• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Kia brengt vierdeurs Sportsedan Concept

Auteur: CasperH, gepost 19 augustus 2011 om 08:42 – 60 Reacties

Kia Sportsedan Concept
Op de IAA in Frankfurt kunnen we van Kia een vierdeurs sportsedan concept verwachten. En dit is hem!

Het ontwerp is “krachtig en dynamisch” aldus Kia. Dat lijkt me niet meer dan logisch als je een sportsedan introduceert, maar goed. De achterwiel aangedreven conceptcar is voorzien van een interieur voor vier personen. Dat trucje kennen we van meer “sportieve” auto’s en is doorgaans vooral fijn voor de fabrikant want dan kunnen ze een normale achterbank als optie verkopen. Het interieur lijkt overigens bereikt te worden middels suicide doors aan de achterzijde, blits!

De sportsedan concept is ontwikkeld onder de leiding van designchef Peter Schreyer, die chef opperhoofd designofficier in de orde van de Kiaridders is. Volgens hem is dit een voorbode voor een heel nieuw hoofdstuk in de ontwerptaal van Kia. Of dat een goede zaak is zullen we voor jullie beoordelen als we over een paar weken in Frankfurt voor jullie rond hobbelen. Kia toont daar overigens ook de driedeurs versie van de Rio en de gefacelifte Soul.

Ook interessant!

  • Kia EV9 Concept
    Eet een bord havermout in de nieuwe Kia EV9 Concept
  • Smart Concept kun je eigenlijk geen Smart meer noemen
    Smart Concept kun je eigenlijk geen Smart meer noemen
  • Cupra
    Dit is de CUPRA Tavascan Extreme E Concept
  • Zo krijgt de lompe Mercedes EQG toch een goede actieradius
    De G-Klasse ontkomt er ook niet aan: Concept EQG

Nieuwste artikelen

  • Rappe Ford Focus op Marktplaats verlies je nooit uit het oog
  • Snelste speeltje voor rijke mensen is bijna hier, maar wel peperduur
  • De ultieme limousine voor echte eindbazen is hier
  • Gespot – Bentayga met een gewaagde kleurstelling
FacebookTweetPinLinkedIn

concept, iaa-2011, Kia

Vorig bericht: « Cadillac Ciel Concept: groot en open!
Volgend bericht: Infiniti JX Concept: dit is hem dan! »

Lees Interacties

Reacties

  1. rechercheur zegt

    19 augustus 2011 om 08:47

    Allemaal leuk dat ze bij Kia een beetje aan het tekenen zijn geslagen, alleen de doelgroep van Kia zit hier niet op te wachten. Of omgekeerd: mensen die centen uit gaan geven aan een leuk kek en hip sportkarretje, die willen geen Kia logo in de gril.

    Kia kopers willen goedkope zekerheid, vandaar ook de truc met de zeven jaar garantie: “Zeg Truus, zullen we eens zeven jaar garantie kopen, en we kunnen er trouwens ook boodschappen mee doen” …

    Gelukkig is het slechts een concept, en zal het nooit verder komen dan een concept ….

    Login om te reageren
    • lincoln zegt

      19 augustus 2011 om 08:52

      @rechercheur:

      klopt helemaal ..
      je hebt nu eenmaal logo kopers ..
      en je hebt nu eenmaal auto kopers ..

      Login om te reageren
    • Orichy zegt

      19 augustus 2011 om 09:38

      @rechercheur: Waarom heeft Skoda dan succes met de Superb?
      Misschien is jouw visie nu even te kort door de bocht, omdat je het zelf niet zou kopen.

      Een opening naar een nieuw segment kan geen kwaad, als je het niet probeert, lukt het zeker niet. Misschien trekken zij hiermee wel een doelgroep aan die anders voor een hele luxe VW Golf, of consorten was gegaan.
      Die doelgroep is er natuurlijk ook nog, dus laat maar komen, dit voorbeeldig ogende Kia Concept. (Jaguar begint hem stiekem al te knijpen, Haha)

      Login om te reageren
      • Ruben00 zegt

        19 augustus 2011 om 10:06

        Mooi ding zwg, well done Kia!

