• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedrag

Auteur: Author, gepost 6 februari 2015 om 17:19 – 41 Reacties

Afbeelding Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedragAfbeelding Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedragAfbeelding Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedragAfbeelding Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedragAfbeelding Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedragAfbeelding Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedragAfbeelding Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedragAfbeelding Ferrari 250 GT California verkocht voor bizar bedrag

Ferrari 250 GT SWB California Spider
We wisten wel dat de eventuele nieuwe eigenaar diepe zakken moest hebben, maar de ongerestaureerde ex van Alain Delon werd ruim boven de estimate afgehamerd.

De verwachting was immers dat deze absolute parel tussen de 9,5 en 12 miljoen euro op zou gaan leveren tijdens de Retromobile veiling die op moment van schrijven aan de gang is. Dat liep effe anders, want de Ferrari werd op een vorstelijke 14.200.000 euro’s afgehamerd.

Let wel: het gaat om een ongerestaureerd exemplaar met een deuk in de achterklep ter grootte van de bips van Kim K. (SFW). Aan de andere kant maakt dat bij een auto met een dergelijke historie natuurlijk geen snars uit, de liefhebber weet dat de waarde in de komende jaren waarschijnlijk toch wel toeneemt.

Het pronkstuk werd gevonden in een Franse schuur, waar zich eveneens een prachtige Maserati A6G Frua stond te verpieteren. Deze Italiaanse schone werd afgehamerd op 1.720.000 euro. Wederom is dus het bewijs geleverd dat de juiste klassieker een uiterst solide investering blijkt.

Ook interessant!

  • Video: oude muzikanten rijden in Ferrari 250 GTO
  • Rijtest Ferrari 250 GTO
    Video: Een rondje met een Ferrari 250 GTO
  • GTO Engineering Squalo is de nieuwe Ferrari 250 SWB
  • Video: Ferrari 250 GTO en McLaren F1 rijden door Londen
    Video: Ferrari 250 GTO en McLaren F1 rijden door Londen

Nieuwste artikelen

  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
  • Peugeot komt met meer GTI’s én goed nieuws
  • Audi’s grote verwarring staat binnenkort bij jou voor de deur?
  • James Bond-klassieker wordt van A tot Z opgefrist
FacebookTweetPinLinkedIn

250, 250-gt, barnfind, Cabrio, california, Ferrari, Klassiekers, Maserati, veiling, zwart

Vorig bericht: « Duitse Eerste Kamer tegen omstreden tolplannen
Volgend bericht: Wat voor auto zakt hier genadeloos door het ijs? »

Lees Interacties

Reacties

  1. tupperware zegt

    6 februari 2015 om 17:22

    Ik zeg koopje, wat mij betreft de mooiste Ferrari ever..

    Login om te reageren
    • Supreem zegt

      6 februari 2015 om 18:10

      @tupperware:
      Koopje. Je bent niet goed wijs. Dat we ondertussen afgebot zijn door de opeenvolging van astronomische bedragen is zeker, maar dat betekent daarom niet dat dit een juiste prijs is. En ja, de waarde is wat iemand er voor wil geven, maar toch stel ik mij hier vragen bij.
      Een Lancia Flaminia 3C van 1962 is vanuit een objectief standpunt een gelijkaardige auto, eveneens in beperkte oplage gemaakt, maar daar betaal je misschien 300.000€ voor. Is die Ferrari dan 40x genialer? Ik betwijfel het.
      En dat Alain Delon een vorige eigenaar is geweest lijkt mij de premium niet te verantwoorden. Ach ja.

      Login om te reageren
    • jrk68 zegt

      6 februari 2015 om 19:03

      @tupperware:
      Als je het vergelijkt met de prijzen van de GTO zeker een koopje, ongerestaureerd doet het ook goed op veilingen.
      Het blijft een hoop geld, althans ik loop er niet dagelijks mee over de markt, maar ook ik begrijp de koper wel.

      Login om te reageren
      • Supreem zegt

        6 februari 2015 om 19:45

        @jrk68:
        Ik begrijp de koper ook, maar dan omwille van de auto, niet omwille van het bedrag dat hij/zij er voor heeft neergeteld.

        Login om te reageren
        • Svenska_Aeroplan_AB zegt

          7 februari 2015 om 00:02

          @Supreem: geld maakt geld… Als ik hem over 5 jaar voor 20 miljoen kon verkopen, had ik er nog wel 15 miljoen van gemaakt ook!

