• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huis

Auteur: Dizono, gepost 3 januari 2017 om 21:58 – 47 Reacties

Afbeelding Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huisAfbeelding Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huisAfbeelding Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huisAfbeelding Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huisAfbeelding Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huisAfbeelding Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huisAfbeelding Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huisAfbeelding Jaguar én bed in de garage van dit Utrechtse huis

huis met bed in de garage
Heb je altijd al gedroomd van een nachtje met een wilde poes?

Dan kom je van een koude kermis thuis, want wat van een afstand een XJR met 4.0 supercharged V8 lijkt, is in werkelijkheid een XJ8 met een atmosferische 3.2. Niet getreurd want de Jag zit toch niet bij het huis inbegrepen en de toekomstig eigenaar van dit Utrechtse optrekje kan dus gewoon zelf bepalen wat hij in zijn slaapkamer zet.

Je leest het goed, deze garage is alleszins niet ingericht als een garage. Ja, er is een grote garagedeur en er is ruimte om één of zelfs twee auto’s te stallen, maar verder is de wat steriele ruimte ook voorzien van gordijnen, een glazen portiek, wat kasten, een wereldkaart en zelfs een comfortabel tweepersoons bed.

Via de wenteltrap kom je op een iets conventionelere bovenverdieping, al is de strakke, moderne inrichting waarschijnlijk niet een ieders smaak. Zonder grote kasten en kunst aan de muur oogt het erg leeg, maar dat is natuurlijk eenvoudig op te lossen. Mooi detail is de trap naar de zolder, die lijkt te zweven. Dat je vanaf de wenteltrap middels een groot raam piekfijn uitzicht hebt op het ligbad, is dan weer een tikkeltje vreemd. Groene vingers kun je maar beter niet hebben, een claustrofobisch balkonnetje is de enige buiten die bij het huis hoort.

De woning ligt in de populaire Utrechtse buurt Buiten Witttevrouwen en heeft een vraagprijs van 749.000 euro.

Met dank aan @DonVincenzo voor de tip!

Ook interessant!

  • Koop dit huis met een garage die leeg ook mooi is!
  • Huis in Maassluis heeft verrassend jaloersmakende garage
  • Een Jaguar XJ restomod: maken of kraken?
  • Villa in België is walhalla voor autoliefhebbers
    Villa in België is walhalla voor autoliefhebbers

Nieuwste artikelen

  • Renault Clio 2025 test
    Renault flirt wederom met terugkeer van Renault Sport dankzij nieuwe Clio
  • Welke merken gaat Stellantis killen?
  • Ga niet met je supercar naar Londen…
  • Minister Robert Tieman: niet zuipen en rijden
FacebookTweetPinLinkedIn

garage, huis, Jaguar, utrecht, xj

Vorig bericht: « Zo torpedeert Ferrari de titelkansen van Max Verstappen
Volgend bericht: Het mysterie van deze one-off Ferrari [updated] »

Lees Interacties

Reacties

  1. viezefreddyw zegt

    3 januari 2017 om 22:06

    Het leukste huis tot zover op Autoblog. Gaaf hoor om het zo te doen. Verder vind ik het wel een leuk huisje, zeker van binnen. Maar die vraagprijs, poeh..

    Login om te reageren
    • donvincenzo zegt

      3 januari 2017 om 22:16

      @viezefreddyw: Voor die locatie is de prijs niet eens zo hoog.

      Login om te reageren
    • Svenska_Aeroplan_AB zegt

      3 januari 2017 om 22:29

      @viezefreddyw: inderdaad! Ik ben serieus onder de indruk… Modern, toch sfeer, coole mancave en dat trappenhuis is porno

      Login om te reageren
    • lekbak zegt

      3 januari 2017 om 22:29

      @viezefreddyw: één slaapkamer. Dan is het ook niet zo gek dat je uit pure armoede een bed in je garage zet. En dat voor zulk geld. Sommige dingen zal ik nooit kunnen begrijpen…

      Login om te reageren
      • BmwMPower zegt

        3 januari 2017 om 22:32

        @lekbak: Als je goed naar de plattegronden kijkt, is er op zolder ook ruimte voor een slaapkamer.

