• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Het is zwart, weegt 2684 kilo en de vloermatten trillen. Rara, wat is dat?

Auteur: nicolasr, gepost 9 juli 2025 om 18:00 – 10 Reacties

Zwart, zwaar en de vloermatten trillen? Ik heb geen idee…

De nieuwe Range Rover SV Black natuurlijk!!!. En ja, hij is zo zwart als het humeur van een dieselrijder die net z’n MRB-aanslag heeft geopend. Dit is de stealth-modus van de toch al niet bepaald bescheiden Range Rover SV, nu met extra veel zwart, extra veel luxe en -jawel- trillende vloermatten. Geen grap.

Wat je krijgt? Een kolossale, volledig zwartgelakte SUV die eruitziet alsof hij zojuist uit een spionagefilm is gereden. Alles is in het zwart: de grille, de wielen, de letters, zelfs de remklauwen. Als Batman ooit besluit dat de Batmobile te laag is voor zijn rug, dan is dit ‘m. En binnenin is het niet veel lichter. Donker leer, zwarte keramische details, en Moonlight Chrome accenten. Het is net alsof je in een heel duur, heel donker Japans hotel rijdt. Maar dan met V8-blubbergeluid.

De vloermatten trillen!!!

Maar goed, we moeten het even over die vloermatten hebben. Want de SV Black introduceert iets dat klinkt als een grap uit een Top Gear-aflevering: sensorische audio via de vloer. Ja, echt. Je voeten kunnen nu meevoelen met de muziek, dankzij transducers onder de matten. Je favoriete wellness-playlist voel je dus letterlijk in je tenen. Of je dat nodig hebt? Nee. Of je het wil? Absoluut.

En dat alles in een 615 pk sterke, mild-hybride V8 die je in stilte (of met veel gebrul, afhankelijk van je rijstijl) over de A2 laat glijden. Al die luxe en high-tech worden uiteraard gepresenteerd in een verlengde Range Rover, want als je je vloermatten voelt vibreren, wil je natuurlijk wél de benen kunnen strekken.

Om het geheel een duurzaam sausje te geven (want dat moet tegenwoordig), krijg je optioneel banden van Pirelli gemaakt van gerecycled staal, rijstkaf en bio-rubber. Biobandjes, dus. Of dat helpt met het milieu valt te betwijfelen, maar je kunt in elk geval met een rechte rug zeggen dat je iets goeds doet terwijl je 2,6 ton aan Brits geweld over het asfalt sleurt.

Kortom: de SV Black is voor de Range Rover wat de Black Series is voor AMG. Extreem, over the top en totaal overbodig.

En daarom willen we hem hebben!


Ook interessant!

  • Range Rover Sport SV Edition Two is de lekkerste tot nu toe
    Range Rover Sport SV Edition Two is de lekkerste tot nu toe
  • Spierwitte Range Rover is jouw volgende wintersportknaller
  • Video: Range Rover-mafkees ziet een gaatje
  • Land Rover is de Range Rover Electric nog stééds aan het testen

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste Nissan GT-R R35 ter wereld heeft een nadeel
  • Huh? Keert dan alsnog deze leuke sportauto terug?
  • BMW onthult wat NOOIT achter een betaalmuur gaat komen
  • Deze auto’s worden volgend jaar helaas geen youngtimer
FacebookTweetPinLinkedIn

range-rover, SV, zwart

Vorig bericht: « Betaalbare Marktplaats-occasion is totaal onherkenbaar: zie jij wat het is?
Volgend bericht: Dit is de echte reden dat Horner ontslagen is bij Red Bull »

Lees Interacties

Reacties

  1. sr20det zegt

    9 juli 2025 om 18:27

    Ik kan je één ding alvast vertellen, die voelbare audio is helemaal kut. Je hebt er niks aan en zet het liever uit dan aan.

    Even off-topic, @autoblog geen race, kwaliverslagen of tijden van de F1 meer?

    Login om te reageren
    • i3bestuurder zegt

      9 juli 2025 om 22:23

      Maar dan ben ik wel benieuwd waarom je het helemaal kut vindt. Heb je een auto gehad (of mee gereden) waar zo’n systeem in zat? Dit is echt een oprechte vraag.

      Login om te reageren
      • sr20det zegt

        13 juli 2025 om 21:22

        Ja ik heb wel een paar keer met die nieuwe Sport SV gereden. In mijn beleving voelt het alsof de stoel inwendig defect is, leidt het af en voegt het weinig toe.

        Login om te reageren
  2. drdre1 zegt

    9 juli 2025 om 19:56

    Geen idee. Een polonaise in een zorginstelling vol obesebejaarden met de gordijnen dicht? 🤔

    Login om te reageren
  3. mjpamsterdam zegt

    9 juli 2025 om 21:28

    Misschien helemaal geen slecht idee voor de bloed-doorstroming in mijn bejaarde voetjes. Nee, geintje ; weten we ondertussen van gekkigheid niet meer wat te verzinnen ? Ik paradeer door de PC in A’dam & weet je wat ik heb ? Maak mij maar d**d ! Kan het overigens toch niet betalen want pauper past bij mij.

    Login om te reageren
    • mjpamsterdam zegt

      9 juli 2025 om 21:40

      Toevoeging: binnenkort een kleine p**m*ljes-vibratie-plaatje in de stoelen ? Gestimuleerd moet je toch terwijl door de rest van de wereld jou aan het belachelijk maken is (zou zelf de sleutel niet nonchalant op de Amsterdam-Zuid toog gooien bij het bestellen van een overpriced roseetje).

      Login om te reageren
      • Dr.Dre zegt

        10 juli 2025 om 10:34

        @mjpamsterdam: ik zie een prachtige samenwerking voor een special edition/uitvoering voor de “real housewifes uit Amsterdam-Zuid”, i.p.v. een Autobiography uitvoering, in het rose de “Satisfyer” uitvoering met stoelverwarming, koeling en suction cups 😂

        Login om te reageren
  4. Jopie zegt

    9 juli 2025 om 22:55

    Al kon ik er 10 per dag kopen zou ik nooit overwegen zon antimobiel aan te schaffen.

    Login om te reageren
  5. potver7 zegt

    9 juli 2025 om 23:19

    Zwart, zwaar en de vloermatten trillen? Een tractor natuurlijk. Een PC Hoofttractor in dir geval.

    Login om te reageren
  6. tjorque zegt

    10 juli 2025 om 08:53

    Dit is het antwoord op volgende vragen:
    – hoe kunnen we vastgoed mobiel maken?
    – hoe doen we dat op een zo ingetogen (lees sinister) mogelijke manier en tegelijkertijd met een welgemeende f**c-you?
    – wat kunnen we doen om het nog decadenter te maken?
    – en hoe krijgen we dat binnen de milieunormen?

    Die bio based banden zijn echt de kers op de taart.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North