          Login om te reageren
          • p964 zegt

            7 februari 2015 om 07:16

            @svenska_aeroplan_ab: en is dat niet wat een paar jaar geleden tot een crisis heeft geleid? Jou regel gaat nu nog op maar er komt een tijd…. Daarnaast is zo’n auto om mee te rijden en precies dat ga je met zulke bedragen uit je hoofd zetten.

            Login om te reageren
  2. Dutchdriftking zegt

    6 februari 2015 om 17:24

    Toch wel een enorme bak geld, voor een niet gerestaureerde klassieker. Ik had als ik het te besteden had een stuk of 20 andere auto`s voor dit geld gekocht!

    Login om te reageren
    • dirkiii zegt

      6 februari 2015 om 17:58

      @dutchdriftking: als je dat geld voor een auto neertelt dan heb je bijna alles wat je wilt

      Login om te reageren
      • Dutchdriftking zegt

        6 februari 2015 om 18:07

        @dirkiii: Maar waarom zoveel geld uit geven aan een auto waar je niet mee kan rijden?

        Login om te reageren
        • lambo4all zegt

          6 februari 2015 om 18:17

          @dutchdriftking: omdat je deze auto over een aantal jaar voor een x aantal miljoen extra kan verkopen. Daaromz

          Login om te reageren
          • philipf zegt

            6 februari 2015 om 18:24

            @lambo4all: of gewoon omdat het kan. Als je het geld hebt, waarom niet? En voor de extra miljoenen over een paar jaar hoeft ie het ook niet te doen lijkt me

            Login om te reageren
          • Dutchdriftking zegt

            6 februari 2015 om 23:55

            @lambo4all: Ja, en over een aantal jaar knapt de zeepbel, en dag centjes.

            Login om te reageren
  3. screamgt zegt

    6 februari 2015 om 17:28

    Sommige auto’s werden voor bizar hoge bedragen verkocht. Die Citroën Type C 5 HP torpédo “trèfle” – 1924 voor €20000,-. Waanzin voorbij, volstrekt idioot.

    Login om te reageren
  4. roadronner zegt

    6 februari 2015 om 17:29

    Het lijkt erop dat de klassiek automobielmarkt een grote luchtbel wordt. Dit soort prijzen zijn gewoon idioot. Nog even en alles zakt als een kaartenhuis in elkaar, en zeg dan maar dag tegen je investering.

    Login om te reageren
    • rikus zegt

      6 februari 2015 om 18:51

      @roadronner: ik denk het, en jij zegt het gewoon.

      Login om te reageren
    • p964 zegt

      7 februari 2015 om 07:18

      @roadronner: ik kan niet wachten tot die dag komt! Wordt de markt weer bereikbaar voor liefhebbers.

      Login om te reageren
  5. begbers zegt

    6 februari 2015 om 17:30

    Oftewel iedereen wilt nu kim der bil in zijn of haar achterklep. Zodat ie meer waard word..

    Login om te reageren
  6. henkhupelschoten zegt

    6 februari 2015 om 17:31

    Lekker als verkoper €14 miljoen verdienen en nog wat wisselgeld! Kun je weer andere mooie klassiekers van kopen!

    Login om te reageren
  7. rudeboy zegt

    6 februari 2015 om 17:31

    Alleen die 2 darda banen ik het koffer zijn het al waard.

    Login om te reageren
    • draadloos zegt

      6 februari 2015 om 19:02

      @rudeboy: je bedoelt achtbanen?

      Login om te reageren
      • baasbas zegt

        6 februari 2015 om 20:17

        @draadloos: nee

        Login om te reageren
  8. stfu zegt

    6 februari 2015 om 17:46

    Voor mensen die geen idee hebben wat ze met hun geld moeten doen. Kom op zeg, voor wat ijzer en wat techniek zoveel geld uitgeven, dat hevig gerestaureerd moet worden. Ik snap ’t niet.

    Login om te reageren
    • nord zegt

      6 februari 2015 om 20:07

      @stfu:
      De Nachtwacht is nog minder, beetje verf op een stuk papier..
      Zal je ook wel gek vinden…

      Login om te reageren
  9. deora zegt

    6 februari 2015 om 17:48

    Het is dan ook wel een geil modelletje! De auto uiteraard.

    Login om te reageren
  10. philipf zegt

    6 februari 2015 om 17:58

    Mensen willen gewoon uniek. En ze weten gewoon niet wat ze met hun geld moeten doen omdat ze teveel hebben

    Login om te reageren
  11. jorden zegt

    6 februari 2015 om 18:08

    Je bent rijk en je wilt wat. Dit dachten vast meerdere bieders. Andere verklaring heb ik niet voor die 14 miljoen.

