
Dat kinderen / pubers zich nogal eens schamen voor hetgeen hun ouders doen (zoals met je vrienden praten of meezingen met Lady Gaga) is geen verrassing. Maar dat ze zich ook doodschamen voor de auto waar hun ouders in rijden is wel opvallend. Maar liefst 42% van alle kinderen tussen de 4 en 16 jaar schaamt zich dood voor de auto waar hun ouders in rijden. Gelukkig weten ze zelf wel wat goed is voor hun ouders.
Het liefst zouden kinderen vervoerd worden in een sportauto of een 4×4 en in de leeftijdscategorie van 4 tot 7 jaar roept maar liefst 14% dat ze het liefst worden vervoerd in een monster truck en 7% wil om de een of andere reden een camper.
Ook zijn kinderen niet echt te spreken over de manier waarop hun ouders rijden, maar liefst 63% van de kinderen is van mening dat hun ouders agressief zijn in het verkeer. En 13% is zelfs doodsbang als papa of mama achter het stuur zit. Ook kwam naar voren dat 80% van de kinderen van mening is dat papa vaker dan mama te hard rijdt.
Opvallend is wel dat de kinderen (ondanks hun schaamte en angst) toch liever bij hun eigen ouders in de auto zitten dan bij de ouders van een vriendje. Slechts 7% van de kinderen zit liever bij de ouders van een vriendje in de auto.
Hoe zit dat met jouw ouders? Hebben die een auto waar je in gezien wil worden? Of heb je de achterste zijruiten geblindeerd zodat je onzichtbaar bent op de achterbank? (via: easier.com)
m’n pa heeft een ford mondeo 3.0 v6 st220, dus ik schaam me niet echt.
@maseratizzzzzzzz: groot gelijk zou ik ook niet doen.
@maseratizzzzzzzz: die is zeldzamer dan jouw Maserati…
@maseratizzzzzzzz: aan iedereen: PICS OR IT DIDNT HAPPEN!!!!!!!!!
@Benjamin1: Leuk idee ja, hoe lang wordt je scroll balkje dan?!
@bmwmaaktrijdengeweldig: Denk dat maximaal 2 mensen de ballen hebben om hun auto daadwerkelijk te fotograferen en op AB te zetten. Derest is bullshit.
ik vind alle 2 onze auto’s geweldig zowel die van pap als de citroën c2 van mn moeder dat wagentje is nog behoorlijk rap.
@the-budel-guy: en misschien een amerikaanse of duitse cabrio importeren voor in de zomer maar dat is nog toekomst muziek.
hoef je je ook niet voor te schamen toch.
mijn vader rijd een dacia
@astonfreak: Dat is een twijfelgeval: trots zijn omdat het cult is, of schamen omdat de brik van de buren meer waard is?
Wij rijden met een 730d, een S80, een C, een Golf en een Polo…. Ik schaam mij niet…. :P
Ik ben heel eerlijk, ik kan soms ook niet tegen de rijstijl van me ouders of andere familie, ze houden zich soms nogal in waar het eigenlijk niet hoeft, en ik zou zelf wel wat vaker langzaam verkeer inhalen in plaats van erachter blijven. Wij hebben zelf echter geen auto, alleen wat familie in het noorden rijdt een SX4, prima auto, ziet er leuk uit, ik schaam me totaal niet voor die auto.
Je schamen voor je ouders? What’s new?
Trots om met de wagens van m’n ouders te rijden. Mijn moeder heeft een Passat CC en mijn vader een Landrover Discovery TDV6 en een Range Rover Autobiography. Dus helemaal niets om je voor te schamen.
Wij rijden Opel Astra 2.0Cdti,Bmw 320i,Bmw 323Ci en Citroen Gand C4.
Het kan altijd beter natuurlijk.
Kan me heel goed voorstellen als je pa een Hyundai i30 CW rijdt, dat je daarin dan liever niet gezien wordt door je schoolvriendjes ….
@rechercheur: Valt echter niets aan te doen… sommige mensen/ouders zijn nu eenmaal meer succesvol dan anderen… het is aan de kinderen om daar mee te leren leven.
@rechercheur:
Ik zou me schamen als me vader in witte auto met roze/blauwe striping zou rijden.
met een ford cougar hoef ik me niet te schamen voor mij ouders wel ben ik doodsbang als ik met ze meerij
@fiestafeest: ik zou mij wel schamen.
@EdGaR: ach ja ieder zijn ding he het is in elk geval geen eeheidsworst
ik schaam me niet zo voor de auto’s van mijn ouders, mijn vader heeft een vw passat cc, en mijn moeder een nieuwe citroën c3. en een oude mini cabrio
Nee nooit gedaan, en nu nog niet als ik soms met mn ouwelui mee rijdt. Vanaf dat ik kan herinneren staat er bmw op de dam. Nu iedereen zijn eigen auto heeft staan dr wat meer duitsers op de dam :)
Nope, ik schaam me zeker niet. Mijn vader heeft een aantal mooie Bmw’s waaronder een X5 en 323i e21.
@Alpinaa: X5?
Je zei “mooie BMW’s” :D
@bozewolf: je kunt je ironische uitspraken ook voor je houden?
@bmwmaaktrijdengeweldig: Even op je tenen getrapt jongen? Humor is nog niet verboden…
@gerard1710: lol
@gerard1710: 1
@gerard1710: Nah als dat humor is hoop ik niet voor je dat je zelf in een lelijke auto rijdt, maken je vrienden gebruik van je eigen humor! Lekker!
@bozewolf: De X5 is prachtig, vooral de 1e generatie. Echt hele mooie pure lijnen.
@bozewolf:
GE-WEL-DIG , compleet mee eens jonge
Zoals foto boven het artikel, Terecht dat jeje schaamt als je ouders een yaris verso rijden!
Mn vader rijdt een BMW 320i touring. Mn moeder (heeft geen autorijbewijs) rijdt op een bromfiets, ik schaam me daar niet voor hoor. Het rijdt zelfs erg comfortabel. En voor mn vaders auto schaam ik me ook niet :)
mijn pa rijd een gerestaureerde e30 m3
en ik zelf rijd een 6n2 polo gti
@nicktexel: als daily drive heeft mijn pa trouwens een ford c-max 2.0 met ongeveer alle opties aangezin dit een demo model was van ford garage utrecht de e30 is echt alleen een zondag auto
@nicktexel:
Vet!! ik heb ook een 6N2 GTI
mn moeder rijd een Golf 5 1,4 tsi…… vet leuke auto ook dus nee schaam me niet! :)
@edje: eindelijk mensen die het snappen is die van jou nog standaard? en ben je lid van het polo forum?
lol! gewoon zwaar geïndoctrineerd hiero… Van 5 tot 16 enkel in (2) Volvo’s gezeten, toen Range Rover Classic, vervolgens met 19 weer een Volvo V70R… tsja, toen moest ik ook wel aan de Volvo natuurlijk ;)
@Alwood: Mijn stiefpa heeft een V70… Dat ding rijdt prima, dus ik kan je goed volgen :D
@Alwood:
Niet voor niets Volvo For Live
@Alwood:
Nu nog even hopen dat het plan van PVV doorgaat m.b.t. Wegenbelasting en ik ga op zoek naar een Volvo 940 Polar Limited Edition (blackberry Pearl) uit 1998 met… Weinig km
@Volvo940polar: het jeukt wel! Voor mij een 88/89/90 Volvo 760 Turbo sedan mocht het zover komen :P misschien komt die er sowieso ooit nog wel, ff duimen dat er genoeg bewaard blijven ;)
@Alwood:
Ook heel mooi
Mijn vader heeft nog een 1982 Volvo 760 GLE 2.8 Groen ook zo mooi , maar belachelijk duur
Succes met je zoektocht
Kijk eens op AutoPaashuis.nl (volvo specialist)
M.Vr.Gr
@Volvo940polar:
Btw als je het tijdschrift VolvoDrive ontvangt staan onze auto’s er ook in (witte 940 en groene 760) in Juli waarschijnlijk
Net een nieuwe 300C geïmporteerrd uit the states, dus het is meer patseren dan schamen!
Al kan ik wel begrijpen hoe mensen zich soms schamen als je voor word gereden in een gammele Mitsubishi Space Wagon..
Mijn pa rijdt een 997 cabrio en een Audi a6, me moeder een Renault espace.
vraag 2: zitten autogenen in het bloed en hebben de bezoekers daarmee ouders met bovengemiddeld goeie auto’s?
@Alwood:
Tsja de crisis is zo goed als voorbij dus wie weet.. Zelf ben ik tot voorkort altijd afgezet in een 300M. Wat wel schamen was tbh
@DMan: nah…voorbij…denk dat ‘stagnatie’ net zo fataal kan zijn als recessie. In het eerste geval ziet men het namelijk niet ‘goed’ in.
@Alwood: Of laten die bezoekers zich beter uitblijken dan dat ze eigenlijk zijn doordat ze zich schamen voor de wagens van hun ouders?
Denk daar maar eens aan ;-)
@Alwood: Ik ben de eerste in een groot gezin die autogek is, dus zit het denk ik niet in de genen (techniek echter wel) mijn pa rijd een Insignia CDTIDTCtci en mijn moeder een Trajet
@Alwood: nope, degene waarvan de ouders inferieure ouders hebben posten dat niet…
mijn vader dan. ik heb nog geen rijbewijs(A)
mijn ouders hebben 1x een 2007 3.8L LWB pajero, 1x een 2010 3.8L LWB pajero, en een XC 60 T6 met alle opties mogelijk. binnenkort wss ook een XKR cabrio. ik heb nix om me voor te schamen
ps. ik heb een 325i en binnenkort als ik me rijbewijs optijd haal een maserati ;)
@spykerboy: Waar woon jij? Dan blijf ik daar uit de buurt want een 325i voor iemand met net een rijbewijs is levens gevaarlijk. Om nog maar te zwijgen over een maserati…
@Basnov: de bmw is mn race auto (in nederland) en als ik optijd me rijbewijs heb kan ik in koeweit tijdens me stage daar een maserati oppikken ;)
en het is alleen gevaarlijk als je niet weet hoe je er mee om moet gaan zoals velen, hoeft niet per definitie gevaarlijk te zijn. in koeweit is de gemiddelde auto als 18 jarige een porsche mustang GT of vette…
@spykerboy: Maar ik Koeweit speel je nog steeds met je auto in de zandbak.
@Jochempie: ik zie alweer dat jij dus nooit buiten europa bent geweest ofzo…. slaat echt nergens op dat commentaar
@spykerboy: Nee, ik denk dat hij niet zo van patsers houdt.
@Alpinaa: dus omdat ik vertel wat mijn ouders rijden ben k in ene een patser? wat een raar volkje kunnen hollanders toch zijn…
@spykerboy: sorry, maar ik ben geen hollander.
@spykerboy: geen evo meer dat was toch je plan¿ waar haal jij btw zoveel geld vandaan op je 18de,volgens mij doe ik iets verkeerd…….:-(
@tvrspeedsix: klopt was ook het plan, maar waar ik hem ga kopen is een evo duurder dan een maser omdat ze zeldzamer zijn.
tja wat doe je verkeerd. je geld niet alleen sparen. ik heb sinds me geboorte om het zomaar te zeggen altijd alles gespaard en nooit wat uitgegeven, sinds ik 14 was altijd gewerkt, ga nooit uit dus alles komt op de rekening ;) dan krijg je een behoorlijke gevulde rekening. en dan kan je dat soort dingen doen, het is maar net wat je belangrijker vind. bij mij is een auto het belangrijkste…..
@Basnov: ik leer rijden in een 320i coupé en het gaat best goed, ondanks de vele (en vaak onnodige) verkeersborden hier in België. Verder heb ik nog met niets anders dan de 525d van m’n pa gereden.
Ik snap niet echt wat je er levensgevaarlijk aan vind? Ik weet dat jonge autorijders wel eens het gas durven indrukken en dan voor gevaarlijke situaties zorgen doordat ze nog niet veel rij ervaring hebben, maar dat hangt hard af van persoon tot persoon.
Mijn ma heeft een Mitsubishi Carisma, mijn pa een Renault Laguna. Geen auto’s die opvallen op de weg, maar ook geen auto’s waar ik me voor hoef te schamen. Kan me wel voorstellen dat je je doodschaamt als je ouders een dacia of een fiat multipla ofzo hebben :O
Moet je eens voorstellen: jij als puber bent een autoliefhebber, net als je vrienden. -> Als enige auto rijden je ouders in een Fiat Multipla ..
