Een dure klapper in hét Volkswagen-bolwerk van Nederland.
Op de Ben Pon Baan in Leusden vond gisteren op de kruising met de Hekkersdreef een flink ongeval plaats. De precieze toedracht is vooralsnog onbekend, maar men gaat ervan uit dat een voorrangsfout de reden voor de crash is geweest. Een van de betrokken auto’s is een Ferrari California die er op de foto’s behoorlijk beschadigd uitziet. We hopen voor de eigenaar uiteraard van harte dat de cabrio nog te repareren is.
Zo te zien valt de schade aan de voorkant van de Ferrari mee, maar het rechter achterwiel lijkt een flinke optater te hebben gehad. In de andere auto die bij het ongeval betrokken was zaten twee kinderen. Zij hebben van de politie een traumabeertje ontvangen. Een van de slachtoffers is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Meer zien van de California? Check HIER onze rijtest met de opgefriste California T.
Foto’s via Politie Leusen en Woudenberg, dank voor alle tips!
Ik zou m’n kans ook schoon zien wanneer er zo’n lelijke California voor mijn bumper langs reed. ;-p
Misschien zijn het mijn “ik-ben-net-vader-hormonen”, maar is het niet ietwat cru om eerst te berichten over het welzijn van een Ferrari en dan pas over de inzittenden?
@posthumus:
Ja, dat herken ik wel van toen ikzelf net vader was geworden. Maar zie mijn sarcasme hierboven, die hormonen nemen wel weer af.
@posthumus: nou, het viel wel op ja, dat voor de Ferrari beterschap wél benoemd wordt…
@davelepeef: het is tenslotte Autoblog en geen Mensenblog :-D
@posthumus: dan moet je naar mensenblog gaan, anderen zitten hier voor de autos ?
@spykerboy: als er nou doden gevallen waren.
@bmwfreak038: bedoel je nou als de auto total loss verklaard was?
@posthumus: Volgende keer het artikel lezen op oudersvannu.nl lezen dan maar?
@posthumus: Die peugeot is enkel zijn voorbumper kwijt omdat die is meegenomen door de Ferrari. Denk je nou echt dat er in die auto eventueel gewonden zijn gevallen? Kom op man.
Die Ferrari heeft een rare draai gemaakt maar daar lijkt de schade verder ook wel mee te vallen, de snelheid lag niet hoog anders stond ie niet 15m verder al stil.
@posthumus: Zou de hormonen wat meer in de hand houden. Een over emotionele vader is niet echt goed voor je kind.
@posthumus: Eens hoor, mijn hormonen zijn niet zo vers meer maar dit vond ik toch ook wat cru. Omdat er geen ‘zwaargewond’ of ‘onbekend letsel’ in staat en de kinderen een knuffel kregen denk ik dat het allemaal wel meevalt. De volgorde staat wat onhandig in het artikel.
Ik schat zo in dat de Fezza flink op het gas bij de verkeerslichten vandaan kwam en zo kansloos was toen de Peugeot braaf de weg op draaide, de neus eraf reed en door de hoge snelheid zelfs ging draaien (omdat hij de heuvel linksvoor raakte).
@posthumus: dat was ook mijn eerste gedachte…..de eigenaar van de california zal waarschijnlijk niet wakker liggen van de kreukels in zijn blik
Hoe gaat het met de beertjes?
Kennelijk houden ze bij pon niet van Ferrari
OMG! Mijn tante woont daar 300m vandaan! Het komt allemaal wel heel erg dichtbij zo…
@Gulli: heerlijke reactie dit, hiermee kom ik de Maandag wel door.
@Gulli: Misschien hebben ze ergens nog een beertje liggen?
@Gulli: Ja man, Nederland is Nederland niet meer.
@Gulli: ik ken ook iemand die een tante heeft! Heeft iemand het nummer van slachtofferhulp paraat?
@beefcake: Misschien kunnen we een praatgroepje starten.
Die Ben Pon Baan is echt een racebaan, wordt regelmatig 100+ gereden waar 50 is toegestaan. Ben benieuwd of de Ferrari zich aan de snelheid hield daar.
@sjouveur: Nee die reed gezien de schade 55 km/h
@sjouveur: sinds de drempels er uit zijn is het idd een dragstrip van 900m lang. Echter vond dit ongeluk aan het begin van de strip plaats, die 307 heeft hem gekust. Zal nog niet heel hard gereden hebben, zo vlak na de chicane ?
Over een maand tekoop bij jetcars, velgen kosten je dan wel 500 euro extra wel te verstaan!
@spykerboy: Target Cars zou ook nog kunnen.
@venividivici: nee joh, die doen toch alleen van die RHD bakken die je alleen op hun eigen terrein kan “proefrijden”? :P
@spykerboy: Ja inderdaad en import Japanners doen ze ook.
Zal gewoon gemaakt worden gok ik.
De Ferrari reed hooguit 55 km/h. Daar boven is de downforce zo groot, dat die niet meer rondgaat van een tik in de zijkant.
Het was wel een fraaie California moet ik zeggen. Mooie kleur, mooie velgen en de gele remklauwen.
Geen traumabeertje voor de Ferrari-eigenaar? Wreed hoor…
@otograaf: die krijgt een knuffelpony
@2wheeler: hahaha
Voor de verandering bleek het niet de Ferrari maar de Peugeot die in de fout ging. Ter info. Groetjes uit Leusden.