• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Hamilton begrijpt alcoholisme niet goed (of juist wel)

Auteur: willeme, gepost 27 oktober 2023 om 12:19 – 8 Reacties

Hamilton begrijpt alcoholisme niet

Hamilton en alcoholisme is niet iets wat je met elkaar in verband brengt.

Ondanks dat Lewis Hamilton veel op feestjes te zien is, is het niet een typisch feestbeest, zoals Kimi Räikkonen of James Hunt dat wel waren. En ondanks dat hij vroeger bijna elk weekend een grote Jerobaum fles champagne kon atten, is het niet echt een standaarddrinker.

Een standaarddrinker is iemand die een paar borreltjes drinkt op een dag en een paar potjes bier. Als je dat veel vindt, dan ben je echt ver heen.

Hamilton begrijpt alcoholisme niet

Dus dat is Lewis niet. Maar hij gaat het ook niet faciliteren. De meest maatschappelijk verantwoorde coureur van het startveld heeft namelijk een nieuwe drankje op de markt gebracht. Het heet Almave en is een gedistilleerde drank. In tegenstelling tot de meeste gedistilleerde dranken zit er (helaas?) geen lekkere alcohol in.

De Britse bijna achtvoudig wereldkampioen lanceert het drankje dit weekend tijdens de GP van Mexico. Logisch, want hij werkt samen met de Mexicaan Iván Saldaña. Oh, en tequila is een populair drankje in Mexico. Net als echte tequila wordt de alcoholvrije tequila van Lewis Hamilton gemaakt van de blauwe agaveplant.

Wel drank, geen alcohol

Hamilton verkoopt het drankje omdat hij zelf ook geregeld zin heeft in tequila, maar niet in alcohol. Nu staat het hem vrij om te zeggen, maar voor veel mensen is de enige reden om tequila te drinken juist die lieve alcohol. Liefhebbers van Zware Van Nelle zien we ook niet snel vapen, zeg maar.

Uiteraard liep Lewis Hamilton in een typische Hamilton-outfit, dus lekker oversized, kleurijk, Hilfiger camou met tijdloze Timberlands. En dus een fles Almave.

Via: WWD

Ook interessant!

  • Lewis Hamilton moet voortaan eigen tas dragen
  • Hamilton is niet woke genoeg volgens hondenvrienden!
  • BREEK!! Hamilton blijft bij Mercedes
  • Hamilton eindelijk weer eens boven Verstappen

Nieuwste artikelen

  • Is dit de lelijkste politieauto ter wereld?
  • Tesla eindigt onderaan in nieuw betrouwbaarheidsonderzoek
  • Nu officieel in beeld: de Koreaanse RS6-killer!
  • Hoonigan gaat ondersteboven in nieuwe Gymkhana
FacebookTweetPinLinkedIn
Vorig bericht: « Tesla verhoogt de prijzen
Volgend bericht: CBR herbenoemt directeur vastgoed »

Lees Interacties

Reacties

  1. lpgbarrel zegt

    27 oktober 2023 om 14:26

    Al een paar jaar de bonus missen van het wereldkampioenschap.. Dus dan ga je snabbelen om te compenseren toch?

    Login om te reageren
  2. mashell zegt

    27 oktober 2023 om 14:50

    Hij is niet alleen de beste F1 coureur allertijden maar ook een waar stijlicoon en rolmodel…

    Login om te reageren
    • AstonMartinDriver zegt

      27 oktober 2023 om 15:13

      Ppfftt😂

      Login om te reageren
    • pa045 zegt

      28 oktober 2023 om 09:44

      En ik maar denken dat hij camou draagt om niet op te vallen. Maar dit is dus de kleding van een stijlicoon?
      Ergens is het, wat betreft mode, misgegaan bij mij.

      Login om te reageren
  3. damrakker zegt

    27 oktober 2023 om 14:53

    De zelfverbasterde rapline: Started with the bottle now I’m here, at the end of the bottle; gaat met zijn meuk niet op.

    Login om te reageren
  4. PunicaOase zegt

    27 oktober 2023 om 15:36

    Outfit doet pijn aan m’n ogen..

    Login om te reageren
  5. gregorius zegt

    27 oktober 2023 om 18:15

    De smaak van een echt goede Anejo is heerlijk en heeft niks te maken met die troep die je in een kroeg met zout en een citroen vindt.
    En geheel in de trend met alcoholvrij bier en alcoholvrije gin promoot de makker dus alcoholvrije tequila (want maken doet hij niet natuurlijk; hij zal gewoon een zooi aandelen hebben en het uithangbord zijn).
    Anyway, als dit echt lekker zou zijn om aan te nippen of je er een goede margherita van zou kunnen maken, dan kan je 100den miljoenen verdienen.
    Maar dat gaat niet gebeuren, want die dingen zijn nooit zo lekker als het spul met de alcohol.

    Login om te reageren
  6. brammetjedeb zegt

    27 oktober 2023 om 22:31

    Ik snap dat gezeur over kleding niet. Moet hij in de standaard outfitjes lopen waar de andere coureurs in lopen? Laat hem lekker zijn ding doen, is toch leuk om te zien dat iemand eens wat anders dan een ander doet?
    En alcohol, tja. Ik drink al vijf jaar geen alcohol meer en voel me daar prima bij. Genoeg alcoholvrije alternatieven waar oprecht lekkere dingen bij zitten. Het is voor veel mensen een gewoonte geworden. Nadat ik besloten had dat ik er klaar mee was was de meest gestelde vraag: ‘Wanneer ga je weer drinken?’ Raar eigenlijk.
    Dus, Hamilton die een alcoholvrije tequila uitbrengt, helemaal prima!!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North