• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Keizerlijk parkeren in hartje Amsterdam met dit pand

Auteur: RubenPriest, gepost 1 juni 2024 om 08:01 – 13 Reacties

Keizerlijk parkeren in hartje Amsterdam met dit pand

En het is niet eens aan de Keizersgracht, dit pand met garage in Amsterdam.

Amsterdam, tja geen idee wat je er zoeken hebt. Maar als je graag in de hoofdstad komt kan ik me voorstellen dat je er wel een appartement zou willen hebben. Scheelt weer forenzen. Nog belangrijker: met een pandje aan de grachten heb je meteen een ruime parkeerplaats voor jezelf. In elk geval met dit pand inclusief garage aan de Herengracht in Amsterdam.

1675

Kost je 6,9 miljoen euro, maar waar hebben we het eigenlijk over. Das geen geld toch? Met een woonoppervlakte van 374 vierkante meter zit je ruimer dan menig coureur in Monaco. Bovendien kunnen niet veel mensen zeggen dat je woont in een huis uit 1675. Het goede nieuws is dat de fundering in de jaren tachtig is aangepakt. Hoef je ook niet bang te zijn dat je huis in de gracht verdwijnt.

Waar we het pas echt warm van krijgen is natuurlijk de eigen garage, komt inclusief de aankoop van dit pand in Amsterdam. Het gaat hier om een inpandige ruimte onder het appartement. Pal aan de gracht. Mocht je zelf de ruimte niet nodig hebben kun je het vast nog verhuren voor een idioot bedrag aan één of andere advocaat aan de gracht. Met de Amsterdamse parkeertarieven van tegenwoordig kun je zelf ook gewoon een leuk maandbedrag vragen.

Volgens de makelaar kunnen tot vier auto’s geparkeerd worden in de ruimte. Nu ligt dat wel aan het type auto. Van een voertuig formaatje PC Hooft-tractor ga je er niet vier kunnen parkeren. Voor de foto is een Benz binnen gezet, dat mag wel wat chiquer natuurlijk. E-Type, een oude 911, Defender? U begrijpt de boodschap.

Voor nog geen 7 miljoen euro tuf jij uit je eigen garage in hartje Amsterdam, om vervolgens met een bloedgang van 30 km/u richting de ring te kruipen. Als dat niet romantisch in de oren klinkt weet ik het ook niet meer. Je vergapen aan dit stukje Nederlandse geschiedenis kan op Funda.

Ook interessant!

  • In dit huis ben jij ook helemaal klaar voor een plug-in Porsche 911
  • Koop het huis van een Porsche liefhebber
  • Begin een autohotel in hartje Haarlem met dit huis
    Begin een autohotel in hartje Haarlem met dit huis
  • Fiat 500 Cabrio voor de zomer stallen doe je in dit huis
    Fiat 500 Cabrio voor de zomer stallen doe je in dit huis

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

amsterdam, garage, huis

Vorig bericht: « Autoblog Garage: introductie nieuwe dieselbeuker WillemE
Volgend bericht: Een kijkje binnen bij Bugatti en Rimac Rotterdam »

Lees Interacties

Reacties

  1. mashell zegt

    1 juni 2024 om 08:16

    Het zijn dus eigenlijk drie appartementen waarbij het appartement op de begane grond een gecombineerde garage/keuken heeft. Bijzonder.

    Login om te reageren
    • lekkerlinksrijden zegt

      1 juni 2024 om 08:26

      Kun je wel lekker in de auto eten, je eigen drive in

      Login om te reageren
  2. potver7 zegt

    1 juni 2024 om 08:44

    Je moet er eerst nog maar eens zien te komen, met je auto. Langs de grachten moet je vooral geen haast hebben, met al dat eenrichtingsverkeer, laden/lossen, etc.. Laat staan 4 auto’s, die ook nog eens de milieuzone in moeten… Prachtig stekkie, voor als je auto niet je primaire vervoermiddel is.

    Login om te reageren
  3. kniesoor zegt

    1 juni 2024 om 08:46

    Een oto is niet bepaald welriekend, zelfs niet als-ie gloedjenieuw is. Met dat in het achterhoofd begrijp ik het meubilair in de garage niet zo goed. Wellicht, dat je amsterdammer moet zijn om dat wel te kunnen. Overigens een mooi pand, niks op af te dingen. En altijd nog een stuk goedkoper dan het pand van Zeelenberg in Ouddorp.

    Login om te reageren
    • sleepyj zegt

      1 juni 2024 om 08:50

      Auto

      Login om te reageren
    • ouwedibbes83 zegt

      1 juni 2024 om 12:09

      Eigenlijk vooral handig als je m (het laatste stukje) elektrisch naar binnen kan rijden. Anders blijft je t wel even ruiken wss.

      Login om te reageren
      • potver7 zegt

        1 juni 2024 om 15:47

        Het zijn heus niet alleen de uitlaatgasdampen die je ruikt hoor…

        Login om te reageren
  4. MaartenD zegt

    1 juni 2024 om 09:17

    “Amsterdam, Tja, geen idee wat je er te zoeken hebt” @rubenpriest welke inspirerende plek woon je eigenlijk zelf?

    Login om te reageren
    • hotze zegt

      1 juni 2024 om 11:56

      Naar ik inschat in de thuishaven van ons aller Autoblog. De stad met het grootste Cailmero-complex richting het Mokums paradijs. De anus van Holland (zoals beschreven in het item over Bugatti/Rimac) ;-)

      6,9 miljoenes voor een grachtenpand, het zal wel. Je moet wel erg gek zijn van een rondje over de grachten om zo’n bedrag neer te leggen.

      Login om te reageren
      • kniesoor zegt

        1 juni 2024 om 17:05

        Berkel en Rodenrijs heeft een ‘Cailmero-complex’ richting Amsterdam ?

        Login om te reageren
      • MaartenD zegt

        2 juni 2024 om 10:42

        Ik gok inderdaad ook een of ander suf gehucht onder de rook van Rotterdam

        Login om te reageren
  5. staal zegt

    1 juni 2024 om 09:38

    Je kan ook teveel kunst in huis hebben.

    Login om te reageren
    • crashingduke zegt

      1 juni 2024 om 12:07

      Nee. Net sls dat je nooit teveel auto’s kan hebben. Maar bij deze inrichting mis ik een beetje de ziel van de eigenaar. Alsof hij wat in een catalogus heeft aangevinkt.

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North