
Bang voor deuken hoef je niet te zijn.
Italianen weten hoe je een saai interieur van je huis een beetje opfleurt. Doorgaans is het geen goed idee om op een Ferrari te gaan zitten. Je beschadigt al snel je lak en als je pech hebt laat je een deuk achter in het kostbare staal. Maar op de Cockpit die Ferrari ontwikkelde samen met de leder-liefhebbers van Poltrona Frau kan je met een gerust hard je achtersteven neervlijen.
Óp de cockpit? Moet dat niet in de cockpit zijn? Neen, want we hebben het hier niet over de LaFerrari Aperta op het plaatje, maar over de stoel die er naast staat. De naam van deze in Ferrari’s Centro Stile ontworpen zetel luidt ‘Cockpit’. Inderdaad, we hebben hier weer te maken met een gevalletje autofabrikant doet meubels.

Poltrona Frau is een bekende Italiaanse meubelmaker die onder andere bekend is vanwege het kwalitatief goede leder wat ze gebruiken. Als autoliefhebber heb je de naam wellicht al eens gehoord. Verschilende merken als Alfa Romeo, Lancia, Ferrari, Maserati, MINI, Fiat, Infiniti en Chrysler hebben al eens koeihuiden van Poltrona gebruikt om hun interieurs een luxe ambiance te geven.
Voor het maken van de Cockpit sloegen Ferrari en Poltrona Frau wederom de handen ineen, maar bewandelden dit keer de omgekeerde weg. In plaats van dat de meubelmaker zich waagt aan de auto’s, begeeft Ferrari zich op het vlak van de meubels. De stoel werd onthuld tijdens Milan Design Week.
Volgens Flavio Manzoni, de directeur van Ferrari Centro Stile, is de Cockpit ontworpen om zowel een goede ergonomie als tijdloze schoonheid te bieden. De link met de auto’s van Ferrari komt vooral tot uiting in het materiaalgebruik. De stoel is namelijk gemaakt uit aluminium, leder en carbon.

Zou jij wel plaats willen nemen in deze zetel?





Zo comfortabel vind ik het er niet uitzien. Er mist een cm of 20 aan zachte vulling.
Die zwarte s wel de ideale stoel voor in je Mancave. 2 van die dingen voor een groot scherm met je Xbox/ Playstation er op aangesloten en racen maar.
@kilum: Het allermooiste voor in je mancave is nog altijd een playseat.
@viezefreddyw: Klopt, en ondanks dat die mega duur zijn zal het mij niets verbazen als deze stoelen net zo duur zijn als een playseat
@kilum: duurder
@viezefreddyw: nee, een stripperpaal incl sexy roodharige stripper.
@davelepeef: dat is ongeveer dezelfde prijsklasse inderdaad.
En natuurlijk komt er een gigantisch prijskaartje aan te hangen. Gewoon puur omdat ze dat kunnen maken.
@viezefreddyw: ja zal wel niet bij Ikea te koop staan straks hehe
Ferrari kennende zal het waarschijnlijk goedkoper zijn om een hele Laf aperta te kopen en de stoelen te demonteren
@viezefreddyw:
Zal wel weer een paar rooitjes moeten kosten en zo comfortabel ziet ie er ook niet uit.
Stuurt beter dan de Laferrari, heeft immers besturing op alle wielen ;)
Prijzige bureau stoel…m
Waarom denk ik dat ‘Poltrona Frau’ een biermerk is??
@davelepeef: Hahah, ik denk dat als je de prijzen ziet van een bank van Poltrona Frau, durf je denk ik nooit een biertje op zo’n bank te drinken.
Geloof tussen de 10.000 en 30.000 euro vragen ze voor zo’n bankje
@granlusso: mwoah… Jij weet niet wat ik aan bier uitgeef :P
Is deze stoel.perfect gebalanceerd?
Dit gaat echt te ver