
Waar maakte de autoblog-reaguurder zich in week 28 populair mee?
Justice Beaver, rare Impreza’s, en driewielers met dikke guns, zomaar drie zaken die bij onze reaguurders een snaar raakten, en gedachtenkronkels opleverden waar anderen dan weer om konden lachen. Een eervolle vermelding gaat naar dennisr, die zich twee keer in de top 10 wist te nestelen, en de beste suggestie van de week was “Meer korte testjes graag van de top uitvoeringen van een beetje normale auto’s” (norge). We gaan kijken wat we kunnen doen!
– Subaru Impreza is ontzettend Duits [koopje]
ferrari94tr: Dit is de ultieme getaway car. De getuigen zullen allen een tegenstrijdige verklaring afleggen. Ga dan maar eens zoeken als agent. (+93)
– Verzin een onderschrift [Justin Bieber]
dennisr: @norge: Ik vind dat hij schuldig is tot hij een mannen stem heeft.. (+76)
– Rugged Reliant heeft het voorzien op Jeremy Clarkson
desjonnies: Zitten twee konijntjes langs de A16 te praten, over sex natuurlijk.
Komt er een egel langs die begint te klagen dat zijn halve famillie is doodgereden tijdens het oversteken.
Konijntjes zeggen : We hebben daar een trucje voor, we gaan de rijbaan op, zien we lampen aankomen kruipen we op het midden van de rijstrook, de auto dendert over je heen en klaar is kees.
wil ik ook proberen zegt de egel.
Zo gezegd zo gedaan, de egel kruipt de rechter rijstrook op en er komen twee koplampen aan.
Meer naar het midden, meer naar het midden coachen de konijntjes
Zit ik goed vraagt de egel?
Ja roepen de konijntjes je zit helemaal goed. Blijven zitten
De koplampen komen naderbij en vlatschhh de egel is zo plat als een pannenkoek.
Zegt het ene konijntje tegen het andere : Tijd geleden dat er zo’n Reliant voorbij kwam hier. (+72)
– De 10 best gewaardeerde reacties vd week [w27y12]
norge: Mooi, dus nu kunnen we door plusjes de inhoud op AB beinvloeden? Meer korte testjes graag van de top uitvoeringen van een beetje normale auto’s graag. (+67)
– Uitslag Formule 1: Grand Prix van Silverstone 2012
dennisr: @Ra1kkoneN: Dude.. just shut up..
Gewoon klein verslag voor de geen die het resultaat willen weten, als je alles wil weten moet je toch echt gewoon tv gaan kijken.. Wees eens tevreden..
Was geen saaie race, maar toch verder ook niet heel boeiend, Kwalificatie gebeurde meer.. (+62)
– Mitsubishi Proudia: keiharde luxe voor Japan
splitsecond: -edit: nutteloze bijdrage- (+58)
– Verzin een onderschrift [Justin Bieber]
jrk68: @dennisr:
Zijn hele Karma is een spiegel dus dat zal het niet wezen. (+44)
– Gespot: Ferrari F430 is politietastisch
kraakensmaak: Niks high speed auto’s voor de politie, ik vind Audi’s met S-line al te ver gaan, waarom moeten ze met hun reet in S-line sportstoelen zitten waar wij vervolgens voor betalen. Gewoon allemaal in een Up! die gasten. (+43)
– De crash van 20 miljoen: Ferrari 250 GTO in de kreukels
Klassiekerrally: @bonkers: Ja, want dat helpt alle betrokkenen enorm… Bestuurder deed het ook vast expres. (+42)
– Unieke Spyker C8 Spyder te koop [lichte schade]
jurjenvduyn: @easygoingmartin: die hebben ze helaas niet in smoked edition (+40)





volgens mij ben je die van mij vergeten (+58) hij is hier te vinden:
http://www.autoblog.nl/mitsubishi-proudia-keiharde-luxe-voor-japan
@splitsecond: uh-oh iemand vind dat hij te weinig internet credits krijgt…. Slecht voor je swag?
@splitsecond: wel tof dat je t nog ff hebt uitgezocht tho.
@splitsecond: There, I fixed it.
Haha, dank voor de eervolle vermelding :D
@dennisr: nou ik nog :p
@dennisr: Het is maar waar je eer in ziet..
@darkpluisje: ja man, ik leef echt van internet-credits, kan niet zonder… Maar een top 10 is een top 10 en een fout is een fout toch? ;)
@splitsecond: ja als je het belangrijk vindt wel, dan wel.
Hoe kan het trouwens dat ik de laatste tijd vaak reacties niet zie? Zoals nu ook, er staat dat er 6 reacties zijn maar ik zie er maar 2.. op de homepage zie ik wel dat @sir_smokalot heeft gereageerd op iemand maar als ik daar op klik zie ik weer niks..
heb een print screen mocht dat nodig zijn..
@dennisr: Same here. http://www.autoblog.nl/jeep-grand-cherokee-is-zwaarder-dan-gedacht heb ik een FiPo, maar hij lijkt instant te verdwijnen (javascript). Hij staat ook nog wel in de broncode? Is dit de nieuwe first-post beveiliging?
