
Het waren driehonderd fantastische kilometers. Daarna kreeg deze Ferrari SF90 Stradale te maken met een crash.
Met de 296 GTB heeft Ferrari er inmiddels twee plug-in hybrides in het gamma. De SF90 Stradale was de eerste. Dat het PHEVs zijn, betekent niet dat je de auto als een Outlander moet behandelen. En eerlijk is eerlijk. Met 1.000 pk op de achterwielen is het ook rustig kennismaken met zo’n bijzondere auto. Meteen de grenzen opzoeken kan vragen om problemen zijn. En een crash met een Ferrari SF90 Stradale is dan niet te voorkomen.

Het verhaal achter dit exemplaar is niet bekend, maar het staat in elk geval vast dat de supercar niet zo uit de showroom is komen rollen. De kilometerstand staat op 189 mijl, dat is meer dan 300 kilometer. Kortom, al snel na levering is deze Ferrari SF90 Stradale betrokken geraakt bij een crash. Gezien de schade aan de auto lijkt dit geen zachte klap geweest te zijn.

De voorkant ligt goed in elkaar en ook aan beide zijkanten van de supercar heeft het plaatwerk en de ophanging een klap moeten verwerken. De middenmotor lijkt zo op het eerste gezicht nog goed op z’n plek te zitten en geen (flinke) schade te hebben opgelopen.


Wie interesse heeft kan binnenkort een bod uitbrengen op het voertuig via IAAI. De Ferrari SF90 Stradale staat ergens op een terrein in Los Angeles. De geschatte reparatiekosten komen neer op 999.999 dollar volgens de aanbieder. Juist ja.
De bestuurder heeft wel zijn best gedaan om geen paneel rondom onbeschadigd te laten.
Geïmporteerd uit Oekraïne?
@rutgerg: hilarisch..
Je vraagt je toch af wat voor penishoofd er achter het stuur zat toen deze oto crashte en wat die (m/v/x) gedaan heeft om de SF zo in de kreukels te krijgen 🤨
@amghans: miss tussen twee auto’s door gecrasht; bijzonder dat de zijpanelen aan beide kanten beschadigd zijn
Binnenkort op YT: SF90 rebuild in 10minutes
Typisch gevalletje van koude banden…
@RubenPriest Deze auto crashte vorig jaar november in Newport Beach Californië. Ging frontaal op een verlichtingspaal. Zie video van de crash:
https://www.instagram.com/reel/CWKE64LpqWW/?utm_medium=copy_link
@flyerbunch: nee een video van de gevolgen vd crash
Ferrari SF90 Catastrofale
Dat is de straf in 2022 voor zwarte velgen en een lelijke kleur.
Das wel iets voor Goonzquad