        Login om te reageren
      • divine zegt

        19 augustus 2011 om 10:58

        @Orichy: idd. de Superb heeft perfect het gat opgevuld dat ontstond na het verdwijnen van grote betaalbare familiewagens zoals de Opel Rekord/Omega en Ford Granada/Scorpio.

        Login om te reageren
    • mightymike zegt

      19 augustus 2011 om 10:22

      @rechercheur: dat was bij nissan toch ook zo? Wie wil er nou dood gevonden worden in een nissa ? Ja ik in een GTR?! Wat niet is kan nog komen toch? Hyundai net zo goed ook van die stads kut koreane maar een genesis of nieuwe coupe zie ik wel zitten

      Login om te reageren
      • rechercheur zegt

        19 augustus 2011 om 10:53

        @mightymike:

        De nieuwe AutoVisie misschien al gelezen? Zij hebben een Genesis duurtester in hun vloot, en koppen deze week “niet alles aan de Genesis is duurzaam”.

        De wang van de bestuurderstoel is na zo’n 14.000 km al doorgesleten en er zit dus gewoon een gat in. Het moet immers toch uit de lengte of de breedte komen, en bij de Genesis zijn blijkbaar forse concessies gedaan m.b.t. de kwaliteit van de diverse materialen.

        Login om te reageren
        • mightymike zegt

          19 augustus 2011 om 14:09

          @rechercheur: ging er toch niet om dat er een duurtest in het allerslechtste autoblad van NL stond over een genesis, ging er om dat soortgelijke merken wat altijd ‘mindere’ auto’s maakte ook goede/ betere auto’s kan maken als dat ze normaliter zouden doen. En bij nissan is dat de GTR. Bij kia dit ding waarschijnlijk en hyundai een genesis. Andere markt aanboren? Zullen we eerst zien en dan afkraken, misschien wat voor autovisie;)

          Login om te reageren
          • rechercheur zegt

            19 augustus 2011 om 14:49

            @mightymike:

            Nou bevestig je precies wat ik bedoel;
            Hyundai is namelijk niet in staat ‘betere’ auto’s te maken, en dat blijkt uit de Autovisie duurtest. Op papier lijkt het misschien wat, in de praktijk valt het tegen ….

            Login om te reageren
    • Svenska_Aeroplan_AB zegt

      19 augustus 2011 om 16:40

      @rechercheur: Precies, net als VW 15 jaar geleden… Geef het tijd, komt goed.

      Login om te reageren
      • rechercheur zegt

        19 augustus 2011 om 17:02

        @Svenska_Aeroplan_AB:

        Eigenlijk zeg je nu dat Kia vijftien jaar achter loopt, daar kun je weleens gelijk in hebben …..

        Login om te reageren
        • Svenska_Aeroplan_AB zegt

          19 augustus 2011 om 19:22

          @rechercheur: Precies, en ze lopen nu al hard in op VW. Kun je nagaan! Dus ik zeg, over een jaar of 6 a 7 is Kia/Hyundai VAG voorbij…

          Login om te reageren
      • speedlimit zegt

        19 augustus 2011 om 17:17

        @Svenska_Aeroplan_AB:

        rechercheur kun je niks wijsmaken over vw…al z’n collega’s rijden erin en hij krijgt nog geeneens ’n fiets ;)

        Login om te reageren
    • nilze21 zegt

      19 augustus 2011 om 17:04

      @rechercheur: Goedkope zekerheid zeg je? Laat me niet lachen.
      Goedkoop is het, maar veel zekerheid heb je niet.
      Tientallen TSB’s op vrijwel alle modellen.
      Enkel de Picanto heeft weinig productiefouten..

      Login om te reageren
      • rechercheur zegt

        19 augustus 2011 om 18:40

        @nilze21:

        Inderdaad, precies zoals je zegt, goede analyse!

