• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Audi werkt aan BMW X6 concurrent

Auteur: CasperH, gepost 1 februari 2011 om 10:07 – 79 Reacties

Afbeelding Audi werkt aan BMW X6 concurrentAfbeelding Audi werkt aan BMW X6 concurrentAfbeelding Audi werkt aan BMW X6 concurrentAfbeelding Audi werkt aan BMW X6 concurrentAfbeelding Audi werkt aan BMW X6 concurrentAfbeelding Audi werkt aan BMW X6 concurrentAfbeelding Audi werkt aan BMW X6 concurrentAfbeelding Audi werkt aan BMW X6 concurrent

Crossover van Audi moet X6 kapot maken
De Chinezen krijgen meer en meer invloed op wat er op onze markt verschijnt. Zo was de chromen grille van de A8 een rechtstreeks gevolg van de vraag van Chinese kopers. Mede vanwege het succes van BMW’s X6 in China kijkt Audi nu ook naar een concurrent van dat model.

Deze beweringen komen uit de mond van Wolfgang Egger, designchef bij Audi. Over de X6 zegt hij dat deze in China zeer populair is geworden als tweede auto, gereden door vrouwen. “There, it’s a female sportscar” aldus Egger. Leuk, hier wordt de X6 immers alleen gereden door moordenaars, drugsdealers en de eigenaar van de lokale anabolenfitness (doe maar happen). De Audi Q3 is volgens Egger een eerste stap in de richting van de X6, maar er is ruimte voor meer, wellicht een Q6? De Audi Cross Coupé Quattro is dus weer even actueel.

Naast concurrentie voor de X6 meldde Egger ook dat de Sport Quattro Concept die we in Genève zagen op dit moment niet bevestigd kan worden, maar ook “niet dood” is. Ook liet Egger weten dat er ver ontwikkelde plannen voor een A2 op de plank liggen, maar dat de Volkswagen Group op dit moment nog niet het juiste platform kan bieden voor een ruim, hoog maar sportief model tussen de A1 en A3. En over de A1 gesproken: in Genève zien we de Quattro uitvoering van die auto.

Ook interessant!

  • Pittige Audi A1 quattro voor nog geen vijftig mille
    Pittige Audi A1 quattro voor nog geen vijftig mille
  • Gaat Audi eindelijk weer een A2 maken?
  • Onderzoek: BMW- en Audi-rijders de grootste psychopaten
    Onderzoek: BMW- en Audi-rijders de grootste psychopaten
  • Video: BMW X5 M50d kan Audi A7 niet bijhouden

Nieuwste artikelen

  • Video: Met een motor van de trap rijden
  • Hierom worden auto’s in 2026 nog duurder
  • Koop de Nederlandse voorloper van de Porsche 911 Dakar [video]
  • Kerstspecial: de geschiedenis van de Pausmobiel
FacebookTweetPinLinkedIn

a2, Audi, Audi A1, BMW, China, q3, q6, quattro, x6

Vorig bericht: « Gamers zijn nog steeds een gevaar op de weg!
Volgend bericht: Snelste kop koffie ooit? Senseo met Ferrari design! »

Lees Interacties

Reacties

  1. rufctr01 zegt

    1 februari 2011 om 10:11

    Het ziet er wel mooi uit maar dan toch liever de BMW. Audi heb ik niks mee. Ik vind ze niet fijn rijden, te krap en voor het merk veel te duur.
    Maar ik denk dat dit een geduchte concurrent gaat worden voor de X6.

    Login om te reageren
    • gregorius zegt

      1 februari 2011 om 10:32

      @rufctr01: Om eerlijk te zijn: het geen wat ze bij BMW hebben geklooid aan de X6 is dat dat ding van binnen zo klein lijkt. Je kan niet echt lekker achterin zitten en door die kleine raampjes lijkt dat ding ook vrij klein van binnen.
      Dus ik vraag me af of Audi ook die fout gaat maken, zal vrij belangrijk zijn voor het succes.

