
De Britse coureur hield zich in den beginnen nogal op de vlakte en sprak over Max als “that guy”, maar er is gedurende de afgelopen races één en ander veranderd.
Met een gezonde dosis chauvinisme durven we te stellen dat Hamilton en Verstappen de twee beste coureurs van het huidige F1-veld zijn. De twee hadden interessante duels in Maleisië en Japan dus we hopen van harte dat die lijn dit weekend in het Amerikaanse Austin wordt doorgezet.
Dat Ayrton Senna de grote idool van Hamilton is zal niet als een verrassing komen. De Brit kreeg eerder in Canada al een originele helm van de Braziliaanse halfgod. Bovendien reed LH44 in het begin van z’n carrière nog met een botsmuts waarvan het design in hoge mate op dat van Senna’s helm was gebaseerd.
Volgens Hamilton zou Senna dan ook z’n ideale teamgenoot zijn, simpelweg omdat hij zich altijd wil kunnen meten met de besten. Op de vraag of hij graag de strijd aan zou gaan tegen Verstappen als teamgenoot, antwoordt Hamilton dat Max nog niet de allerbeste is.
Wel denkt Lewis dat Verstappen het in zich heeft om een hele grote te worden, mits hij in de komende jaren de juiste beslissingen neemt met pa Jos en manager Raymond Vermeulen. Hamilton geeft nog een mooie twist aan het verhaal door te stellen dat hij ooit zal toekijken hoe Max één van de allergrootsten in de Formule 1 wordt, maar wel pas nadat LH44 zelf gestopt is.
Hopen jullie ook zo dat de twee ooit teamgenoten worden? Dat wordt vuurwerk! We zullen alleen wel tot na 2020 moeten wachten voor het mogelijk zover is. (via: Telegraaf)
Dank aan Dennis voor het tippen!





Nu verstappen geen teamgenoot wordt van Lewis, durft ie lovend over hem te spreken
@amersfoorter: haha idd zeg. Hamilton roept altijd al een soort weerstand bij me op hoewel ik iedereen zn succes gun.
@tttijn: precies dit !!
Hamilton en Verstappen kunnen alleen de beste zijn omdat er geen schaal is die de grootsheid van het talent van Alonso kan bevatten.
@mashell: Alonso is door Hamilton verslagen in zijn rookie seizoen.
@tvklarenbosch: en nu wordt Max verslagen door Daniel..
@plopkoekje:
Alleen als Max uitvalt wordt hij verslagen door Ricciardo.
Wat was de stand bij de quali duels ook alweer plop?
Redbull zal het volgens jou ook vast verkeerd zien nu ze het team rond Max op gaan bouwen, plop weet het immers beter.
Ik word zo moe van dat kortzichtige anti Max gejank van lieden die zelf nooit wat zullen bereiken.
@plopkoekje: Nee.
@plopkoekje: Ricciardo kan alleen maar meer punten scoren zodra Verstappen uitvalt, anders wordt hij om zijn oren gereden.
@plopkoekje: Pff, je hebt chauvinisme wat ik minder erg vind dat negativisme…
Omdat het een landgenoot is vinden sommige figuren het ‘stoer’ hem altijd af te kraken.
Max is een steen goede coureur, anders had hij geen stoeltje bij Red Bull gekregen… Accept the fact..
@plopkoekje: weer iemand met verstand. Je kijkt toch zeker al 2 seizoenen. Niet?
@tvklarenbosch: nee Raikkonen heeft ze beiden verslagen.
@sollie1984: raikonnen is voor mij de beste, rijdt al jaren constant in de top
@slickrick: wel jammer dat hij dat niet heeft kunnen omzetten in meerdere wereldtitels.
@sollie1984: Daniel heeft meer punten dan kimi
@plopkoekje: Verslagen ? Wie is gisteren dan tot 2e rijder gedegradeerd bij Red-Bull … ?
@tvklarenbosch: Verslagen? Nee, het grapje van Alonso op de Hungaroring heeft hem het kampioenschap gekost en werd Raikkonen de lachende 3e.
@bassx: daarmee is hij toch verslagen?? Hij knakte onder druk van Hamilton, en verloor.
@tvklarenbosch: en kreeg aan het eind van het seizoen exact even veel wk punten, dus niet verslagen.
Verstappen zal heel ver komen
@rufctr01: dat zeiden ze van de vorige Verstappen ook, maar diens carrière raakte vrij snel in een neerwaartse spiraal.
Bron: Telegraaf. Jammer van de moeite die ik nam om het te lezen. Deze info kan gelijk weer de prullenbak in dus.
@neleev: Ik kan me nog te herinneren dat de telegraaf destijds de primeur had dat max zou debuteren bij TR in 2015. Af en toe is het dus geen fake nieuws..
@neleev:
Je hebt wat gehoord over Telegraafgelul (leuk nummer trouwens), sensatienieuws en achterklap.
Het is ook niet mijn krant, maar bepaalde katernen zijn zo slecht nog niet.
Telesport staat volgens mij vrij goed bekend, net als de Financiële telegraaf.
Alonso was de beste
Lewis is de beste
Max zal de beste worden
( zoals het er nu uitziet )
Wat een niveau weer jongens! Kan niet wachten om morgen alle discussies te zien losbarsten wie er nu beter is.Ga eerder schrijven hoe goed Carlos Sainz is in een nieuwe auto. Of Hartley die sinds gisteren zijn rijbewijs heeft. Veel interessanter dan 33/44 op dit moment.
@fmgarcia: ik ben het met je eens sainz laat de hulk nu wel werken.
Of hij is nog de kat uit de boom aan het kijken maar in fp2 stond hij op 2 tiende vab sainz dacht ik
@rob5nismo: We gaan het straks voor het eerst zien. Kijken of alle Carlos haters dan nog steeds zo overtuigd zijn dat de godenzoon zoveel beter is. Beter is Max zeker zonder twijfel, maar puntjes pakken doet Sainz nog wel dit jaar bij Renault.
@fmgarcia: en we gaan het ook zien of Sainz het in dit team wel vol houd met zijn teamgenoot.
@rob5nismo: Sainz : 1:36.529 – Hulkenberg : 1:36.534
Hamilton, Vettel, Verstappen, Ricciardo, Alonso. Allemaal top.
Lovend ja…. tot max hem eens van de baan kegelt.