
Is dat scheefparkeren boeiend? Allerminst, maar als er een spot van de meest recente Gemballa Mirage GT voorbij komt is dat natuurlijk al reden genoeg voor een plekje op de frontpage.
Zoals we weten heeft Duitse veredelaar -met een rijke historie- een doorstart gemaakt na de brute moord op oprichter Uwe. Eén van de eerste wapenfeiten was de Gemballa Mirage GT Matt Edition. Uiteraard wederom gebaseerd op de Porsche Carrera GT en voorzien van een kinky zwart/wit-interieur.
Hieronder de cijfertjes waar Gemballa voor gezorgd heeft:
- 650 pk
- 630 NM
- 0–100 km/h in 3,7 sec. (standaard 3,9)
- 0-200 km/h in 9,7 sec. (standaard 9,9)
- Topsnelheid: >335 km/h
Inmiddels weten we dat deze Mirage GT al enige tijd rondrijdt in een warmer gedeelte van Europa. Voornamelijk Monaco. Daar hoorden we de opgekalefaterde Porsche al eens zijn keel schrapen en wat in het rond blaffen. En vandaag kwam @djohnson even een tweetal foto’s van de Mirage GT uit een parkeergarage Autojunk uppen. De foto’s lijken genomen te zijn met een aardappel, maar zeker de moeite waard. KLIK!
Dat kleurenschema…ik zou er nooit opgekomen zijn, maar…het is best oké. De basiskleur is al best cool en die roomwitte accenten, waarom ook niet?
@bozewolf: Ja maar als ik die auto zou hebben zou de kleur me al geen reet meer boeien
@sanderbmwfan: eens, ook de standaard gt, al issie in het roze met groen..
T leek of hij amper door had dat hij iets superzeldzaams had gespot..
Had hem net gezien op AJ. Inderdaad een heel mooi exemplaar van de CGT, prachtig kleurtje ook. En dat witte randje op de velgen dat doorgetrokken wordt op de carrosserie is helemaal af. Ik word niet snel jaloers, maar nu heb ik er toch wel een beetje last van…
Btw is dat een liechtensteins kenteken??
@sanderbmwfan: Yup!
@bozewolf: Jawohl! Toen ik daar een tijdje terug was reed er heel veel moois rond. Vooral gezien het zo’n minuscuul landje is, is de verhouding exoot/normale auto heel netjes.
@bozewolf: whoops, had reactie op @sanderbmwfan moeten zijn :)
Bouw ik hèm zoo zie, ik was in Genève op de autosalon en daar heb ik deze ook gezien en deze gast heeft hem daar oowk al een keer gespot,
http://www.autojunk.nl/2011/03/porsche-gemballa-mirage-gt-5
Echt jammer dat er eigenlijk maar 1 goede foto bij zit…
duits geparkeerd…
Zo’n Carrera GT ziet er nog steeds hedendaags uit, ondanks zijn leeftijd. Een beetje Tuning kan natuurlijk nooit geen kwaad, maar wat een bak! 8)
Is dit zoon” Matt editing blue.. Iets in me achterhoofd zegt dt we daar al eerder een artikel over hebben gehad.
Lekkere kleurtjes en heerlijk overdreven. Ik keur ‘m goed :)
Klinkt wel héél goed als dat ding zijn keeltje schraapt…
Geweldig, een meester, die Gemballa!!!
Klinkt echt heerlijk!
Nooit van gehoord (moet ik mij schamen? :D)
Ziet er wel stoer en rap uit…
Straks thuis maar eens filmpje gaan kijken. :)
@kliko: ja! Als ge de mirage tg niet kent mag je gerust het schaamrood op de wangen krijgen me dunkt!
Naar de youtube-school jij! ;)
@vale46: Mirage GT natuurlijk
ding is uber!
Echt heerlijk dit ding! EN WAT EEN GELUID!!! >:->
http://www.youtube.com/watch?v=DDVB27h0wLE
@jrmpower24: Jahaha, dat geluid is gru-we-lijk, wat een geblaf. Een NA V10, 8400rpm redline + 6-handbak, achterwiel aangedreven killer !
Hier meer foto’s van een mat-zwart op blauw Gemballa:
http://fancytuning.com/2009/07/gemballa-mirage-gt-matte-black-edition-porsche-carrera-gt/
@dawwg: Ja! echt fantastisch!
Is Uwe toevallig vermoord voor het verkrachten van deze Carrera GT?
Hij dacht zeker van, al dat gekloot en gekut, hup dan maar 2 plekken. En gelijk heeft ie.
“Daar hoorden we de opgekalefaterde Porsche al eens zijn keel schrapen en wat in het rond blaffen.” – Ik moest lachen
Maar wat een ziek ding blijft zo’n Carrera GT, misschien wel de eerste supercar die ik zou halen áls ik het geld ervoor zou hebben ( na mijn praktische M3 ofzo voor dagelijks vervoer ).
En dat filmpje van @jrmpower24 , ultieme sickness.. Vond die Gemballa niet super mooi, wat ik wel kan zeggen van deze post op AB/Autojunk. Dat mat blauwe is wel erg erg dik, zo met dat subtiele witte lijntje over de onderkant :). Deze doet zo niet onder voor het origineel voor mij persoonlijk.
En als er iemand op de linkerbaan plakt, hoef je niet asociaal te toeteren of grootlicht geven, gewoon eventjes 2x terugschakelen is voldoende :)
Een plekje op de frontpage? heeft autoblog iets anders?
Over porno velgen gesproken. Damn wat lekker die witte rand met zwarte spaken.
Dat filmpje van die rode, die gelinkt is in het artikel heeft de boxen van m’n pa’s pc gemold. Het enige autogerelateerde filmpje ooit wat ie zelf nog steeds opzoekt.
Dat geluid is echt fakking niet normaal zo geil.
@E34M5Touring: Oh sorry die andere op autojunk. Een rooie.
@E34M5Touring: http://www.autojunk.nl/2011/07/red-carrera-gt-sound Deze dus.
Prachtig geluid! Het tupperware werk had van mij persoonlijk niet gehoeven. Het interieur daarin tegen is erg goed gelukt! Het geluid heb ik nog kippevel van…. <3