• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dit is de foutste Urus van het moment

Auteur: willeme, gepost 19 december 2022 om 12:04 – 7 Reacties

Foutste Urus

Maar dat is op zeg goed, de foutste Urus. Het moet niet de meest chique Urus worden ofzo.

Een Lamborghini Urus is bij voorbaat al een beetje fout. Het is een apparaat om indruk mee te maken en gezien te worden. De bijzondere styling, de enorme afmetingen en het geluid: deze auto zorgt ervoor dat jij de aandacht krijgt die je verdient. En ja, je verdient een hoop aandacht als je een Urus rijdt.

De BPM van zo’n Lamborghini is namelijk niet misselijk, de motorrijtuigenbelasting is stevig en je verslijt tankpassen met het gemiddelde verbruik van dit apparaat.

Foutste Urus

De legende wil dat de Minister van Financiën langskomt om een bloemetje te brengen als je een jaar lang een Urus op Nederlands kenteken hebt staan.

IJsselmeervogels

Nadeel van de Urus: ze zijn best populair en iedereen heeft er eentje. Van YouTuber tot rechtsback van de IJsselmeervogels. Daarbij zijn er niet echt heel erg veel verschillende uitvoeringen en smaakjes geweest van de Urus. Dus wat moet je doen: inderdaad, zelf maar aan de slag gaan.

Dat is wat de dames en heren van het Zuid-Afrikaanse RACE! met Lamborghini Urus hebben gedaan. Zonder twijfel is het de foutste Urus die we hebben gezien hebben.

Foutste Urus
Foutste Urus
Foutste Urus
Foutste Urus

Ze hebben zich niet bepaald ingehouden. Tja, een donkerblauwe Urus met crème interieur en houtinleg is niet echt iets voor de beoogde doelgroep, natuurlijk.

Er is een heftige bodykit bodykit die heel erg hard vecht om de aandacht samen met de bizarre wrap en de bijzondere wielen. De velgen komen bij AL13 Wheels vandaan en meten 23 inch. Dat lijkt heel erg groot, maar is dus gewoon een maatje die je kan bestellen bij de dealer.

Techniek foutste Urus

Dan de motor! Onder de kap ligt een 4.0 biturbo achtcilinder die goed is voor 650 pk aan vermogen en 850 Nm aan koppel. Daarmee kun je in 3,6 seconden naar de 100 km/u sprinten en een top halen van 305 km/u. De oplettende lezer zal opgemerkt hebben dat dit de standaardwaarden zijn. De motor van deze bizarre Urus is – voor zover wij weten – nog helemaal standaard.

Foutste Urus

Uiteraard kun je bij RACE! daarvoor wel terecht. Motorische upgrades zijn mogelijk en je portemonnee bepaalt tot hoe ver dat dan gaat. Uiteraard kun je het ook gewoon niet doen. Of je gaat voor zo’n kekke Novitec Esteso:

Meer lezen? Dit zijn de YouTube auto’s van Nederland!

Ook interessant!

  • Video: hardcore Lamborghini Urus gesnapt op beeld
  • Gelekt! Lamborghini Urus Performante
    Gelekt! Lamborghini Urus Performante
  • Video: dieven in Lamborghini stelen katalysator
    Video: dieven in Lamborghini stelen katalysator
  • Lamborghini maakt ons lekker met teaser van de nieuwe de Urus
    Lamborghini maakt ons lekker met teaser van de nieuwe Urus

Nieuwste artikelen

  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
  • Peugeot komt met meer GTI’s én goed nieuws
  • Audi’s grote verwarring staat binnenkort bij jou voor de deur?
  • James Bond-klassieker wordt van A tot Z opgefrist
FacebookTweetPinLinkedIn

bodykit, Lamborghini, race!, tuning, urus, V8, velgen, Video, wrap

Vorig bericht: « Marko: ‘andere coureurs zijn niet zo goed als Max Verstappen’
Volgend bericht: Huh, Wolff teambaas Williams voor 2023? »

Lees Interacties

Reacties

  1. erwingrunn zegt

    19 december 2022 om 12:55

    Zum kotzen

    Login om te reageren
  2. okdoei zegt

    19 december 2022 om 12:58

    Ik zag laatst een zilvergrijze Urus, dat begreep ik niet. Want je koopt een Urus om op te vallen, waarom dan zo’n saaie zaaddodende kleur?

    Deze Urus is precies het tegenovergestelde. Snap t niet goed wie dit wil, maar kan t wel meer waarderen.

    Login om te reageren
  3. theghost zegt

    19 december 2022 om 13:42

    Pffff, nog ff en je bent uniek als je een standaard Urus hebt….. Wat een kots lelijk ding is dit toch!

    Login om te reageren
  4. heckblende zegt

    19 december 2022 om 14:08

    ik vind elkaar beoordelen op smaak niet echt volwassen, of mannelijk

    Login om te reageren
    • rollingstoned zegt

      19 december 2022 om 22:23

      1. Over smaak valt wel degelijk te twisten. Ask any professional designer.

      2. Er bestaat niet voor niets zoiets als ‘etiquette’, oftewel wat basale society regels inhouden over ‘hoe het heurt’.

      3. Sommige mensen hebben nu eenmaal gewoon geen smaak.

      4. De meeste kopen dit soort gedrochten louter en alleen om op te vallen. Al dan niet voor al hun socials. Voor de clicks. En likes. Attention whoring dus*.

      *Kijk trouwens de serie Million Dollar Wheels eens, mocht je die niet kennen. Daar komen de celebs die dit soort spul kopen aan het woord. Te zien op o.a. Discovery.

      Login om te reageren
  5. kevindb zegt

    19 december 2022 om 14:31

    Als er iets beschaafdere velgen onder komen en een wrap in 1 kleur dan is hij nog niet half zo extreem als dat gedrocht van Mansory. Maar mooi wordt een Urus nooit voor mij

    Login om te reageren
    • Jagris zegt

      19 december 2022 om 17:57

      Dit dus. Die Urus van Mansory is nog veel veel erger dan deze creatie.

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North