
Justin Bieber wilde een personalisatie waarbij ze zelfs bij Rolls-Royce gedacht moeten hebben dat het hen te ver gaat.
Rolls-Royce staat bekend als een merk waarbij vrijwel alles mogelijk is op het gebied van personalisatie. Dat blijft echter beperkt tot de kleurtjes en gekozen materialen. Een koets aanpassen zit er niet in. Als je ze lief aankijkt en vele miljoenen overmaakt willen ze gerust iets unieks maken, maar er zijn voordeliger oplossingen te bedenken.
Justin Bieber wilde van zijn Rolls-Royce iets unieks maken. Een telefoontje naar West Coast Customs was het gevolg. Je weet wel, dat bedrijf dat de meest verschrikkelijke creaties maakte voor Pimp my Ride met Xzibit. Bijzondere auto’s maken doen ze nog steeds, dat bewijst de Rolls van Bieber.
De kenner had het natuurlijk al gezien. De Rolls-Royce van Justin Bieber is geïnspireerd op de 103EX concept van het Britse merk. De auto begon zijn leven als een gewone Wraith voordat West Coast Customs aan de transformatie begon. Op het YouTube-kanaal van West Coast Customs is het project nu in detail te bekijken, inclusief de reactie van Bieber zelf. Het resultaat is de meest unieke Rolls-Royce van de Amerikaanse westkust. Misschien wel van de wereld. In Goodwood zijn ze nu de ogen aan het spoelen met zeep.
Was dan gewoon met een Fiat Panda begonnen ofzo…
Zou niet door de sneeuw rijden met zo’n auto. Wordt sturen nogal lastig. Is saab ook achter gekomen met de Ursaab.
Ik weet niet wie J. Bieber is, maar het lijkt me iemand die nooit volwassen is geworden. Nou is daarmee op zichzelf niets mis, maar wel als je dan kennelijk zoveel geld hebt dat je dit soort wanstaltige rotzooi kunt laten maken.
@joosstra De zegen van onwetendheid!!!
Ik wou dat ik hem kon ontkennen… :)
Hoe kun je ook volwassen worden als je heel je bekendheid te danken hebt aan het zingen van de woorden “baby, baby”?
Bieber is een marketing instrument van de Muziek industrie.
Wat een afzichtelijk ding. Dit krijg je dus als je een 8 jarige een auto laat ontwerpen.
Misschien moeten ze Justin dan ook even naar Engeland sturen om een knap pak aan te laten meten, die zwerverlook begrijp ik helemaal niet. Die ombouw van de Wraith begrijp ik net zo min alhoewel ze het wel netjes gemaakt hebben.
NETJES??? Compleet fantasieloos ontworpen met een passer en een lineaal. Natuurlijk sluit het allemaal goed aan, maar dat mag ook wel gezien het prijskaartje van West Coast.
Maar dit project laat prima zien dat dichte wielkasten op een bestaande koets gewoon geen porum is, en dat je dat dus gewoon niet moet willen.
Over het mislukte front zullen we het dan maar niet eens hebben…
Godskolere. Die is lelijk…
Niet de eerste auto van West Coast voor Bieber. Ook een Caddy hebben ze enkele jaren geleden onder handen genomen.
De alfa 166 was zijn tijd ver vooruit.
Ik denk in zo’n geval, als je niks zinnigers met je geld te doen hebt, dan kan je het beter geven aan mensen die het nodig hebben…
Wees blij dat hij het überhaupt uitgeeft. De werknemers van West Coast hebben hierdoor een baan waardoor ze hun gezin kunnen onderhouden, zo moet je het ook maar zien. En geld weggeven is ook vrij zinloos. “Give a man a fish and he eats for one day. Learn a man how to fish and he eats his whole life.” …of zoiets…
Mee eens.
Ik had moeten schrijven doneren aan een doel dat mensen vooruithelpt ipv oogkanker bevorderen…
Ik verstond ‘urinal’.. passende naam wel
Byzonder apparaat. Maar da’s wat anders dan mooi . . .
Bij het resultaat kan je inderdaad stevige vraagtekens zetten, maar ben ik nu de enige die dergelijke projecten wel kan waarderen?
Het is nu niet dat een Wraith extreem zeldzaam is, hé. 😁
Dat hele Westcoast Customs maakt echt de mooiste gedrochten. De “creaties” die nog een beetje te pruimen zijn, zijn op een hand te tellen.
Een blinde heeft die ontworpen volgens mij? Want ik zie geen vergelijkingen met het concept.
Ik heb toch ff het origineel gegoogeld: https://www.rolls-roycemotorcars.com/en_US/inspiring-greatness/vision/103ex.html. Conclusie: inderdaad, vergeleken met het origineel zullen ze bij RR de ogen nu wel vol tranen hebben van deze creatie. En anders wel van de zeep waarmee ze de ogen hebben uitgewassen.
Wat een kansloze link naar ‘Youtube’ in het artikel Hoezo kom ik dan op Apparata uit.
-edit: nutteloze bijdrage-
Het ziet juist uit alsof ie nog in de doos steekt. Vlug uitpakken zou ik zeggen!
Lijkt wel een moderne auto uit 1950.
Ja, en ik vind ‘m ergens best OK zo.
Het is ‘anders’ en iedereen heeft er een mening over, dus die missie is geslaagd. Alleen het front oogt misschien iets te plat/breed, maar kan ook vertekend zijn door de camera. En wanneer je deze auto ziet als een los project (zonder directe vergelijking met de 103EX concept), lijkt het best een net resultaat. Zeker voor WCC.
Wat is dit lelijk.
Als je het mooi had willen hebben dan had je niet naar deze prutsers moeten gaan maar naar een echte customiser.
Eentje die gewoon dingen erop plakt maar die de bodypanels had vervangen met custom platen.
Prijskaartje was een stuk hoger geweest en het had een jaar of meer geduurt voordat je de auto had maar dan was het wel mooi geweest.
Denk dat vooral de neus te kort en te breed is…dat maakt hem op de 3/4 en recht van voren idd wanstaltig, van achteren of zijkant valt het nog mee…,
Kleimodel en boetseren maar leuk voor (naschoolse) opvang van 0 tot 125 jaar, gezellig.
Beeldhouwer 75% klaar en geen zin meer is zonde grondstoffen, wat een gekkies.
Dit krijg je als je wel geld hebt maar geen smaak! Brrrrrieberrrrrr……
Ik vind hem nog het meest weg hebben van een Mercedes die Adolf Hitler ooit cadeau deed aan koning Ghazi van Iran. Weet even niet meer hoe dat ding heet, maar Google er maar eens op.
Je zou zeggen dat Justin deze auto niet nodig heeft om op straat herkend te worden.