@bosnialove: of een toyota prius
@bosnialove: LOL.
@bosnialove: Haha dan kom je bewust met de fiets :D
@bosnialove: Krantenwijk nemen, goud gespoten 20″ eronder en chickies vragen of we mee willen rollen in je koets.
@bosnialove: Mijn kinderen schepten zoveel op over onze Multipla, dat 2 andere gezinnen er ook een gekocht hebben. :lol:
@bosnialove: hoezo? De Multipla is bijzonder, cult, dus cool. Een donkerblauwe Zafira is veel erger.
Vader heeft renault espace 2.0T en moeder heft seat ibiza.
Schaam me de niet voor. Mijn vader is een aardige doorrijder.
@ascari15: hey mijn vader ook, maar ik schaam me wel want m’n oom rijd een RS6
vaders rijdt een lichtblauwe volvo c70, door mijn vrienden een homowagen genoemd, en ik vind het een midlifecriseswagen. Beetje beschamend.
@handschoen: en het is ook nog een Volvo ;)
mn moeder rijd een RX 450 h
en mn vader een G 400
dus ik denk niet iets om voor te schamen
Me vader is helemaal torsts op zijn opel astra 1.6 sportwagon, hij haalt porsches in als ze voor het rode stoplicht staan -_-
@phantom95: mooi om een keer mee te maken toch
@wimpie: Ehh.. sarcasme??
@KamerOlifant: ja klopt
@phantom95: Dan rijdt je vader dus steeds door rood… zo kun je zelfs met een brommobiel Porsches inhalen
@phantom95: dat lukt mij ook hoor, als ik al vertrek voordat het groen is geworden ^^
M’n pa rijdt een zafira 2.2, niet iets om je voor te schamen of zo. Volgende auto wordt zeer waarschijnlijk een E-klasse estate!
530d van 2009, 318 van 2006, renault kangoo , kan dus niet klagen ;)
Mijn pappa rijdt een de nieuwe Saab 9-3 drophead, Volvo XC60 en een Audi S6 .. Dus nee ik schaam me niet !
maw .. kinderen zijn dom volk ..
@lincoln: ligt niet eens zozeer aan de kinderen (hoewel je ze iedereen toewenst ;-))…meer aan de opfokking door media en zelfs de eigen ouders.
Grappig dat veel ouders hier complete wagenparken hebben. En sommige van die wagenparken steken ook wel erg vreemd in elkaar.
Maar goed. Mijn vader heeft een Renault Laguna II. Zeker geen spannende auto maar toen ik net mijn rijbewijs had was ik er maar wat blij mee! Maar rij nu wel liever in m’n eigenste A4 :$
@KamerOlifant: Ja, dit leest inderdaad als het dikke duim-topic. Als je ziet wat er allemaal rondrijdt op de Nederlandse wegen dan zal 90% van de jeugd zich schamen. Maar in dit topic blijkt ineens 90% kind te zijn van ouders met allerlei gave bakken. Het kan natuurlijk ook zijn dat de koters die achterin de Kangoo, Scenic of Golf Plus mee moeten in dit topic wijselijk hun mond houden tussen alle opscheppers.
mijn vader rijd het liefst volgas xd, in 2007 hadden we een splinternieuwe mercedes cls 63 amg, na enkele(tientallen) boetes voor hard rijden moest hij hem van me moeder verkopen :p
nu moet hij het doen met een volkswagen phaeton 3.0 tdi, niet bepaald een race monster. (wel 230 aangetikt ermee)
dus ik schaam me niet voor me vader haha
@maxx1: Ha, een CLS 63 ingeruild voor een sedan die je voor 15k in Duitsland kan ophalen? Waren de boetes zo hoog?
@Jochempie: die phaeton komt ook uit Duitsland, ik bedoel 15k heb je 200 000 km op de teller… en nee niet ingeruild heeft nog andere auto’s tussendoor gehad dus is niet ingeruild.
@maxx1: Klopt klopt, maar voor 16k heb je er een met minder dan een ton. En voor 17k is ie net ingereden.
@Jochempie: wat is het probleem? dit gaat nergens over
@maxx1: Ze dalen sterk in waarde en levelen daarna rond de 15k. Ik vind het wel apart. Verder had ik er geen diepere betekenis bij.
@Jochempie: okeoke, klopt we hebben hem met 18 000km geïmporteerd. scheintje van de nieuwwaarde
@maxx1: Uitstekende koop, ik probeer m’n pa ook te overtuigen om na de Mondeo een Phaeton te importeren. Helaas heeft de Phaeton nog te weinig voordelen ten opzichte van de Mondeo op dit moment.
@Jochempie: zo, snel een proefritje gaan maken! phaeton is en blijft een volkswagen maar de auto heeft wel 4wd, en de 3.0 tdi rijd 1 op 12 en de auto is luxe.
bij snelheden van 160 lijkt het net of je 100 rijd. wat een stilte in de auto! oké dat waren wel weer genoeg verkooppraatjes haha.
minpunten: grote dodehoek, volkswagen
@maxx1: Als studentchauffeur heb ik Phaeton 3.2 gereden. Op zich een lekkere kar maar aanzienlijk rustiger of comfortabeler dan de Mondeo was ie niet zo. Op de vering en demping na, de Mondeo heeft een S-pack sportonderstel. Dat is eigenlijk te hard voor zo’n auto. Qua geluidsproductie ging het aardig gelijk op. De V6 klinkt wel mooi maar het duurt wel even voordat ie op stoom is.
@Jochempie: Mijn oom heeft 1.5 jaar een V10 TDI gehad. Trok lekker, maar toch niet helemaal zijn ding. Te groot en het bleef een VW. Ingeruild op een 645i. En die heeft hij afgelopen maand weer ingeruild op een S6. Tja, erg merkvast is hij niet. ;)
Ik zie het al, dit wordt het grote opscheptopic. :roll:
@Citrofiel: hoezo, ik zeg had: 1 jaar gehad
@maxx1: Wel toevallig dat jij je aangesproken voelt
@Rob: deze reactie verwachten ik al, maar kijk dat emoticon zegt genoeg… ik bewijs met deze reacties dat jullie gwn jaloers zijn. idc wat jullie denken haha
@maxx1: Even happen:
*hap hap hap*
Ja, ik ben stik jaloers. Want jij hebt een pappa die tientallen boetes krijgt. Iets om trots op te zijn. Zou ie een onderscheiding voor moeten krijgen. :roll:
*hap hap hap*
@Citrofiel: idd
@Citrofiel: Laten we dan maar beginnen :D Voor jou een C6, een Quattroporte en een Ferrari 458 Italia voor in het weekend ;-). Bij zal het een CL65 AMG worden. In het weekend haal ik me Veyron Super Sports wel uit de garage ;-).
@Citrofiel: dat is het nu al!
ooh ja mijn ma heeft voor de boodschappen trouwens een veyron en voor rest een stuk of 5 amg en wat bmw en audis en zo dus stelt niet zoveel voor
of schep ik nu op?
@nicktexel: 3.0 tdi stelt niks voor in vergelijking van een 6.3 v8 amg nee…
@maxx1: waar haal jij die 6.3 blokjes??
volgens mij is het nog altijd 6.2 lekker puh uh
ooh hoor net dat me ma de vveyron verkocht heeft de boetes waren nogal al duur
laterss
@nicktexel: nee c63 amg heeft 6.2, is teruggeschroefd. cls 63 amg heeft toch echt een 6.3 ;)
@maxx1: http://nl.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_CLS_63_AMG
Nooit
@Northwestern: ik lees net op wikipedia dat cls 63 amg in 4,1 seconden van 0-100 gaat, dat is ook bullshit dus dat is geen betrouwbare bron ;)
@maxx1: Als je nou ff logisch nadenkt, is niet moeilijk. Dat 4.1 hebben ze gewoon van de engelse 0-60mph gepakt, dan klopt het wel. Alleen 100 kmh haalt hij ongeveer 0.4 later. En er zit echt een 6.2 in, AMG heeft nooit een 6.3 gehad in deze staatauto’s.
@Northwestern: +100
@maxx1: De Mercedes-Benz CLS 63 AMG is de snelste en krachtigste auto uit de CLS-serie van Mercedes-Benz. De CLS 63 AMG heeft een 6.2 liter V8 motor met 514 pk@maxx1:
@maxx1: know you facts before you talk
@maxx1: mensen zoals jou behoren bij dit soort dingen
http://tinyurl.com/6gjrtwx
@nicktexel: Veyron voor de boodschappen… dat ding heeft een koffer dat niet groot genoeg is om een blik erwten in op te bergen…
@xilver: niet zo opscheppen jij
@xilver: Custom made carbon Grase (cool hip hop Veyron slang voor Grocery Case)
@Jochempie: Daar zijn ze sterk in bij Bugatti :D Zo laten ze alles cool en dur klinken :D
@nicktexel: nee hoor helemaal niet :D
@nicktexel: valt wel mee hoor
@Citrofiel: jaloezie?
@maxx1: absoluut niet ik zo voor geen goud in een phaeton willen rijden hou het liever bij mij polo durf te wedden dat je raar staat te kijken als we een sprintje doen bij het stoplicht tegen de phaeton
@nicktexel: hangt er van af, als je 200 pk onder de kap hebt liggen wordt het moeilijk om te winnen
@maxx1: geen idee hoeveel pk die heeft maar sws meer als 200 heb hem gekocht met een garrett gt25r turbo erop en volgens de vorige eigenaar leverde hij rond de 250 pk dus denk dat je pech gaat hebben met je phaeton huurbak
@nicktexel: nounou 250 pk, hij is berekend op 80 pk dus ik denk als we lange afstand nemen dat jij in Duitsland langs de kant staat
@maxx1: een standaar polo gti 6n2 heeft 125 pk en er is het nodige aangedaan om dit op de weg te houden en het veilig te houden
waaronder een rolkooi, veerpoot brug voor+ achter recaro zetels met 4 punts gordels stuggere veren van koni
en nog een zootje
@nicktexel: opschepper!, mocht je willen! zeker poster boven je bed.
dit is ff hoe jij tegen mij reageerd,
toch mooi om te zien dat een ander trots is op wat hij bezit
@maxx1: waarom opschepper? ik mag toch best trots zijn op mijn auto enne ik doe dit alleen omdat jij zo dom reageerd
@nicktexel: okee, wat vind je dom? jij bent hier de gene die apart doet
@maxx1: de nieuwste Polo GTI rijdt die diesel-Phaeton er héél eenvoudig uit vanuit stilstand tot 100km/h. No doubt.
@Megakix: een polo uit 2001 ook hoor:P
scooter van me broertje trekt je phaeton er zelfs nog uit
@nicktexel: Scooter? Oef, minpuntje daar. Een scooter in de familie is een scooter teveel.
@Jochempie: het is ook geen scooter eigenlijk is het een naaimachine met een 6.2 liter v8 van amg waar nog 2 wielen onder zijn gezet maar ik wil natuurlijk niet te patserig overkomen dus dat hoeft ook verder niemand te weten
@nicktexel: Ehh.. Dat mannetje mag dan wel opscheppen. En of z’n pa nou een Pheaton rijdt of een Panda. Feit blijft dat die Pheaton toch echt wel heel veel lekkerder rijdt dan die Polo. Polo boodschappenwagen, Pheaton luxesedan.. Need I say more?
En sprintje? Denk je dat iemand met een Pheaton uberhaupt naar je kijkt met je Polo?
Overigens is de Pheaton mooi, maar koop gewoon een A8.
@maxx1: Het is toch echt wel een 6.2. 63 was iets met geschiedenis.
@KamerOlifant: nou ik rij liever in een polo dan een veredelde passat punt uit en als je de reacties hierboven leest weet je waarom ik zo reageer
@nicktexel: Ja ik snap wel dat je zo reageert maar een Polo beter vinden dan een Pheaton is ook wel ietwat kort door de bocht, vind je niet?
@nicktexel: Jealousy is a bitch, ain’t it? Opgewaardeerde Passat? Discreet verpakte, superieure A8 zul je bedoelen.
@KamerOlifant: dankje dat je me even helpt de mensen met jaloezie even wakker te maken… audi a8 kost 2x zoveel als een phaeton en de phaeton lijkt een passat en dat is wat klanten graag zien.
idd de cls 63 amg heeft een van Cilinderinhoud (cc):6.208, dus ik zit fout
@maxx1: Nou ik help jou niet. Uit alles wat je zegt blijkt dat je een simpele copycat bent. Dat is wat de klanten willen zien? Is dat jouw eigen commerciële inzicht of heb je dat zo overgenomen?
