Zondagavond sexvideo: Ford Escort RS1600 ownt de 'Ring

Praat mee!
Redacteur Autoblog

Ford Escort RS1600 Olaf Manthey

Ford Escort RS1600 Olaf Manthey

Levende Nurburgring-legende Olaf Manthey demonstreert dat hij een lekker potje kan sturen in zijn Ford Escort RS1600 BDA uit 1971 in deze heerlijke video.

De klassieke Ford Escort RS1600 Gruppe 2 van Olaf Manthey deed een paar weken geleden mee aan de AvD Oldtimer Grand-Prix. Manthey reed mee in de vier uur durende race met teamgenoot Mike Stursberg.

Bij Manthey kunnen ze meer dan alleen Porsches racen, zo blijkt. Het heerlijke Fordje is volledig nieuw opgebouwd. Het door BDA opgebouwde motorblok beschikt over 250 pk. Dat is lekker pittig voor een auto van 830 kilogram. Dat je daarmee lekker uit de voeten kan zie je in de heerlijke onboard video. Speakers open, popcorn erbij en genieten van een schreeuwende Ford Escort die zelfs nog een paar Porsches het leven zuur maakt in het begin van de ronde.