• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Aston Martin Vanquish Volante Neiman Marcus edition [updated]

Auteur: sir_smokalot, gepost 10 oktober 2013 om 09:36 – 13 Reacties

Aston Martin Vanquis Volante Neiman Marcus


Kerstmis staat weer voor de deur, en dus gooit warenhuis Neiman Marcus er, geheel volgens traditie, een exclusief autospeeltje tegenaan. Dit jaar valt de eer Aston Martin ten deel, met deze blauwe Vanquish Volante. Prijskaartje: $344.500, de goedkoopste NM-supercar in jaren.

Er zijn mensen die niet malen om de prijs van het cadeau dat ze krijgen, als het maar uit het hart komt. Er zijn echter ook nog mensen die iets materialistischer zijn ingesteld, en voor wie een hoog prijskaartje de ultieme indicatie van hun liefde voor de ontvanger is.

Speciaal voor hen is het jaarlijkse Kerst-supercarfestijn van Neiman Marcus een zegening. Twee jaar geleden stond er een Ferrari FF in de catalogus (395.000 USD, in 50 minuten uitverkocht), en vorig jaar was het net als dit jaar een cabrio, de McLaren MP4 Spider (354.000 USD, in 2 uur uitverkocht).

Er worden 10 exemplaren van de Vanquish aangeboden, gespoten in NM Exclusive Seychelles Blue, met liquid silver 20-spakers, en blauwe remklauwen. In het interieur is een NM-logo geborduurd, en ook krijgt de koper er een vierdeels leren bagageset bij.

Standaard kost de Volante in de VS 296.295 USD.

Neiman Marcus Vanquish

Voor Aston Martin, dat voor de komende jaren grootse plannen heeft (inclusief AMG-motorendeal), zijn de extra verkopen overigens welkom, gisteren kwamen cijfers over het boekjaar 2012 naar buiten, waaruit bleek dat er bijna 25 miljoen GBP (29,5 miljoen euro) verlies werd geleden.

Update 16-11: Deze Vanquish zal te zien zijn op de LA Auto Show. Tevens heeft Aston Martin een aantal foto’s vrijgegeven, die in de nieuwe gallery te zien zijn.


Ook interessant!

  • Aston Martin Vanquish Volante by Q
  • Nederlander koopt Aston Martin Vanquish van dik 8 ton
  • Video: Aston Martin Bulldog op openbare weg gespot
    Video: Aston Martin Bulldog op openbare weg gespot
  • Video: Aston Martin DBX met Mercedes zescilinder
    Video: Aston Martin DBX met Mercedes zescilinder

Nieuwste artikelen

  • Dikste diesel van Marktplaats kan er maar één zijn
  • Wordt klussen aan je auto dan toch weer makkelijker?
  • Gespot – Extreem foute Mansory Urus
  • Officieel: GEEN ban op verbrandingsmotor na 2035!
FacebookTweetPinLinkedIn

Aston Martin, blauw, Cabrio, la-2013, neiman-marcus, vanquish, volante

Vorig bericht: « A20 rond Rotterdam is de nieuwe filekoning [top 10]
Volgend bericht: Zou jij je 356B 1600 Super in hartje Amsterdam parkeren? »

Lees Interacties

Reacties

  1. lambo4all zegt

    10 oktober 2013 om 09:44

    Erg mooie kleurstelling dit!!
    Tja dat ze verlies lijden verbaast me niks.. De vanquish blinkt precies helemaal nergens in uit, en derest van het aanbod is stokoud!

    Login om te reageren
    • 4x4wheels zegt

      10 oktober 2013 om 11:12

      @lambo4all: Behalve dan in mooier zijn dan elke mogelijke andere nieuwe auto in de prijslijsten

      Login om te reageren
      • lambo4all zegt

        10 oktober 2013 om 11:37

        @4x4wheels: ten eerste is smaak persoonlijk, en ten tweede is uiterlijk vaak niet genoeg. Bij mij in de straat woont een man die een paar dagen een DBS mee mocht van de dealer on te testrijden. Ik ken hem redelijk goed en toen ik vroeg hoe de aston zich verhield tegenover zijn huidige 997 turbo (pre facelift) antwoordde hij: “de aston is een oncomfortabele slecht sturende stuiterbak! Nooit dat ik daar mijn porsche voor inruil.” Zegt genoeg toch? Hij heeft trouwens ook jaren een oude vanquish gehad.

        Login om te reageren
        • darkpluisje zegt

          10 oktober 2013 om 19:30

          @lambo4all: is dat ook niet omdat de dbs erg hard geveerd is voor het circuit, meer vergelijkbaar met een rs3-2 porsche ook flink harde veren? Vor comfort had je gewoon de db9 moeten hebben

          Login om te reageren
          • lambo4all zegt

            11 oktober 2013 om 20:06

            @darkpluisje: alleen die is weer zo traag dat elke M, RS en AMG je er vierkant uit rijdt.. Bovendien doet dat niet af aan het feit dat ondanks dat de dbs zo hard geveerd is meneer nogsteeds niet te spreken was over het rijgedrag..

            Login om te reageren
  2. mashell zegt

    10 oktober 2013 om 10:16

    Arme auto, cabrio met gesloten dak, foutgeparkeerd, in een mistroostige winkelstraat gefotoshopt waar er niemand er naar omkijkt. Deze heeft echt beter verdiend.

    Login om te reageren
  3. StijnB zegt

    10 oktober 2013 om 10:48

    Ik wacht wel tot ze, na het faillissement, in de Aldi te vinden zijn…

    Login om te reageren
  4. moveyourmind zegt

    10 oktober 2013 om 11:00

    Wel een mooie kleur voor deze AM, alleen een beetje jammer dat er op de adverttentiefoto rechts van de telefooncel een Hyundai Excel staat, eveneens voorzien van NM Exclusive Seychelles Blue lak.

    Login om te reageren
  5. ericc zegt

    10 oktober 2013 om 11:12

    Hoeveel korting zouden ze gekregen hebben bij AM? Beter had geweest om de F-type met speciaal kleurtje aan te bieden. Minder exclusief (lees minder duur) maar geheel nieuw!

    Login om te reageren
  6. robin01 zegt

    10 oktober 2013 om 11:25

    De prijzen van de NM auto’s vallen reuze mee. Ten opzichte van de FF en de MP4-12C is de AM ‘de goedkoopste supercar auto sinds jaren’ omdat het daarnaast vrijwel de enige is (http://editorial.autos.msn.com/cars-of-the-neiman-marcus-christmas-catalog). Het zal het verlies van AM enigsinds goed doen dan dat ze altijd snel uitverkocht zijn.

    Login om te reageren
  7. lowlow zegt

    10 oktober 2013 om 12:07

    Hallo, wakker worden!
    10 spaken, 20 inch =//= “20-spakers”

    Login om te reageren
    • sir_smokalot zegt

      10 oktober 2013 om 12:53

      10 dubbele spaken = 20 spaken

      Login om te reageren
  8. E550 zegt

    10 oktober 2013 om 19:21

    Echt een ontzettend lelijk plaatje wat ze hebben gebruikt voor de NM-folder. Waarom is de afgebeelde auto EU-spec?

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North