Wouden de klanten ook die CLS zien?
@KamerOlifant: nee klanten wouden cls 63 amg niet zien, ook een reden. zijn woorden van me pa
@KamerOlifant: waarom kort door de bocht dit is een vrij land ik ontken niet dat een phaeton luxer is maar ik zou er voor geen goud in willen rijden dan rij ik liever een passat r36
@nicktexel: Een Passat R36 en een Phaeton hebben behalve de basisvorm en de bak ruimte niets met elkaar van doen. Appels met peren vergelijken.
@maxx1: waarom zou je dan uberhaupt een phaeton kopen en geen passat met geblindeerde achterraampjes
@nicktexel: phaeton is goedkoper + luxer, en groter (als je hem 2de hands koopt tenminste wat nieuw moet je geen phaeton kopen maar a8)
@maxx1: ik zou maar naar bedje gaan je lult jezelf alleen maar klem
@nicktexel: ga geld verdienen, misschien staat er dan ook wel een voor jou oprit
@nicktexel: ?? Ongevraagd strijd zoeken, prematuur de winst claimen en met de staart tussen de benen niet meer reageren? Internetheld.
@Jochempie: haha,
@Jochempie: ik verlaat de strijd niet ik heb buiten autoblog ook nog een normaal leven (dat is iets wat ver te zoeken is bij de meeste) en ik ga verder ook niet in op de zielige reacties van maxxx1 als hij denkt dat zijn ouders alles zijn omdat ze in een phaeton rijden dan laat ik hem lekker
@nicktexel: haha, wie zegt dat ik mijn ouders alles vind. dat maak jij er van vriend.
wat gedraag jij je zielig zich.
@maxx1: dank je maar ik schep tenminste niet op over de auto van me ouders
@jochempie ik ga niet eens in op je zielige comments naab
@nicktexel: Je hebt zo te lezen in ieder geval genoeg vrije tijd om te fantaseren over de inhoud van ons leven. Maar ik had gehoopt dat je de eer aan jezelf zou houden! Nu reageer je toch nog op m’n uitlokking…
@Citrofiel: Wow, wat een stroom reacties hierop! Lange tenen? Betrapt? :mrgreen:
@Citrofiel: nee geen lange tenen maar hele grote duimen en lange neusen
@Citrofiel: Ha. Dan doe ik mee.
Mijn vrouw heeft indertijd zelf de remschijven van de BX vervangen.
En de lekkende brandstoftank van de R9. (brrr, R9)
@mout: Kijk, dáár mag je mee opscheppen, zo’n vrouw. ;)
@Citrofiel: waarheid +1
Mijn moeder rijd een Toyota Avensis Wagon (2.0 VVTI om het af te maken :P) mijn vader tsja.. een Gazelle Medeo.. idd die fiets graag! als ik morgen mijn rijbewijs haal.. dan mag ik vast wel eens rijden in de toyota… totaaal geen schaamte :D
Voor het wagenpark hier hoef ik me niet te schamen. M’n vader rijd een nieuwe bmw 520D en m’n moeder rijd een 996 targa.
@gullwing: targa +1 :). 996 -1 :(. had dan een 993 genomen! :D
@bomber888: Das wel een andere prijsklasse hoor..
M’n vader heeft nu een saab 9-3 cabrio aero 2.0 liter (opzich prima) nu is hij voorzichtig aan het kijken naar een tweedehands xk of een Porsche. Maarja, als de orthotarieven omlaag gaan wordt het een Mazda mx5 uit het jaar nul -.-
Mijn vader heeft een Hyundai Santa Fé, daar hoef me niet voor te schamen, me moeder heeft een Toyota Yaris, tja niet de moeders mooiste maar kan er overal meekomen en nooit problemen mee! (rijd alleen bij mijn vader nog mee, moeders auto rijd ik altijd)
Ik heb me nooit voor een auto van m’n ouders geschaamd. Ook al waren het eendjes, Fordjes, busjes en Koreaantjes.
Al heb ik voor mijn eerste auto een coupé uitgekozen. Misschien toch iets gemist in al die jaren.
Ik hoef mij al helemaal niet te schamen.Mij pa rijdt een multipla en mijn ma een reliant robin.
@mbman: Vet!
@mbman: wat wil je nog meer, die multipla is uniek! bijna niemand wil em dus die gene die hem hebben, hebben toch iets speciaals…
@dennisr: hahaha,was maar een grapje.Pa rijdt een s60 het vorige rubuuste model.Moeders heeft een electrische fiets.
@mbman: Disappointed…
@mbman: hahaha, jij zou voor het onderzoek ‘psychische aandoeningen ná jarenlange ouder-auto-terreur’ moeten worden opgetrommeld….(als zo’n onderzoek al bestaat..komt vanzelf ;-))
@mbman: Kijk dan! Een Reliant Robin!
Dát wil ik nou nog eens rijden!
En mijn vader werkt bij de MacDonalds!!!(H)
@allesisrelatief: altijd een baas boven baas :P
@allesisrelatief:
Klassieker!
http://www.youtube.com/watch?v=cn_QcLF4Xto&feature=related
Oke, wiens vader is Jan des Bouvrie??!!?
@Rob: Minstens 1/10e van alle bezoekers al weten ze dat nie.
Wat mijn pa had toen ik 4 jaar was en hij het hazenpad koos weet ik niet meer maar het was snel lol.
Nu heeft ie een klassieke gerestaureerde Mercedes type W-geen-flauw-idee. Al moest ie te voet en sliep die in het park kan me niet schelen het is mijn pa ben altijd trots op hem.
@GOD: kijk dat is pas een goeie opmerking! :P
M’n pa heeft een Gallardo SE en M’n ma heeft een Peugeot 107 En samen hebben ze een volkswagen Touareg
Wel grappig onderwerp ,
@sebastienloebsebastienvettel: Jou pa ook al? Het topic stroomt vol met ouders met Lamborghini’s! Bekijk de comments hieronder maar…
@sebastienloebsebastienvettel: en toen werd hij wakker..
@dennisr: haha najaa maakt mij niet uit hoor wat je denkt maar als ik zou opscheppen zeg ik wel : mijn pa heeft een :
Alfa Romeo 8C Spider
Ariel Atom 500
Aston Martin DBS
Audi TTRS
Bentley Azure T
BMW M5
Bugatti Veyron 16.4
Corvette ZR1
Ferrari SA Aperta
Hummer H2
Jaguar XK
Koenigsegg Agera R
Lambo Reventon
Lexus LFA
range Rover Sport
Lotus Evora S
Maserati MC12
etc….
en btw mijn pa heeft 10 jaar gespaart ofzo voor een mooie auto en verder ben ik niet rijk ofzo gwn boven gemiddeld denk ik
@sebastienloebsebastienvettel: je zal mij nooit horen zeggen dat je niet de waarheid spreekt, valt mij aleen ineens op dat toch alle autobloggers boven gemiddeld
leven wat autos betreft.. correctie.. bijna alle..
@dennisr: Mijn vader rijdt een Mondeo 2.2 TDCI wagon uit 2009 en m’n moeder een Elantra uit 2002. Nu jij weer! ;)
@Jochempie: hoezo nu ik weer ? zie de link tussen de autos van jouw ouders en mijn reactie niet ?
@dennisr: Nee klopt, je zei bijna alle. Ik zei dat om aan te tonen dat er hier helemaal niets bovengemiddelds rondzweeft.
…Behalve ikzelf natuurlijk, want ik mag mij gracieus verplaatsen in een strakke Japanse pre-youngtimer (Paseo ;) )
@sebastienloebsebastienvettel: Zozo dat is nogal een lijst. I love how you just say etc. zo van de MC12 en de Agera R zijn maar het topje van de ijsberg, schitterend. En dan alsnog gespaard met een T spellen…
@sebastienloebsebastienvettel: Mijn pa heeft 20 jaar gespaard voor een racefiets. Werd na een maand uit onze garage gejat! Gelukkig was ie goed verzekerd.
@sebastienloebsebastienvettel: jaa deze autofans stellen het niet opprijs als je verteld dat je ouders een mooie auto rijden…
@maxx1: deze autofans stellen dat zeker wel op prijs aleen als diezelfde dan later op de pagina zegt dat ie een geintje maakt.. zoals deze… tsja dat is dan teleurstellend… mogelijk heb je die reactie van hem niet gelezen ?
Mijn vadurrrrrrrr rijdt een Jaguarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
@Benjamin1: mijne ook!
@vali1992nl: dat van mij was een sarcastische opmerking…
@Benjamin1 @vali1992nl : Correctie: duwt een Jaguar dan toch. :p
@mout: 2 jaar terug wel ja :$ kapotte waterpomp. Dan koelt ie niet meer met 35C buiten :P t was op vakantie, je weet gelijk wat je aan de ANWB heb zeg! (niks dus) maar goed, lang verhaal :P nu rijdt et ding prima
het wordt idd wel een opschep topic , maar als ik zou liegen zou ik niet toegeven dat mijn ma een 107 dat is namelijk best wel een invalide auto ,
Mijn ouders reden een veel te trage Avensis 1.6 vvt-i Terra. Toen hij een paar maand geleden zei ‘Ik denk dat ik eens een nieuwe auto ga kopen’ liep men hart over van vreugde. Totdat hij thuiskwam met een Prius.
@blogger: die trage avensis bleek zo slecht nog niet :P de avensis van mijn moeder is niet zo traag.. 2.0 vvt-i luna… gaat best rap.. automaatje :)
@dennisr: Inderdaad, ik mis’m al! Dus als je ouders van plan zijn een nieuwe auto te kopen… Denk aan mijn voorbeeld en hou een oogje in het zeil :D
@blogger: ik heb dan weer het voordeel dat mijn moeder de prius geen mooie auto vind :P moet zeggen dat de laatste topic over de prius hem wel beter naar voren laat komen.. maarja als je slechts 3 km tot maximum 50km/u voordelig rijd.. en buiten dat om aleen tot 90km/u dan hoeft het van mij al helemaal niet.. aleen de belasting heb je in het voordeel.. maar hoop dat je ouders er gelukkig mee zijn ? :P
@dennisr: Inderdaad, maar probeer dat maar is aan je vader uit te leggen :) Ik denk dattie der wel content mee is ja… Hoewel ik hoop dat hij hem snel beu is. Nieuw en (dees keer hopelijk veel) beter!!
@blogger: Kostelijk vermaakt om uw reactie!
(ik spreek zo omdat blijkt dat we in zeer, zéér rijk gezelschap zijn).
@KamerOlifant: Haha, ik vermaak me er zelf mee :D Hoewel dat dan wel eerder een groene lach is.
me pa een audi a4 cabriolet 2008 en me ma een kia sportage 1998……dussss….
@erddo: Oef, ik rijd liever een Multipla dan een 1998 Sportage..
@Jochempie: ik wil nog niet dood gevonden worden in beide.
@erddo: Dat staat buiten kijf!
@erddo: nou heb ik er toch al de pest aan hoor, om dood gevonden te worden.
@mout: Ja maar kom op, zo te lezen kan het erger!
@Jochempie: Erger? Vooruit dan. Ik heb 80000 km gereden in mijn bloedeigen Multipla.
Ik had een R9.
Ik had een BX16RS met 500.000 km op de klok en doorgeroeste portieren.
@mout: Ik wilde wat antwoorden maar om eerlijk te zijn ben ik met stomheid geslagen. Fantastisch.
Mijn moeder rijdt een aygo, schaam ik me wel een beetje voor gelukkig hoef ik niet met haar mee te rijden ze rijd altijd met mij mee in mijn astra opc
@Sjonny: ik les op het moment in zo’n aygo.. best een kek wagentje hoor! zou het zelf nooit kopen maar voor lessen wel makkelijk. lekker klein dus makkelijk te parkeren dus grotere kans op slaging ;)
@spykerboy: Kek karretje? Iemand die ouders heeft met de auto’s die jij noemde, en die zelf een Maserati krijgt noemt een Aygo per definitie niet een kek karretje, maar vindt zoiets een regelrecht schijthok. Dat is een Aygo namelijk, een schijthok.
@KamerOlifant: Het ontwerpen van de Aygo is een stuk moeilijker dan het ontwerp van de Maserati, in ieder geval.
@KamerOlifant: ja maar ik heb het over kek karretje om te zien vind het wel grappig en als les auto is het prima ;) ik vind niet dat ik in een goede auto hoef te lessen, je krijgt de auto naderhand toch niet mee dus wrom zou je dan moeilijk doen over waar je in lest….
