• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aan

Auteur: sir_smokalot, gepost 4 januari 2015 om 14:02 – 60 Reacties

Afbeelding Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aanAfbeelding Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aanAfbeelding Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aanAfbeelding Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aanAfbeelding Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aanAfbeelding Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aanAfbeelding Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aanAfbeelding Geruchten BMW 9 Serie zwellen weer aan

De bips van BMW's VFL Concept
Sinds jaar en dag is de 7 Serie BMW’s vlaggenschip, maar met de opkomst van een nieuwe klasse superrijken is een model hierboven wellicht geen slechte zet. Al was het alleen maar om het recent gelanceerde Mercedes-Maybach niet de gehele markt te gunnen.

Over een 9 Serie wordt al enige tijd gefluisterd, en BMW legde vorig jaar met de Vision Future Luxury een blauwdruk voor dit eventuele model op tafel, maar zoals de zaken er nu voor staan is er nog niets goedgekeurd in München. Wel is het zo dat de onlangs gelekte nieuwe 7 Serie weinig weg heeft van het VFL Concept.

Daarnaast meent BMWblog te weten dat Harald Krueger een fan is van het concept, en laat de 49-jarige Krueger aanstaande mei het stokje van Norbert Reithofer als CEO overnemen. Als er een productieversie van het VFL komt – met een lengte van ca. 5,5 meter – dan zal dit op zijn vroegst in 2017 zijn. De leveringen van de Mercedes-Maybach S-Klasses beginnen al volgende maand.

Of een dergelijk model en de Rolls-Royce Ghost/Wraith niet teveel in elkaars vaarwater komen te zitten? Tsja, BMW kan er als geoefend gaatjesvuller vast een business case voor maken, al was het allen maar om de imagoboost die het met zich meebrengt, en de lekkere marge die je op een dergelijk model kunt draaien.

Ook interessant!

  • Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
    Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
  • Video: dikke BMW ontmoet dikke BMW
  • Video: vernieuwde BMW 7 Serie doet rondje circuit
    Video: vernieuwde BMW 7 Serie doet rondje circuit
  • Video: BMW 3 Serie maakt onfortuinlijk rondje

Nieuwste artikelen

  • Autoblog Spots Uploterij: win een cadeaubon t.w.v. €100
  • Groter, sneller of bizar: BYD doet het
  • Is de nieuwe Mercedes GLB stiekem een omgebouwde Smart?
  • Nieuwe 5 Serie-concurrent met verbrandingsmotor komt uit zeer onverwachte hoek!
FacebookTweetPinLinkedIn

9-serie, BMW, harald-kruger

Vorig bericht: « Te koop: Ford GT Heritage Edition met 11 mijlen op de klok
Volgend bericht: Kijk hoe een oude Volvo 850 alles pwnt op de Ring »

Lees Interacties

Reacties

  1. motiondrive zegt

    4 januari 2015 om 14:06

    Ja doen! Het blijft een schitterende concept om te zien!

    Login om te reageren
  2. gerjanm zegt

    4 januari 2015 om 14:08

    Die nier-grille ziin veeelst te groot! helemaal met die kleine koplampen.

    Login om te reageren
    • bimmerfanatic97 zegt

      4 januari 2015 om 15:54

      @gerjanm: dat maakt hem wel erg agressief. Vind je hem niet enorm sportief en stijlvol?

      Login om te reageren
      • mashell zegt

        4 januari 2015 om 19:04

        @bimmerfanatic97: agressief en stijlvol zijn zo ongeveer tegengestelden en sportief is een vijf en een halve meter lange comfort sedan natuurlijk nooit.

        Login om te reageren
        • bimmerfanatic97 zegt

          5 januari 2015 om 08:54

          @mashell: ja daarom vind ik het zo bijzonder dat ik die twee associaties heb bij deze auto. En het is bmw, die wagen gaat ondanks de lengte als de brandweer. Als ze hierin gewichtsbesparingen toepassen uit de i3/i8 krijgen ze hem misschien onder de 2 ton

          Login om te reageren
  3. exgedetineerde zegt

    4 januari 2015 om 14:11

    Fijn om te weten dat ik dit nooit kan betalen. Een staatsschuld van jewelste.

    Login om te reageren
  4. sydney zegt

    4 januari 2015 om 14:13

    Ik hoop dat ze het concept zullen volgen, dat ziet er toch veel beter uit dan zo’n Maybach? Ik denk niet dat die 9 serie een Ghost/Wraith in de weg zal zitten,lijken mij twee verschillende type auto’s met nog meer verschillende klanten.