        Login om te reageren
        • lekbak zegt

          3 januari 2017 om 22:46

          @bmwmpower: ik heb alleen op de foto’s hier gekeken en daar zie ik een erg lage nok van het huis. Natuurlijk zou je er kunnen slapen maar het zal dan een veredelde bedstee worden. Of je moet een dakkapel plaatsen. Ik denk dat er een hele goede reden is dat die zolder niet afgewerkt is. Die slaapgarage is ook best wel geld in geïnvesteerd denk ik want het is best netjes gedaan. Daar heeft het niet aan gelegen.

          Login om te reageren
        • dell zegt

          4 januari 2017 om 10:27

          @bmwmpower: Onder de anderhalve meter stahoogte telt je bruto vloer oppervlak niet als netto vloer oppervlakte. Voor een slaapkamer heb je een X-aantal m2 nodig om het zo te noemen, anders wordt het een onbenoemde ruimte. Wat minder oplevert.

          Of ze hadden gewoonweg geen 2e slaapkamer nodig :)

          Login om te reageren
      • viezefreddyw zegt

        3 januari 2017 om 22:33

        @lekbak: Er vallen wel meer slaapkamers te maken in dat huis. Maar ik snap je punt volledig. Als je eens nagaat wat wij in Friesland kunnen kopen van dit geld… Voor een ton of 2,5 minder hebben we een soortgelijk huis.

        Login om te reageren
        • lekbak zegt

          3 januari 2017 om 22:41

          @viezefreddyw: ik heb voor minder dan de helft van die 2,5 ton een hoekwoning met 4 slaapkamers en 500+ meter tuin gekocht. En het is niet eens een opknapper (wel een koopje waar ik geluk mee heb gehad).

          Maar laat iedereen alsjeblieft daar in die stad wonen. Dan heb ik eindelijk rust, na zelf dik 5 jaar in de drukte te hebben gezeten.

          Login om te reageren
          • viezefreddyw zegt

            3 januari 2017 om 22:54

            @lekbak: Dan heb je zeker een mooie deal weten te maken. Netjes! Iets in mij zegt dat ik het ooit eens kom bekijken ;-).

            En inderdaad, ik heb zelf ook een lange tijd in Rotterdam gewoond. Ik heb niets tegen de mensen, ik hou wel van volk om me heen en de mentaliteit staat me wel aan maar ik vond het een vreselijke stad. Als ik moet kiezen ga ik wel voor Amsterdam.

            Login om te reageren
            • lekbak zegt

              3 januari 2017 om 23:00

              @viezefreddyw: rotterdammers passen dan ook veel beter bij ons vriezen dan amsterdammers. De ene stad is lelijk met leuke mensen en de andere stad is mooi met klote volk erin.

              Maar ik ben blij dat ik aan het verhuizen ben naar de rust. Ik hoef die mensen niet allemaal om me heen. Een dorpje van 1500 tot 2000 mensen is genoeg.

              Genoeg off-topic geneuzel weer. Ik ga nog maar een doosje inpakken, blij dat ik niet in dit huis in Utrecht hoef te wonen.

              Login om te reageren
  2. max038 zegt

    3 januari 2017 om 22:07

    Noem mij maar een zuurpruim, maar autoblog begint steeds meer te lijken op Funda. Niet elk huis met een mooie garage hoef ik te zien. Groetjes

    Login om te reageren
    • kle500 zegt

      3 januari 2017 om 22:20

      @max038: Je. Hoeft. Niet. Te. Kijken!

      Login om te reageren
    • 2wheeler zegt

      3 januari 2017 om 22:27

      @max038: Dan hoef je niet op elk artikel met een huis met een mooie garage te klikken. Groetjes

      Login om te reageren
      • max038 zegt

        3 januari 2017 om 23:21

        @2wheeler @kle500 just saying

        Login om te reageren
    • kilum zegt

      3 januari 2017 om 23:11

      @max038: Toevallig nog het lijstje gezien laatst? Best gelezen artikelen van 2016? Het best gelezen artikel was zo’n “funda” artikel. Dus blijkbaar is er wel vraag naar. Ik persoonlijk vind het altijd wel leuk.

      Login om te reageren
    • E550 zegt

      3 januari 2017 om 23:36

      @max038: wat probeer je met deze reactie te bereiken? Dat de redactie hiermee gaat stoppen? Kansloos. Dit soort publicaties trekken veel comments en kliks (zal mij niks verbazen dat een Funda artikel in de top 20 staan op AB).