@KamerOlifant: trouwens die maserati krijg ik niet, maar moet ik zelf betalen hoor ;)
Ik schaam me, wanneer me ouders in een Zafira A 1.6je rijden..
@marokkaanseheld: Ach, ze stappen in ieder geval uit het cliché van een in 2009 geïmporteerde 20 jaar oude Mercedes.
@Jochempie: Helemaal mee eens! Gelukkig rij ik mij Mercedes 190. Met zwarte ramen, en stoere M6 velgen ( wel met stoeprand schade ) En een dikke Remus uitlaat. En aan der andere kant een een sieruitlaat stuk met 4 uitlaten.
Achter mij 190, staat TURBO! Heeft heel wat bekijks.
@marokkaanseheld: Netjes, netjes. Nog enkele in het oog springende interieurmodificaties? Ik wil echt een waterpijp in m’n middenconsole. Ga ik maar eens ontwerpen.
@Jochempie: Haha, wat ben jij een held!
@Jochempie: …en een schapenvachtje op de dash ;-)
@Megakix: Of dat, of een stukje grasmat uit Eindhoven, hebben ze toch niets aan.
@Jochempie: -1
@Jochempie @marokkaanseheld @Megakix : En roetaanslag bij 2 van de 4 uitlaatpijpjes :D
@mout: Ja, de turbojetbrulafterburnklep van de vieze uitlaat staat wat rijk afgesteld, vandaar de roet.
Mijn ouders rijden een Volvo XC90 3.2 Executive …..schamen dus niet aan de orde hehe
Ik hoef me dus helemaal niet te schamen voor de auto waar mijn ouders in rijden: Een Subaru Impreza WRX 2009 en we hebben een Subaru SVX.(In tegen stelling van een maat van mij die hebben een Opel Meriva (oud model), dan zou ik me wel wat schamen denk ik)
(Zelf ben ik met een Subaru L-serie sedan uit 1988 aan het opknappen, maar als ik een foto laat zien dan denken ze vast wat een lelijk ding,” als ik daar in zou rijden dan zou ik me schamen”. Maar wat zij denken boeit mij niet ik heb er iets mee.:)))
@subaru96: SVX! Dat is ongeveer de helft van alle NL exemplaren, zou ik denken? Gave bak, dat wel.
Mijn pa heeft een 911 GT3 RS, en als hij al dat hardcore gedoe even zat is dan trekt hij gewoon zijn RS6 Avant uit de schuur. Oja, mijn moeder rijdt een Range Rover, want dat kwam beter uit qua ruimte. Ik zelf heb net mijn rijbewijs en moet het nu doen met een A4 3.2 V6, maar de RS4 komt eraan.
/dromenland
Realiteit is een Skoda Fabia hier, weinig mis mee.
@michielh: haha! als de rest nou ook even de realiteit zou vermelden :P
Ik kan me nog wel herinneren toen ik een jaar of 12/13/14 was mn pa een nieuwe auto mocht uitzoeken. Uiteindelijk waren er nog 3 mogelijkheden over: Een Focus Station, een Berlingo en nog een andere station (een Astra geloof ik). Ik wilde zelf graag de Focus of desnoods de Astra, maar vooral niet de Berlingo. Toen het de Berlingo geworden was, was ik behoorlijk pissig en wilde ik min. een maand niet meerijden :P
@SJ: Mijn God, de Berlingo ben ik inderdaad ook maar nét aan ontsnapt. Gelukkig heb ik hier ook een redelijke vinger in de pap qua auto-advies en werd het een Ford Focus “LIDL-uitvoering” (quote pa: lees: veel troep voor weinig geld, tegen de houdbaarheidsdatum aan).
@SJ: Goddamn ja een Berlingo. Ik weet nog dat de buren verderop in de straat een Berlingo kochten als gezinsauto. Ik was toen 12 en kan me herinneren dat ik het heel vreemd vond dat mensen hun hele gezin in een bestelbusje propten (Was wel gewoon de persoonsuitvoering, hoor).
@KamerOlifant: M’n oom en tante (allebei doctorstitel, oom is hoogleraar en professor) rijden… je raadt het al… een Berlingo. Wél de 1.8. Jazeker!
@Jochempie: Onbegrijpelijk! Aangezien ze allebei een titel hebben kan je eventueel aannemen dat ze een goede boterham verdienen. Ik snap (helaas) dat niet iedereen een autofanaat is maar een Berlingo?!
Is niet comfortabel ook, want het rijdt namelijk ook als een busje.
@KamerOlifant: Nah, ik vind het sturen van de berlingo nog wel redelijk gaan. Hij is vrij kort en breed heb ik het idee. Weet ik uit ervaring want… hier komt het… een oom en tante van mijn moeder d’r kant reden in een Partner! :evil:
haha ik maak ook maar geintje’s
mijn pa heeft eigenlijk een Mercedes-Benz 220 E uit 1997
en me moeder een Fiat Punto Evo
Maar mijn pa spaart wel voor een Mazda Miata Die ik wel gaaf vind
@sebastienloebsebastienvettel: dus toch…
@dennisr: hahahha!!
wat rijden jou ouders dan?
@sebastienloebsebastienvettel: Mijn moeder heeft een Toyota Avensis Wagon met 2.0 vvt-i en dat vind ik netjes voor mn moeder! mn vader tja… fietsen is ook leuk! nee mijn vader is geen fanateik autorijder.. vind des te kanpper dat hij dagelijks 30 km fietst voor zn werk dan dat hij de auto pakt.. en nee dat heeft niks te maken met het milieu.. hij houd gewoon van fietsen :P
men ouders rijden een dacia duster.
maar ik moet me nu niet meer schamen want ikzelf heb nu net een nieuwe opel astra gtc :)
@Chriskeeh: is deze al te koop dan ?
mijn ma rijdt met een A1’tje, mijn pa met een A6. mijn broer met een A5 sportback, mijn zus een A3. Ikzelf rij binnen 3 maanden met mijn nieuwe A6 avant.
Audi famillietje bij ons
@love4sportcars: Baal je er niet van dat je de komende één a twee jaar de oprijlaan nog niet mag verlaten?
@Jochempie: –plop–
Dat was een hole in one!
Mijn vader rijdt een 528i nieuw en een 997 4s en m’n moeder een renault. Shaam me dus echt niet
autoblog had beter dit kunnen maken :
TOPIC : maak je droomgarage
en dan was het zelfde gebeurt ;)
@sebastienloebsebastienvettel: van je ouders
@wimpie: ja oke dat wel maar dan krijg je :
Vader : C63 AMG , 528i , Cayenne Turbo
Moeder : RCZ , Cygnet , TT Coupé
Gezamelijk : SLS , DBS , 8C Spider
Mijn Auto : One-77 , Veyron 16.4 , Zonda F , CCXR
hmm.. nogal een opschepforumpje zeg
Ik schaam me niet voor de auto van mn ouders is een hele nette
VW polo 1.2 “09
kwa looks beter als mijn wagentje, maar ik vind die van mij toch net iets fijner rijden. heb zelf een
Renault clio 1.2 “03
en toen ik kind was? ach.. toen reden mn ouders een
VW Golf 4 station 1.9 TDi (2 rode letters).. gechipt en verlaagd met wat leuke velgen er onder..
vraag me nogsteeds af waarom ze hem verkocht hebben toen ik en mn broertje 18 werden (a) iets met onszelf doodrijden dacht ik? ;)
@lamdi: voor de polo en de clio hoef je je absoluut niet te schamen ik rij zlef een polo en me broer een 1,4 clio uit 02 allebei prima wagens
@nicktexel: blijkt toch wel een succesvolle formule: Polo en Clio! al zie ik vaker dat de polo een oud model betreft en de clio een nieuwe. welk model polo heb je?
@lamdi: 6n2 gti(getjoent door de vorige eigenaar:P) heeft nu ongeveer 130.000 op de teller en rijd nog prima
heb hem gekocht met 40.000
@lamdi: mijn broer rijd trouwens een clio 2 ph 2 1.4
2.0 dci espace 210
1.2 Clio estate
4.3 vantage
Audi A4 en Suzuki Alto. Compenseren elkaar haha
Mn moeder en stiefpa hebben een Laguna II diesel. Gillend spannend. Zo mogelijk nog spannender is de 2006 Passat diesel die ze er naast hebben.
Die lui hebben niks met auto’s. Praktische voorwerpen voor hun. Beide prima auto’s op zich. Passat zit wat beter in elkaar qua afwerking en comfy reisauto, Laguna gaat minder vaak stuk (I shit you not).
Mn pa heeft een ’93 Saab 900S. Een van de lateren gemaakt. Maar hij heeft ook niks met auto’s op zich. Ik zal het beestje te zijner tijd wel overnemen. Geweldige stoelen in dat ding, stap je na 5 uur nog zonder beurse reet uit.
Mijn ouders rijden een RX-8, dus nee! Daarvoor een Mazda 3 2.0, dat ding was nog vrij snel en verassend goede wegligging. Daarvoor wel jaaaren een 323F gehad die zo traag was als wat en vond hem nooit echt mooi, maar kan niet zeggen dat ik me daarvoor nou ooit geschaamd heb.
@Lan_Evo: On a side note, wat heb jij voor chassis modificaties aan je Glanza uitgevoerd? Ik kan wel wat verstrakking van de onderkant van de Paseo gebruiken.
@Jochempie:
Eh, niet heel veel eigenlijk. Net een schroefset en de standaard veerpootbrug voor en schijfremmen rondom. Eerste wat ik nog zou willen doen is een stabilisatiestang achter (evt. in combinatie met een veerpootbrug achter) om dat onderstuur meer weg te halen, heb nu die schroefset achter vrij hard staan, dat helpt ook wel, maar belangrijkste is die stabilisatiestang. Alleen die heeft een Paseo standaard zeker of niet? Daarnaast zou ik het ook niet weten eigenlijk, anti lift kit is meer voor acceleratie denk ik. Beste wegliggingsmod die ik heb gedaan is in ieder geval een fatsoenlijke Sparco stoel. ;)
@Lan_Evo: Ik zal eens onder de achterbumper kijken, ik weet niet zeker of ik die heb. Maar ik had ook zoiets gehoord. In ieder geval schuift ie nog lekker rechtdoor op een krappe rotonde. Niet ideaal.
@Jochempie:
Ja, ik weet het ook niet uit m’n hoofd bij die Paseos. Kan best zijn dat het alleen op de duurste uitvoeringen is ofzo. Schijfremmen rondom is ook alleen bij een Paseo GT toch? Ik moest iig remblokken van die hebben.
X-type Estate voor m’n pa, mooie wagen vind ik. Wel een diesel maar daar schaam ik me niet voor :P m’n moeder een 1.2 Clio. Traag als wat, maar ziet er niet slecht uit, nadat ik de bloemen onder de voorruit vandaan heb gehaald :P
@nicktexel: *neuzen
mama rijdt een bmw 318d e90
papa rijdt een toyota hilux 3.0 (in thailand weliswaar, scheelt een tikje in prijs ;)
zelf moet ik het doen met een golf 4 met mijn voorlopig rijbewijs, meer dan content over, net als die van m’n ouders trouwens
njah schamen niet echt ookal zijn het geen geweldige auto’s..
me vader heeft een niewe C180CDI Estate automaat besteld. ja helaas dieselen automaat no go maar heerlijk om lange afstanden rustig mee te rijden.
en me moeder en de auto die ik ook vaak in jat een Corsa 1.2 uit 2001, wordt alleen gek van storingslampje dat gaat branden. terwijl de garage houder al 5 a 6 keer uitgelezen heeft en hij het niet kan vinden…
@pseudonomas: Naar een andere garage gaan.
@KamerOlifant: ja dat heb ik me ouders ook al eens verteld maar me vader blijft het vertikke.. en dan op mij maar weer boos worden als ik hem op de snelweg meeneem en op hogere snelheiden dat rot lampje weer brand
Volvo V70 D5 Edition II & Daihatsu Feroza EL-II. Volvo is een stoere wagen en de (Lamborghini) Feroza is leuk in de winter & zomer.
Heb me vroeger wel geschaamd, toen ze een van de eerste Transporter T4 in het wit met lelijke wieldoppen reden…
Wij hebben een TOYOTA PRIUS, ja echt waar…
We gaan ongeveer 1 keer per maand naar de Nordschleife (niet om zelf te kijken, maar met vrienden meerijden en kijken).
@Traxxas: *(niet om zelf te rijden….)