    Login om te reageren
  5. bmw-freak zegt

    4 januari 2015 om 14:13

    Super mooi,

    Login om te reageren
  6. jag00 zegt

    4 januari 2015 om 14:14

    Beetje Aston Martin Lagonda, zeker niet slecht!

    Login om te reageren
  7. mrrallycross zegt

    4 januari 2015 om 14:14

    Wat een slagschip.

    Login om te reageren
  8. bluesbrother zegt

    4 januari 2015 om 14:15

    bij deze, ik wil er 1.. in ruil voor een goede nier ofzo.. bijvoorbeeld.

    Login om te reageren
    • ikbenmnzus zegt

      4 januari 2015 om 15:41

      @bluesbrother: Nieren heeft BMW genoeg.

      Login om te reageren
  9. jvr55s zegt

    4 januari 2015 om 14:16

    de stoel in de B-stijl laten doorlopen!
    Ziet er supergoed uit, alleen de grille mag wel een tikje kleiner.

    Login om te reageren
    • henkhupelschoten zegt

      4 januari 2015 om 17:42

      @jvr55s: totdat je op je dak ligt en je waarschijnlijk in 2 delen in je bmw’tje ligt……

      Login om te reageren
      • jvr55s zegt

        4 januari 2015 om 18:50

        @henkhupelschoten: ik denk dat ze daar bij bmw wel rekening mee houden

        Login om te reageren
        • henkhupelschoten zegt

          4 januari 2015 om 20:34

          @jvr55s: Zo te zien hun concept niet

          Login om te reageren
          • jvr55s zegt

            4 januari 2015 om 20:40

            @henkhupelschoten: De B stijl is nog steeds van metaal hé, alleen hebben ze het ook mooi laten doorlopen in de stoel, de B stijl is niet weg of vervangen door een stoel nu, dus waarom zou het dan nu minder sterk zijn?

            Login om te reageren
            • henkhupelschoten zegt

              4 januari 2015 om 20:42

              @jvr55s: Metaal buigt ook….. Benieuwd of jij een stuk ijzer graag in je nek Wilt hebben….

              Login om te reageren
  10. autofanaat11 zegt

    4 januari 2015 om 14:37

    Doen! Dat concept ziet er schitterend uit, nou weet ik ook wel dat de kans heel klein is dat ie zo wordt. Maar toch doen!

    Login om te reageren
  11. 4244cc zegt

    4 januari 2015 om 14:57

    Heel mooi

    Login om te reageren
  12. Esprit_de_Flandre zegt

    4 januari 2015 om 14:58

    Tuurlijk is daar markt voor naast de Ghost. Pijlen richten op Lagonda, Panamera en Maserati…

    Login om te reageren
  13. Ram-G-maN zegt

    4 januari 2015 om 14:59

    Dan vraag ik mij af of de 8-serie dan een S-klasse Coupé (voorheen bekend onder CL) concurrent zal worden of juist een concurrent voor de Audi R8. Hmmm… Supercar of juist een luxe coupé? Ik denk toch dat laatste. De supercar zal hoogstwaarschijnlijk M1 heten. De i8 maakt mijn retoriek weer zwak. Ik snap het niet meer…

    Login om te reageren
    • amski zegt

      4 januari 2015 om 15:16

      @AutomotiveDesigner: Zolang het 4 deuren heeft zal het nooit een R8 concurrent zijn.

      Login om te reageren
      • uselessblogger zegt

        4 januari 2015 om 17:19

        @amski: hij had het over de 8-serie, niet de 9

        Login om te reageren
    • uselessblogger zegt

      4 januari 2015 om 17:22

      @AutomotiveDesigner: volgens de huidige systeemaanduiding wordt de 8-serie dan inderdaad een coupe versie van de 7-serie en dus een luxe coupe. Ik las op bimmerpost onlangs een artikel dat vertelde dat de toekomstige sportauto(‘s) onder het z-label zouden vallen, dan krijg je dus de volgende z4, een nog niet bevestigde kleinere z-variant (z2, z3) en een grotere, een concurrent voor de r8, genaamd z9. echter spreken sommige bronnen dan weer over een i9… de toekomst zal het uitwijzen

      Login om te reageren
  14. kapiteinaudi zegt

    4 januari 2015 om 15:03

    Als BMW deze concept maakt, verander ik mijn naam naar kapiteinbmw. Helaas komen mooie BMW’s enkel voor in sprookjes. De productiewagen zal waarschijnlijk iets heel anders worden.

