
De Japanse keizer Akihito nam een jaar geleden deze Toyota limo met 5-liter V12 in ontvangst.
Wat hebben we verder in deze Flashback? Een overzicht van V12 SUV’s, een overzicht van top10 gay cars en aantal tuning/styling berichten. Zo schreven we over een Abt Audi A8, een VW EOS door JE Design, een Q7 WideBody van JE Design, een MX-5 Roadster Aston lookalike en een 9ff cabrio twinturbo.
Ook hadden we info over de nieuwe Marcos GTC (een update van de Marcos TSO Coupé) en een eerste bericht over de SLR McLaren 722.
Als toetje nog drie leestips:
– een bizarre spot van een Cayenne met zes uitlaten en trekhaak;
– onderzoek toont aan: Kia is cool;
– wat zegt een Z3 over je lengte?





Het achterste deel is wel heel Phantom
De Japanse keizer Akihito “”naam”” een jaar geleden deze Toyota limo met 5-liter V12 in ontvangst. Moet nam zijn en niet naam
–edit: helemaal gelijk, thanks!–
Voor diegenen die zoals ik geconstateerd hebben dat de link naar een filmpje van de X5 LM niet meer werkt heb ik een link naar een ander filmpje:
http://www.youtube.com/watch?v=BuRlxl6-uss
Ongelooflijk geluid!
Mooie slede, maar had ‘m dan Lexus Crown genoemd ipv Toyota. Zou nog iets geloofwaardiger overkomen.
@Supreem: waar zie jij de X5 LeMans in het bericht terugkomen?
@autoblogger: In het item V12 SUV kom je de X5 Le Mans tegen…..
Ah ok, thanks! Moet toch eens wat vaker doorklikken ;)