      Login om te reageren
      • tweetienduizendste zegt

        1 februari 2011 om 13:10

        @gregorius:

        Ben zelf 1.93 heb in een X6 gezeten (behoorlijk stuk gereden)met 4 man waarvan er twee nog langer zijn dan ik. Vergeleken met een 5 serie of 7 serie, zit je net zo riant ook achterin.. Begrijp niet helemaal waar je het “niet lekker achterin zitten” en “kleine raampjes” op baseer.
        iedereen had bagage mee, paste ook zonder probleem achterin met schermpje dicht.
        Ik vond het een prima wagen.(wel als groot ervaren!)

        Login om te reageren
        • gregorius zegt

          1 februari 2011 om 13:35

          @tweetienduizendste: Ik heb eerst met een X5, daarna met een X6 mogen spelen tijdens de BMW x-drive nog-wattes event in Davos. De X6 voelde erg klein aan na de X5 en ik vond de X5 ook veel overzichtelijker. Het is alleen mijn mening in de vergelijking. Als je de X6 van buiten ziet verwacht je meer van binnen. Als je echter zegt dat je er met 4 NL mannen een goede tijd in kan rijden, geloof ik je gelijk.

          Login om te reageren
    • eselkaa zegt

      1 februari 2011 om 10:41

      @rufctr01: eindelijk ook eens inhoudelijke reactie ipv reacties (die nog wel zullen volgen) BMW is niks, Audi is niks blabla….Maar 2 punten die ik bijzonder vind. Je hebt liever BMW, terwijl deze minstens zo krap/ruim zijn als vergelijkbare Audi’s en ook net zo duur zijn in aanschaf, opties en afschrijving. M.i. zit daar het verschil niet.
      Als dit het design is ben ik er als Audi liefhebber niet echt gecharmeerd van. Dat dit soort auto’s op de weg komen kan ik mee leven. Ieder merk probeert telkens nieuwe niches te vinden of te volgen en soms ontstaan er gewaagde en mooie modellen.

      Login om te reageren
      • gregorius zegt

        1 februari 2011 om 11:40

        @eselkaa: De X6 heeft in mijn ogen nog een beetje aanzien door het ‘F%$& you all’ uiterlijk. En in NL kan je denk ik wel zeggen dat de gemiddelde X6 eigenaar er qua houding niet ver vanaf zit. Deze Q6 komt zeker niet in die categorie. Het is eerder een X3 equivalent met een schuine achterkant.

        Login om te reageren
        • Sprite zegt

          1 februari 2011 om 11:58

          @gregorius:
          Je slaat de spijker op z’n kop. Wil Audi een concurrent voor de X6 bouwen dan mogen ze het uiterlijk nog wel heel wat bruter maken. Bovenstaande rendering doet me meer denken aan een auto voor het gezinnetje dat van picknicken houdt. Prima, maar bij BMW haal je er geen klanten mee weg.

          Login om te reageren
  2. bassienator zegt

    1 februari 2011 om 10:17

    het idee is actueel maar het design niet meer lijkt me toch. ik vind het maar niks

    Login om te reageren
    • xilver zegt

      1 februari 2011 om 10:43

      @bassienator: Idd, als ze hem zo op de markt zullen brengen zal BMW niets van concurrentie voelen.

      Login om te reageren
      • Esprit_de_Flandre zegt

        1 februari 2011 om 19:02

        @xilver: In China zou het wel lukken…

        Login om te reageren
  3. F1Tim zegt

    1 februari 2011 om 10:23

    VAG kennende willen ze een concurrent voor elke denkbare auto. Zo zou je ze bij VAG makkelijk in een valkuil kunnen lokken!

    Login om te reageren
    • Esprit_de_Flandre zegt

      1 februari 2011 om 19:05

      @F1Tim: Hoe dat zo? Door een veel te dure sportwagen te lanceren waar miljoenen aan geëngineerd moeten worden? En VAG doet dat dan achter en gaat ten onder door de te hoge kosten?

      Login om te reageren
  4. laurensje zegt

    1 februari 2011 om 10:34

    Hoe zat het ook al weer met CO2?

    Login om te reageren
    • Esprit_de_Flandre zegt

      1 februari 2011 om 19:06

      @laurensje: Niet belangrijk zolang het maar verkoopt?