    Login om te reageren
    • badboys zegt

      4 januari 2015 om 16:40

      @kapiteinaudi: Haha is goed daar houd ik je aan :)

      Login om te reageren
    • jrk68 zegt

      4 januari 2015 om 17:03

      @kapiteinaudi:
      BMW zit met z’n concepts meest dichter bij de realiteit dan Audi, alleen Mercedes doet het wat dat betreft beter….

      Login om te reageren
    • badboys zegt

      5 januari 2015 om 00:07

      @kapiteinaudi: Aan de andere kant gewoon even afwachten. Audi kan het roer gaan omgooien bij de nieuwe designrichting die zij hebben vrijgegeven. De A9 kan een hele fraaie auto gaan worden, wat ik wel verwacht.

      Login om te reageren
  15. bmathieuw zegt

    4 januari 2015 om 15:05

    Ik zeg DOEN !

    Login om te reageren
  16. bmwjarne zegt

    4 januari 2015 om 15:06

    De nieren zijn te groot. Verder kan dit een goede kans zijn.

    Login om te reageren
  17. 87sandyd zegt

    4 januari 2015 om 15:07

    Ik denk dat het juist WEL in het vaarwater komt van de RR’s. Zelfde type, luxe schip waar je je in laat rijden. Maar BMW kennende zullen ze dit marketingtechnisch vast wel goed oplossen.

    Trouwens, wanneer is de uitlaatstyling groter dan de achterlichten? Verder wel een prachtige auto, als de nieren is kleiner zijn

    Login om te reageren
    • badboys zegt

      5 januari 2015 om 00:39

      @87sandyd: Nee weet je waarom deze niet in het vaarwater zal komen? De echte rijken zullen zich altijd willen onderscheiden van de rest. Zij willen iets unieks, een product dat bijna nieman rijdt of heeft. Voor ons is dit bijzonder, voor de echte miljonair niet. Zij zien dat deze auto hetzelfde logo heeft als een 25 jaar oude afgetrapte 3-serie. Rolls Royce willen zij juist om die reden, die mensen willen geen massaproduct. Ik ben niet echt badge geil, maar als ik eerlijk moet zijn is Rolls Royce hetzelfde wat Ferrari is onder supercars. Er kan er maar een de meest gewilde en beste zijn in z’n klasse. Zowel Ferrari als Rolls Royce zijn dat in hun klasse. Daarnaast heeft BMW uitstekend invulling gegeven aan het merk Rolls Royce en nieuw lezen ingeblazen. Het gaat voor de wind en bloeit het merk zoals het nog nooit tevoren heeft gedaan.

      Login om te reageren
  18. norge zegt

    4 januari 2015 om 15:12

    En dan zeker met zo’n muesli motor als in de i8?
    De auto is wel mooi en ziet er uit zoals elke BMW er NU uit zou moeten zien..

    Login om te reageren
    • tupperware zegt

      4 januari 2015 om 15:15

      @norge:
      Denk de nieren weg en er staat een Hyundai, als dat de nieuwe designrichting is heb je gelijk..
      Nu de kwaliteit nog evenaren..

      Login om te reageren
  19. faalhaas zegt

    4 januari 2015 om 15:16

    Niet dat het een lelijke auto is, integendeel zelfs.
    Maar vind wel dat de 7-serie te grabbel wordt gegooid.

    Login om te reageren
  20. kickass zegt

    4 januari 2015 om 15:45

    Dit nieuws maakt deze zware dag weer een beetje goed.

    Login om te reageren
  21. bimmerfanatic97 zegt

    4 januari 2015 om 15:46

    -=edit: hiervoor zijn de reactievelden niet bedoeld=-

    Login om te reageren
    • gerjan zegt

      4 januari 2015 om 16:30

      @bimmerfanatic97: volgens mij komt vraag 17 te vroeg vraag 27 is de zelfde vraag.

      Login om te reageren
      • bimmerfanatic97 zegt

        4 januari 2015 om 16:34

        @gerjan: ja dat is waar, maar vraag 17 zit in het leaserijders gedeelte en 27 in dat voor kooprijders. Er staan aanwijzingen tussen een aantal vragen.
        Bedankt voor het invullen!

        Login om te reageren
  22. gerjan zegt

    4 januari 2015 om 16:11

    Doe mij dan maar mercedes maybach. Met die aparte velgen.

