat nou willen missen? :D

    Login om te reageren
  20. Citrofiel zegt

    23 januari 2008 om 12:41

    @ RA999; Laten we het maar op een dubbelganger houden… :? Wie zijn er nu inmiddels: Citrofiel, Citrofiel evil twin, CitroFiel, Citrofiel#, Citrofiel2 en *Citrofiel. Ik ben eindelijk populair!! :D :P

    Login om te reageren
  21. Citrofiel zegt

    23 januari 2008 om 12:42

    @ RA999; w00t! Die gast is erg… Hij heeft zelfs mijn link gekopieerd, zie ik nu… :shock:

    Login om te reageren
  22. Markus zegt

    23 januari 2008 om 14:34

    @ bakkerst: denk je nou echt dat vrouwen daar kunnen schrijven, laat staan dat ze klaagbrieven aan kranten mógen schrijven? Die zou gelijk gestenigd worden.

    Login om te reageren
  23. Citrofiel Texter zegt

    23 januari 2008 om 14:43

    Zolang ze maar niet met zo’n brievenbus over hun hoofd gaan rijden want te voer zijn ze al een gevaar in het verkeer. Vrouwen moeten maar verplicht blootshoofds in geblindeerde auto’s gaan rijden…dan hebben ze extra vrijheid en niemand ziet dat een vrouw rijdt dus wordt dat mongoolse gejengel ook de mond gesnoerd. Ik denk wel dat ze daar ineens een fileprobleem en smogoverlast krijgen van hier tot Mekka…vooral rond de winkelcentra.

    Login om te reageren
  24. Davidov zegt

    23 januari 2008 om 16:21

    Ah, nog een Citrofiel kloon.

    On-topic: Alle mensen die vrouwen op welke manier dan ook onderdrukken zijn echt ziek in hun hoofd :P gelukkig kunnen ze binnenkort dan eindelijk autorijden.

    Login om te reageren
  25. Citrofiel zegt

    23 januari 2008 om 16:43

    @ Citrofiel Texter; Je bent toch gewoon Texter die een geintje uithaalt? Laat het tijdelijk zijn…

    Login om te reageren
  26. Texter zegt

    23 januari 2008 om 18:28

    MUHAHAHAHAHAHAHA! De lol is er al vanaf hehe.

    Login om te reageren
  27. Rick dos zegt

    23 januari 2008 om 19:07

    Tsjonge jonge, kan ik weer een walhalla van mijn lijstje met walhalla wegstrepen.

    Even kijken hoor:

    Irak weg
    Afghanistan weg
    Saoedie Arabië weg
    Nou ja, dan blijft Iran over.

    Ahmadinejad! You’d better stay in power you f*cking turd!

    Login om te reageren
  28. mohhamed zegt

    8 februari 2008 om 20:15

    ha-ha-ha jullie zijnn egt grapiig man

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North