Ik schaam mij zeker niet voor de Lincoln Navigator van mijn vader. Wel voor het zuinige huisvrouw-winkelwagen van mijn moeder.
Wij hebben een Paramount Marauder in legeruitvoering als werkauto van de zaak. En een rode met extra groot bestelraampje voor in het weekend.
Ik val altijd in slaap bij de vader in de auto, hij rijdt heel erg kalm en beheerst. Hij rijd niet 80 op de snelweg ofzo, maar hij rijdt zo rustig ( bochten maken, insturen etc.) dat ik lekker kan slapen bij hem in de auto. bij me moeder vind ik het wel grappig want die gaat altijd harder rijden als iemand der in haalt:p
@meneersander: en na 1 uur en 45min al meer dan 220 reacties? goed bezig!
ik wil toch fftjes mee doen,al ben ik geen kind meer:P
mijne oude paps rijd een 1998 Mercedes c250 turbodiesel en de mams een 2002 Nissan micra 1,4,en zelf een 1985 Mercedes 190E 16v
Niet echt, 2005 Volvo S60 2.0t. Neem ‘m in de winter wel eens mee als de mijne niet meer door de sneeuw wil.
47% van degene die reageren over de auto van hun vader schept op.
@thedgm: Zou het? Wij hebben gewoon een lichtgrijze Passat 1.9 TDI met sportieve wieldoppen! =D
Bij ons nog altijd de trouwe subaru forester dus nee, ik schaam me niet.
Mijn vader heeft een Audi A6 van de zaak uit 2007, deze mag dus aan het eind van het jaar er uit :-) . En ik heb sinds twee maanden een mini uit 89 ;-)
Paps rijdt in een 2 dagen oude Passat (saai maar heeerlijke reisauto), want leasert, mams in een C30 T5 en wat een zalig ding is dat… Niets om me voor te schamen, nooit gedaan. Het meezingen is herkenbaar though…
Toen ik nog thuis woonde heeft mijn pa meerdere Renault Express gehad,
Daar kon hij makkelijk zijn golftas achterin zetten en hij was de enige met zo’n soort auto op de golf.
Mijn ma heeft altijd afwijkende auto’s gehad.
Begon met een Alfasud 1.5TI, daarna een Alfa 75. Vervolgens een Chrysler GTS 2.2 Shelby (waarvan 2 verkocht in NL…), toen een Landrover Disco V8 en toen is ze verstandiger geworden en een rover 75 en daarna Lancia Delta gekocht.
Sommige mensen geloof ik best, maar meer dan de helft komt echt ongeloofwaardig over. Ik schaam me niet in onze Zafira B.
Sommigen patsen nogal met hun leasebak volgens mij.
Omdat veel lui hun droomwagens opnoemen zal ik dat ook maar even doen: m’n pa rijdt voor de zaak een nieuwe A8 en moeders moet het doen met een xc90. Voor het mooie weer staat er ook nog een BMW Z8 in de garage.
Realiteit is echter dat er een C4 grand Picasso 1.6 THP eb6v exclusive, een Clio en een DS 23 pallas voor de deur staan. Het kan altijd slechter, maar een leuke BMW was ook wel leuk geweest ipv die Franse voitures
Is een VW Bora 110pk diesel en Ford Fiesta 8V 60pk materiaal om mee op te scheppen?
Schamen voor de bezittingen van een ander? Dat is bijna net zo idioot als trots zijn op de bezittingen van een ander.
@mashell: Precies, trots mag je zijn op je eigen succes. En zelfs dat is zelden volledig je eigen werk. We doen op de wereld hoe je het ook wendt of keert alles samen in zekere mate!
Ja lap AB jullie hebben me…
Zal ik even zeggen, vader is gestorven toen ik klein was, dus stond moeder er alleen voor met mij en m’n zus, dus wij hadden de 1e Lada na de andere vooral 2107’s ne roest bruine,ne gif groene, en een rode break, dan was het renault 19, was stukken beter joh, ik heb er mee leren auto rijde. goede herinneringen aan die tijden.
Mijn moeder heeft geen auto, mn stiefpa een nieuwe Meriva 1.0 benzine, 100pk => OMG!!! :D but I’m honest :p
Mijn ma rijdt een Toyota Corolla Verso met alle opties erop (kastanjebruin leer, stoelverwarming, navi etc.) en haar vriend rijd een audi Q7 3.0 die hij aan het eind van het jaar gaat inruilen voor Mercedes E 350 estate.
Sinds Januari een zwarte C5 1.6 THP Tourer Ligne Business. Rijd erg fijn, en lekker vlot! Niks om voor te schamen lijkt me..
Wij hebben thuis een 206 CC, 911 996, MG ZT 260 en een audi TTRS. Ik rij een ford puma;)
Ik schaam me niet voor de auto’s van mijn ouders nooit gedaan(ik ga de types en motoren er niet bijzetten want dat vind ik zo patserig!)
;)
Wij hebben thuis een 206 CC, 911 996, MG ZT 260 en een audi TTRS. Ik rij een ford puma;)
Mijn vader rijdt een Opel Rekord D Coupe 2.0 (1972).
En hij heeft nog een Opel Commodore B 2.8(1972), een Opel Rekord E2 2.0S (1986) en een Pontiac Star Chief 5.7(1955).
Twee ervan projecten en één (de E2) staat te koop.
Als 18 jarige hoef ik me niet te schamen bij mn vriendjes:)
@carmasterr:
Commodore B? Zo eentje staat nog bij ons in de schuur, naast de Trabant. xD
@carmasterr: De commodore is toch met die 8-cilinder? Is dat trouwens de enige 8-cilinder ooit in een productie-Opel?
@gerard1710: Commodore was een goedkopere uitvoering van de Senator. (en had die geen schuine achterkant?)
Meestal 2.5 liter en soms als 3.0 liter.
@Hubert:
De Commodore was de zescilinder versie van de Rekord.
De Senator had geen schuine achterkant, maar de coupé-uitvoering daarvan, de Monza, wel.
De onze is dus een B-versie met 2.8L motor.
Alleen de A versie had een 2500 en de drieliter werd niet geleverd voor de Commodore dacht ik
@gerard1710:
Nee dat is de Diplomat.
Dit is een Commodore B als GS:
Dit een Rekord D Coupe:
Rekord E2:

Pontiac Star Chief:
Vader: toyota avensis verso
Ik: student automotive engineering
Probeer ze al ’n tijd over te halen om een 5 serie te halen maar aangezien het werk op ongeveer 12 min fietsafstand ligt heb ik nog weinig succes.
En toch geef ik de schuld aan de BPM, sluptax en wat ze allemaal nog meer verzonnen hebben.
Voor deze keer dan maar wel omdat iedereen t doet :P
Q7 4,2 TDI abt
A1 1,2 TFSI abt
Porsche 993
Ik schaam me zeker niet voor de 525d van m’n pa en de 320i coupé die ik met m’n moeder deel.
Verder heb ik geen probleem met de zware voet van m’n moeder (al heeft dat occasioneel een boete als gevolg) en durft mijn pa ook wel eens het gas indrukken. Zolang ze veilig rijden heb ik er dus geen probleem mee.
Dit reden mijn ouders toen ik rond de 16 was:

Daar schaamde ik me dus wel voor. En het ergste was nog: ik kreeg deze auto voor mijn 18e verjaardag ;) . Toch heel veel plezier mee gehad.
Ik ben zelf een ouder, mag dat ook?
@mattraket:
Vooruit dan, maar alleen als je je dan voor jezelf schaamt :)
Mn ma rijdt in een volvo v70 2.4d uit 2003 ong. En mn pa momenteel ook een volvo v70 2.0d uit 2009. Kschaam mij daar absoluut nie voor. (kzen 14 jaar en heb nog twee jongere broers, dus wij hebben een ruime auto nodig). Maar we gaan misschien iets nieuws kopen: mercedes sl 500 of porsche cayman of lotus elise.(sl is dan wel tweedehands maar da maakt mij nie uit.) Btw: mn pa krijgt om de 4 jaar ne gratis nieuwe auto van zn werk ;)
@cayenneturbo: Oh, dus de Volvo is niet van je vader? Stoer.
@Jochempie: hij least hem en wa dan nog?
Btw uw converstatie van daarboven das pas stoer ze ;)
Mercedes-benz E280 4matic (S210) en een C180 (W204), wel de blueefficiency, want die heeft veel mooiere zijspiegels. Ik schaam me er niet voor, ze zitten lekker en het zijn geen lelijke auto’s Hoe mijn ouders rijden? Mijn vader hard en mijn moeder normaal.
Mijn ouwe had een hekel aan auto’s. De laatse auto die hij voor mijn moeder kocht (Hij kon toen zelf al niet meer rijden) was een Dee-Woe “De Volgende”. Die heb ik onlangs verpatst … Moeders toch maar overgehaald om ook maar eens te stoppen.
Nee dan mijn grootvader, auto freak … kocht op zijn 24e een 2e hands Rhode uit Birmingham … 23 pk, rhd. Heel stoer in 1921 op die leeftijd. Ik heb het (groningse) kentekenbewijs ingelijst!
@D-Drive: Nice!
mijn vaders auto: Alfa Romeo 145 1.7 16v boxer (130pk, 1180 kg) ’95, ik weet niet hoe mijn vader rijdt indien ik nooit in de passagiers stoel of de achterbank ga zitten, en dan ook NOOIT!
Mijn vader heeft een Insignia en mijn moeder een Corsa :lol:
@Jokkebrok: Niks mis met die auto’s! Wat zit er in die Insignia?
@tkmedia: Nee geintje reclame op AJ weet je wel… :P
Mijn vader heeft wel een Insignia 2.0 CDTi met 130 pk maar die is van z’n werk en rijd em niet privé. Mijn moeder heeft een Trajet , wat een zeer fijne en ruime reis-auto is!
@Jokkebrok: Haha, jij doet je naam wel eer aan :P
Men ouders hebbe een volvo v70 2.5t
Op het moment rijdt mijn vader een a8 en een s4 uit ’93. Mijn moeder daarentegen een c220…
Mijn vader rijd een 5-serie E34, dus ik schaam me niet echt om de auto, wel een beetje om de staat, wat roestplekjes en wat scheutjes in de bekleding. Maar daar gaat een einde aan komen, m’n pa laat dat soort dingen restaureren.
Over de rijstijl van m’n ouders…… M’n moeder rijdt veel te agressief maar m’n vader rijd goed, net boven de maximale snelheid en rustig.
Zijn er ook mensen die eerlijk antwoord geven? Mijn vader rijdt een Insignia van de zaak en mijn moeder een Trajet… nou blij?
zo zo.. nja bij ons in de familie: Audi A6 2.7 (2005), VW Passat 1.9 (2005), Nissan Micra (1994 ofso) en mijn eigen auto Opel Corsa C (1993) << beste wat er is hahaha =D! en schaam me er niet voor, ook geen omgebouwde tuningbak of wat dan ook. gewoon simpel standaard auto. Rij er ook nog enorm zuinig mee 900 km vol tank =D.
@tr81passat: Dat zal een Corsa-B zijn uit bouwjaar 1993 :P
Ik schaam mij verder ook niet met een zwarte Insignia, een witte Astra-J met wat Irmscher accessoires en een zwarte Speedster :-D
Maarja, dat kan over een maand anders zijn, auto’s wisselen nog wel eens bij ons…
Aangezien iedereen hier opschept over wat z’n ouders rijden, zal ik het ook maar doen. Mijn vader rijdt een Audi Q7 en m’n moeder een Mercedes ML.
“Hoe zit dat met jouw ouders?”
erh… wat is de gemiddelde leeftijd hier?
Toen ik op de lagere school zat, reed m’n vader in een Chevrolet Caprice Classic Station (nieuw). Beter bekend als een lijkenbak, maar dan lichtblauw. Schaamde me allerminst, was juist apetrots op m’n pa met z’n V8 monster
Zo’n ding dus: http://www.stationwagon.com/gallery/1981_Chevy_Caprice.html
Mijn ouders (ieder naar zijn inkomen he) kopen altijd de verkeerde auto: van kleins af aan; een simca, 2cv, fiat panda, fiat panda fire, fiat uno, citroen bx 1.9 tzi (wel fijne auto), renault scenic 1.6, ford galaxy ghia 2,4i (ok, maar constant kapot), daihatsu terios en nu ik nooit meer meerijd een citroen c4 picasso. Al met al auto’s zonder oompff. Alles gekocht met een kleine buidel en geen passie. Voelt als een grauwe, motregenende maandag dit autopark. auto’s zonder opties en dashboarden met loze stukjes plastic waar knoppen horen te zitten. Bedroevend.
