• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Ferrari is heel trots op deze gekke Roma

Auteur: RubenPriest, gepost 18 augustus 2023 om 18:02 – 4 Reacties

Ferrari is heel trots op deze gekke Roma

Twee verschillende kleuren stoelen in je Tailor Made Ferrari Roma.

Alles is mogelijk, dus waarom niet compleet idioot gaan? Een beetje oneerbiedig, maar Ferrari heeft met deze Tailor Made Roma wel bijzonder uitgepakt. Het is natuurlijk een visitekaartje van de Italiaanse autofabrikant om te laten zien wat er zoal mogelijk is.

De Roma is het chique, ingetogen model van Ferrari. Het merk presenteerde de auto zonder de Scuderia schilden op de zijkant van wagen. Optioneel kun je het alsnog aanvinken. Zoals op deze Tailor Made het geval is. Maar dat is zeker niet het enige wat opvalt aan de Italiaan.

Het uitgevoerde model is een ode aan de Tour de France. Niet al die fietsers in te strakke pakkies, maar de race die tussen 1899 en 1986 plaatsvond. De Tailor Made Ferrari Roma is blauw van kleur, met de Franse vlag die op de auto terugkomt. Het getal 4 is geplaatst onder de Scuderia schilden.

In het interieur is het pas echt andere koek. Twee verschillende kleuren stoelen. Rood voor de bestuurder. Blauw voor de passagier. De middenconsole heeft een houten inleg, fraai!

De Ferrari Roma is de instap-GT van het merk, tegenwoordig ook verkrijgbaar als Spider. Onder de kap geen lofzang van een twaalfcilinder, maar een geblazen V8 met twee turbo’s. Niet dat je met 620 pk en 761 Nm koppel ook maar iets te kort komt. Ja, een stukje geluidsbeleving.

De aanpassingen hebben uitsluitend betrekking tot het exterieur en interieur. De Tailor Made Ferrari Roma is niet krachtiger dan een standaard exemplaar. Een rijdende reclamezuil voor het personalisatieprogramma van het luxemerk uit Maranello, zo moet je het zien.

Ook interessant!

  • Ferrari Roma autolift
    Ferrari Roma en autolift geen goede combinatie
  • Video: Ferrari test Roma met dikke V12
    Video: Ferrari test Roma met dikke V12
  • Mansory overtreft zichzelf met k(n)otsgekke Ferrari Roma
  • Ferrari Roma Spider is een échte sportieve roadster

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

Ferrari, roma, tailor-made

Vorig bericht: « BMW M2 xDrive belooft een spektakel te worden
Volgend bericht: Autoblog-lezer maakt epische trip met roestige Gullwing »

Lees Interacties

Reacties

  1. rob5nismo zegt

    18 augustus 2023 om 19:08

    Rood interieur altijd al verschrikkelijk gevonden

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      19 augustus 2023 om 08:17

      Rood interieur altijd al fantastisch gevonden!!! Zwart is de kleur van de dood, rood is de kleur van liefde, van passie, van bloed, van het echte leven!
      Fijn dat we dat even gecorrigeerd hebben. De Roma is zo’n sterk ontwerp dat zelfs deze gekke kleur en clownsachtig interieur goed staan.

      Login om te reageren
  2. mp014 zegt

    18 augustus 2023 om 20:12

    Deze nu niet specifiek maar ik persoonlijk vind de Roma 1 van de mooiste Ferrari’s van de laatste jaren! Moest ik het geld hebben, of mogen lenen, zou ik het wel weten: eentje in Portofino rood met cognac kleurige bekleding! En JA ik wil hem met de scuderia schilden op de zijkant! Wauw wauw wauw

    Login om te reageren
  3. alfa147ti zegt

    19 augustus 2023 om 13:10

    Twee Alfa’s gehad met rood interieur prachtige Zwarte 147 in 2004 en Giulia natuurlijk ook Zwart met rood Interieur prachtig combinatie, de Giulia had ook nog het dashboard gedeeltelijk rood, super gewoon dit kunnen alleen italiaane maken met zweer.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North