      Login om te reageren
      • max038 zegt

        4 januari 2017 om 10:23

        @e550: haha, waarom is dit kansloos. Ik waardeer AB heel erg en ze laten ook altijd weten dat wij ze tips moeten geven zodat ze zich kunnen verbeteren. Dat doe ik nu toch? Ik zeik niemand af, geef alleen aan dat ik dit soort artikelen om de dag onnodig vind.

        Login om te reageren
    • rolov zegt

      4 januari 2017 om 07:09

      @max038: je bent idd een zuurpruim.

      Login om te reageren
  3. BmwMPower zegt

    3 januari 2017 om 22:09

    De vraag van je vriendin “Wie staat op de eerste plek? Je auto of je vriendin?” kan hiermee beantwoord worden.

    De auto.

    Login om te reageren
  4. dwersbongel zegt

    3 januari 2017 om 22:10

    Heel erg tof! Kwa inrichting nog genoeg mogelijkheden voor ieders smaak.

    Login om te reageren
  5. citroenvisa zegt

    3 januari 2017 om 22:10

    Geweldig pandje dit :). Wellicht een tweewekelijks artikel van maken voor de Fundahaters? ;)

    Login om te reageren
  6. humpyourdog zegt

    3 januari 2017 om 22:26

    -edit: dank u, is inmiddels gefixt-

    Login om te reageren
  7. toempf zegt

    3 januari 2017 om 22:27

    Waarom zou je tussen de uitlaatgassen willen slapen? En je bent na het douchen eerst de halve badkamer aan het droog trekken. Vreemd.

    Login om te reageren
    • toempf zegt

      3 januari 2017 om 22:28

      @toempf: en dan nog iets, zie je jezelf al thuis komen in je straight pipe BMW M5 met v10 als je vriendin al ligt te slapen?

      Login om te reageren
      • lekbak zegt

        3 januari 2017 om 22:31

        @toempf: er is nog een slaapkamer. Dit zal dus een pretbed of gastenverblijf zijn. Die auto kan dan ook wel ff buiten slapen een nachtje. Tenminste, dat zal de verkopende partij waarschijnlijk gedacht hebben.

        Login om te reageren
  8. snorrie zegt

    3 januari 2017 om 22:28

    -edit: dank u, is inmiddels gefixt-

    Login om te reageren
    • Robert zegt

      3 januari 2017 om 22:44

      @snorrie: voltooid verleden tijd hè. Iedereen gebruikt tegenwoordig toch Google Maps, Here, of TomTom.

      Login om te reageren
      • snorrie zegt

        3 januari 2017 om 23:47

        @RRRobert: ach, natuurlijk. Dat ik daar niet aan gedacht heb.

        Login om te reageren
  9. Edge zegt

    3 januari 2017 om 22:50

    Zo hé, dat is tof gedaan! Lekker anoniem ook. Als je er langs loopt heb je totaal niet door dat je met zo’n strakke en moderne toko te maken hebt. Daar zie ik mezelf wel wonen. Nu die 750.000 euro nog.

    Login om te reageren
  10. gokartmozart zegt

    3 januari 2017 om 22:55

    Hoop geld voor een gerenoveerde garage. Vind de zolder nog het gezelligst.
    Maar de gordijnen dicht beneden lijkt het wel een uitvaartcentrum.

    Login om te reageren
  11. mrrallycross zegt

    3 januari 2017 om 23:00

    -edit: dank u, is inmiddels gefixt-

    Login om te reageren
  12. mashell zegt

    3 januari 2017 om 23:26

    Merkwaardig huis, garage/slaapkamer/sauna combinatie voorzien van kledingkluisjes en een overdaad aan gordijnen op smaak gebracht met een flinke verbandtrommel. Een doorkijkje van de werkkamer in de badkamer. Dit is zo ongeveer zoals ik me een drive in bordeel voorstel.

    Login om te reageren
    • Rob zegt

      3 januari 2017 om 23:50

      @mashell:
      Je laat je te veel afleiden door details. Hier valt nog van alles van te maken.
      Dat sauna-keetje en het verbandtrommeltje heb je binnen vijf minuten op marktplaats staan ;-)

      Login om te reageren
      • mashell zegt

        4 januari 2017 om 11:23

        @rob: er zal wel vast van alles nog van te maken zijn, maar wat het nu is lijkt wel een…

        Login om te reageren
  13. bofkont zegt

    4 januari 2017 om 01:31

    Leuke bijzondere woning , maar man man geen enkele privacy , overal loeren ze bij je binnen , zelfde verhaal op dat terras, blij dat ik weilanden van Friesland woon met km’s vrij uitzicht achter mijn huis voor een fractie van de prijs.