Telt een boeing 747 ook mee, of mag het alleen een auto zijn??
Haha
ik heb me wel altijd geschaamd voor de auto van me ouders.. ik vond het niet nodig dat mijn klasgenoten de auto van me ouders zagen. me vader reed toendertijd jaguar s-type R.. Neen, ik vond het totaal misplaats om mijn vrienden die het niet breed hadden hiermee te confronteren.. toch kon het niet uitblijven, ze zijn het te weten gekomen waarna ik een bepaalde naam kreeg ahum.. maargoed, k zat er niet mee… maar de meisjes vonden het wel intressant waarna ik met lekkerste wijf van mijn lichting het “french Kissing” heb uitgeprobeerd…
de rillingen lopen mij bij sommige reacties over de rug..
Luister hier eens na : “een kwartje kan een dubbeltje worden”
@jonhnyX: zou ik ook zeggen als ik een kleine piel had. ;)
@jonhnyX: Ik schaam me er ook voor als mijn ouders met een auto komen voorzetten. Het liefst word ik gewoon met een golfje opgehaald. Als vrienden en scholiere weten dat je ouders een of enkele mooie auto’s bezitten loopt iedereen door de school van Jaa die is rijk, moeder rijd dit en dat. Super vervelend. Krijg je van die vragen van ben je rijk? …
@maxx1: Ga je dan naar een zwarte school ofzo?
@jonhnyX:
hahahahahahahahahahahahaha ..HAHAHAHAHAHAHAHAHA .. HAHAHAHA .. hahahahhahahahah ..
Pa een Mondeo van 2007 2.0 tdci gechipt naar 170pk en moeders een Xsara Break 1.6i boodschappenwagen (overigens enige auto ooit van ons die zonder problemen de 2 ton al bijna op de teller heeft .. en dat voor een fransoos) en dan heb ik zelf nog een Rover 216GTI bij m’n moeder op naam staan (voor de verzekering …) maarja .. daar mag ze niet in rijden natuurlijk.
Gewoon een vorige generatie focus station, niks mis mee. Een jaartje of 4-5 geleden was een nog een agila. Wat een rampenbak was dat zeg…
Maar ze hebben wel ernstige auto’s gehad … Opel kadett, Fiat Tempra ( o my god … ernstig, wel lekkere diesel trouwens!) 1e type mondeo, Renault 19 .. Of auto’s die ze op het oog hadden: Corolla station (laatste type, pre facelift) noooooo!!! Wel een prima auto maarja ..
jackpot topic zo te zien, drukte van jewelste , ga niet eens alles lezen geK!, mijn vader is 2 meter 05 en rijd een oude mini…., mijn moeder rijd in zon 45 autotje en het is alsnog LEVENSGEVAARLIJK, ik zelf rijd op een fiets met van die zijwieltjes, zeer binnekort als ik een rondje door de straat heb afgelegd zonder mijn zijwieltjes zonder te vallen mogen ze er eindelijk voorgoed af!!!!, ik kan niet wachten tot ik 16 ben en de scooterdebiel mag rondtuffen met zon 40 a 50km per uur!, waarna ik nog maar 2 jaar hoef te wachten tot ik mijzelf dubbel vouw in de bijna nog kleinere mini
sigh, ik schaam me ook voor wat me ouders rijden , maar dan omdat het dure ”asobakken” zijn, altijd zonnebril op en zonnescherm omhoog zodat ge niet gezien wordt sigh
Lol, schamen doe ik me er niet voor maar mijn Pa heeft een Renault Scenic en mijn Ma een Modus….
Ik vindt het crap, maar zij zweren bij renault.
Doe mij me Golf maar.
Momenteel schaam ik me niet meer voor de wagens van mijn ouders. Vroeger deed ik dit echter wel.
Bij mijn moeder is de schaamte al 5 jaar over, sinds de komst van de C3 Pluriël, wat ze hiervoor reed was werkelijk verschrikkelijk te noemen ( rode Peugeot Partner, groene Daewoo Lanos en een witte Peugeot 205, voor die laatste schaamde ik me niet voor het uiterlijk, wel voor het feit dat hij bij elke bocht stilviel.)
Bij mijn vader schaamde ik me tot over een maand geleden, want een maand geleden heeft hij dan toch ingezien dat een Peugeot 306 Break met een hoop barsten/deuken/schrammen toch écht niet meer kan vandaag, met zijn nieuwe wagen, een Mitsubischi Outlander, hoef ik me tegenwoordig al een stuk minder te schamen, zelfs helemaal niet meer :P
M’n moeder heeft een Yaris 1.3 uit 2010 met het dynamic sport pakket… best wel leuk. M’n oma precies hetzelfde… maar m’n vader heeft dus pas zo’n Nissan Juke gekocht. VER-SCHRIK-KE-LIJK! Ooit was z’n trots de Toyota Landcruiser 90 President uitvoering… wat een machtige machine was dat.
me pa in een Peugeot 307sw uit 2003 en me ma heeft een fiets…
Ik heb me nooit geschaamd voor auto’s van mijn ouders.. mijn pa reed altijd Opel, niks mis met een Vectra 1.8 Pearl en later een Omega 2.2 Caravan Business Edition. Elke 4 jaar werd de oude Opel standaard ingeruild voor een nieuwe..
Momenteel rijden ze met een Opel Corsa D 1.2 Enjoy uit 2006 en een BMW 318i Business Line uit 2010..
Vroeger heb ik mij wel geschaamd voor de barrels van mijn ouders ( ook omdat ze dat zelf deden). Tegenwoordig is dat niet meer nodig omdat het normale auto’s van max 3 jaar oud die zelf betaald zijn ( geen lease).
Ik zal ook niet zo snel oordelen/ denigrerend zijn over iemand in een oud barreltje omdat je het verhaal erachter niet kent..
@Benjamin1: Precies, het meeste (lijkt mij) is toch lange neus en dikke duim! maar goed, je weet het niet…
Destijds schaamde ik me wel inderdaad :
@MLTB: Wat? Schamen? De eerste Espace is supercool!
Na jaren zeuren heb ik eindelijk mijn vader zover gekregen om zijn liefde voor Volvo niet meer zo serieus te nemen, sinds kort staat er een gloednieuwe 535i voor de deur. Zelf heb ik het geluk gehad dat op de dag van het behalen van mijn rijbewijs mijn moeder een nieuwe auto kreeg. Daarbij mocht ik de oude overnemen, namelijk een saab 900 (1995) 2.0T.. en ik ben nog steeds verliefd op dat bakkie!
Leuk aan iedereen delen wat voor auto je pa rijdt, of niet rijdt..
@993turbo: +1
Pa pakt de bus en ma is thuis.
@Mr_X: HELD :D
@Mr_X: Dit is wel de meest geloofwaardige reactie hier.
Audi a6 avant 3.0tdi, bmw 118i, en een Porsche 911 993 Carrera 4s, dus nee hoor, ik schaam me ook niet:)
hatorzz gonna hate
Wij thuis hebben veel verschillende wagens gehad. BX’en, Xantia, 405, DS, Visa, GSA, C25 camper, AX en als klap op de vuurpijl een totaal wrak van een ’75er CX2000. Totaal aan puin gejaagd van alle kanten, overal deuken en roest. Maar schamen? Nee hoor, is weer eens wat anders als alle eenheidsworsten! Mijn stiefvader heeft bijvoorbeeld een Scenic 1.9 CDI en een V50 gehad, niks mis mee. Maar zit dan toch liever in een oude CX!
pffff zoon leuke blog is dit niet ,al die opscheppertjes van 14 hierzo.(kerels als er zoveel exoten rondreden, was autospotten niet nodig)
Mijn ouders hebben me alles gegeven wat zij dachten dat goed voor me was, en daar ben ik ze dankbaar voor.
@tom307: 1
Vroeger lang lang geleden, reed mijn vader een escort 1.6 wagon 2000 en mijn moeder een ford windstar 1996. Toen is mijn moeder overgestapt naar een mercedes viano 2005 en mijn overgestapt naar een 2e hands mercedes c estate kompressor 2004. Toen ik mijn rijbewijs haalde reed ik rond in de oude scort van mijn vader. Na en paar jaar ben ik overgestapt naar een ford focus 2003 model.
Alle waren/zijn prima wagens. Je moet als kind zijnde al überhaupt blij zijn dat je ouders een auto tot hun beschikking hebben en ergens naartoe kunnen rijden met een dak boven je hoofd. Mensen in afrika zijn al blij als ze een fiets hebben zonder banden!
@reinier73: mijn vader overgestapt* regel 3 ;)
Veel ouders schamen zich ook voor de auto van hun kind….
De mensen die hier op reageren
Zijn bang dat ze niet gezien worden met wat vader rijdt.
En trouwens de gemiddelde mens heeft hier minder belangstelling naar omdat ze minder geld hebben of andere intresses
We hebben hier een Golf 1.4 TSI, een Focus 2.0 TDCi, een Giulietta 1750 TBi, een Peugeot 308 1.6 VTi, een een een…aah kak teveel auto’s en teveel uit hetzelfde segment. Nouja ik heb het iig geprobeerd, welterusten!
Mijn Pa rijdt een S-max 2.2, schaam ik me allerminst voor eerste auto waarin ik 180+ heb gereden (met zhe papi erbij uiteraard). Moeders rijdt in een Galaxy automaat, wel zo relaxt/ veilig (vrouwen). Redelijk Ford minded dus.
Vroeger hield ik van m’n ouders auto’s. 2 mercedes-benz e-klasen. Maar toen vonden ze het zo nodig om uit elkaar te gaan –‘. Men ma heeft in totaal 12 jaar met haar e220 gereden evenals m’n pa met zijn e250 automaat. Tot m’n elfde heb ik er van kunnen genieten, maar sindsdien hebben we een opel corsa 3 DEURS( ma)!!!! Ik verlang nog steeds naar dat conford van de mercedesjes ;'(. M’n pa is ondertussen overgeschakeld naar een chrysler Sebring open dak (midlifecrisis denk ik xd) mr die vind ik wel chill, lekker cruisen xd
Ben wel tevreden met m’n pa z’n 3 touring uit 2004 en m’n ma dr witte X6 met 21 inch zwartgelakte velgen van precies een week geleden =)
Mijn ouders rijden een zilvergrijze Toyota Avensis 1.8 VVT-i… Niet egt jofel, maar wel een hele berg koppel op menig petje bij het stoplicht te doen huilen ;)
schamen voor een citroen XM v6, neh.
wel jammer dat hij er uitgaat omdat er te veel stuk aan is. gaat meer kosten dan dat hij nog echt waard is… en is eigenlijk niet praktisch voor een gastouderopvang ^^
Toen ik klein was reed mijn vader in een echte mini cooper.
Een auto die de Monte Carlo Rally gewonnen heeft.
Dus helemaal top om in vervoerd te worden.
Oei dat is lang geleden dat ik mij geschaamd heb voor de auto’s die mijn vader heeft gereden. Ik weet nog dat toen hij een nieuwe Talbot Horizon kocht, ik liever had gezien dat hij de Talbot Matra Murena zou kopen (stond ernaast in de showroom). Ik heb een paar geleden maar ter compensatie een tijdje een Matra Murena erbij gehad als hobbyauto.
En dat onze kinderen zich schamen voor de auto die wij nu rijden? Ik heb ze nog niet horen klagen. Zodra mijn zoontje gaat klagen dan is dat een goede reden om weer een hobbyauto erbij te nemen (BMW Z1???).
O ja bij ons in huis rij ik harder maar mijn vrouw ontvangt meer CJIB briefjes…
Ik, hoef me niet te schamen hoor,
Mijn passie voor auto´s heb ik vooral van mijn vader, en het zit in de familie.
Mijn pa rijdt nu vooral in een 300C, Qashqai+2, en in de garage staat een 280SE en een Mustang.
Mijn ma rijdt vooral in een Citroen C2 of in een MX-5.
Wij heoven ons eigenlijk niet te schamen, wij rijden een Citroën Xantia, misschien een oud ding, maar de vering is uniek en rijdt fantastisch en veel beter dan de hedendaagse auto’s.
beste autobloggers ..
bedankt voor het lachen ..
niet dat mij het iets kan verrotten in welk schroot jullie ouders hun cadaver vervoeren ..
maar lachen was het wel ..
@lincoln: Hahaha, precies!+1
Ik schaam me deels wel voor m’n ouders en deels niet.