        Kia kopers kiezen voor zekerheid, en dat biedt Kia in de vorm van de zgn. 7 jaar garantie. Alle haken en ogen die hier aan zitten, die ziet men niet, of wil men niet zien. Maar ondertussen hebben ze wel mooi zeven jaar garantie gekocht, en oow ja, …verrek we krijgen er ook nog een boodschappenwagentje bij. Dat je ondertussen zeven jaar lang door de dealer uitgeknepen wordt middels regulier onderhoud, en allerlei zaken die ineens niet onder de garantie blijken te vallen, tsja …. De Kia Carnival is niet voor niets al jaren de hekkersluiter bij het TüV Report.

        Norge: kom er maar in, the floor is yours … :-)

        Login om te reageren
        • w0o0dy zegt

          19 augustus 2011 om 21:44

          @rechercheur: zoals altijd bar weinig inhoudelijke onderbouwing voor je gezwets… Autobild deed 100.000 met een Kia C’eed 1,6 diesel en schroefte het ding vervolgens compleet uit elkaar zoals bij alle 100k duurtesters.
          3 punten aftrek was alles wat men vond, en daarvan geeft Kia aan dat de productie al voor de test is aangepast omdat ze zelf de foutjes ook al hadden gevonden.. gedeelde 5e plaats van alle ooit door Autobild op deze manier geteste auto’s, gelijk met de e91 Bmw 320i touring.

          Tot ziens maar weer, terug in je hok.
          http://www.autobild.de/artikel/dauertest-kia-cee-d-1030581.html

          Login om te reageren
          • rechercheur zegt

            20 augustus 2011 om 00:12

            @w0o0dy:

            Als je het allemaal al zo goed weet;
            reken eens uit wat je gemiddeld aan regulier onderhoud voor een Kia C’eed 2.0 kwijt bent, over 100.000 km, en zet dat eens naast de vaste onderhoudskosten van een willekeurige Europese compacte middenklasser.

            Neem dan gelijk ook mee dat een C’eed 2.0 iedere 15.000 km een onderhoudsbeurt behoeft …. is dat trouwens niet een beetje ouderwets, iedere 15.000 km naar de garage om onderhoud te laten plegen?

            Login om te reageren
    • speedlimit zegt

      19 augustus 2011 om 17:26

      @rechercheur:

      Zoals lincoln al zegt…je hebt autokopers en logokopers.
      En raad eens waaronder jij valt…idd logokopers.

      Ben geen kia fan maar als ik moest kiezen tussen ’n kia sportage of bmw x1 dan werdt ’t toch de kia.
      Afgezien van het grote prijsverschil is het formaat redelijk gelijk.

      Login om te reageren
      • speedlimit zegt

        19 augustus 2011 om 17:27

        @speedlimit:

        Werd hoort uiteraard zonder “t” ;)

        Login om te reageren
      • Svenska_Aeroplan_AB zegt

        19 augustus 2011 om 19:24

        @speedlimit: rechercheur een logo-koper? Hij is toch VW fan??? Niet echt een logo om nou meeeeeeeega trots op te zijn (als je ouder bent dan 20….)!

        Login om te reageren
        • rechercheur zegt

          19 augustus 2011 om 19:30

          @Svenska_Aeroplan_AB:

          En daarom rijd ik BMW…. dus, voortaan even beter je huiswerk doen!

          Mag jij trouwens zomaar los lopen, heb jij op dit moment niet wat zaakjes met een aantal deurwaarders te regelen ? …..

          Login om te reageren
      • rechercheur zegt

        19 augustus 2011 om 19:38

        @speedlimit:

        “Afgezien van het prijsverschil is het formaat redelijk gelijk” … wat een geniale conclusie!

        Heb je ook wellicht nog een eigen ervaring m.b.t. rijeigenschappen? Of was de BMW sowieso te duur, en mocht je niet eens een proefritje maken !?

        Login om te reageren
        • speedlimit zegt

          19 augustus 2011 om 20:21

          @rechercheur:

          Een ander moet zn huiswerk beter doen terwijl je zelf niet eens begrijpend kan lezen.
          Ik heb nergens gezegd dat ik eraan dacht om überhaupt EEN proefrit te maken…ik kies wel voor n ander klasse auto.
          Voor t bedrag van de KIA sportage krijg je gewoon heel veel auto en ziet er nog best mooi uit ook…dit in tegenstelling tot de X1.
          We zijn nog in onderhandeling maar wellicht dat ik mn medewerkers/collega’s in de KIA sportage ga laten rijden.
          Zo kunnen ze ook bij de klant aankomen zonder dat ze meteen n verkeerde indruk over je krijgen.