      Login om te reageren
  5. rufctr01 zegt

    1 februari 2011 om 10:37

    @F1Tim;
    Het valt me mee dat Audi nog geen driewieler op de markt heeft gebracht.;)

    Login om te reageren
    • Megakix zegt

      1 februari 2011 om 10:45

      @rufctr01: nog niet op de markt gebracht, maar ze hebben wel een aantal gebouwd als studiemodellen !…dussss…

      Login om te reageren
    • Esprit_de_Flandre zegt

      1 februari 2011 om 19:08

      @rufctr01:

      Login om te reageren
      • boygeorge zegt

        1 februari 2011 om 23:50

        @Esprit_de_Flandre: Prachtig.

        Login om te reageren
  6. Brutus zegt

    1 februari 2011 om 10:41

    Hopelijk doet Audi het dan beter dan BMW.. Maar dat is natuurlijk ook niet zo moeilijk in het geval van de X6.

    Login om te reageren
  7. xilver zegt

    1 februari 2011 om 10:42

    Mogen ze hun best doen…de X6 is een verschrikkelijk mooie wagen (in mijn ogen dan).

    Login om te reageren
  8. Megakix zegt

    1 februari 2011 om 10:44

    Kan het duffer….kán het saaier…kán Audi niet gewoon koreaans worden ofzo ? Ik bedoel, de modellen passen zó goed in het gedachtengoed van die landen…duf, saai…gaaaaap

    Login om te reageren
    • norge zegt

      1 februari 2011 om 10:58

      @Megakix: Ik vind dat u vrij ver gaat in het beledigen van de koreaanse automobielindustrie ;)

      Login om te reageren
    • Esprit_de_Flandre zegt

      1 februari 2011 om 19:10

      @Megakix: Dude, serieus, laat Kia hier buiten! :evil:

      Login om te reageren
  9. jack_abarth zegt

    1 februari 2011 om 11:06

    Audi wil weer premium doen door te zeggen dat ze de concurrentie aangaan met BMW.
    Maar eigenlijk bedoelen ze gewoon SsangYong, want dat is toch wel de grondlegger hiervan.

    Login om te reageren
    • CasperH zegt

      1 februari 2011 om 11:11

      @jack_abarth: afgelopen zomer zag ik zo’n ding voorbij rijden en ik dacht serieus eerst even dat het een X6 was.

      Login om te reageren
      • jack_abarth zegt

        1 februari 2011 om 11:15

        @CasperH:
        Kun je nagaan hoe premium het wel niet is, een kopie maken van een Koreaan.

        -edit: check, danku!-

        Login om te reageren
  10. frarissimo zegt

    1 februari 2011 om 11:16

    Dit lijkt een Audi A1 op foute oversized pattas.

    Login om te reageren
  11. ronnieronnie zegt

    1 februari 2011 om 11:29

    dat ziet er uit als een porche…

    Login om te reageren
    • ronnieronnie zegt

      1 februari 2011 om 11:31

      @ronnieronnie:
      gaat lekker!
      Porsche als in http://www.autoblog.nl/archive/2011/01/31/porsche-cajun-dit-lijkt-er-meer-op

      Login om te reageren
  12. bmwalpina zegt

    1 februari 2011 om 11:29

    Ik dacht altijd dat de X6 was ontstaan doordat iemand op het kleimodel was gaan zitten, maar dit type model schijnt een grote vraag te hebben?! Waarom is er dan heel weinig verkoop van de Ssanyong Actyon in China??

    Login om te reageren
    • bohica zegt

      1 februari 2011 om 12:59

      @bmwalpina: heb je die auto wel eens goed bekeken dan weet je wel waarom.
      Zelfs de chinezen vinden hem hondslelijk die Ssanyong Actyon

      Login om te reageren
  13. Rsimon zegt

    1 februari 2011 om 11:32

    neen, neen en nog eens neen !!

    Login om te reageren
  14. lambo4all zegt

    1 februari 2011 om 11:42

    dus Audi wil een sportieve wagen maken die ruim en hoog is…. Sukkels! marketingpraatjes, meer niet. ruim en hoog vallen in het hokje ik-heb-te-veel-kinderen-en-mijn-vrouw-zoekt-de-auto-uit.

