• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Hyundai i20 Coupe: sportief gelijnde b-segmenter

Auteur: Author, gepost 10 december 2014 om 12:05 – 37 Reacties

Afbeelding Hyundai i20 Coupe: sportief gelijnde b-segmenterAfbeelding Hyundai i20 Coupe: sportief gelijnde b-segmenterAfbeelding Hyundai i20 Coupe: sportief gelijnde b-segmenterAfbeelding Hyundai i20 Coupe: sportief gelijnde b-segmenterAfbeelding Hyundai i20 Coupe: sportief gelijnde b-segmenterAfbeelding Hyundai i20 Coupe: sportief gelijnde b-segmenter

Hyundai i20 Coupé
Daar is-ie dan, de driedeurs-variant op de reguliere i20.

Hyundai heeft serieus werk gemaakt van deze “sportieve” variant van de vijfdeurs i20. Het dingetje is namelijk voorzien van een koets die op een groot aantal punten afwijkt van de carrosserie van de gewone i20. De Coupé moet dan ook de basis gaan vormen voor de rallyauto waarmee Hyundai in het WRC gaat deelnemen, dus da’s geen toeval.

Het motorenaanbod is met een 1.2-blokje à 84 pk helaas wat minder sportief, al wordt er later nog wel een 1.0-driecilinder met een turbo(otje) beschikbaar. Verder kan de Coupé worden aangekleed met velgen tot 17″ en wordt het stadsautootje naar wens gespoten in de het enkel op deze 3-deurs leverbare Mandarin Orange. Ook kan het interieur worden voorzien van oranje accenten, mocht je dat willen.

Prijzen beginnen bij 13.995 euro, vanaf maart komend jaar vind je ‘m in Nederland bij de dealer.

Ook interessant!

  • Dikke Hyundai i20 N
    Dikke Hyundai i20 N is een lekker bommetje
  • Hyundai Bayon is de nieuwste Koreaanse cross-over
  • Hyundai i20 N
    Hyundai i20 N rijtest en video: bijna perfect
  • i20N met 250 pk
    i20N met 250 pk is nóg veel leuker

Nieuwste artikelen

  • Maandenlang gratis tanken komt vrouw duur te staan
    Blijf weg van dure benzinepompen. Ik herhaal…
  • Echt helemaal niemand wil een handbak
  • Dit is de echte reden dat Horner ontslagen is bij Red Bull
  • Het is zwart, weegt 2684 kilo en de vloermatten trillen. Rara, wat is dat?
FacebookTweetPinLinkedIn

Coupe, Hyundai, i20

Vorig bericht: « Volvo Nederland claimt vrijwel gehele productie XC90 T8
Volgend bericht: McLaren 650S Limited Edition: mooiste 650s tot dusver? »

Lees Interacties

Reacties

  1. tupperware zegt

    10 december 2014 om 12:10

    Ziet er leuker uit dan een Polo, hier zouden ze een WRC achtig modelletje van uit moeten brengen.
    Hier in het overgevoelige kikkerlandje zal het niet storm lopen voor zo’n uitvoering maar niet alle landen zijn zo badge geil als Nederland..

    Login om te reageren
    • sydney zegt

      10 december 2014 om 15:09

      @tupperware: Ik heb behoorlijk wat Hyundai en Kia ervaring en dat badgeelul vind je vooral op het internet.Uitzonderingen daargelaten.Toen ik in 2000 begon was het inderdaad allemaal niet zo heel veel maar tijden veranderen en ik weet zeker dat als bijv. VAG is staat was om een van deze twee merken te kunnen overnemen dat ze dat hadden gedaan en piepen er hier veel in ene heel anders.Maakt mij niet uit.Als ik zag hoe de meeste mensen dolblij met hun Atos,Cee’d,Tucson of zelfs hun Pregio DC waren na aflevering was mijn dag goed.

      Login om te reageren
    • gtwillem zegt

      10 december 2014 om 22:10

      @tupperware: ik dacht hetzelfde! Of een betaalbare cupversie om een startveld van deze wagentjes, helemaal verlaagd, rolkooi, gestript en slicks (en verder niets, om de kosten lekker laag te houden).

      Ik vind daarnaast ook een geinig modelletje, voor 16k heb je een heel compleet uitevoerd exemplaar. Easily beats de Seat Ibiza SC.

      Login om te reageren
  2. thenotorious zegt

    10 december 2014 om 12:10

    Ik vind de vijfdeurs versie mooier.

    Login om te reageren
  3. 123bat zegt

    10 december 2014 om 12:15

    Dat ziet er écht leuk uit! En een hele nette prijs, al is dat voor een zgn. schowroomlokkertje..
    Maar dan nog, bij Hyundai zal je denk ik niet zoveel betalen voor leuk velgspul e.d. als bij andere merken.
    Een 4 cil. turbomotor erin met 150-180pk, knalrood kleurtje en kekke velgjes en dan alle Vinexwijken onveilig maken!