          Login om te reageren
          • rechercheur zegt

            19 augustus 2011 om 22:44

            @speedlimit:

            Heel goed, vooral de keuze voor een auto maken, zonder er überhaupt in gereden te hebben. Daar zullen je medewerkers (…) je dankbaar voor zijn. Lekker vanuit een foldertje de goedkoopste keuze maken.

            Misschien zou het raadzaam zijn om een keer een stukje te gaan proef rijden, dan weet je tenminste waarover je het hebt. Sowieso zal het gewaardeerd worden als je eens naar je medewerkers (…) luistert, in plaats van ze verplicht in een Kia hok te duwen.

            Login om te reageren
            • speedlimit zegt

              19 augustus 2011 om 23:17

              @rechercheur:

              Uiteraard zullen ze me dankbaar zijn…vooral omdat er n paar zelf met deze keus kwamen.
              Het proefrijden laat ik dan ook geheel aan hun over aangezien ik in iets anders rijd.
              En niks geen verplichting…ze mogen zelf kiezen ;)

              Login om te reageren
              • rechercheur zegt

                20 augustus 2011 om 00:18

                @speedlimit:

                Ga je leasen of kopen?

                In het laatste geval wens ik je succes met de onderhoudskosten. Een Sportage V (benzine) moet namelijk iedere 15.000 km naar de garage voor verse olie …

              • speedlimit zegt

                20 augustus 2011 om 13:00

                @rechercheur:

                Het wordt zowiezo lease en so what dat ie elke 15.000 km verse olie nodig heeft…jouw bmw heeft helemaal geen olie nodig wou je zeggen?
                Valt verder wel op dat je geïnteresseerd bent in kia’s onderhouds programma ;)

              • rechercheur zegt

                21 augustus 2011 om 12:59

                @speedlimit:

                Je zegt het verkeerd: “het valt waarschijnlijk op dat ik me eerst ergens in verdiep, voordat ik klakkeloos begin te blaten”.

                Dus ik inderdaad, ik heb ook eens gekeken waar het addertje bij Kia onder het gras zit, en dat zit ‘m in het onderhoud en bijbehorende kosten. Dateert nog uit de midden jaren ’80 om je auto iedere 15.000 km naar de garage te moeten brengen voor verse olie. Ik kan m’n tijd wel beter besteden, bijvoorbeeld met werken …

  2. lincoln zegt

    19 augustus 2011 om 08:49

    die Peter Schreyer (en zijn team natuurlijk) hebben vast een dikke bonus in het vooruitzicht ..

    en niet geheel onterecht lijkt mij ..

    Login om te reageren
    • Freewarefreak zegt

      19 augustus 2011 om 09:01

      @lincoln: Volgens mij inderdaad niet onterecht. Wat een gruwelijk mooi ding. Vooral de achterkant is erg geslaagd. Normale spiegels en nummerborden er op en rijden.

      Login om te reageren
      • lincoln zegt

        19 augustus 2011 om 09:07

        @Freewarefreak:

        yep .. de explosieve groei kan je gerust aan zoiets simplistisch als cosmetische vormgeving toeschrijven ..

        misschien een tip voor Kamaz ..

        Login om te reageren
  3. screamer zegt

    19 augustus 2011 om 09:07

    Kia snapt tenminste het verschil tussen een sedan en een coupe, goede zaak en een mooie auto

    Login om te reageren
  4. Jappio zegt

    19 augustus 2011 om 09:09

    Simpele kruising van een Aston Martin One 77 en een Lamborghini Estoque als je het mij vraagt…

    Login om te reageren
    • Remon zegt

      19 augustus 2011 om 09:32

      @Jappio: Ook het eerste waar ik aan dacht ja! Vooral die luchthappers bij de koplampen zijn een nagenoeg 1 op 1 kopie van de One77!