    Login om te reageren
  15. ascari15 zegt

    1 februari 2011 om 11:49

    Voor audi is dit niet zoveel moeite.
    Ze pakken gewoon een A4 en rekken de hoogte een beetje uit.

    Login om te reageren
  16. Citrofiel zegt

    1 februari 2011 om 12:25

    Ah, een hoog op de poten A7 dus. ;)

    Jaja, flauw. Ik ben benieuwd wat de designers hiervan weten te bakken. Wordt het echt een maffe vierdeurs-coupé-SUV als de X6 of weten ze weer een variant te bedenken?

    Login om te reageren
  17. Punk zegt

    1 februari 2011 om 12:34

    Ieee wat een fakerds zeg die Audi als maar BMW na-apen!

    Login om te reageren
    • Marijn90 zegt

      1 februari 2011 om 17:38

      @Punk:

      Als er een wedstrijd komt voor grootste fan-boys ooit ben jij zeker die van BMW. ( geen compliment als het aan mij ligt ). De enige onderwerpen waar je op reageert gaat of over BMW( waar je schijnbaar erg geil op bent ) of audi ( die boor je het liefst de grond in en vergelijkt het maar meteen met een model van jou merkje ). Dus als je even zou willen, probeer de volgende keer is iets zinvols neer te kalken. Als je zo debiel bent dat je dat gewoon niet kan, mijn excuses, en doe maar net alsof ik dit nooit gezegd heb.

      Login om te reageren
  18. pvver zegt

    1 februari 2011 om 13:15

    Even een stukje geschiedenis:
    BMW komt met de z3, audi volgt met de tt.
    BMW komt met de X5, audi volgt met de q7.
    BMW komt met de X3, audi volgt met de q5.
    BMW komt met de X1, audi volgt met de q3.
    BMW komt met de X6, audi volgt met de….
    Wanneer komt audi eens met wat origineels.
    Geen wonder dat audi zo populair is in China, want
    in andermans produkten naapen zijn ze onverslaanbaar.

    Login om te reageren
    • KaCh1ng zegt

      1 februari 2011 om 13:49

      @pvver: de tt was een origineel concept van audi zelf (de roadster is pas erna gekomen!)

      Login om te reageren
    • the-budel-guy zegt

      1 februari 2011 om 16:46

      @pvver: Audi R8

      Login om te reageren
    • unknown234 zegt

      1 februari 2011 om 17:45

      @pvver: Beter goed gejat, dan slecht bedacht.

      Op deze manier halen ze er wel optimaal rendement uit natuurlijk (je weet dat het gaat verkopen).
      Zouden andere merken nog een puntje aan kunnen zuigen.
      Dat het cheap is om te doen, is natuurlijk een ander verhaal.
      Dat boeit ze niet.

      Login om te reageren
    • Esprit_de_Flandre zegt

      1 februari 2011 om 19:24

      @pvver: Waauw, wat een innovatief merk is BMW… zucht.

      Mazda herintroduceerde de roadster met de MX-5, BMW volgt met de Z3. Range Rover was de eerste luxe-SUV, BMW volgt maar dan een hele trap lager met de X5. Kia/Hyundai boeken succes met kleinere SUV’s, BMW volgt met X3 en X1. SsangYong lanceert een lelijk gebocheld ding, BMW volgt met de X6.

      Er is NIETS innovatief aan nòg maar eens een roadster of een SUV in gelijk welk formaat. Èchte innovatie in autoland is al Zeeeeer lang geleden, en nee, een vierdeurscoupé telt niet. En een BMW 5GT ook niet want dat is een DOODGEWONE VIJFDEURS.

      Login om te reageren
      • oli4k zegt

        2 februari 2011 om 23:21

        Waarom zou je in vredesnaam zo hoog boven de grond willen zitten? Dan krijg je toch het gevoel dat je in een touringcar aan het rijden bent? Het zal wel aan mij liggen maar ik snap dat echt niet.

        OT: is deze schets van de zelfde gast die die Porsche Cajun heeft getekend? Die slicks (ik zal daar verder niets over zeggen) lijken wel heel erg op elkaar.