    Login om te reageren
    • sydney zegt

      10 december 2014 om 14:59

      @123bat: Valt wel mee, ik doe nu zelf geen Kia’s meer maar wij hebben in de showroom en op demo’s de meeste minimaal op “19 staan.Picanto’s op “16 en Rio’s op “18.En we verkopen het spul, net als het hele wrapgebeuren best veel.Al is dat laatste wel flink op z’n retour.Zien is kopen en gelukkig is de directie het daar mee eens.Alle demo’s en huur/uitleenauto’s binnen de groep zijn toch wat dikker.En als je groot kan inkopen en je kunt een goede deal met je leverancier maken hoefen mooie wielen(en geen rotzooi) echt niet zoveel meer te kosten.

      Login om te reageren
  4. motoragent zegt

    10 december 2014 om 12:18

    Dit is gewoon een 3-deurs hatchback, toch?

    Login om te reageren
    • tupperware zegt

      10 december 2014 om 13:25

      @motoragent:
      Klopt, maar als Seat een 3 deurs Ibiza SportCoupé mag noemen en Mercedes een IKEAbak een Shootingbreak (als je daar wat van zegt krijg je trouwens WEL de strontkar over je uitgereden) dan moet dit ook kunnen..
      Een Scirocco was ook niets meer dan een platgeslagen 3-deurs Golf en in een Mégane Coupé zie ik ook geen Coupé lijnen terug.
      Het lijkt me dat m’n punt nu wel duidelijk is, de tijd dat de naam de lading dekte ligt ver achter ons.
      Nu is het nog louter marketing gel*l..

      Login om te reageren
      • motoragent zegt

        10 december 2014 om 14:22

        @tupperware: Dat is dan ook wel weer waar inderdaad. Toch gaat het er bij mij niet in, maar ik ben dan ook zo iemand die in een halve stuiptrekking schiet als iemand het heeft over een “4-deurs coupé”.

        Login om te reageren
        • tupperware zegt

          10 december 2014 om 14:31

          @motoragent:
          Ik ook, maar de laatste keer dat ik daar over begon kreeg ik nog net geen poederbrieven thuis..
          Ik ben dus iets voorzichtiger geworden..:)

          Login om te reageren
    • screamer zegt

      10 december 2014 om 13:26

      @motoragent: ja, net zoals mijn Citroen C4 ‘Coupe’

      Login om te reageren
  5. v12powerr zegt

    10 december 2014 om 12:18

    Lepel er een v12 in hahah

    Login om te reageren
  6. harrie zegt

    10 december 2014 om 12:20

    De naam coupe is ook aan inflatie onderhevig. Klinkt wel chiquer dan 3d hatch natuurlijj, hoewel de naam Hyundai icm Coupe ook niet direct positieve associaties oproept.

    Login om te reageren
    • marv46 zegt

      10 december 2014 om 12:32

      @harrie: De tweede generatie Coupe (Tiburon) is anders niets mis mee, zeker met een V6 in het vooronder. Hoewel achterwielaandrijving wellicht een iets hoger fun-gehalte zou hebben.

      Login om te reageren
      • sydney zegt

        10 december 2014 om 15:12

        @marv46: Daar heb ik in 2002/03 nog een paar demo’s van gereden.2.0i en 2.7 V6 met handbak.Fijne auto’s

        Login om te reageren
    • mashell zegt

      10 december 2014 om 13:19

      @harrie: de de naam coupe aan inflatie onderheving was hebben vele 4 deurs coupe’s toch al bewezen? Dit is gewoon een leuk gelijnde 3 deurs hatchback.

      Login om te reageren
  7. flyingmiata zegt

    10 december 2014 om 12:37

    Niks mis mee.
    Leuk model

    Login om te reageren
  8. eklasse zegt

    10 december 2014 om 12:42

    Zo lang er in de eerste reactie de naam van de grote concurrent wordt genoemd is er nog een lange weg te gaan.

    Doe mij maar n Clio, of ’n 3, of volgend jaar ’n DS3.

    En wanneer stopt het “zwarte stukjes op de c-stijl” hype? Pas als er merk het doet?

    Login om te reageren
  9. mierenneuker zegt

    10 december 2014 om 12:43

    @norge Wil je er wat tissues en lotion bij?

    Login om te reageren
    • norge zegt

      10 december 2014 om 17:37

      @mierenneuker: Ja graa…Te laat..

      Login om te reageren
  10. romeoalfa zegt

    10 december 2014 om 12:46

    Mooi!