      Login om te reageren
      • Jappio zegt

        19 augustus 2011 om 09:47

        @remon: Idd, ter verduidelijking:


        Login om te reageren
        • divine zegt

          19 augustus 2011 om 10:56

          @Jappio: Peter Schreyer een Koreaan?

          hahahahahahahahahahahahahaha

          Login om te reageren
      • rechercheur zegt

        19 augustus 2011 om 09:58

        @remon:

        Het is toch algemeen bekend dat Koreanen vooral goed zijn in kopiëren ? …

        Login om te reageren
        • PeugeotGTI zegt

          19 augustus 2011 om 10:51

          @rechercheur:
          Jouw simpelheid is echt stuitend soms
          Ontopic
          Beter goed gejat dan slecht bedacht.
          Dit is alleen wel een beetje teveel van het goede vind ik.

          Login om te reageren
  5. Merry zegt

    19 augustus 2011 om 09:13

    Leuk, maar met een paar miljoen kan iedereen een concept maken di er goed uitziet.
    De truc is hem dan ook nog eens voor een normale prijs op de markt te zetten en dat hij ook nog een beetje normale specs heeft.
    Dat is ook waarom in de Lexus LFA toch wat vind tegen vallen, dat ding moet iets van 450.000 dollars kosten…
    Voor een coupetje….pittig hoor.
    Zeker als je hem dan naast zijn landgenootje de GTR-R zet.

    Login om te reageren
  6. alcantara zegt

    19 augustus 2011 om 09:16

    Wat een verschil met het huidige Kia-aanbod! Dit oogt zowaar zwaar premium, iets waar Opel zo’n moeite mee heeft en Kia bokst het gewoon even in elkaar. Goed bezig, breng maar in productie!

    Login om te reageren
    • lincoln zegt

      19 augustus 2011 om 09:40

      @alcantara:

      nu je het zegt ..
      waar zou eigenlijk de handicap bij Opel liggen ??
      en op welk punt is de werkblindheid daar ingetreden ??

      Login om te reageren
      • Merry zegt

        19 augustus 2011 om 09:52

        @lincoln: Tuurlijk kan Opel dit ook.
        Alleen opel heft geen zin om een concept te maken die ze toch niet voor een normale prijs kan aanbieden.
        Als KIA deze wagen echt gaat bouwen kunnen er 2 dingen gebeuren:
        1 – hij wordt te duur en zo duur dat je net zo goed een AM of Ferrari kan kopen.
        2 – ze moeten te veel inleveren om deze wagen betaalbaar te houden en dan ziet hij er net zo goedkoop uit als alle andere KIA’s alleen met een mooiere hoofdlijn.

        Plus dat een standaard Opel er toch een stuk beter uitziet dan een standaard KIA.

        Login om te reageren
  7. Unknown123 zegt

    19 augustus 2011 om 09:35

    Niet verkeerd.

    Login om te reageren
  8. doewap zegt

    19 augustus 2011 om 09:59

    wellicht nu overbodig, maar ik moet het effe kwijt: wat een rip off is dit!

    Login om te reageren
  9. dennisr zegt

    19 augustus 2011 om 11:07

    mooi ding, zal denk ik helemaal van de prijs af hangen of dit verkocht gaat worden (als het al gemaakt gaat worden) volgens mij moet het al een goedkope sportwagen zijn wil iemand met zijn liefde voor sportauto’s een kia kopen in plaats van.. wat dan ook.. :)

    Login om te reageren
  10. Brum zegt

    19 augustus 2011 om 11:09

    Misschien her en der wat ideeen opgedaan bij andere fabrikanten, maar het is best een mooi ding. Als er dan veel Kia’s op de weg gaan komen omdat ze voordelig zijn, dan liever dat ze er fatsoenlijk uit zien!

    Login om te reageren
  11. mashell zegt

    19 augustus 2011 om 11:30

    Prachtig. De vraag is hoe lang Kia deze Peter Schreyer nog kunnen behouden? Het niveau van design is zo hoog dat het voor VAG interessant gaat worden Walter da Silva met pensioen te sturen en Schreyer terug te halen en als top design chef te benoemen, je haalt een topper binnen en brengt Kia een zware slag toe.

