
Vorig jaar schroefde Loder1899 wat extra lichtmetaal onder de V8 Vantage…
Daarnaast hadden we aandacht voor tuningprojectjes zoals de Hamann 535d, de Hartge 335i coupe, de 3-serie coupe van AC-Schnitzer, de Brabus CLS politiewagen, de Passat R36 en de Gemballa Mirage GT-700. Ook zagen we de snelste A4 ter wereld, de auto was gedoopt als “Hohenester HS650 Nardo” en zette op het circuit een snelheid van 343,9 km/u neer.
Verder schreven we over de prachtige Geely Fengyin concept, over het failliet van de groenen, over de ML63 rijtest en over het minimale vermogen van 1000 PK.
PS: wat wordt het? Een 525d, een S80 D5 of een C6 HDi?





gaat-ie door die extreem grote (en niet mooie) velgen niet een stuk hoger op z’n poten staan?
en natuurlijk wordt het een S80 D5 :D
Waarschijnlijk wielkasten vergroot en de auto verlaagd, daardoor wordt het ongeveer wel opgevangen…
ik ga voor de S80 :D
Zeg velgen, waar gaan jullie heen met die auto?
Ow… Ik dacht (en hoopte vooral) dat het jaarboek de vervanging was van de flashbacks, zoals in het voorwoord daarvan wordt gesuggereerd.
Enne, C6 HDi natuurlijk! :P
525D Exe met alles erop en eraan natuurlijk! In ’t blauw!
@Citrofiel
Waarom? Het is toch altijd weer lachen ;)
@ dekster; Nou zeg. Woohoo. Ajajoepiejoepiejee… See me have fun… :P
Take a picture, it’ll last longer ;)
over AC schnitzer gesproken
http://www.autozone.be/auto_j2ee/gg/pag/a_detail.jsp?pLandTaalCd=BE_nl&pZoekId=2389302&pStrippen=false&pCss=&pActief=occ
éénmaal andermaal…
525d alsjeblieft!
Die Aston is voor ’t leven verminkt… :(