        Login om te reageren
    • 130peeka zegt

      18 maart 2011 om 11:54

      @pvver: Porsche komt met de 911 en audi volgt met de tt.

      De r8 is volgens mij het enigste wat orgineel is van audi?

      Login om te reageren
  19. DeDirecteur zegt

    1 februari 2011 om 13:19

    Ik print dit nu uit en ga dit vanavond als wc-papier gebruiken!

    Login om te reageren
  20. Marijn90 zegt

    1 februari 2011 om 13:51

    Pleaseeee audi verlaag je niet tot het niveau van BMW. Sinds de x6 neem ik BMW niet al te serieus meer, wat een lelijk ding is dat zeg! Ik hoop dat audi zich bedenkt en deze plannen in de prullenbak mikt. Maar ja het zal vast goed verkopen en dat gaat bij audi ( en natuurlijk ook bij de meeste andere merken ), voorop.

    Login om te reageren
  21. Marijn90 zegt

    1 februari 2011 om 13:52

    En dat staat, voorop. Excuse me.

    Login om te reageren
  22. CSL zegt

    1 februari 2011 om 14:04

    Laat ze maar eerst met een echte concurent komen voor de M3 :)

    http://www.youtube.com/watch?v=PCft0iRAaWI&feature=related

    Login om te reageren
    • As_long_as_it_is_fast zegt

      1 februari 2011 om 14:40

      @CSL: hetzelfde geldt voor BMW en de audi RS6.
      De S4 of RS4 komt in de buurt van de M3, maar eerlijkheidshalve ben ik verplicht te zeggen dat de M3 tot dusver nog steeds koning is tussen de laatstgenoemde.

      Login om te reageren
    • Freewarefreak zegt

      1 februari 2011 om 21:44

      @CSL: Afschuwelijk.. verpest.. prachtige auto.. deze gorgelt als een dragster tijdens leerlauf.. bah.. en hoelang duurt het voor oom agent met zijn db metertje bij je uitlaat staat.. hoppa en weer voor niks gewerkt vandaag..

      Login om te reageren
      • CSL zegt

        2 februari 2011 om 15:05

        @Freewarefreak:
        De thema is ook zeker niet mijn ding.
        Maar welles van een db-killer gehoord met afstandsbediening?
        Trouwens deze M3 heeft rond de 700pk.

        Login om te reageren
        • Freewarefreak zegt

          2 februari 2011 om 20:47

          @CSL: Dat zou wel een goede optie zijn. Daar had ik nog niet aan gedacht. Auto: goed! Vermogen: goed! Geluid: alleen met db killer dan acceptabel. Thema: inderdaad.. nee.. ;)

          Login om te reageren
  23. Apache zegt

    1 februari 2011 om 14:07

    Bah neen, dat past helemaal niet bij Audi. Voor de zoveelste keer. In de tijd van de Quattro was Audi nog voor mannen. Toen kwam de TT… en toen kwam ook de A4 tot en met A8 die allemaal hetzelfde design zijn, maar alleen een beetje groter of kleiner. Audi is voor bureaucraatjes en kappers geworden. Net voor het gebrek aan creativiteit, verscheidenheid, misleiding op vlak van “kwaliteit” en “sportiviteit” en gebrek aan karakter vind ik Audi echt niet meer interessant of waardig.

    Login om te reageren
  24. mrbones zegt

    1 februari 2011 om 14:22

    Zag net een x6 rijden, blijf m niet mooi vinden. Maargoed ieder zijn smaak. Het lijkt er wel op dat Audi achter de feiten aanloopt.

    Login om te reageren
  25. As_long_as_it_is_fast zegt

    1 februari 2011 om 14:43

    Wat is dit weeral? Sjonge jonge. Ik zei het laatst nog, en ik zeg het dus opnieuw, ze zijn weer gaten aan het opvullen in hun assortiment. Echt de markten uitmelken. Vind het overigens, zoals ie er boven staat, geen mooie wagen. Ziet er zelfs niet uit. Ook nog veel te braaf voor de X6 te verslaan. De X6 is een monster als je dat ziet komen, dit, dit is hooguit een kwade labrador.

