• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dacia Duster krijgt nieuwe grille

Auteur: CasperH, gepost 28 augustus 2013 om 08:40 – 28 Reacties

Afbeelding Dacia Duster krijgt nieuwe grilleAfbeelding Dacia Duster krijgt nieuwe grilleAfbeelding Dacia Duster krijgt nieuwe grilleAfbeelding Dacia Duster krijgt nieuwe grilleAfbeelding Dacia Duster krijgt nieuwe grilleAfbeelding Dacia Duster krijgt nieuwe grilleAfbeelding Dacia Duster krijgt nieuwe grille

Dacia Duster 2013
Nou ja, naast een andere grille ook een set andere koplampen, voorbumper, dakdragers, wielen en achterlichten. Zoek de verschillen!

De huidige Dacia Duster gaat pas mee sinds 2010 maar toch vindt Dacia de tijd al rijp voor een facelift voor deze auto die alleen voor coole gasten en lekkere vrouwen bedoeld is. “De nieuwe Dacia Duster behoudt de stijlkenmerken van de vorige versie” lezen we in het persbericht maar er had ook kunnen staan “We waren te lui om iets nieuws te tekenen” als je het mij vraagt. Niet dat dat erg is overigens, ik vind de Duster wel een lekkere eigenwijze verschijning, een beetje een moderne Lada Niva en daar is niks mis mee.

De levensgevaarlijke Duster (aldus de ANWB) krijgt een volledig nieuw vormgegeven grille en een andere voorbumper met lager geplaatste luchtinlaat aan de voorzijde. Ook zijn er nieuwe, dubbele koplampen met dagrijverlichting gemonteerd om het neusje helemaal af te maken. Op het dak vinden we nieuwe dakdragers met Duster logo’s en geribbelde steunen. Aan de achterzijde vinden we opgefriste lampen en een verchroomd uitlaatsierstuk. Ook staat er een nieuwe aanduiding op de achterkant: “4WD”.

Nieuw ontworpen lichtmetaal in 16 inch met Mud and Snow banden voorzien van een “Dark Metal” finish maken het plaatje af. Informatie over de prijzen, uitvoeringen en motoren van de vernieuwde Duster hebben we nog niet, die volgen op 9 september vanaf de IAA in Frankfurt, alwaar deze Roemeense schone onthuld zal worden.

Ook interessant!

  • Dacia stoft Duster af met facelift
  • Nieuwe zevenzits Dacia
    Nieuwe zevenzits Dacia krijgt een ge-wel-di-ge naam!
  • Lolwut? Ontwerper Dacia noemt Duster een Porsche 911
  • Halleluja! Nieuwe BMW 5-Serie krijgt geen groteske grille

Nieuwste artikelen

  • Is dit de lelijkste politieauto ter wereld?
  • Tesla eindigt onderaan in nieuw betrouwbaarheidsonderzoek
  • Nu officieel in beeld: de Koreaanse RS6-killer!
  • Hoonigan gaat ondersteboven in nieuwe Gymkhana
FacebookTweetPinLinkedIn

Dacia, duster, iaa-2013

Vorig bericht: « Ford S MAX laat zien dat MPV’s niet saai hoeven zijn
Volgend bericht: Elektrische auto krijgt last van parkeerproblemen? »

Lees Interacties

Reacties

  1. lapoelkan zegt

    28 augustus 2013 om 08:57

    Beetje flauw geschreven;
    Als BMW of Audi na 3 jaar een lichte facelift doen is het normaal en helemaal supergaafmooi,
    doet een budget merk als Duster het, en dan draait de Duster pas 3 jaar mee en zijn ze lui.

    Weet je wie lui zijn? De ontwerpers van de Golf!

    Ik vind de nieuwe koplampen van de Duster nog vernieuwender!

    Login om te reageren
    • mikkeloentje zegt

      28 augustus 2013 om 09:03

      @lapoelkan: Haha, wordt Audi altijd de hemel in geprezen dat ze zo vernieuwend zijn? Het is ook nooit goed eh.

      Login om te reageren
    • meneer zegt

      28 augustus 2013 om 09:10

      @lapoelkan: vergeet de ontwerpers van porsche niet

      Login om te reageren
      • roberto zegt

        28 augustus 2013 om 09:16

        @meneer: Laat die maar lekker lui zijn.. De ‘platgeslagen Kever uit Stuttgart” is en blijft één van mijn droomauto’s!

        Login om te reageren
      • lambo4all zegt

        28 augustus 2013 om 13:53

        @meneer: die werken tegenwoordig toch bij audi?

        Login om te reageren
    • CasperH zegt

      28 augustus 2013 om 09:55

      @lapoelkan: ik geef toch aan dat het helemaal niet erg is dat het geen enorme facelift geworden is? En als de Duitsers de kantjes er vanaf lopen schrijf ik dat gewoon hoor, ik kan me de haatmails en -comments nog goed herinneren toen ik de A3 bekritiseerde wegens suf ontwerp.

      Login om te reageren
      • kaasboerin zegt

        28 augustus 2013 om 10:06

        @CasperH: Krijg je daar haatmails voor?
        Good Lord, I’ve just lost faith in mankind..

        Login om te reageren
  2. lapoelkan zegt

    28 augustus 2013 om 09:05

    Ik zeg niet dat ze de hemel in worden geprezen maar dan vindt iedereen het normaal en mooi.

    Vind het wel cool dat een budget merk ook facelift doet, wel slim ook van ze.

