• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Hamann BMW X5

Auteur: chefke, gepost 30 januari 2008 om 20:44 – 22 Reacties

BMW X5 door Hamann


Nog meer tuningnieuws uit Duitsland: Hamann heeft zich uitgeleefd op de BMW X5 en bijna geen onderdeel hetzelfde gelaten. Naast een opvallende “Wide Body” bodykit kan je ook enorme 23 inch velgen bestellen. Hamann noemt dit project zelf Flash. Als dat niet cool is…

Hamann had al eerder een subtieler pakket voor de nieuwe BMW X5, maar deze kit overtreft alles. De hele SUV is breder geworden door een grote voor- en achterbumper en spatbordverbreders. Ook is de Flash een paar centimeter verlaagd.

Met zo’n gespierd uiterlijk moet je natuurlijk ook de motor iets meer kracht geven. Hamann begrijpt dat ook en dus kregen de motoren een boost. De 3.0xi krijgt er bijvoorbeeld 14 pk en 25 Nm bij. Bij de 3.0d stijgt het vermogen van 235 pk en 520 Nm naar 265 pk en 600 Nm en de 3.0sd moet het doen met 34 paardjes en 80 Nm extra. Het vermogen van het topmodel, de 4.8i 8-cilinder, stijgt maar met 18 pk. Die laatste valt dus een beetje tegen maar standaard beschikt hij al over 355 dus zo erg is dat ook weer niet. De motoren ademen uit door twee of vier roestvrij stalen uitlaatpijpen. Om al die kracht te beteugelen zijn ook de remmen grondig onder handen genomen.

Bij deze nieuwe X5 is Hamann vooral trots op de grote keuze in velgen. Je kan namelijk zeven verschillende design kiezen variërend van heel groot tot nog veel groter. De topper is de “Edition Race” van 23 inch.

Ook het interieur is Hamann niet vergeten. Deze X5 komt namelijk met aluminium pedalen met het Hamann logo, speciale vloermatten en als optie kan je zelfs TV’s, een DVD-speler en een Playstation bestellen.

BMW X5 door Hamann
BMW X5 door Hamann
BMW X5 door Hamann
BMW X5 door Hamann

Ook interessant!

  • BMW X5 op waterstof gaat nu echt rijden
    BMW X5 op waterstof gaat nu echt rijden
  • Video: BMW X5 M50d kan Audi A7 niet bijhouden
  • Uitgesproken: de enige Java Green BMW X5 M Competition
    Uitgesproken: de enige Java Green BMW X5 M Competition
  • BMW X5 subtiel
    Kijk, zó pak je een BMW X5 subtiel aan

Nieuwste artikelen

  • Documentaire over auto’s spotten op NPO 3
  • Maak je eigen hardcore Temerario voordat Lambo het doet
  • Maserati sloopt viercilinder uit instapmodel
  • Benzineprijs op laagste niveau sinds maanden
    Grote verschillen tussen het goedkoopste en duurste tankstation van Nederland
FacebookTweetPinLinkedIn

BMW, hamann, tuning, X5

Vorig bericht: « Alfa Romeo Spider door Novitec
Volgend bericht: Lexus IS-F: 101.600,- euro… »

Lees Interacties

Reacties

  1. Ricavant1.8T zegt

    30 januari 2008 om 20:49

    Dat hebben ze toch erg mooi gemaakt…!!

    Login om te reageren
  2. hefff zegt

    30 januari 2008 om 20:49

    ziet er goed uit! doe mij er maar 1tje

    Login om te reageren
  3. w0o0dy zegt

    30 januari 2008 om 20:54

    Het blijft merkwaardig….. je kiest een BMW SUV en accepteert dan gelijk dat ie niet zo goed een bocht om gaat als de normale personenauto/touring uitvoering. Daar krijg je bodemvrijheid voor terug en een hoge zitpositie…. Vervolgens ga je er mee naar een tuner om de auto zo laag mogelijk te krijgen ten einde het ding beter een bocht om te laten gaan….. ehm, am i missing something here?

    Login om te reageren
  4. Dennis GP zegt

    30 januari 2008 om 20:55

    Dat maakt wel indruk in je achteruitkijk spiegel op de autoweg

    Login om te reageren
  5. Chip zegt

    30 januari 2008 om 20:57

    @w0o0dy

    Precies wat ik hier ook bij denk. Koop dan gewoon een leuke 5 of 3 serie. Dat lijkt me een stuk logischer. Zo lijkt het net een te groot uitgevallen Hatch naar mijn idee.