    Login om te reageren
  11. caferacer zegt

    10 december 2014 om 13:09

    Juiste titel: Concept car van de Audi A1 in 2020.

    Login om te reageren
    • tupperware zegt

      10 december 2014 om 13:27

      @caferacer:
      Wel nee,zelfs in 2020 is dit veel te spannend vormgegeven voor die lui..

      Login om te reageren
  12. gregorius zegt

    10 december 2014 om 13:21

    Volgens mij richt Hyundai zich nog altijd niet op de koper die echt iets speciaals wil hebben, maar op de doorsnee koper.
    Kek kleurtje en je hebt een boodschappenauto’tje waar Truus blij mee is (Truus als type kortharig, soms gekleurd, zeker 10 kg te dik, kleding die niet bij haar figuur past. Vaak ook met bril: montuurtje dat 3 jaar geleden op TV ‘in’ was).

    Mik de 200pk 1.6 uit de Hy/Kia familie erin met wat WRC bumpertjes en je hebt weer een doelgroep te pakken. En daarnaast is de petjes doelgroep over 3 – 5 jaar ook weer blij.

    Login om te reageren
    • norge zegt

      10 december 2014 om 17:39

      @gregorius: Je vrouw was blij met de nieuwe auto begrijp ik?

      Login om te reageren
      • gregorius zegt

        10 december 2014 om 17:49

        @norge: voor kerst krijgt ze de bril van Pauw van 2 jaar geleden. Die rooie. Gaat ze vet vinden joh.

        Login om te reageren
    • Esprit_de_Flandre zegt

      10 december 2014 om 19:17

      @gregorius: Klopt, maar de merken die zich richten op de koper die iets speciaals wil, zijn allemaal stuk (aan het gaan): Saab, Alfa, Lancia, …

      Ondertussen is Hyundai-Kia op weg de grootste ter wereld te worden. Ja, met doorsnee modellen voor doorsnee mensen. Daar zijn er nu eenmaal meer van.

      Login om te reageren
  13. arii zegt

    10 december 2014 om 13:32

    What the fuck hebben al die autofabrikanten laatste jaren met die lelijke veels te grote koplampen? Dat is toch geen gezicht man!

    Login om te reageren
  14. Mika_Hakkinen zegt

    10 december 2014 om 13:36

    Foto`s zien er weer lekker grijs uit pff

    Login om te reageren
  15. trustmeiamanengineer zegt

    10 december 2014 om 13:37

    Opzich een geinig karretje, maar is natuurlijk geen coupe. En jammer van de bromtol voorin. Bij zo’n uiterlijk hoort ook iets meer power.

    Login om te reageren
  16. audirijder zegt

    10 december 2014 om 13:59

    Niks voor mij! Wel een prachtige auto voor een bouwvakker!

    Login om te reageren
  17. dawwg zegt

    10 december 2014 om 14:30

    Goede rendering weer. Achterkant lijkt op een Golf (referentie aan een klasse groter), voorkant op een A1 en de binnenkant op een Polo. Beter goed gejat, dan slecht bedacht dus. Jammer dat het interieur en de techniek in de praktijk altijd teleurstelt ten opzichte van de looks. Rij een keer een premium merk en dan de i’s van Hyundai en het valt pas op dat het toch allemaal niet zo enorm strak en modern is als het lijkt / de indruk die het wil maken,

    Login om te reageren
    • tupperware zegt

      10 december 2014 om 14:34

      @dawwg:
      Ik vermoed dat de gemiddelde nuchtere koper zich daar wel van bewust is, die koopt gewoon een leuke auto die WEL goed in elkaar geschroefd zit voor 1/3de van de prijs van die A1..

      Login om te reageren
      • dawwg zegt

        10 december 2014 om 15:21

        @tupperware: Helft van de prijs he … t.o.v. een fully loaded Audi die lekkerder rijdt en een veel betere interieursafwerking heeft. Iedereen shopt met zn eigen portomonnee en preferencies, maar soms doen sommige reaguurders – en dat is niet specifiek aan jou gericht, maar een generieke opmerking – alsof het 2 gelijkwaardige producten zijn en dat ligt toch echt iets subtieler in de praktijk.

        Login om te reageren
  18. styns zegt

    10 december 2014 om 14:44

    hallo veloster

    Login om te reageren
  19. norge zegt

    10 december 2014 om 17:41

    Moest even mijn handen wassen…. Gaaf bakkie, het bewijs dat je in deze maat wel mooie auto’s kan maken…

    Login om te reageren
  20. toyotafortuner zegt

    10 december 2014 om 23:09

    Niet verkeerde looks
    Vriendelijke prijs
    Tot wel 17” velgen
    Alleen wel een ietwat tamme motor

    Conclusie: gewoon een leuk gebakje van Hyundai voor weinig geld!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North