    Login om te reageren
  26. Kyanite zegt

    1 februari 2011 om 15:27

    X6 is een hondslelijk hok (net als de 5GT overigens). Een SUV hoort kracht en degelijkheid uit te stralen en géén coupé-achtige trekjes te hebben. Dus ik hoop van harte dat Audi niet dezelfde misstap begaat als BMW heeft gedaan.

    Login om te reageren
  27. Den zegt

    1 februari 2011 om 15:40

    Dat wordt niet mijn auto vriend! Doe mij maar een X6!

    Login om te reageren
  28. majinstar zegt

    1 februari 2011 om 15:45

    Audi is de hoer van alle automerken. Ze verkopen zichzelf om allerlei manieren. Het lijkt me sterk dat Audi een waardige concurrent voor de X6 weet te produceren. De neus van Audi is niet bepaald coupé. Dat zie je in alle modellen terug, waar ze ook weer een sedan of sportback versie van maken. Audi heeft geen verstand van auto’s.

    Login om te reageren
  29. yarakgavur zegt

    1 februari 2011 om 16:13

    -edit: ga zelf wat schrijven-

    Login om te reageren
    • retetikker zegt

      1 februari 2011 om 18:55

      @yarakgavur: PLAGIAAT!!!

      Login om te reageren
    • Freewarefreak zegt

      1 februari 2011 om 21:47

      @yarakgavur: Als je dit zelf geschreven hebt had je het niet zo moeten commenten. Dan had je het in moeten sturen als “gast-column” ..waarschijnlijk komt dit daar ook ergens vandaan..

      Login om te reageren
    • CSL zegt

      2 februari 2011 om 15:06

      @yarakgavur:
      Autoweek!!

      Login om te reageren
  30. janklaassen zegt

    1 februari 2011 om 17:19

    Als het net zogaat als de vorige A’s van Audi komt het helemaal goed.

    haha sommige mensen gaan denken dat de bovenstaande foto de X6 concurrent is. is gewoon een lullige uit 2005

    wacht maar af, en zeik niet teveel.

    Login om te reageren
  31. Justawheelchairguy zegt

    1 februari 2011 om 17:23

    Hopelijk kijkt Audi het kunstje goed af EN doen ze het beter als BMW heeft gedaan, man wat is die X6 lelijk.

    Login om te reageren
  32. SimonMc zegt

    1 februari 2011 om 17:24

    En Audi loopt weer achterna…met een zielige hype dan nog.

    Fo shame

    Login om te reageren
  33. douwe zegt

    1 februari 2011 om 17:32

    wat een lelijke auto. (heeft wel wat weg van een opgeblazen A1, ook lelijk)

    Login om te reageren
  34. mbman zegt

    1 februari 2011 om 17:52

    Zitten we niet op de wachten.Typische auto voor mensen zonder smaak.ZIjn er te veel van jammer genoeg.

    Login om te reageren
  35. peterv zegt

    1 februari 2011 om 18:33

    @yarakuvur.

    Hulde!

    Login om te reageren
  36. janklaassen zegt

    1 februari 2011 om 18:52

    @ Yarakgavur. Vrij kansloos, een AutoWeek-Blog hier op AB plaatsen.

    Login om te reageren
    • Freewarefreak zegt

      1 februari 2011 om 21:48

      @philipzuidijk: O.. dit zie ik nou pas bij het naar beneden scrollen.. het stond dus op Autoweek.. ;)

      Login om te reageren
  37. Tommy2 zegt

    1 februari 2011 om 19:28

    De X6 is een hondslelijk hok, doet Audi uit eigenwaarde toch niet.

    Login om te reageren
  38. duckje zegt

    1 februari 2011 om 19:55

    wat een lelijke kar!
    doe dan toch maar een X6!!!

    en ik die vond dat audi de laatste tijd mooi bezig was!