    Login om te reageren
    • joostie zegt

      4 januari 2017 om 10:26

      @bofkont: Wat ben jij toch een bofkont!

      Login om te reageren
  14. ehnl zegt

    4 januari 2017 om 02:55

    ‘een claustrofobisch balkinnetje’?!
    Hoe kom je erbij; het is een stuk groter/breder dan de balkons van de meeste appartementen in de grote steden … !

    Login om te reageren
  15. dakloos zegt

    4 januari 2017 om 06:53

    Dank autoblog, ik heb heerlijk gedroomd vannacht.

    Login om te reageren
  16. cthijs zegt

    4 januari 2017 om 07:22

    Drive inn escortbureau

    Login om te reageren
  17. desjonnies zegt

    4 januari 2017 om 07:32

    Rare indeling, te weinig slaapkamers, wil je ’s winters je auto binnenzetten en beneden slapen lig je te sterven van de kou omdat de garagedeur wagenwijd heeft opengestaan.
    Dit lijkt me inderdaad de idee van een petrolhead/ vrijgezel/ mannenman.
    Een inloop plens douche, de sauna en owah, laa’ n we boven maar een ‘ slaapkamer’ ruimte maken, maar eigenlijk liever de Scalextric reesbaan!
    Andere kant is dat ik een inpandige garage heb en een vrouw die al jaaaarenlang heel stiejempies de garage probeert te annexeren!

    Login om te reageren
  18. tocae zegt

    4 januari 2017 om 09:25

    Smaken verschillen, ik vind hier niets aan. Dat eerste niveau lijkt wel op zo’n show opstelling in de koopjes hoek van een niet zo hoog aangeschreven meubelzaak. Er is werkelijk niets aan dit hele huis wat mijn enigszins aanspreekt, doe voor mij maar slopen. Of helemaal strippen, er valt zeker nog wat van te maken.

    Login om te reageren
  19. leaper035t zegt

    4 januari 2017 om 09:31

    Wat een gevel verbergen kan. Creatief en gezellig ingericht. Leuk huis!

    Login om te reageren
  20. bmwpowerm5 zegt

    4 januari 2017 om 10:02

    het is leuk om even op de koffie te gaan bij mensen die ‘z’n apart huis hebben
    maar niet om zelf in te wonen
    het ziet er wel erg mooi uit
    oud en modern door elkaar en toch klopt het

    Login om te reageren
  21. spykerboy zegt

    4 januari 2017 om 10:29

    Veel andere huizen hier gezien de mooier waren, maar deze is leuker (ik droom er al mn hele even van om een huis te hebben waar ik mijn auto idd in de slaapkamer parkeer)

    Login om te reageren
  22. sabrerator zegt

    4 januari 2017 om 19:17

    Dit is een beetje de grote luxe versie van mijn huis.
    Aan dit huis is duidelijk te zien dat er geen gezin met kinderen woont, hoewel het na een verbouwing best de ruimte heeft. Net als mijn huis.
    Een huis voor een petrolhead alleen of hooguit een partner.

    Mijn garage is wat kleiner, slechts 6×6 meter (waar ongeveer een meter looppad afgaat), maar net als in dit huis komt de voordeur ook in de garage uit. Waar geen auto staat, maar 3 motoren. Op de begane grond zit verder de badkamer, toilet en een logeerkamertje en een ruimte waar dat allemaal op uitkomt. Daar maar een kleedkamer van gemaakt.

    Boven de woonkamer, keuken en mijn slaapkamer. En ik woon er ook alleen. Mijn mancave.

    En dat allemaal in een leuk dorpje op 20 minuten rijden van Rotterdam, op een rustige plek met vrij uitzicht.

    Een van de reageerders had het over een fors huis voor 2,5 ton.
    Ik heb geen tuin, wel een groot terras aan het water en vrij uitzicht over een rivier. Huis is ca. 12×6 meter en vrijstaand. Voor 1,3 ton gekocht in 2014.

    Dus die 7,5 ton in Utrecht? Neuh, ik ben al voorzien.

    Login om te reageren
    • sabrerator zegt

      4 januari 2017 om 19:18

      @sabrerator:
      En die Jaguar wordt aan gewerkt…

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North