    Login om te reageren
  3. FrankV6 zegt

    28 augustus 2013 om 09:08

    helaas helpt het niet veel

    Login om te reageren
  4. qoekje zegt

    28 augustus 2013 om 09:16

    ik twijvel of deze of de dustert

    Login om te reageren
  5. qoekje zegt

    28 augustus 2013 om 09:16

    -edit: nutteloze bijdrage-

    Login om te reageren
  6. jolig zegt

    28 augustus 2013 om 09:17

    Ik mag de Duster wel. Elke keer als ik hem zie rijden valt me op hoe klein hij eigenlijk is in vergelijking met de luxe SUV’s. In Nederland heeft hij niet veel zin, maar in de Alpen leek hij redelijk populair bij de locals, beetje zoals de panda 4×4 dat ook altijd was (en is).

    Login om te reageren
    • joejojo2012 zegt

      28 augustus 2013 om 09:31

      @jolig: Idd, ik mag die eigenwijze terreinwagen ook wel. Hij doet wat ie moet doen, ziet er vreemd uit tov andere terreinwagens en er is weinig wat kapot kan gaan (lees = Renault electronica)

      Heb wel een zwak voor de underdog Dacia. Zelf hoe saai die Lodgy ook is, ook dat vind ik een mooie wagen, simpelweg omdat ie doet wat ie beloofd…. en voor weinig.

      Login om te reageren
  7. Fidenza zegt

    28 augustus 2013 om 09:19

    Prachtige wagen! Dank u voor de update autoblog!

    Login om te reageren
  8. desjonnies zegt

    28 augustus 2013 om 09:31

    Natuurlijk is een Duster not-done.
    Bij status gevoelige lang leaserts
    Bij mensen die een auto kopen en betalen is het een hit.

    Vooral bij onze Oosterburen leven er veel van dat soort mensen.
    Daar is Dacia zeer populair.
    En ik blijf het een leuke wagen vinden

    Login om te reageren
    • Robert zegt

      28 augustus 2013 om 19:52

      @desjonnies: Niet zo vreemd dat die Duster zo populair is in Duitsland: Duster SUV Neuwagen Konzept – ab € 10.490,-. Diezelfde Duster kost je in Nederland een shockingly affordable € 17.990,-…. Katjeng!!!

      Login om te reageren
  9. mashell zegt

    28 augustus 2013 om 09:49

    Die grille en lampen zien er luxe uit, een tikkie Range Rover. De sympathieke Duster moet wel oppassen niet teveel pretenties te krijgen.

    Login om te reageren
    • gregorius zegt

      28 augustus 2013 om 12:37

      @mashell: kom maar op met die pretenties… zolang ie maar niet veel meer gaat kosten. Het is een goed voorbeeld waar het concurrerend werkt. Hopelijk volgen andere automerken.

      Login om te reageren
  10. dimi zegt

    28 augustus 2013 om 10:07

    @CasperH: Serieus? Haatmails over een stomme auto? Die mensen mogen dan toch ook een leven gaan zoeken.

    Login om te reageren
    • martelmeerkat zegt

      26 november 2013 om 13:24

      @dimi: Jij hebt zeker een goed gevulde bankrekening dat je een relatief dure auto kan kopen zowel niet als 2de hands.

      Login om te reageren
      • dimi zegt

        6 december 2013 om 21:50

        @martelmeerkat: Euh, wat is uw punt eigenlijk? En om op uw vraag te beantwoorden: nee, dat heb ik niet.

        Login om te reageren
  11. gorre zegt

    28 augustus 2013 om 12:14

    Blijft een toppertje bij ons , wordt elke week wel eentje verkocht en zien ze nooit in het atelier , enkel voor het 2jaarlijks onderhoud

    Login om te reageren
  12. Laue zegt

    28 augustus 2013 om 12:26

    De buitenkant is altijd goed bij dacia, zeker deze nieuwe duster. Alleen de binnenkant is echt om te huilen en ik bent echt wel wat gewend want ik rij zelf een amerikaan met “plastic” interieur en heb weinig eisen. Maar bij Dacia is het mij toch echt te slecht.

    Login om te reageren
    • gregorius zegt

      28 augustus 2013 om 12:40

      @Laue: Het is net een Amerikaanse auto. Up to date van buiten, binnenkant van 5 – 10 jaar terug. Heel Amerika leeft erop… en Dacia (Renault) is op het moment de enige die in het gat springt om het op de Europese manier te doen. Zelf Daewoo (sorry Chevrolet), Kia en Hyundai proberen tegenwoordig meer luxe in hun auto te trappen en zijn door verschillende redenen niet meer zo goedkoop!

      Login om te reageren
    • E550 zegt

      28 augustus 2013 om 15:22

      @Laue: de Duster heb je ook met leren bekleding, en dan ziet er niet verkeerd uit.

      Login om te reageren
  13. michelinman zegt

    28 augustus 2013 om 12:52

    Jullie mogen me voor gek verklaren maar ik vind Dacia maar een idioot merk: wie wil er nu een oude Renault?

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      28 augustus 2013 om 14:11

      @michelinman: iedereen die denkt “vroeger was alles beter” of denkt “het mag best wat goedkoper”, ik schat dat de meerderheid van de bevolking.

      Login om te reageren
    • martelmeerkat zegt

      26 november 2013 om 13:31

      @michelinman: In die “oude Renault” zit tog een nieuwe -al eerder beproefde- motor,maar ik begrijp dat meneer liever een nieuwe auto rijd,misschien zelfs een lease (al is dit een gissing).

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North