• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Brabus presenteert een meesterwerk voor liefhebbers van grijs

Auteur: Loek, gepost 12 november 2024 om 20:47 – 5 Reacties

Wat kan je allemaal grijs maken op een auto? Heel veel, zo blijkt uit de nieuwste Brabus die het merk een ‘Masterpiece’ noemt.

Als je een Brabus in je hoofd inbeeldt, denk je waarschijnlijk aan een zwarte Mercedes met extra pep. Het merk doet tegenwoordig echter veel meer, waaronder dingen met kleur. En niet de minste kleuren. Roze, bijvoorbeeld.

Grijs

Mocht jij nou nog steeds dat ene nummer van Jaap Reesema de hele dag zingen, dan heeft Brabus ook wat voor jou. De nieuwste speciale editie is namelijk heel erg grijs. Maar dan echt heel erg grijs. Bedenk je wat je allemaal grijs kan maken aan een auto, en dan nog een beetje meer. Oké, niet de banden. Maar verder, vrijwel alles.

Brabus 1000 All Grey

Hij heet dan ook de Brabus 1000 All Grey. Dan is het in ieder geval duidelijk. De creatie is gebaseerd op de nieuwe Mercedes-AMG S63 E-Performance. Mercedes haalt daar al een niet zuinige 800 pk uit. Brabus vergroot de 4.0 Biturbo V8 naar 4.5 liter en komt samen met andere veranderingen zo op 1.000 pk uit. En een nog krankzinniger getal: 1.820 Nm. Brabus wil echter de componenten een beetje heel houden en beperkt het tot 1.620 Nm. Boeee!

Aangezien een Ferrari SF90 met 1.000 pk en 800 Nm koppel naar 100 sprint in 2,5 seconden, moet dat met de Brabus 1000 ook wel snor zitten, toch? Ja, maar vergeet niet dat je met een soort grijs gesausde Sagrada Familia op pad bent. De sprint duurt dus 3,1 seconden naar de 100. De 200 heb je aangetikt in 9,7 seconden en je jakkert door tot de koek op is bij 290 km/u. Tenminste, volgens Brabus is daar de koek op, want de 1000 krijgt een elektronische beperking.

Grijs, grijzer, grijst

Dat over de specs, want wat de Brabus 1000 All Grey echt bijzonder maakt is die uitvoering. Echt volledig grijs. Tot de velgen, de remklauwen en de onderdelen die normaal in carbon uitgevoerd zijn aan toe. Het enige dat voor contrast zorgt is de achterlichten en de rood verlichte uitlaten. Ja, echt.

Het zou wel humor zijn om nu een interieur te zien dat volledig uitgevoerd is in knalrood. Nee, het interieur is… grijs. Had je anders verwacht? De cabine van de Brabus 1000 All Grey is uitgevoerd in grijs leder met een ruitjespatroon.

Hoe veel is té veel als het gaat om één kleur? De Brabus 1000 speelt met de grenzen. Dat terwijl het recept van zo’n heerlijk kanon zónder de visuele upgrades simpelweg geniaal is. Gelukkig mag je hem ook bestellen in elke andere kleur die je wil met als je wil de meeste onderdelen als een zwart contrast.

Ook interessant!

  • Gespot - Een hele dikke Mercedes EQS met Brabus-goodies
  • Nieuwe Mercedes door Brabus is een hele grote jongen
  • Brabus tovert de Mercedes SL om tot bizarre shooting brake
  • Brabus Rocket 1.000 kan je versnellingsbak slopen
    Brabus Rocket 1.000 kan je versnellingsbak slopen

Nieuwste artikelen

  • Gespot – Steven Bergwijn in zijn Ferrari Purosangue
  • Video: Toch wel eng, zo’n auto op jouw weghelft
  • Stem op de Autoblog Auto van het Jaar 2025!
  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
FacebookTweetPinLinkedIn

brabus, grijs, Mercedes, s-klasse, s63

Vorig bericht: « Video: BMW-fanaat heeft bezoek in zijn garage
Volgend bericht: Ford grijpt in door tegenvallende vraag elektrische auto’s »

Lees Interacties

Reacties

  1. V300amg zegt

    12 november 2024 om 21:28

    Als je hem All Grey noemt dan ga je de uitlaten en motordeksel niet een andere kleur maken toch? Beetje jammer, anders was hij wel leuk geweest🤣

    Login om te reageren
  2. harrie zegt

    12 november 2024 om 22:16

    kan je die verlichte uitlaten en het Brabus logoot je in de grille ook los bestellen?
    Ik vraag dit voor een vriend met een E-klasse uit 1998 met AMG badges van een dropshipper.

    Login om te reageren
  3. Corrado16v zegt

    13 november 2024 om 07:09

    290 voelt toch een beetje… karig. Waar zijn de 360km/u Brabus Rocket tijden naar toe? Niet dat je het vaak gaat rijden, maar toch.

    Login om te reageren
  4. imaginenl zegt

    13 november 2024 om 09:20

    Die verlichte uitlaten gaan we vaker zien ben ik bang. Zou wel een tof effect geven op een verrotte MB diesel taxi.

    Login om te reageren
  5. anthwan zegt

    13 november 2024 om 14:20

    Did lampjes in de uitlaat hahaha, zelf automat had zich hier niet aan willen associëren.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North