@robinio @dennisr: ja, stuur even een screenshot als je wilt (tips@) en vermeld aub dan ook even welke browser je gebruikt en of je ingelogd was.
@autoblogger: komt er zo aan!
ok leuk zo’n top tien maar wat heb je er aan.
Ik tel 1 inhoudelijke reactie, 1 goede tip en een mop met een baard langer dan die van Sinterklaas.
En 7 stomme opmerkingen waaronder die van mij.
Niet echt een lijst om trots op te zijn dus.
@jrk68: Oke
@jrk68: Ik heb al 14 vrienden verzoeken op facebook sinds dit artikel..
@dennisr:
Joepie…. Ik zou de vlag uithangen als ik jou was.
@dennisr: ahhaaahaha ik haal beschuit met muisjes
@dennisr: hahahahahahahahaha
@jrk68: Dit dus, de kwaliteit gaat met dit nieuwe systeem niet ten goede komen volgens mij. Mensen gaan nu proberen in die lijst te komen door dolle opmerkingen te maken.
@The360box:
Bij het vorige overzicht vroeg iemand zich af hoe die veel duimpjes moest krijgen.
Mijn reactie daarop was dat je dan vooral niets zinnigs moest zeggen en als je echt wil scoren dan maak je een sexistische of homofobe opmerking en de eerst 40 duimpjes heb je gegarandeerd binnen.
Misschien een idee voor de redactie om dit soort reacties eruit te filteren. Misschien dat er dan wel over auto’s word gereageerd in plaats van gediscimineerd.
@jrk68: En niet te vergeten, een beetje bovenaan helpt ook nog wel aangezien veel niet verder lezen dan 10 of zelfs niet.
@jrk68: dan krijg je dus zo’n lijst als zij die allemaal gaan filteren
@jrk68: Het is een graadmeter voor het niveau van de AB’ers.
10% is intelligent, 10% weet één en ander, 10% heet Geert Hoste, en 70% is te dom om het te laten donderen…
@Esprit_de_Flandre:
Hoe triest ook je hebt gelijk.
Dan is het toch een afspiegeling van de maatschappij.
@jrk68: Ik hoop dat je mijn topscore buiten beschouwing hebt gelaten ……
@norge:
Dat was die goeie tip, dus ja.
Mijn eigen quasi lollige opmerking heb ik zo sportief als ik ben maar in het onzin groepje gegooid.
Een dikke sloeber voor de winnaar…
@xilver: Dank, maar ik heb liever die Audi Bmw Impreza.
Waar blijven die duimpjes omlaag?
En de winnaar van deze week mag ff driften in een gt86 gefilmd vanuit een volkswagen bedrijfsauto..
@rubenpriest: Ik teken!
Lijkt wel politiek hier. Een top 10 samengesteld aan de hand van waarderingen door het publiek. Vervolgens brand hetzelfde publiek de top 10 volledig af!
Ik zeg: Vrolijk door gaan met dit lijstje het gaat om de reactie en de bijbehorende context en dat is leuk om terug te zien als je iets gemist hebt. :)
Waar is het autoblog waar het nog over auto’s ging en niet over mensen die er alles voor doen om zo veel mogelijk plusjes te krijgen…
@Corrado16v: plus 1! Lol
@Corrado16v: Ik zeg doen, kijken hoe ze reageren als deze reactie in de top 3 komt.
Ach, zolang er geen reacties komen als:
‘Like dit bericht als je ook vind dat dit lieve schattige hondje uit het asiel moet (+afbeelding van een vertederend lief puppybeest achter de tralies)’
Voor de rest heb je het ‘liken’ zelf in de hand. Je bent niet verplicht om op het duimpje te klikken.
@gerwinw: like dit als je vind dat dit lieve schattige hondje uit het asiel moet :D
@the-budel-guy: Perféct! Dogblog to the rescue!
@the-budel-guy: ik eet dat beest als ontbijt.
@the-budel-guy: Provocateur…
-1 :P
@the-budel-guy: Dat hondje ziet er eetbaar sorry aaibaar uit. Njam
@audicoupe84: Koreaanse trekjes? Nog even en je rijdt Hyundai ;)
De beste is toch die nutteloze opmerking
@4991: Ja, zelfs de + knop vindt de + knop belachelijk.
Zo! Dat is voor het eerst sinds de offline versie van Autoblog (wie kent ’t boekje nog?) dat ik op een officieel Autoblog-lijstje voor kom!
Het boekje kreeg ik toen voor mijn verdiensten per post toegestuurd. Krijg ik nou de online versie per mail?
@Klassiekerrally: je kan em gewoon thuis uitprinten;)
@autoblogger: *whoohoo* :-)
Beetje een fail hè?
– Mitsubishi Proudia: keiharde luxe voor Japan
splitsecond: -edit: nutteloze bijdrage- (+58)
Wie houdt zich in godsnaam bezig met al die duimpjes klikken??
Get a life…
@Esprit_de_Flandre: Een dag geen duimpje is een dag niet geleefd, hea.. ;)
Mogen we dan nu de minnetjes weer terug?
Misschien werden sommige reacties wel heel erg niet gewaardeerd, maar er is niks om de afkeur te laten blijken.
Dat Autoblog politiek correct zou worden met het weglaten van de optie om te minnen…