    Login om te reageren
    • henkhupelschoten zegt

      4 januari 2015 om 20:41

      @gerjan: Hetzelfde hier, concept versie’s gaan er hoe dan ook anders uitzien en dan lijkt het allemaal gewoon normaal, snap al die reactie’s ook niet en dan nog hooguit 2017 dan liggen de tekeningen voor de nieuwe s klasse al bijna klaar. En hoelang zegt bmw dat er een opvolger komt voor die m1, benieuwd of ze het halen….

      Login om te reageren
  23. glennie zegt

    4 januari 2015 om 16:21

    Maken aub BMW

    Login om te reageren
  24. guykuh3 zegt

    4 januari 2015 om 16:39

    Ik zeg doen!

    Login om te reageren
  25. Carreza zegt

    4 januari 2015 om 17:00

    Met de huidige designtaal in het achterhoofd, zie ik die 9-serie liever nog niet verschijnen.

    Login om te reageren
  26. badboys zegt

    4 januari 2015 om 17:06

    Maken BMW en vlug een beetje want wat is dit heerlijk zeg, Concurrentie is goed, maar liever geen INTERNE concurrentie dat is niet slim. Dit is gewoon een super fraaie wagen vind ik die er mag komen. Qua prijs is het koffiedik kijken aangezien het nog allemaal speculaties zijn.

    Wat dat betreft heeft Bentley het heel slim aangepakt met de Flying Spur, een auto met een aparte (prijs)klasse en dat is heel slim. Een RR Ghost, S65 AMG zijn toch stukken duurder, een leuk aangklede Quattroporte, een luxe Panamara, Jag XJ zitten onder de prijs. Alleen een AM Rapide komt ongeveer in de buurt. Flying Spurs worden toch goed verkocht. Als we meer over de prijs weten kunnen we meer zeggen.

    Login om te reageren
  27. Tonnie zegt

    4 januari 2015 om 17:07

    Maken bmw, veels te mooi voor een ‘vergeten concept’ over 15 jaar.

    Login om te reageren
  28. gecko75 zegt

    4 januari 2015 om 17:25

    Heb ik toch liever deze:http://davidobendorfer.com/_en/_cs/cs.html

    Login om te reageren
  29. exclusieviteitsfreak zegt

    4 januari 2015 om 17:28

    Ik denk dat ik hem al ga bestellen eens mijn nieuwe project-planning rond is.

    Login om te reageren
  30. rufctr01 zegt

    4 januari 2015 om 17:36

    Gelijk op de markt zetten…

    Login om te reageren
  31. dameister zegt

    4 januari 2015 om 17:44

    Moet absoluut gemaakt worden! Maar qua interieur zie ik hem nog niet snel concurreren met de mercedes-maybach, die is naar mijn inziens nog luxer. Denk eerder dat door deze auto de 7-serie wat lager komt en deze de positie van de 7-serie overneemt maar dat ligt dan weer aan de prijs natuurlijk

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      4 januari 2015 om 22:49

      @dameister: bestaande modellen lager in de markt zetten? Dat doet niemand en zeker BMW niet. Het wordt hoger en hoger (want dan wordt de winst ook hoger en hoger).

      Login om te reageren
  32. zondacinque zegt

    4 januari 2015 om 17:49

    Wauw!!!!!!

    Login om te reageren
  33. w211 zegt

    4 januari 2015 om 18:39

    serieus ? niks doen dat ding is zo lelijk als uw grootmoeder.

    Login om te reageren
  34. beetec zegt

    4 januari 2015 om 20:32

    Mooi! waarom niet als nieuwe 7 serie?

    Login om te reageren
  35. roppp zegt

    4 januari 2015 om 20:34

    Qua buitenkant ben ik nog niet overtuigd. De binnenkant is prachtig en maakt iedere Rolls Royce overbodig.

    Login om te reageren
  36. nandocupra2 zegt

    4 januari 2015 om 22:40

    Super mooi ding zeg

    Login om te reageren
  37. mertkahraman zegt

    5 januari 2015 om 01:11

    Ik vind hem wel wat beter dan de audi

    Login om te reageren
  38. endofline zegt

    5 januari 2015 om 12:31

    Heel mooie en vernieuwende achterkant. Jammer van het veel te zware front. Die grille is veel te zwaar.

    Login om te reageren
  39. kliko zegt

    5 januari 2015 om 14:52

    Doe concept maar maken zoals ie is.
    Eindelijk weer wat moois en spannends op de weg.
    Please… geen opgeblazen uitgerekte 7-serie. Die is zooooo saai.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North