M’n pa heeft een A4 2.0tdi van de zaak, dit gaat nog.
Maar prive rijden mijn ouders een mondeo(2004), wat een verschrikkelijke auto!
Gelukkig hebben we ook nog een Lancia Fulvia 1600HF en een Alfa Romeo 1600gt, dat zijn tenminste echte auto’s!
Pa rijd een Opel Antara 2.4 benzine slurpert, Prima reisauto ^^ Rijd er alleen geen korte afstanden mee , verbruik gaat naar 13.5 l op 100 km… Oja en we hebben een Seat Inca -.-
mijn ouders rijden een porsche carrera s (dat wordt binnenkort als het goed is of een ferrari 458 of en maserati gran turismo), een renault espace, een peugeot 308 sw en zelf heb ik een porsche 944. ik wordt deze maand 18.
@douwe: apart.. Die renault espace en 308 sw maken het wel een uitzonderlijk wagenpark.
@douwe: Geloof er de ballen van.
@douwe: We zitten hier op Autoblog, niet bij de Doe Een Wens-stichting.
Wat wel opvalt is dat het inderdaad lijkt alsof veel ouders auto’s ver boven het gemiddelde rijden, maar ook dat er zo lekker jaloers gereageerd wordt op ‘kinderen’ wiens ouders toevallig wat exclusievere wagens rijden. Typisch Nederlands dit:)
Ze rijden een Opel Meriva. Niks om trots op te zijn, maar ik schaam me er ook niet voor. Ik hoef er niet in te rijden.
Pa: Meriva 1.4 T (fijne auto!) en ma: Fiat 500 C (Prima voor lekker weer) en zelf een A4 2.0 TDi (2009), ben zeer ontevreden over Audi’s, alles gaat stuk aan dat ding. Verder niet echt om me voor te schamen dacht ik zo, rij zelfs liever in een de Opel van me pa.
Mijn pa en ma rijden inmiddels al 8 jaar in een Corolla 1.3. Stationwagen uit 1996.
Geen snel ding en ook niet mooi, maar goed ik ben er tevreden mee.
Ze hebben zelfs nog even overwogen om een Multipla te kopen van mijn neef, maar daar hebben ze gelukkig van afgezien.
Er viel een pak van mijn hart, dat kan ik je wel zeggen. :)
Mijn vader rijd een Cayenne Turbo (2007 en ik vind hem echt heel lelijk). Een Schaab Cabrio Aero (2001 met kapotte kap)
Een BMW 125 cabrio voor mijn Stiefma en Mijn moeder rijd een 118i, m’n stiefpa rijd een S80 D5 2008. Schaam me nergens voor heb met mijn vader altijd het geluk gehad dat wij mee mochten beslissen over de auto (behalve dan voor de Cayenne toen was ie me te snel af)dus altijd leuke auto’s gehad vroeger met mooie wielen ;)
Gefeliciteerd jongens. Dit topic is met afstand het gênantste ooit op deze site.
@civiced: en verre van civilized ..
M’n moeder rijdt een V70 T5 dus ik heb geen reden om me te schamen.
mijn vader rijd een v70 r 2 weken oud..
mijn moeder een fiat 500 1.2
hiervoor had mijn vader een c4 picasso van ze werk daar schaamde k me wel voor..
Ok en nu een topic over de auto’s van de bloggers.
Word het tenminste weer een beetje rustig op autoblog.
@GOD: Of een topic met fotomateriaal van bovenstaande beweringen. Dan wordt het ook wel rustiger denk ik;)
@pexiges: Branden de servers van Google afbeeldingen door ;)
@GOD: Idd! Slimme opmerking..
Mijn moeder rijdt een X5 3.0XD, mn pa rijdt een Jaguar Xk8 cabrio, Maserati 4200 GT, niks om me voor te schamen eigenlijk.
@porsche911turbo2: En mn vader voor dagelijks gebruik een C5 (wit met poepbruin leer, ie um kocht was het nog de enige in nl met die kleurencombie) de citroen is dan wel niet speciaal ofzo, maar is wel een unieke rijbeleving. Dat ding kun je enorm hard de bocht in gooien, maar schuiven doet ie niet :D. En het comfort is wel vet, met die hydraulische vering.
@porsche911turbo2: mmhmm 4200GT ben ik momenteel ook naar aan het kijken om te kopen, heeft ie hem als cambiocorsa of handbak? wat vind ie ervan etc? probeer wat info op te doen over de auto ;)
@spykerboy: Is echt een geweldige auto, we hebben heb met cambiocorsa bak, handbak was echt nergens te vinden.. Maar de beleving is echt fantastisch, echt veel sneller dan je zou denken. Ook voor lange-afstandsritten is hij super, we hebben hem dan wel met skyhook dampers. En als je er een koopt zou ik hem nemen in het zwart of heel donkergrijs, dat vind ik persoonlijk de beste kleuren, en dan geen zwart interieur. (ps: kijk uit dat als je een cambiocorsa koopt dat ie ouder is als 2005, of de 2005 versnellingsbak update heeft. Want met de 2004 bak schijnt bijna niet te rijden te zijn).
@porsche911turbo2: er zijn er 2 waar ik momenteel naar kijk, allebij van 2003,
de 1e is idd donker grijs 68000 gelopen en met een heerlijk bloedrood lederen interieur!
de 2e is donkerblauw, 98000 gelopen en met een blauw/beige interieur
zijn er verder nog andere dingen waar ik op moet letten behalve de bak bij zo’n auto? kan je het je vader mischien vragen voor me?
@spykerboy: Voordat je hem koopt zou ik hem eerst helemaal laten chekken door een bekende alfa/maserati specialist, je moet ook opletten of het onderhoudsboekje helemaal ingevuld is, of de auto schade historie heeft. Een hoge kilometerstand hoeft helemaal geen probleem te zijn.
@porsche911turbo2: dat eerste wordt moeilijk aangezien ik de auto tijdens me stage koop in middenoosten en ze dat daar niet kennen van een auto checken voordat je hem koopt. boekjes enzo spreekt voor zich!
@spykerboy: Wat doe je daar voorn stage? Hoe oud ben je? volgens mij wordt het tijd dat ik hier jaloers ga worden, een stage in het midden oosten, en nog zo jong… hahaha maar iig wel super vet!
@porsche911turbo2:
Heb je wel gelijk in. De Cambiocorsa bak van pre-2005, is afschuwelijk. Rij wel vaker mee in een Quattroporte met die bak. Snelweg gaat redelijk maar bij optrekken en in stad is het niet iets wat je te vaak moet doen. Ook bij hard optrekken en opschakelen moet je zeker je riem om doen, want dat geeft klappen! Blijft een fraaie auto zo’n 4200GT. Tip naar spykerboy is inderdaad, zeker met zo’n hogere km-stand dat hij een goede servicehistorie heeft. Maserati motoren gaan niet ontzettend lang mee als je er niks aan doet namelijk..
@DMan: Is dat die quattroporte die op cars for kids was? ik kan me namelijk nog herinneren dat jij daar ook was?
@DMan: 68000 is niet bepaald hoog toch? en een auto voor 2005 moet ik dus laten updaten kwa bak als ik het zo hoor?
@porsche911turbo2: ik heb zelf 4 jaar in koeweit gewoond, me ouders nogsteeds dus heb van shcool groenlicht gekregen om daar 5 a 6 maanden stage te lopen.. doe auto verkoop opleiding dus zal stage gaan lopen of bij porsche of volvo…
@spykerboy: Ahh zeker nice, als je de auto hebt zal ik de foto’s wel zien verschijnen denk ik :D. Ik hoop voor je dat je bij porsche mag. Maar de bak voor 2005 moet je zeker laten updaten. En 68000 is zeker niet hoog.
@porsche911turbo2: porsche heeft ja gezecht, zelfde voor volvo, maar denk wel dat ik volvo kies, waarom?
porsche betaald nix en krijg geen auto van de zaak
bij volvo krijg ik een auto van de zaak (wss een XC60 T6 of een C70 T5) en gewoon geld… moet toch een inkomen houden om die maserati te rijden ;)
Vader een aantal weken geleden afgeleverde Mercedes E 350 cdi. Moeder en zusje allebei een 107 en dan staat er nog een nieuwe mx5 en mijn mx5(nb)
Idd best een opscheptopic, MAAR als we een bepaald percentage pakken zien we toch wel dat waarschijnlijk autoblog toch in leuk spul rolt..
Nee ik schaam me eigenlijk niet, ik vind wel dat het beter kan maaja. Ik ben nu 17 en begin binnenkort met rijlessen, op mijn 18e zit er een toyota aygo te wachten. Verder hebben mijn ouders in mijn jeugd als eerste auto een volkswagen golf mk2 (bouwjaar weet ik zo niet), een renault laguna (uit 1994), een volvo v40(1999) en nu al een aantal jaar een volvo v50 (2005). Als 2e auto hebben wij een seat toledo (2000), een bmw 1602 (1974), een volkwagen polo (1994), een ford focus (2009) en nu een toyota aygo (2007). Allemaal in chronologische volgorde, lijkt een beetje raar maar de seat en de ford waren van de zaak;).
@Thijsj: plaats achter de volvo v40 en de ford focus nog ff ”gehad”, anders zouden wij nu heel wat auto’s hebben;P
mijn vader rijdt de nieuwe E250 met AMG pakket
en mijn moeder een passat bluemotion
daar schaam ik me niet voor
Q7 3.0 en nissan murano v6…
Geen reden om te schamen dus ;)
Al is de murano binnenkort wel aan vervanging toe.
Hmz, schamen voor de auto van mijn ouders?
Historie vader: Citroën BX (x5), Citroën C15d en als top of the range een KLM blauwe Peugeot Partner met Berlingo achterdeuren (incl logo’s), daarna Toyota Aygo basis in rood.
Nu: Toyota Aygo in Green uitvoering met half leer, navigatie etc, etc.
Historie Mamma; Citroën Visa met 2cv motor, 205 1.1 in hemelsblauw, Citroen BX (x2)
Mamma nu: Toyota Starlet
Ik? Geleasde Auris Full Hybrid
Unieke aan wagenpark ouders t.o.v. meeste reacties; ze zijn volledig betaald, hebben geen schulden en kunnen af en toe ook nog eens lekker uit eten en leuke dingen doen i.p.v. krom liggen voor de leningen…
Schamen heb ik me nooit gedaan, doe ik nu ook niet. Er is altijd minder…
@Reimon: Lekker! Toyota ftw :D
@Reimon: haha goede reactie
OnT:
Pa’s auto historie:
Opel kadett C Coupe, Opel Manta, Kadett E 1.3S (nieuw gekocht), kadett 1.6i (met tupperware foute duitse tuning)
Fiesta 1.1 (van opa) en nu verstand gekregen: Toyota Corolla 1.6 VVTI (2001)
Ik: Fiesta Gekregen van Pa (en opa’s auto) Eerste zelf gekochte auto: Toyota Corolla (1999 zie avatar)
Ik schaam me niet.
Mijn pa rijdt zijn hele leven al Ford, capri’s, taurus, sierra’s escortje ‘clipper’ Nu een mondeo wagon tdci uit 2005. Maar waarschijnlijk gaat het merk toch vervangen worden. voor een Volvo v70.
Mijn moeder heeft geen auto. en zelf rijd ik in een BMW E39 Touring.
ik schaam me ook niet in m’n vaders Renault Avantime!
@feboboy: zie een foto staan ;) dat blauwe is precies de goede kleur!
Ik heb me nooit geschaamd of zelfs maar kunnen schamen. M’n ouders hebben altijd leuke wagens gehad. Meestal de top-uitvoering full-option en nog nooit op afbetaling (want da’s pas echt heel zielig iets kopen waar je het geld niet voor hebt).
Nu ik zelf mag rijden is het wagenpark iets zieliger/trager en ikzelf moet me met een 2.0 diesel peugeot behelpen maar de 407sw is nu ook niet echt iets om rode kaken van te krijgen. Best wel een mooie wagen, zij het wel dat die compleet nutteloos is.
vader heeft zijn c5 in geruilt op een DS4! :D
omdat de dealer de C5 al verkocht had is die als weg, maar DS4 is er nog niet, nu rijdtie tijdelijk elkedag in z’n hobby.. een Visa… :roll:
@Lotus-Omega: Voor een Visa zou ik me niet schamen hoor! Geweldig wagentje! ;-)
@Lotus-Omega: Top! Wij hadden vroeger ook een Visa maar die begon echt op te raken, het begon met een kapotte dynamo en dan weet je het wel. Als ik dan zo terugkijk hoe niepig die auto was en dan naar tegenwoordig :lol:
Mn pa heeft een C5 sedan en een 911 Carrera 4s en mn moeder heeft een Renault scenic.. Behalve die renault gaat het best ;)
Mijn vader heeft een badass Mercedes V220 CDI compleet met bullbar en sidebars, dus nee ik schaam me niet echt…
@YaSo: Kleur: Donkerblauw BJ: 2001
Mijn vader rijdt een VW Touran. Ik vind het eerlijk gezegd maar een saai bussie, maar zijn volgende auto wordt waarschijnlijk een SUV, dus dat is al een heel stuk beter.