    Login om te reageren
  6. Us zegt

    30 januari 2008 om 21:02

    w0o0dy,

    X5’en gaan net zo goed door de bocht als een normale personenauto, maar niet als een BMW personenauto :-)

    Echt waar ik heb in verschillende X5’en gereden en telkens was ik verbaasd dat ik goed door een bocht heen kwam. Nieuwe X5 is (misschien omdat ie ook écht nieuw is -2000KM op de teller-) beter in de bochten.

    Dat verlagen idd dat begrijp ik ook niet…

    Login om te reageren
  7. Simon zegt

    30 januari 2008 om 21:08

    En nogsteeds 4 van die veel te schriele pijpjes hè.

    Login om te reageren
  8. Cooper S zegt

    30 januari 2008 om 21:18

    De X5 zal nooit mijn droom-auto worden, maar met deze uiterlijke aanpassingen ziet ie er gelijk een heel stuk beter uit. Ik denk dat ik wel de 21 inch BMW wielen voor de X5 er onder zou hangen.

    Login om te reageren
  9. donvliet zegt

    30 januari 2008 om 21:22

    @w0o0dy

    Dit heeft eerder met uiterlijk te maken dan met rij eigenschappen. Sommige mensen (lees rappers) vinden dat belangrijker.

    De voorkant is trouwens wel erg vet

    Login om te reageren
  10. CSL zegt

    30 januari 2008 om 21:48

    Ze verlangen hem natuurlijk een klein beetje omdat anders die velgen er niet uit zien in de wielkasten. Beetje autokenner weet dat ;)

    Login om te reageren
  11. Citrofiel zegt

    30 januari 2008 om 21:52

    En toch zouden de wielen (achter vooral) nóg groter moeten zijn om in verhouding te komen met de auto… Dat baseer ik op de tweede foto, recht van opzij. Op de andere foto’s ziet het er wel acceptabel uit. En in het echt zal het wel heel anders ogen.

    Login om te reageren
  12. Racer X zegt

    30 januari 2008 om 22:00

    Ik ben het voor een keer met Wo0ody eens. Wat een belachelijk ding.

    Login om te reageren
  13. Jelmer zegt

    30 januari 2008 om 22:10

    Zwarte velgen zijn echt wel een pré als ik het zo zie … en dat Flash rolt niet lekker over mijn tong. Maar toch beter dan wanneer deze bak erover heen gaat.

    Login om te reageren
  14. Rick dos zegt

    30 januari 2008 om 23:09

    Tja, krijg toch bij Hamann het been there done that gevoel.

    Login om te reageren
  15. YK zegt

    31 januari 2008 om 09:51

    @W0o0dy,
    “…je kiest een BMW SUV en accepteert dan gelijk dat ie niet zo goed een bocht om gaat als de normale personenauto/touring uitvoering.”

    Het verschil is nauwelijks te merken. Er zijn een reeks bochten op de N205 waar ik dagelijks langs rij. Het zijn lange bochten die je op hoge snelheden kan pakken. Zelfs met de 530d van mijn broertje en mijn X5 waren de verschillen in bochtgedrag niet te vinden, ze bleven allebei evengoed plakken :D

    Login om te reageren
  16. Walvius zegt

    31 januari 2008 om 10:54

    Gruwelijke bak.. hij is ontzettend mooi met die 23inch velgjes en die dikke verbredingskit! geef mij er maar eentje

    Login om te reageren
  17. Beamer zegt

    31 januari 2008 om 12:42

    Must have new X5.
    Maar altijd dat beige interieur. Is voor ouw mannnen. Ik heb een grau interieur.

    Login om te reageren
  18. joop zegt

    31 januari 2008 om 15:21

    ik vind het een beetje te veel van het goede

    @COOPER S
    DAT ZIJN DE 20 INCH M-VELGEN OP DIE FOTO DIE HEB IK ER ZELF NAMELIJK ONDER LIGGEN

    Login om te reageren
  19. MurcieBoy zegt

    31 januari 2008 om 15:46

    echt te ongelooflijk voor woorden: ze snappen het nog steeds niet hoe vaak moet ik het nog zeggen? :(

    Login om te reageren
  20. Willem zegt

    31 januari 2008 om 21:21

    monster

    Login om te reageren
  21. EVO zegt

    5 februari 2008 om 23:38

    Us schrijft,

    30 January 2008 om 21:02
    w0o0dy,

    X5′en gaan net zo goed door de bocht als een normale personenauto, maar niet als een BMW personenauto

    Ik had het niet beter kunnen verwoorden ;-)

    Login om te reageren
  22. anoniem zegt

    15 augustus 2010 om 14:23

    Naja ik zie er niks verschil in dan een normale bmw x5 tja je kan 2 losse bumpers kopen en zwarte velgen onder zetten…klaar.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North