    Login om te reageren
    • huge zegt

      19 augustus 2011 om 12:10

      @mashell: aangezien Schreyer meer verdient dan da Silva (Schreyer is de best betaalde design chef wereldwijd) moet VAG een hele grote zak geld meenemen en of ze dat willen.
      Schreyer is ook al 58 dus op weg naar een heel goed pensioen ;)

      Login om te reageren
  12. rechercheur zegt

    19 augustus 2011 om 12:55

    Nog zo’n drie uurtjes, en dan begint het weekend van norge …

    Login om te reageren
    • finzend zegt

      19 augustus 2011 om 12:58

      @rechercheur: aftellen is begonnen?

      Login om te reageren
      • rechercheur zegt

        19 augustus 2011 om 14:52

        @autoblogger:

        Altijd leuk om norge erbij te hebben, zeker als het Audi, Kia of Hyundai betreft … (nog een uurtje geduld)

        Login om te reageren
  13. granturissimo zegt

    19 augustus 2011 om 14:00

    Je kunt lullen wat je wilt, maar dit is gewoon een hele mooie concept met wat mij betreft zelfs een beetje van het fragiele wat een auto uit de jaren zestig zo mooi maakt.
    Tuurlijk, ’t is een KIA en dat is geen klinkende naam. Maar ja, een wel klinkende naam als Lancia is een lachertje geworden. Een mooie KIA is gewoon een mooie auto en een lelijke auto voorzien van het logo van wat ooit een avantgardistisch, maar inmiddels een te grabbel gegooid merk is, is dat helaas niet. Vind ik.

    Login om te reageren
  14. motherlover zegt

    19 augustus 2011 om 15:12

    Mooi ding, en als ze deze wagen in productie zouden nemen zou het een goede showcase ziojn voor wat Kia kan en het zou een boost voor het Kia imago zijn.

    Login om te reageren
  15. spiderman zegt

    19 augustus 2011 om 17:32

    Briefing aan de ontwerpers bij Kia: kruis een Aston Virage met een One77 en plak er een Kia logo op. Mooie bak evengoed, maar kopieren kunnen ze nog altijd als de beste daar…

    Login om te reageren
    • norge zegt

      19 augustus 2011 om 18:54

      @spiderman: Kopieren? Het is geen A4 :D

      Login om te reageren
  16. norge zegt

    19 augustus 2011 om 18:52

    prachtig uiterlijk en de duurzame kwaliteit van werelds vijfde merk ,wat wil je nog meer ? Een premium badge?
    En hoor nou niet naar de verhaaltjes van fanboys van die badge merken, ik kan me een Audi topic herinneren waar een Audi stoel niet bestand blijkt te zijn tegen een gemiddelde Duitser

    Login om te reageren
  17. Svenska_Aeroplan_AB zegt

    19 augustus 2011 om 19:26

    Jongens, kijk nou gewoon eens naar Samsung. Iedereen lachte om dat merk een paar jaar geleden. Zijn nu marktleider op vrijwel ieder terrein waar ze meedoen! Geloof me, zal bij Kia/Hyundai ook niet lang meer duren…

    Login om te reageren
    • rechercheur zegt

      19 augustus 2011 om 19:32

      @Svenska_Aeroplan_AB:

      Eén ding moet ik ze bij Kia dan wel meegeven, ze hebben hun financiële zaakjes duidelijk beter voor elkaar dan bij Saab ….

      Login om te reageren
  18. baudelet zegt

    20 augustus 2011 om 10:00

    Schitterende lijnen!
    Prachtige auto, hopenlijk zit er ook een bijpassende (250pk ) motor in!

    Login om te reageren
  19. Cantago zegt

    21 augustus 2011 om 02:10

    Het enige wat ze hier mee doen is een One77 onteren! Erg jammer. Ow ja, de term “dynamisch” gebruiken kan echt niet meer, nietszeggende opmerking. Voor mensen die nog niet overtuigd zijn, zoek op Google even naar “jong en dynamisch” en verbaas jezelf. Bah, cliché!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2026 Autoblog · Powered by Truer than North