    Login om te reageren
  12. Edge zegt

    6 februari 2015 om 18:32

    14.200.000,- voor een ongerestaureerd exemplaar is wel hoog, ja. Maar daarentegen is dit wel een auto die alsmaar meer waard word. Ik sluit niet uit dat als de nieuwe eigenaar hem laat restaureren, je wel een miljoentje of dertig ervoor krijgt. Wellicht zelfs meer, als je nog een paar jaar wacht en er weer een aantal exemplaren gesneuveld zijn. Wat mij betreft is dit, naast een geweldige auto om te bezitten, ook gewoon een geslaagde investering.

    Login om te reageren
  13. BJ zegt

    6 februari 2015 om 18:37

    Als je een plek zoekt waar prijs inflatie plaats vind (als gevolg van monetaire inflatie), kan je volgens mij stoppen met zoeken.

    Login om te reageren
  14. rufctr01 zegt

    6 februari 2015 om 19:00

    Dat heb ik er totaal niet voor over

    Login om te reageren
  15. hdla zegt

    6 februari 2015 om 19:05

    Klassiekers een solide investering noemen is natuurlijk nergens op gebaseerd. Kijk maar naar de jaren negentig toen de hele klassiekermarkt instortte (omdat een Ferrari gto niet het voorspelde hogere record niet haalde?). Dit ongerestaureerde exemplaar moet je natuurlijk zo laten, hoogstens rijdbaar maken, want deze staat kan je nooit meer recreëren.

    Login om te reageren
  16. norge zegt

    6 februari 2015 om 19:07

    Ik zou die Maserati genomen hebben….Minst net zo mooi en iets goedkoper…

    Login om te reageren
  17. dhrwilders zegt

    6 februari 2015 om 19:19

    Lijkt er net een van JetCars met al die roest en hoe schoon die van binnen is

    Login om te reageren
  18. nord zegt

    6 februari 2015 om 20:16

    Welcome to the real world.
    Er bestaat nog wel iets meer dan je favo BMW of Audi.
    Namelijk kunst.
    De een wil voor 1.000.000 minimaal 350 km/u rijden en de laatste technologie aan boord hebben (fuck die afschrijving!) een ander is op zoek naar de verpersoonlijking van zijn smaak op een perverse manier. Ofwel maak kennis met aan de ene kant de puberende medeblogger en aan de andere kant de vermogende art collector.

    Login om te reageren
  19. cthijs zegt

    6 februari 2015 om 22:11

    Zal rosalie wel balen dat ze hem toen verkocht hadden

    Login om te reageren
  20. fj272 zegt

    6 februari 2015 om 23:18

    Het wachten is tot de zeepbel genaamd.. ÜberKlassiekers.. gaat instorten… En de prijzen weer zakken tot een realistisch niveau..
    Voor de huidige verkopende partijen een superdeal.. Voor de kopers denk ik snelle manier om veel geld in de nabije toekomst te verliezen..

    Login om te reageren
  21. ferrari94tr zegt

    6 februari 2015 om 23:43

    Ik snap het wel, naar mijn mening de mooiste Ferrari ooit!

    Login om te reageren
  22. mrrallycross zegt

    7 februari 2015 om 01:07

    Had ik er 10 jaar geleden nou maar een gekocht ;)

    Login om te reageren
  23. Hainz zegt

    7 februari 2015 om 09:43

    Ferrari F40 ging weg voor €1.050.000 en een 1964 Porsche 904 Carrera GTS voor €1.275.000.

    Login om te reageren
  24. okmer zegt

    7 februari 2015 om 10:05

    Wat hier zo jammer aan is, is niet dat er een enorme bak geld neergelegd wordt maar dat auto’s die gemaakt zijn om te rijden een pronkstuk worden en meer geld waard zijn naarmate er minder mee gereden is.

    Ferrari’s zijn om mee te rijden maar de meeste staan vooral stil :(

    Login om te reageren
  25. meepinz zegt

    7 februari 2015 om 12:44

    Ik vind 1 miljoen al veel voor een auto.

    Login om te reageren
  26. Calimero zegt

    7 februari 2015 om 16:21

    Ik zeg tijd voor een nieuwe Ferris Bueller film, maar dan nu wel met een echter Ferrari 250GT California ;-)

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North