
Dan baal je.
De McLaren F1. Het blijft een zeer listige auto. Regelmatig komt het voor dat een exemplaar om wat voor reden dan ook schade heeft opgelopen. De exclusieve Brit is zo waardevol dat eigenaren vaak ervoor kiezen om de auto weer op te knappen. Zelfs in zeer extreme gevallen, met de F1 van Mr. Bean Rowan Atkinson als het ultieme voorbeeld.
Afgelopen weekend was het -helaas- weer zover. Tijdens een zondagmiddagritje ging het mis met een McLaren F1 in Auckland, Nieuw-Zeeland. De bestuurder verloor de macht over het stuur en de supercar eindigde op zo’n kop. Een inzittende, vermoedelijk de bestuurder, moest mee naar het ziekenhuis met lichte verwondingen.
Een getuige verklaarde tegenover de NZ Herald dat de supercar met een zeer hoge snelheid over de weg reed. De McLaren werd na afloop op z’n kop afgesleept door een berger. Het is niet bekend hoeveel schade de F1 heeft opgelopen.
Ondersteboven wegslepen !!
Only in down-under ..
@lincoln: eigenlijk staat-ie zo dus goed…
@lincoln: Psst, Down-under is dat enorme eiland iets ten westen van Nieuw-Zeeland ..
@gulli: maar natuurlijk ook die eilanden daar ten zuiden van. Vraag het de alwetende Viking maar.
Hoewel deze mclaren steeds meer in de vergeet hoek komt, is het nog steeds een droom auto van mijn!
@vtechlover: hoezo vergeethoek? Een legende.
Nee hè.
Één van de mooiste cultauto aller tijden. Echt zonde.
Het is zonde, maar liever dit dan een die tot in de eeuwigheid in een garage blijft staan.
Troost je , Total loss zal hij niet zijn.
Zonde!
Balen… en behoorlijk aparte manier van slepen zo!
Dit verdiend eigenlijk een linkje naar een van de coolste McLaren F1 reviews:
https://youtu.be/73LNmkL4tfg
Alleen in de voorlaatste alinea wordt de F1 genoemd, voor de rest gaat dit gewoon over een Half-million dollar McLaren supercar crashes into ditch in Auckland. Kortom, een 675LT of zo?
@koen0373: dat dus.
Oh en het zijn NZ dollars, dus waarschijnlijk een instappertje, maar dus geen F1.
Wel, dit is geen f1, bij de underbody van een f1 is geen metaal te zien. Even googelen op een gecrashte 650s (makkelijkste manier om aan een foto van de onderkant te komen) leert dat dit een auto op het platform is waar de 650s ook op staat.
@RubenPriest artikel gaat niet over een F1. Het refereert (denk voor SEO) naar een ouder artikel waar vorig jaar een F1 crashte, maar deze lag niet op z’n kop
Volgens het artikel gaat het niet om een F1 ze zeggen wel dat eerder een F1 is gecrasht maar nu noemen ze het een mc laren van een half miljoen en linken ze naar een recente versie.
Een F1 is geen half miljoen waard, eerder het 15 tot 20 voudige…
Hoe zou je uit een F1 komen die op zijn dak ligt
@papa: voeten tegen de voorruit, even een gezicht trekken alsof je moet poepen en je kunt er uit. Bovendien is dit een Britse auto, waarschijnlijk hadden zich de voorruit en de portieren al voor de eerste 180 graden draai bevrijd.