    Login om te reageren
  39. jippie zegt

    1 februari 2011 om 21:47

    Waarom maken Europese merken steeds meer modellen die voor de gemiddelde Europeaan nauwelijks te pruimen zijn? Ok, China is als markt waarschijnlijk interessanter maar kopen Chinezen de Europese auto’s niet juist om het design en het image? Wat ik dan niet snap is dat die Europese merken dan hun modellen gaan styleren op de manier waarop de Chinezen dat met hun auto’s doen…. Het lijkt wel de omgekeerde wereld.

    Login om te reageren
  40. rufctr01 zegt

    1 februari 2011 om 22:47

    Tja, ik lees vele reacties hier of Audi nou beter is dan BMW. Persoonlijk vind ik Audi een omgekatte VW met 4 nullen in de grill. Vroeger vond ik de Audi’s geweldig maar de modellen van nu? Vele modellen zijn gewoon in afmetingen keer 1,5 gedaan en voila….we hebben een nieow model! Joepieeee… wat is Audi toch ‘premium’.
    Audi heeft wel een blijante marketing afdeling want veel mensen trappen in de val van Audi. Ze gaan vervolgens een veel te dure Golf ( met 4 nullen)kopen. Zo geweldig is het merk niet…
    Er zit totaal geen charme in. Maar dat is mijn mening.

    Login om te reageren
    • SimonMc zegt

      1 februari 2011 om 23:17

      @rufctr01: Audi is gewoon goed met meelopen met de nieuwste trends…

      Met name die kerstboomverlichting die men meer en meer gaat zien in de toekomst…helaas.

      En mensen trappen in de Audi val…Audi is duur, héél duur, en zeker voor wat het maar is.Maar daarom denken mensen juist dat het goed moet zijn.

      Ik heb zo eens een test gezien op televisie.Mensen gingen in een kraampje staan en verkochten pralines.Ze hadden snel de naam “Le chocolat” bedacht, en het stond voor hoogwaardige Belgische chocolade.

      Ze verkochten een doos voor 12 EUR en ze gingen vrij vlot over de toonbank.Wat deden ze toen?Ze verlaagden de prijs naar 8 EUR en wat denk je?Ze gingen nog vlotter over de toonbank?Fout !

      Doordat de prijs zo verdacht laag was dachten mensen dat het geen kwaliteitschocolade was, of ze dachten dat er iets mis mee was.

      Toen verhoogden ze de prijs naar 17 EUR en de verkoop was niet bij te houden!

      Conclusie is, als je zoals Audi schofterig veel geld gaat vragen voor opties, denken mensen dat het dat waard is en voelen ze zich ook beter omdat ze denken dat ze iets “premium” gekocht hebben.Niets is minder waar…

      Het is de oudste truk ter wereld en Audi is er meester in.Men neme een motor uit het rek van VW en men plakt er 4 zero’s op en de mensen kopen het toch.

      En voor je het weet verkiezen mensen in een poll een XXL A4 boven een technisch hoogstandje als de Lexus LS 600h…

      Login om te reageren
      • Tommy2 zegt

        2 februari 2011 om 09:34

        @SimonMc: Hey, Audi is nog altijd de goedkoopste van het Duitse trio, omdát ze veel onderelen kunnen delen. Dus ik zie het probleem niet.

        De Lexus is ook maar gewoon een opgewardeerde Toyota, die overigens vaak bedroevend uit vergelijkende tests komen door overbezorgde elektronica.

        Login om te reageren
  41. Cantago zegt

    1 februari 2011 om 22:56

    Ik hap graag: Erg brute en stoere auto dus! Doe mij er maar één! Dan het 2e deel, moet je nou echt een X6 concurrent maken door zo’n lelijk hok uit te brengen? Bah! Doe maar niet;)

    Login om te reageren
  42. MichaelvdBroek zegt

    3 februari 2011 om 17:23

    jammer van die chrome wielen onder die audi haha !

    Login om te reageren
  43. speedie zegt

    6 februari 2011 om 00:52

    BMW X6 is een tweezitter met overdreven macho(stier zonder ballen) uiterlijk voor gelijkaardige mannen en blijkbaar chinese vrouwen die stoer willen overkomen. Achteraan zit je echt niet comfortabel en je hoofd raakt het dak. Dan is deze Audi toch wat praktischer en mooier.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North