Een Hyundai Tucson en een Passat ’01, niks om over op te scheppen of om voor te schamen. zelf rijd ik een cliootje uit 96
Schamen? Met andere woorden, de status van de auto te laag vinden? Fanboy-gelul voor pubers…
Nooit geschaamd ervoor, wel misbruik van de auto’s van mn moeder gemaakt. Een daihatsu cuore en een opel corsa wat hebben die autootjes afgezien.
Mn vader had altijd leasebakken, Ford escort, focus en nu Mondeo station.
Nu hebben ze een nieuwe fiat punto gekocht voor privé, prima auto. Heb ze nog wel advies gegeven over de kleur en velgen. (wat ze opgevolgd hebben!!)
Idd totaal show-off topic maarja. Volgens mij één van snelstgroeiende artikels qua reacties. 400 op 1 dag = WOW!
Opbouw van de gemiddelde reactie: “Mijn pa heeft x,x,x en voor ’s zondags x. Mijn moeder rijdt x cabrio. Ik zelf heb ook een x, gaat allemaal zeer vlot! Ik heb dus niks om me over te schamen..” (compensatie anyone?)
@NielsGP: Gezien de uitgebreide wagenparken van de ouders van de jonge autobloggers denk ik niet dat er voor overige Nederlanders nog een auto overschiet. Zo zijn alle Volvo’s V70 R en T5 hier al verdeeld, en ook zo’n beetje alle Porsches.
Mijn moeder rijdt in een audi a6 2.0 tdi met s-line pakket.
Okéé het is geen echte s6 maar niets om mij voor te schamen.
Mijn ouders rijden een saab 9-3 1.9tid vector uit 2006 en een land rover freelander td4 uit 2003. Dus waarvoor zou ik me moeten schamen?
Wat en reacties!
Mijn pa heeft een Volvo v70 R-design en me moeder een Twingo. Allebei gloednieuw en ik schaam me er helemaal niet voor.
Veel reacties inderdaad.
Mijn ouders hebben 5 bmw’s, Citroën c-crosser, Hyundai i10 & Santa Fé. Bedrijfswagens zijn nog de audi A4 en de Hyundai i30.
Niks om me voor te schamen, alleen die hyundai i30.. neh.. en die hyundai i10, ach mn zus rijdt erin :)
@bmwmaaktrijdengeweldig: Jouw ouders hebben dus 8 auto’s, en het bedrijf 2.. Klinkt logisch!
@NielsGP: jaa toch, das pak weg de gemiddelde gezins situatie… vroeger deed je niet mee om de kleding die je droeg.. nu doe je niet mee als je ouders minder dan 4 autos hebben… ik ben zeer eenzaam.. 1 auto op de oprit :P
@NielsGP: Het is logisch, want het is de werkelijkheid. Niet elk bedrijf heeft 100 werknemers? Bovendien heeft ook een gedeelte een eigen auto of komt gewoon op de fiets.
@dennisr: Ook al heb je 1 auto.. je komt er mee vooruit, toch?! Dat is uiteindelijk wel het belangrijkste. Bij ons is het meer een hobby geworden, met name de bmw’s. Misschien een wat vergezochte hobby, maar er zijn genoeg mensen met een andere leuke hobby.
Mn pa rijdt een Jaguar XF en mn ma een MGB, nee van schaamte is niet bepaald sprake.
@gerard1710
ik snap niet helemaal hoe je die foto erop moet zetten:P
maar ik heb hem wel echt, op de autobahn ging hij 260 :)
Heb mijn ouders helaas nooit gekend, dus schamen heb ik nooit gedaan. Ik weet wel dat mijn vader vroeger een aantal Lancia’s heeft gehad, mét gordijntjes. Ach je schamen voor je ouders is volgens mij vrij normaal, heeft niets met auto’s te maken.
Ook leuk om te weten dat 90% van autoblog dus gewoon nog geen 18 is.
Niet iedereen liegt hier toch?
@RDC: denk dat hier aardig wat mensen liegen anders zouden de spotters wel op vakantie kunnen
http://www.auto-types.com/images/ford/Ford_Orion_1_864.jpg
http://static.cargurus.com/images/site/2008/02/18/13/48/1995_fiat_punto-pic-17656.jpeg
knullies die schrijven ..
“mijn vader bla bla bla .. mijn moeder bla bla bla” ..
die kennen inderdaad geen schaamte ..
@lincoln: Je kan er ook vanuit gaan dat 75% gelogen of overdreven is.
@Northwestern: Vind het jammer dat zulke reacties worden geplaatst. Beetje zielig hé?
Ik denk dat de meesten die daadwerkelijk een paar porsches, astons, mustangs en een bugatti hebben hier niet eens een reactie plaatsen.
Ook vind ik wel dat je natuurlijk nu niet echt blij moet zijn met wat je ouders op de oprit hebben, want later zul je het zelf moeten doen en misschien rij je dan een grotere auto mits je dat interesseert natuurlijk. Je ziet genoeg mensen in een vw passat rondjes doen terwijl het huis makkelijk een miljoen gekost kan hebben. Waarschijnlijk hadden jullie dat zelf ook nog kunnen bedenken :D
@bmwmaaktrijdengeweldig:
om dat dan te gaan melden maakt je dat niet een minder schaamteloze mongool ..
@bmwmaaktrijdengeweldig: Ach ze moeten maar foto’s plaatsen.
Mn ma heeft RR V8 Vogue
en pa heeft XC90 D5, niet om je voor te schamen denk ik
@VolvoXCseries:
je schaamt je niet eens om het te melden ..
je weet dus niet eens wat schaamte is ..
schaam je ..
Zozo kinders…
Wat zijn jullie allemaal trots op jullie papa en mama!
En wat hebben we het slecht in NL met al die auto’s van een ton als boodschappenwaggie’s!
Sjezis wat is dit een triest artikel geworden zeg…
Beetje opbieden tegen elkaar.
@Svenska_Aeroplan_AB: Wel een goeie graadmeter voor het ware publiek van AB. De categorie 12- tot 15-jarigen lijkt me zo op het eerste gezicht 80% te zijn… ;)
‘Mij fader rijt un Ferrarie en mu moeder een Lamborsjinie voor de bootschappun. En we hebbun nog een Mersjedes en un Pors en een Boekattie. We sijn een heel normaal gezin hoor! Pappie is gewoon lootgietert’…
etc.
etc.
etc.
etc.
zucht…
@Svenska_Aeroplan_AB: Ach, ik geloof best dat een deel hier zo van auto’s is gaan houden omdat hun ouders leuke wagens rijden.
Als mijn vader auto’s enkel als transportmiddel zou zien zou ik nu waarschijnlijk niet dagelijks op autoblog zitten. Een ander deel loopt gewoon compleet uit hun nek te lullen inderdaad..
Mn vader rijdt Daf variomatic, Ferrari 599 GTB, 458 Italia, 360 CS en een Ford Mondeo 1.6 16klepper..
Mn moeder rijdt een Maserati Quattroporte, Lamborghini Gallardo, Lamborghini Murcielago en een Fiat 500 twin-air!!
Wow he…
Ach, de een in een partner, de ander in een normale 205 met 1.9GTI motor, wel tevreden met de laatste
We wonen op Curacao, hier zijn de auto’s ook wat goedkoper
we rijden een hummer h3, toyota hilux 3.0 diesel en land rover lightweight
@Svenska_Aeroplan_AB: wil je zeggen dat jouw pappie niet 2 ferrari’s heeft? STUMPER!( sarcasme). ik ben trouwens nog geen een Aston Martin tegengekomen?
Bij deze: wij rijden alleen Aston Martin, derest zijn allemaal PAUPERBAKKEN! En we ruilen ze iedere week in omdat ze nogal snel kapot gaan. Ik wacht nu op mijn one 77, deze zal pas volgend jaar komen…
Tot die tijd moet rondrijden in een klote Murcielago LP670 SV, echt een klote bak om te parkeren bij school. En enorm PAUPER! of course…..
Vergeten te vermelden, ik rijd in het weekend altijd in een Ferrari 250GTO, die is zo oud, hoef ik me geen zorgen te maken voor winkelwagentjes enzo bij de supermarkt.
ik was altijd trots op mn vader zn auto’s.. als vertegenwoordiger had ie elke 3 jaar weer een nieuwe.. en toch was de meest fijne zn eigen 850 t5r . wat een super bak.. hij heeft net weer een nieuwe auto. een audi a4 avant 2.5 tsi quattro.. opzich niks om je voor te schamen.. alleen woon ik bij mn moeder en die kan door medische redenen niet rijden dus ik ken nooit meerijden of zelf rijden in mn ouders auto.. :S
Hm
)
M’n eigen ouders hebben een Toyota RAV4.
Schoonvader rijdt Passat Variant
Schoonmoeder heeft een 205 (nee geen GTI, was dat maar waar
Veel dure auto’s in de reacties inderdaad..
Lach me stuk om sommige reacties,vooral maxx1,mn pa rijdt een rs6 en mn ma een m5 :p, ben trouwens benieuwd wanneer ik ooit papa ben wat mijn kinderen van mijn rijstijl vinden
Wij rijden Volvo :D
S80 V8, 740 2x, 164 3x, 340, 740 turbo coming, triumph spitfire en fiat 500
M’n pa least een Ford Mondeo van de nieuwste generatie, ziet er prachtig uit in zo’n lichtbruine kleur, en dan heeft ie de 1.6 econetic diesel erin liggen. Jak!
Als het een 2.2 TDCI was geweest was het helemaal goed geweest :)
Ik had weer mazzel in mijn jeugd, meeste auto’s waren handel maar mijn ouder hebben prive lang gereden in leuke auto’s, is wel een eeuwigheid geleden.
Dat begon in de 70’s met een mercedes 450 SEL 6.9 (in italie moeten terug halen nadat mijn ouwe hem had geleend aan een “vriend”) en mijn ma een Lancia Beta.
In de 80’s mijn ma een BMW M535I (E12, ik en mijn 2 broers, zus en ouders 11 jaar in dat ding gescheurd en dan ook kompleet uit elkaar gerokken op de sloop beland)en mijn ouwe had toen een Lancia Gamma (best sturende auto ooit)
Mijn vader heeft angel eyes… RIP ouwe!
Kom op zeg, het is: ‘mijn vader rijdt’. Dit kan je toch niet serieus nemen, als je zo begint over je mercedes-rijdende vader, dan hoeft het al niet meer.
Fietsen +1 trouwens.
Ik schaam mij totaal niet voor onze Dodge! :)
@the-budel-guy
kijk naar mn profielplaatje :)
ik schaam me ook helemaal niet!!me vader rijdt i een geweldige prachtige daimler!!:D
Jullie zouden je moeten schamen omdat je je voor zoiets doms schaamt! Echt ongelooflijk dat er kinderen/mensen bestaan die zo verchrikkelijk ROTVERWEND zijn!
Mocht m’n moeder een half jaar geleden helpen bij het uitzoeken van een nieuwe auto. Ze heeft geen verstand van, en geen liefde voor auto’s, belastingvrij dieselen is ’t enige wat ze wilde. Meerdere opties bekeken, uiteindelijk bij de 4 cilinders uitgekomen. De Clio beviel haar goed, de Fiat punto beviel mij beter.
Komt Renault met €1750,- inruilvoordeel aanzetten .. Daar kon ik met geen mogelijkheid tegenop. Nu rijden we in ’n karig wit belastginvrij k*thok.
Omdatie gloedje nieuw is mag ik er zelf niet in rijden, omdattie zo lelijk is wil ik dat ook niet.
Ik schaam me wel een beetje ja.
Mijn ouders heb een Toyota Yaris 1.0 en Chrysler Grand Voyager 2.8 LE.
Oja, ook nog een MG Midget uit 1966 als toerauto
dit zijn inderdaad best wel veel reacties.